Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як спасти планету? От що я собі думаю 8-) (тема про дурниці (P) )

А якщо 10?
Насправді, в глобальному масштабі вже йде зниження популяції.
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

Насправді, в глобальному масштабі вже йде зниження популяції.

Повірю, тільки якщо статистику побачу
   
Повірю, тільки якщо статистику побачу
Почитай сучасну демографію.
Не в Вікі.
Всі прогнози із зменшенням.
Спочатку із зменшеннят зростання, потім із зменшенням взагалі.
   
Повірю, тільки якщо статистику побачу
в тому кіні, що я вище кинув доповідач якраз статистик. і він про це говорить.
зі зростанням освіченості, особливо жіночої, популяція скорочується.
там показано на прикладі бангладешу. між іншим, китайці уже дозволили офіціно мати трьох дітей. :)
https://www.bbc.com/russian/news-57305771
   
+=========================================================================+
Це, можливо, у вас. У нас це не так, бо можна прослідкувати ціни на зерно, борошно і т.д.
Чи ціни на молоко на фермі, на базарі чи в магазині.
Ми ведемо розмову за питання голоду на планеті, а не суто за "вас".
Це крім того, що прослідкуйте для інтересу, майже впевннений, що і у "вас" теж така ситуація, де вартість логістики (не кажімо вже про пакування та комерціалізацію) становить більшу частку, ніж сам впакований продукт, чи сировина.
   
Ми ведемо розмову за питання голоду на планеті, а не суто за "вас".
Це крім того, що прослідкуйте для інтересу, майже впевннений, що і у "вас" теж така ситуація, де вартість логістики (не кажімо вже про пакування та комерціалізацію) становить більшу частку, ніж сам впакований продукт, чи сировина.
В Аргентині с/г логістика автомобільна, в Україні- залізнична.
Вартість логістики в середньому 10-30% від продажної ціни.
   
Ну...7 мільярдів це багато дуже... А якщо 10?

І що? І кожна людина з цих мільярдів, в принципі, хоче щоб в неї було все!
+=====================+
Ну, і нехай робить теє все!
   
Ну вас понесло в тему чи вистачить жратви всім ..може деякий час і вистачить. Але з усією тією врожайністю йде зміна клімату і інша фігня. Я більше навіть про це. Не про то, скільки буде врожай. Бо одного року врожай великий, а рівно через рік може настати голод.
+=======================================+
Зерно добре зберігається. Десятиріччями...
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

щось мені видається, що Ви лукавите чи прибідняєтесь. Але, менше з тим. можна поставити на 0.75 чи на 0.5 чи увімкнути російські субтитри, там є.

Нажаль, нема ані російської ані української.
Але реально цікаво булоб подивитися в перекладі.

   
Або так як зараз - поступове збільшення населення, війни, і в кінці кінців - капець. Ну, це те що буде і те що кожен з нас бачить.

ІМХО Вихід я бачу один єдиний - жорстке, агресивне та стрімке скорочення населення. Звідси і почнеться скорочення усього, в тому числі і парникових викидів до прийнятного рівня.

Або я ось видумав таке. Людина, при досягненні якогось віку, погоджується на доживання віку в якомусь визначеному "комунізмі" - без можливості мати дітей (з якоюсь стерилізацією, яка не впливає на повсякденне життя, в тому числі і на сексуальну поведінку). Але в своєму житті має "все" (ну "все" у визначених межах). Жратва, медицина, можна не працювати, наркотики - будьласка...ну..кор оче комунізм.

З огляду на то, що більш менш нормально в світі живе до мілліарду населення, якщо не менше,  а інші хєрово, або дуже хєрово. І що цікаво - саме цей мілліард не дуже то і розмножується - то за сто років думаю населення скоротиться мінімум вдвоє.

Цікаво, чи існують якісь теорії, як скоротити населення? 8-)

+1000 за сокращение
Конечно же мирными методами. Но нужно скорее, Земля гибнет, природа гибнет
 :(

   
+1000 за сокращение
Конечно же мирными методами. Но нужно скорее, Земля гибнет, природа гибнет
 :(
А що таке оте ваша "природа" і шо таке "земля гибнет"? Я не бачу проблеми, почніть змінювати з себе , бо на щастя ,  це все що ви в силах зробити. Земля відновиться як і природа, навіть після того як людина тут пустелю зробить, питання часу, лиш би люди зникли.

Останнє редагування: 18 червня 2021 12:22:43 від boduk333
   
в тому кіні, що я вище кинув доповідач якраз статистик. і він про це говорить.
зі зростанням освіченості, особливо жіночої, популяція скорочується.
там показано на прикладі бангладешу. між іншим, китайці уже дозволили офіціно мати трьох дітей. :)
https://www.bbc.com/russian/news-57305771
Значить китайці щоб захопити світ  обмежать жіночу освіту?  :idea:
   
:-B

https://youtu.be/KeZR42Jq1L0

Навіть якщо не відновиться після нас, то на інших планетах життя є або знову зародиться , але це вже не наші справи, а справи тих істот які там виготовляють пластикові пакети. На жаному етапі розвитку мавпоподібних істот основне завдання  - навчитись співіснувати з їй подібними, а не видумувати методи як зменшити чисельність їй подібних.

Останнє редагування: 18 червня 2021 12:52:38 від boduk333
   
Спасти Землю от перегрева можно и нужно, увеличив общее альбедо Земли  ( характеристика диффузной отражательной способности поверхности.) преимущественно  в инфракрасной части спектра.
 Для отражения обратно в космос тепловые лучи.
 Кк припомощи простых отражающих поверхностей тапа алюминиевой фольги или отражающих покрытий,так и припомощи специальных пленок,отражающих как тепловве лучи,так и пробразующих видимый свет в инфракрасный и отражающий нго в общем потоке тепловой энергии в Космос.
 Это вполне решаемая инженерная задача.
 Опустынивание  плодородной почвы происходит от систематического перегрева земной поверхности ,и как следствие,превышение испарения влаги над её поступлением.
 Это можно прекратить, если например  над сельскохозяйственны м полем на  нужной высоте расположить систему  жалюзей с верхней отражающей поверхностью.А нижней- черной.

Останнє редагування: 18 червня 2021 13:57:27 від Георгиу
   
Спасти Землю от перегрева можно и нужно, увеличив общее альбедо Земли  ( характеристика диффузной отражательной способности поверхности.) преимущественно  в инфракрасной части спектра.
 Для отражения обратно в космос тепловые лучи.
 Кк припомощи простых отражающих поверхностей тапа алюминиевой фольги или отражающих покрытий,так и припомощи специальных пленок,отражающих как тепловве лучи,так и пробразующих видимый свет в инфракрасный и отражающий нго в общем потоке тепловой энергии в Космос.
 Это вполне решаемая инженерная задача.
 Опустынивание  плодородной почвы происходит от систематического перегрева земной поверхности ,и как следствие,превышение испарения влаги над её поступлением.
 Это можно прекратить, если например  над сельскохозяйственны м полем на  нужной высоте расположить систему  жалюзей с верхней отражающей поверхностью
дешевше фольгу в космос вивести, тоісь зменшити попадання сонячних променів
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

ІМХО Вихід я бачу один єдиний - жорстке, агресивне та стрімке скорочення населення.


Почни з себе.

Інакше ти - лицемір.
   
ІМХО Вихід я бачу один єдиний - жорстке, агресивне та стрімке скорочення населення.
И много таких фашистов как ты?
Нужно просто изменить систему 5-95 и всем всего хватит.
И да, можешь сократить себя и семью уже завтра.
Чё трындеть, начни сокращение с себя, покажи пример миру.
   
Почни з себе.

Інакше ти - лицемір.
Якщо біла людина народить одну дитину, то і негри/індуси/араби/китайці теж мають так зробити?
Щоб не було ліцемірства
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

Якщо біла людина народить одну дитину, то і негри/індуси/араби/китайці теж мають так зробити?

Ділити людей на білих та негрів/індусів/арабів/китайців є расизмом.

Напиши таке десь в твітері чи в фейсбуці під своїм справжнім ім’ям. Якщо ти працюєш в будь-якій великій міжнародній компанії - то тебе за такі вислови викинуть звідти на другий день. І будуть праві.
   
Населення скоротити неможливо, бо людина живе 80-85 років. Тобто істотне зниження, навіть якщо припинити рожмножуватись, не почнеться і за 50 років

Китай, як бачимо, дозволив вже 3 дитини.

Падіння населенн я там не буде.

Усім треба істи, одягатись, жити і пересуватись

Нема простих рішень, як у клоуна  :pooh_lol:



   
Ділити людей на білих та негрів/індусів/арабів/китайців є расизмом.
А не ділити є чим?
   
людина живе 80-85 років
не завжди і не всюди.
   
Re: Як спасти планету? От що я собі думаю  8-) (тема про дурниці (P)  )

А не ділити є чим?

точно не лицемірством

Тому що колір кожі чи етнічність немає ніякого значення

В багатьох країнах діти підтримують своїх батьків, тому батькам потрібно мати багато дітей просто щоб вижити на старості. Але тут причиною є економічні чинники. Можливо історичні - чому є бідні і багаті краіни. Колір кожі тут нідочого.
   
:-B

https://youtu.be/KeZR42Jq1L0
достатньо було тільки маленької цитати звідтіля
The planet is fine! The people are fucked!   :laugh:




   
достатньо було тільки маленької цитати звідтіля
The planet is fine! The people are fucked!   :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=DOE3BmaoOmM

 :-B
   
Ділити людей на білих та негрів/індусів/арабів/китайців є расизмом.
Шо значит делить, черный и белый это же разный цвет или ты слепой дальтоник? :laugh:
Тебе евреи и не такое скажут.
   
Не там видите проблему. Жратвы и товаров производится с избытком. Автоматизация и новые технологии приводят к резкому увеличению производительности на каждого занятого в производстве. Компьютеры и машины вытесняют людей из сфер занятости, ранее требовавших всё большей и большей квалификации, сужая область профессий в сторону креативности. Конкуренция за любое рабочее место возрастёт многократно, товаров и услуг будет производиться с избытком и при этом большинство населения окажется незанятым. Будет введён гарантированный и постоянно растущий безусловный доход на каждого неработающего. Но проблема в том, что лишь малый процент сможет занять себя если это не нужно будет для выживания. А без занятия человек быстро деградирует и физически и умственно. Приведёт это к разделению людей на касты, как минимум две - созидателей и тунеядцев-деградантов, постепенно отдаляющихся друг от друга как физически, так и биологически.
   
Приведёт это к разделению людей на касты, как минимум две - созидателей и тунеядцев-деградантов, постепенно отдаляющихся друг от друга как физически, так и биологически.
Странно что ты не видишь проблемы в существующем разделении на касты рабов и рабовладельцев.
Ты это не видишь или не хочешь видеть? Или приближенность к касте рабовладельцев мешает тебе это видеть?
Вот не нужно вот этого чёса, что без занятости человек деградирует. Хватит этой лапши про человека рожденного
приносить пользу обществу. Хватит этой жыдовской звиздёжи про полезность обществу и про касту тунеядцев.
Все кто это пропагандируют, сами так не живут, они просто живут и получают от жизни удовольствие, пока
рабы на них пашут. Ломать нужно систему 5-95, а не рассказывать как роботы сделают людей незанятыми. :X
   
Странно что ты не видишь проблемы в существующем разделении на касты рабов и рабовладельцев.
Ты это не видишь или не хочешь видеть? Или приближенность к касте рабовладельцев мешает тебе это видеть?
Вот не нужно вот этого чёса, что без занятости человек деградирует. Хватит этой лапши про человека рожденного
приносить пользу обществу. Хватит этой жыдовской звиздёжи про полезность обществу и про касту тунеядцев.
Все кто это пропагандируют, сами так не живут, они просто живут и получают от жизни удовольствие, пока
рабы на них пашут. Ломать нужно систему 5-95, а не рассказывать как роботы сделают людей незанятыми. :X
Ты сидишь в Рашке, где людей всегда держали за рабов и быдло, вечная нехватка всего и надо вкалывать чтобы выжить, мыслишь и говоришь ещё совковыми штампами. И понятия не имеешь как живут в странах, где главная проблема - перепроизводство. А я воочию вижу во что превращаются люди, уже второе поколение ни дня не проработавшие и живущие на иждивении государства.
   
А я воочию вижу во что превращаются люди, уже второе поколение ни дня не проработавшие и живущие на иждивении государства.
Опиши пожалуйста ,реально интересно.
 У нас тоже есть целый слой социума, находящихся на иждивении тех, кто платит налоги  Украине с произведённой ими полезной прибавочной стоимости.
Но эти иждивенцы обязаны ходить на работу и как минимум имитировать свою  деятельность. И только от немногой их части есть польза социуму.
   
Ты сидишь в Рашке
А доказать не хочешь, что я там сижу?
Чо так за государство печешься?
На чьей на чьей шее?
А ничо шо твое сраное государство на мои налоги существует и нифуя не произвдит?
Ах ты ж сучечка воровская государственная, видит он.
Да вам таким видящим ноги отрывать нужно, чтоб не умничали. И это будет, поверь.
Очень скоро будет.
Мысли не штампами, покемон системы, время у тебя не много осталось...
Рожден РАБотать, РАБотай, а мы будем просто жить и не слушать таких козлов как ты.

Останнє редагування: 19 червня 2021 22:43:13 від б_а_р_с
   
Амєріканскіє учьониє виміряли щось там і прийшли до висновку що за останні 15 років планета запасла вдвічі більше енергії сонця ніж до цього. Чорне тіло має залишатись в термо рівновазі, щоб випромінити надлишкову енергію і відновити рівновагу температура чорного тіла має зрости. Готуйтесь. Дітям і внукам покій буде лише снитись.
   
Амєріканскіє учьониє виміряли щось там і прийшли до висновку що за останні 15 років планета запасла вдвічі більше енергії сонця ніж до цього. Чорне тіло має залишатись в термо рівновазі, щоб випромінити надлишкову енергію і відновити рівновагу температура чорного тіла має зрости. Готуйтесь. Дітям і внукам покій буде лише снитись.
+==========================================+
І звідки ж тая енергія взялася? Чи то такі "вчоні"???
   
+==========================================+
І звідки ж тая енергія взялася? Чи то такі "вчоні"???
з сонця звичайно. Цю новину навіть Американський foх news опублікував на першій сторінці сьогодні. Рупор право закручених для яких потепління як лайка. Видно у керманичів починає підгорати, ідеологія ідеологіями а боязно. Фізика чорного тіла. Перший курс. Почитайте.
   
Амєріканскіє учьониє виміряли щось там і прийшли до висновку що за останні 15 років планета запасла вдвічі більше енергії сонця ніж до цього. Чорне тіло має залишатись в термо рівновазі, щоб випромінити надлишкову енергію і відновити рівновагу температура чорного тіла має зрости. Готуйтесь. Дітям і внукам покій буде лише снитись.

 :facepalm:
   
Опиши пожалуйста ,реально интересно.
 У нас тоже есть целый слой социума, находящихся на иждивении тех, кто платит налоги  Украине с произведённой ими полезной прибавочной стоимости.
Но эти иждивенцы обязаны ходить на работу и как минимум имитировать свою  деятельность. И только от немногой их части есть польза социуму.
В манерах и внешнем виде появляется быдловатость, интересы сужаются и часто сводятся к ТВ и пиву, круг общения ограничивается такими же. Если подсядут на наркоту, то возможно варианты - либо безобидные попрошайки с пустыми глазами, курсирующие по местам где дают милостыню либо где государство даёт ежедневную бесплатную дозу трамадола. Либо промышляющие торговлей наркотой и кражами. Подростки и молодёжь чувствуюя свою безнаказанность часто ведут себя агрессивно, могут что-то поджечь, разбить, угнать и т.д . Вот такая она, жизнь без занятий и стимула.
   
А доказать не хочешь, что я там сижу?
Чо так за государство печешься?
На чьей на чьей шее?
А ничо шо твое сраное государство на мои налоги существует и нифуя не произвдит?
Ах ты ж сучечка воровская государственная, видит он.
Да вам таким видящим ноги отрывать нужно, чтоб не умничали. И это будет, поверь.
Очень скоро будет.
Мысли не штампами, покемон системы, время у тебя не много осталось...
Рожден РАБотать, РАБотай, а мы будем просто жить и не слушать таких козлов как ты.
А что там доказывать, если ты сам палишься. Только свинособаки считают, что все им должны, всех они содержат, причём утверждают это с криком и агрессией. А ну-ка быдло, поведай мне, как  это твоя сраная Рашка содержит Ирландию? Да вы раковая опухоль на теле Земли, существуете только за счёт шантажа устроить ядерную бойню, ничего создать что-либо конкурентного не способны. И да - оскорбилось оно до истерики - я плюнул в мечту каждого совкобыдла о сладкой беззаботной тунеядной жизни на иждивении государства. Запомни придурок, беззаботная жизнь превратит тебя в овоща.



   
Тому що колір кожі чи етнічність немає ніякого значення
Безумовно.

Тобто, якщо не їснує рас, то не може існувати і расизму в будь- якому вигляді.
Наприклад, у вигляді BLM.

Згоден?
   
Нажаль, нема ані російської ані української.
Але реально цікаво булоб подивитися в перекладі.
Коротко - весь нынешний рост населения планеты - сугубо из-за роста продолжительности жизни, рождаемость уже упала, везде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія