Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зробив новий дизайн табличок для зупинкових комплексів на трасі Київ-Бориспіль

А какая разница?  :S

Десь я вже чув таку фразу )
   
Процес втілення був складним, бо на рівні підрядника все зробили не так, поміняли в макеті все на старий російський шрифт Іжиця.

Але завдяки резонансу вдалося переконати керівництво Укравтодору наказати підряднику все замінити.

Таблички встановлені.
Для них розробляв спеціальну модифікацію свого шрифту Вернигора.

А також втілив ідею з іконками, які дають додаткову інформацію.

https://www.facebook.com/viterzbayraku/posts/10159145568517295
Взагалі, проєкт на цій магістралі був не прогнозований, бо первинно я планував, що ця ідея буде випробувана на магістралі Київ-Одеса.

На це вже була попередня згода керівництва Укравтодору Київської області.
скоко попилили/?))
   
Таблички красивые, однако наверное лучше бы шрифт на знаках, разметке и табличках был одинаковым.

Глазу проще выхватывать именно дорожную информацию.

Мне больше нравится что-то такое

Показати зображення...

Написи на зупинках - це не знаки. Їх немає ні в ПДР, ні в ДСТУ.
   
скоко попилили/?))

Попиляв вашу увагу цього вечора )
   
Где бы в мире я не ездил, практически во всех странах, где национальный алфавит - не латиница, продублировано латиницей. Хоть в Китае, хоть в Японии.

Это же международная трасса?

Іноземці не їздять на маршрутці в Чубинське.
   
ну це уже точно не до топікстартера, хоча він і міг продавити це питання

Я вирішив, що це не доцільно.
   
Почему нет дублирования латинкою?
   
толку в тому всьому рівно - 0,0

Це крок в подолані системної «недолугості», яка в усьому, передається з молоком матері. Такі маленькі деталі, це найкращі ліки від «недолугості».
   
viterzbayraku,  пора вже додавати інформацію про твій шрифт у Вікіпедію, якщо ще немає
   
цілком читабельно та оригінально, сподобалось  (tu)
   
цілком читабельно та оригінально, сподобалось  (tu)
на жаль, лише друге.
   
на жаль, лише друге.
то є суто індивідуальне сприйняття
за великим рахунком слід було обрати рандомно фокус-групу і ганяти їх по трасі на різних швидкостях повз таблички з набором кольорів, розмірів та шрифтів для виявлення оптимального співвідношення
але це потребує часу, грошей і наукового підходу
   
то є суто індивідуальне сприйняття
за великим рахунком слід було обрати рандомно фокус-групу і ганяти їх по трасі на різних швидкостях повз таблички з набором кольорів, розмірів та шрифтів для виявлення оптимального співвідношення
але це потребує часу, грошей і наукового підходу
очевидно, що готика, іжиця всякі рюшки-завитушки до таких утилітарних речей не годяться
   
Трасса из международного аэропорта если кто забыл и нет дублирования латиницей
   
Трасса из международного аэропорта если кто забыл и нет дублирования латиницей
Нафіга вона там?  :facepalm:
   
Трасса из международного аэропорта если кто забыл и нет дублирования латиницей
в китайців все продубльовано?
   
Таблички встановлені.
Для них розробляв спеціальну модифікацію свого шрифту Вернигора.

 (tu)
   
в китайців все продубльовано?

В японців - так.
Назви залізничних станцій - 4ма рядками:
Канжі (ієрогліфи)
Хірагана
Катакана
Ромаджі (латинська транслітерація)
   
В японців - так.
Назви залізничних станцій - 4ма рядками:
Канжі (ієрогліфи)
Хірагана
Катакана
Ромаджі (латинська транслітерація)
я за піднебесну говорю B-)

Останнє редагування: 9 вересня 2021 09:18:47 від magistr
   
я за піднебесну  B-)

А я - ні. Продуцент дешевого г!мна, що розпадається від доторку, вірусів, небезпечних консерв і опресій національних меншин.
   
говорю

Там - не знаю. І не цікаво.
   
Это все так....нелепо. Я обескуражена
   
Это все так....нелепо

Це треба починати ще з монгольської навали, напевно.
   
Це крок в подолані системної «недолугості», яка в усьому, передається з молоком матері. Такі маленькі деталі, це найкращі ліки від «недолугості».

Так.
   
Це крок в подолані системної «недолугості», яка в усьому, передається з молоком матері. Такі маленькі деталі, це найкращі ліки від «недолугості».
Все фігня, ви у той підземний перехід спустіться, пане Добре  :laugh: табличка його не врятує.
   
Все фігня, ви у той підземний перехід спустіться, пане Добре  :laugh: табличка його не врятує.

На$цяно?
   
Чем только не занимаются люди!

Параллельно большому миру, в котором живут большие люди и большие вещи, существует маленький мир с маленькими людьми и маленькими вещами. В большом мире изобретен дизель-мотор, написаны «Мертвые души», построена Волховская гидростанция, совершен перелет вокруг света. В маленьком мире изобретен кричащий пузырь «Уйди-уйди », написана песенка «Кирпичики» и построены брюки фасона «Полпред ». В большом мире людьми двигает стремление облагодетельствоват ь человечество. Маленький мир далек от таких высоких материй. У его обитателей стремление одно — как-нибудь прожить, не испытывая чувства голода. :laugh:
   
Все фігня, ви у той підземний перехід спустіться, пане Добре  :laugh: табличка його не врятує.

Мабуть коли ремонтували трасу до 30-річчя Незалежності, всі переходи теж відремонтували ;)
   
ТС кажись жизнь прожил не зря))
   
в китайців все продубльовано?

какое отношение китай имеет к Украине? Украина ассоциированый член с ЕС, а не Китая , а в ЕС в основном латиница
   
ТС кажись жизнь прожил не зря))

ТС по собі залишить не один слід.
А ти (крім чужих цитат на ФУПі)?
   
Мабуть коли ремонтували трасу до 30-річчя Незалежності, всі переходи теж відремонтували ;)
Нічого знизу не відремонтовано станом на 1 серпня.

На$цяно?
І не тільки

Останнє редагування: 9 вересня 2021 09:52:41 від Хома Л.
   
ТС по собі залишить не один слід.
А ти (крім чужих цитат на ФУПі)?
Маленькие люди торопятся за большими. Они понимают, что должны быть созвучны эпохе и только тогда их товарец может найти сбыт.  И пока в большом мире идет яростная дискуссия об оформлении нового быта, в маленьком мире уже все готово: есть галстук «Мечта ударника», толстовка «Гладковка», гипсовая статуэтка «Купающаяся колхозница» и дамские пробковые подмышники «Любовь пчел трудовых». :)

мне б было стыдно таким хвастаться, панове
   
мне б было стыдно таким хвастаться, панове

А що змушує тебе вірити, що твоє призначення - речі масштабу дизеля або "Мертвих душ"?
   
А що змушує тебе вірити, що твоє призначення - речі масштабу дизеля або "Мертвих душ"?
я не хвастаюсь своими мелкими досягненнями тут
   
А я - ні. Продуцент дешевого г!мна, що розпадається від доторку, вірусів, небезпечних консерв і опресій національних меншин.
та не розпадається, не журись
   
какое отношение китай имеет к Украине? Украина ассоциированый член с ЕС, а не Китая , а в ЕС в основном латиница
л-логіка! покажи мені базову латину, в кого вона є...
   
я не хвастаюсь своими мелкими досягненнями тут

А вони є? Якщо ні - то похвалися великими!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія