Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

злочин ж не тільки в тому що вбили президента зі світою, а в тому що начебто цивілізований світ НЕ ХОЧЕ визнавати цей злочин.

то є питання - хто більш аморальний, хуйло чи євро-політики?
   
Все - просто. Нема сил при падінні літака по дотичній до поверні землі на швидкості 280км/год, яка могла б загнати двері салону вертикально в землю на всю їх довжину/висоту.
   
немає таких даних. Солонін сказав що коли пілот закричав Курва то вже був в наборі, це брехня.
бо в той момент літак зіштовхувався з деревами  на зниженні

ну то ти з методички краще за брехуна Солоніна знаєш.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Короче, філєн, як би ти тут не розказував, що з кацапами добровольцем рік воював, але від тебе лахтою за кілометр тхне.
Нудно, але упорото відмазуєш хуйла.
І щось твоєї активності де-інде ще на ФУПі ніц не видно.

Ставлю собі помітку.
Так він для того і розказував у не профільній гілці,щоб ніхто помітку не поставив.
А ти взяв і поставив.
Не гуманно якось.
   
пан приписує мені хуйонакладання святе на все, що навколо мене. Ні, я не святий довбойоб, а людина. Просто на деякі аспекти прівертаю вашу увагу. Можете не дякувати.
У ваших постах до цього часу я помічав спроби бути об'єктивним. Парадоксичними порівняннями я хотів би просто привернути увагу для того щоб змусити опонента замислитись. В тому числі над діями кремлівського ОЗУ. Чому Чикатило та Онопрієнко наводили жах на оточуючих, а путлєр ні. Хоча останній є справжнім маньяком і призвів до смерті в десятки раз більше людей ніж перші двоє.
   
ну то ти з методички краще за брехуна Солоніна знаєш.
і шо вибухом тіло бортпровідниці роздуло?
   
Серже, забийте. Він на зарплатні, а ви ні. Хочя, як то навчальна практіка з ботами розмовляти, то ще вам кроліка, рожка пораджу
   
У ваших постах до цього часу я помічав спроби бути об'єктивним. Парадоксичними порівняннями я хотів би просто привернути увагу для того щоб змусити опонента замислитись. В тому числі над діями кремлівського ОЗУ. Чому Чикатило та Онопрієнко наводили жах на оточуючих, а путлєр ні. Хоча останній є справжнім маньяком і призвів до смерті в десятки раз більше людей ніж перші двоє.
я знаю, мені подобаються ваши дописи. Ви теж намагаетеся бути об'ективним. Тому, можливо, ви мене зрозуміете.
   
Серже, забийте. Він на зарплатні, а ви ні. Хочя, як то навчальна практіка з ботами розмовляти, то ще вам кроліка, рожка пораджу

Я ту практику пройшов тут ще у 2004-2008
я просто викриваю тут читачам той піздьож, маніпуляціі та нововідкрити закони фізики, що використовує лахта.
   
і шо вибухом тіло бортпровідниці роздуло?

ні, то вона гороху наїлась.
ти тут тему не переводь. про двері пояснюй.
   
Я ту практику пройшов тут ще у 2004-2008
я просто викриваю тут читачам той піздьож, маніпуляціі та нововідкрити закони фізики, що використовує лахта.
людям то і так ясно, а на зомбі ваши пости не подіють. Годуете лахті. Пост з цітуванням в них, кажуть, оплачують вдвічі. Забийте на niдараса.
   
ні, то вона гороху наїлась.
ти тут тему не переводь. про двері пояснюй.
подивись фото ям з інших  катастроф, не всі з ешелону падають, але заглиблються значно
   
людям то і так ясно, а на зомбі ваши пости не подіють. Годуете лахті. Пост з цітуванням в них, кажуть оплачують вдвічі. Забийте на niдараса.

Я особисто знаю реального добровольця, що воював у Мар'їнці, котрий вважає, що то гонорові поляки у всьому винні, а Курськ потопили американці. І рівненький виріз під проникнення водолазів всередину вважає пробоїною від торпеди. І хоч ти кіл на голові теши.
   
подивись фото ям з інших  катастроф, не всі з ешелону падають, але заглиблються значно

двері в землю на півтора метри входять?
   
Так він для того і розказував у не профільній гілці,щоб ніхто помітку не поставив.
А ти взяв і поставив.
Не гуманно якось.

Ну, чувак тіпа за правду.
А кацапів ненавидить.
Хоча жопу рве, аж зарево стоїть
 :weep:
   
Я особисто знаю реального добровольця, що воював у Мар'їнці, котрий вважає, що то гонорові поляки у всьому винні, а Курськ потопили американці. І рівненький виріз під проникнення водолазів всередину вважає пробоїною від торпеди. І хоч ти кіл на голові теши.
ну а я знав людину, що розмовляв з лісовими птахами. То така голова, ми того не виправемо. Нехай вже такіми собі живуть. А отой філін чісте ольгіно. Там і виправляти нема чого, все свідомо.
   
двері в землю на півтора метри входять?
все глибоко входить, екскаватором інколи копають
   
все глибоко входить, екскаватором інколи копають

Та харош вже так унило брехати.
Нудить вже.
Давай з аганьком.
Дабравольчєскім.

Якщо літак падає по дотичній (касатєльная по вашому), то інерція уламків направлена по курсу, плюс/мінус відскоки.
Знову фізика вашій шоблі заважає, мать її так.
Не всі ж підручник в школі викурили.

І не треба приводити типу аналогії з авіакатастроф зовсім іншого характеру, як той дятел пєтровічь, в якого 100 атм еквівалентно 100 же, привів фотки суперджету, що врізався на повній швидкості в гору.


А взагалі, пшол, настопизд
   
ну а я знав людину, що розмовляв з лісовими птахами. То така голова, ми того не виправемо. Нехай вже такіми собі живуть. А отой філін чісте ольгіно. Там і виправляти нема чого, все свідомо.

Доречі, їх тут немало. Україномовних.
   
А взагалі, пшол, настопизд
навзаєм
   
Доречі, їх тут немало. Україномовних.
а й не багато. На платні, то може штук сімь. Себе тримаймо в доброму стані, а отими - не будемо заморочуватися
   
все глибоко входить, екскаватором інколи копають
Самолет это не вертолет.
Он превращает в вертикальное ускорение не тягу двигателей, а свою горизонтальную скорость.
И эта задержка в 1-2 секунды до выхода двигателей на режим - до жопы.

Это раз.

На хвосте у Ту-154  находятся не элероны, а рули высоты.

элероны у самолетов находятся НА КРЫЛЬЯХ.

В очень некоторых случаях (у схемы "летающее крыло") элероны и рули высоты совмещены, и называются элеВоны.

Но никогда элеРоны не имеют никакого влияния на тангаж и набор высоты.

Это два.

Ну и ПНХ.

Это три.
   
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B0_%D0%AF%D0%BA-42_%D0%B2_%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B5



На фотке видно капитально покалеченный самолет ОДНИМ куском.

Половина пассажиров даже не получила ранений.

Еще на фотке видно как "подстрижены" березы. Он их там не один десяток снес.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

все глибоко входить, екскаватором інколи копають
Допустим ты прав.
Как думаешь, если предположить, что самолёт упал, то с какой высоты?
Ну вот он шёл на посадку, снижался, а с какого момента он начал падать?
Это чтобы вычислить силу падения кресла и возможность его вхождения в землю на 1.5 метра.
Вопрос абсолютно не по теме: если вдруг живёшь в большом городе и недалеко от тебя есть сравнительно высокие здания, ну скажем этажей 25, то как думаешь, если сбросишь с крыши не то что бы кресло, а топор, например, то на сколько метров он войдёт в землю?
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

 Коли цапи не допустили на місце аварії поляків, УСЕ стало очевидним.

 І всі цапські відмазки мають взірцем "ушол в сторону моря". B-)
   
А якби командир судна   не забив фуй,а послухався і полетів на запасний аеродром?
От тоді б в дію включили Петрова і Бошарова
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Коли цапи не допустили на місце аварії поляків, УСЕ стало очевидним.

 І всі цапські відмазки мають взірцем "ушол в сторону моря". B-)

Где таких уникальных калированных долбо*бов выращивают?   :tease:
 Какой яркий пример отрицательной селекции.
   
пане. То треба довести. Знаючі кацапів, певен, що без терорізму тут не обійшлося. Було б простіше то довести, якби КПС слідував всім нормам, що існують. А так, бачіте, маемо діскусію.
Звичайно що треба. Але на міжнародному рівні це не завжди буває можливим. По меншій мірі своєчасно можливим. Із всіх злочинів кремлівського ОЗУ по моєму британським судом доведено тільки факт отруєння Литвиненка. І то точно встановлений виконавець Луговой, а замовник та організатори опубліквані в рішенні названі ймовірними.
Решта резонансних злочинів підриви власних будинків, вбивство Нємцова та багаточисельні смерті противників режиму в росії російськими судами нічого не встановили.
По міжнародним резонансним злочинам Малазійський боїнг та замах на Скрипаля поки що також судами не поставлені крапки.
Після події Скотланд-Ярд зайнявся також розслідуванням обставин смерті дружини і сина Скрипаля. За п'ять років Скрипаль втратив трьох членів своєї сім'ї. Дружина Скрипаля Людмила померла від раку в жовтні 2012 року в Британії у віці 59 років.
У 2016 році помер старший брат Скрипаля. 2017 року під час поїздки в Санкт-Петербург у віці 43 років від «гострої печінкової недостатності» помер його син Олександр (1974—2017). За іншими даними, його вбили у автомобільній катастрофі. Скрипаль зміг організувати транспортування тіла з Росії і поховав сина на кладовищі в Солсбері поруч з матір'ю.
Члени сім'ї Скрипаля заявляють, що всі ці смерті виглядають підозріло
15 березня 2018 року лідери Великої Британії (Тереза Мей), Німеччини (Анґела Меркель), США (Дональд Трамп) та Франції (Еммануель Макрон) виступили зі спільною заявою, в якій назвали «єдиною правдоподібною версією» відповідальність Росії за скоєний замах на Скрипалів, який став першим випадком застосування бойових отруйних речовин нервово-паралітичної дії на території Європи з часів Другої світової війни
Але санкції на єдиних правдоподібних організаторів накладені всім цивілізованим світом. До судового вердикту.
   
До речі злочини Адольфа Алоїзовича до 1945 року судом були не встановлені. Тому по аналогії тодішним правдолюбам логічно було запитувати інформацію про наміри нацистів та їх дії у відомстві рейхсляйтера Геббельса. А коли опублікували висновки нюрнбернзького трибуналу ще добре розібратись в них щоб встановити об'єктивну картину.
   
Рейс TUP1906 являлся перегоночным; на его борту находилось 8 членов экипажа[8].

22 марта 2010 года, в 02:35 MSK[9], совершил аварийную посадку[10] в лесу на расстоянии 2-х километров от торца ВПП № 14R аэропорта Домодедово при попытке посадки в аэропорту ночью в тумане и с низкой видимостью (облачность на высоте 60 метров, видимость по дальности у земли менялась от 450 до 700 метров)[11].

Через полчаса спасательные службы обнаружили разрушившийся авиалайнер — он совершил посадку прямо на берёзовую рощу, пропахав в ней широкую просеку. Самолёт разломился надвое, у него оторвалось левое крыло, а также образовались трещины на фюзеляже. При этом пожара, обычного для подобных посадок, не произошло (пожарные объяснили это профессионализмом пилотов, которые, по их словам, успели выключить двигатели и обесточить самолёт). Только после этого раненый экипаж самостоятельно покинул борт. Тяжёлые травмы получили КВС (черепно-мозговая травма и перелом ключицы) и второй пилот (черепно-мозговая травма, перелом грудины и шейки бедра). Объяснить, почему они не дотянули до полосы, пилоты не смогли.

   
Объяснить, почему они не дотянули до полосы, пилоты не смогли.

тест на алкоголь робили???? :D  [KA]
   
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B0_%D0%AF%D0%BA-42_%D0%B2_%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B4%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B5
На фотке видно капитально покалеченный самолет ОДНИМ куском.
Половина пассажиров даже не получила ранений.
Еще на фотке видно как "подстрижены" березы. Он их там не один десяток снес.
Ну то давай порівняємо ці катастрофи, навіть забувши що як-42 менший, повільніший та легший:
ЯК-42 - На висоті 80 м пілот побачив наземні орієнтири і зменшив вериткальну швидкість до 2 м/с
Ту-154 - На висоті 80 м пілот не побачив нічого і продовжив знижуватись на 10 м кожної секунди до висоти 20 метрів
(згідно запису доповідей штурмана про висоту, можливо трохи повільніше бо сигнал відбивався від схилу яру)
Як-42 - На висоті 60 м пілот почав перехід із зниження в набір, потягнув штурвал і збільшив тягу двигунів.
Ту-154 - На висоті 20 м зробив те ж саме
Як-42 - Пролетів ще 300 м зіштохнувся з деревами впав, втратив крило, розломився декілька людей загинуло.
Ту-154 - Пролетів ще 450 м зіштохнувся з деревами, перекинувся, втратив частину крила, усі загинули.
Схоже на правду, чи потрібна конспірологія?
Щодо елеронів, приймається, я був не правий, неправильно назвав рухому частину стабілізатора.
Своє ПНХ залиш собі.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва
a49

Есть самое первое видео сразу после падения самолёта, где слышны голоса и выстрелы  кацапов, добивающих уцелевших поляков. Его уже выкладывали здесь??
   
Есть самое первое видео сразу после падения самолёта, где слышны голоса и выстрелы  кацапов, добивающих уцелевших поляков. Его уже выкладывали здесь??
   
Есть самое первое видео сразу после падения самолёта, где слышны голоса и выстрелы  кацапов, добивающих уцелевших поляков. Его уже выкладывали здесь??

а трупи добитих потім спалили в крематорії Смоленська?
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Есть самое первое видео сразу после падения самолёта, где слышны голоса и выстрелы  кацапов, добивающих уцелевших поляков. Его уже выкладывали здесь??

 Не, без завываний о безвременно зарезанном в Киеве  операторе видео, некоего Андрея Мендерея, рассказ неполный.
 "Сегодня мы все - Андрей Мендерей".  :tease:

Останнє редагування: 8 травня 2021 11:19:19 від Донбасянин в экзиле
   
а трупи добитих потім спалили в крематорії Смоленська?
Боже, це яким треба бути невігласом.
Або це навмисно ти відбілюєш кацапів, бо не вірю, що можна бути таким тупим.  :facepalm1:

Вирізали ті місця, по яким можна було би щось оприділити, порізали тіла на частини, все перемішали, попідкідали якісь чужорідні предмети, а навіть якісь тіла зовсім інших людей, якихось бомжів, запакували це все в трумни, відправили в Польщу та заборонили відкривати, що влада Туска все чемно і зробила, повірили кацапам і без жодного запитання не відкриваючи трумни поховали.

Тільки після приходу ПІСу до влади, зробили ексгуменацію.

Під час проведення ексгумації та судмедекспертизи тіл 77 жертв Смоленської катастрофи було виявлено 69 фрагментів тіл 26 людей, які перебували в домовинах інших людей. Про це заявила прес-секретар Національної прокуратури Польщі Єва Бялик, передає РАР.

Крім цього, було виявлено факт підміни двох тіл (раніше військова прокуратура виявила підміну шести інших тіл). У багатьох із ексгумованих трупів були присутні чужорідні предмети: рукавички, нитки, пляшки, флакони із дезінфектантами.

Бялик також зазначила, що під час російської експертизи було пропущено зазначення великої кількості травм, які згодом виявили польські експерти.
https://mind.ua/news/20183740-katastrofa-pid-smolenskom-u-trunah-zagiblih-buli-znajdeni-reshtki-til-inshih-lyudej

   
Есть самое первое видео сразу после падения самолёта, где слышны голоса и выстрелы  кацапов, добивающих уцелевших поляков. Его уже выкладывали здесь??
Прокуратура Туска сказала, що це вибухали набої з пістолетів охорони Качинського.  :facepalm1:
   
Боже, це яким треба бути невігласом.
Або це навмисно ти відбілюєш кацапів, бо не вірю, що можна бути таким тупим.  :facepalm1:

Вирізали ті місця, по яким можна було би щось оприділити, порізали тіла на частини, все перемішали, попідкідали якісь чужорідні предмети, а навіть якісь тіла зовсім інших людей, якихось бомжів, запакували це все в трумни, відправили в Польщу та заборонили відкривати, що влада Туска все чемно і зробила, повірили кацапам і без жодного запитання не відкриваючи трумни поховали.

Тільки після приходу ПІСу до влади, зробили ексгуменацію.

Під час проведення ексгумації та судмедекспертизи тіл 77 жертв Смоленської катастрофи було виявлено 69 фрагментів тіл 26 людей, які перебували в домовинах інших людей. Про це заявила прес-секретар Національної прокуратури Польщі Єва Бялик, передає РАР.

Крім цього, було виявлено факт підміни двох тіл (раніше військова прокуратура виявила підміну шести інших тіл). У багатьох із ексгумованих трупів були присутні чужорідні предмети: рукавички, нитки, пляшки, флакони із дезінфектантами.

Бялик також зазначила, що під час російської експертизи було пропущено зазначення великої кількості травм, які згодом виявили польські експерти.
https://mind.ua/news/20183740-katastrofa-pid-smolenskom-u-trunah-zagiblih-buli-znajdeni-reshtki-til-inshih-lyudej

насправді вживання таких слів як "ексгуменація" і вказує хто невіглас
але я зрозумів ідею,
поляків підірвали потужним вибухом який призвів до смерті людей від перевантаження в 100g
 одне тіло навіть було обгорнуте металом
а тих кого не убило таким чином
дострілили, потім у місцях кульових поранень вирізали діри скальпелем, щоб ніхто не здогадався
   
Прокуратура Туска сказала, що це вибухали набої з пістолетів охорони Качинського.  :facepalm1:
Висновки тих років анульовані теперішньою польською владою
У 2016 році в Польщі на урядовому рівні відновлено слідство у справі Смоленської катастрофи і поінформовано про анулювання попереднього польського рапорту з причин катастрофи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія