Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Субсидии: вот и сказочке конец? - Александр Карпец

Цитата: у это же себестоимость, и только атомной. Средняя себестоимость всей генерации будет копеек сорок, и это только генерации. Плюс людям хочется хоть какую-то прибыль получить. Если все посчитать минимум по рубчику должна быть электроэнергия для всех.

Людей значить заставляють пжити по новому, а собі накрутояка у 100% - в парялкє вєщєй.

Якщо енергетичних падлюк привести до тями...

Здивуйте мене і скажіть, що при нульовій прибутковості сучасні хозяйви позбудуться енергетичних активів.  :weep:
Втім, жопощокам звично брехати.
   
Цитата: а це за рік виплатити не так складно (500 грн в міс)

Бреше і не червоніє.
Не плутай примарами.
Видай на гора дві цифри, а можеш і одну(далі я вирахую)  -  скільки грошей потрібно на утеплення та модернізацію опалення.

 "Я стріляти хочу!" - це вже не просто цитата з Подерев'янського.
   
Я не розумію, як на хату в два поверхи люди мають субсидію, я не розумію як можни мати субсидію у 8 тис грн.
От звідси проблема.
Субсидія для нужденних. Це як мінімальний споживчий кошик.


уже как-то писал
знакомые
он в Польше ~+\-1000 долларов
она тут и работает диспетчером на компе\телефоне(автоперевозки) ~+\-300 долларов
2 маленьких детей
налогов не платили никогда и платить не будут, зато субсидию себе сделали ~3000 грн на дом в ~70 квадратов  :facepalm1:
пс, мне сказали прямо в лицо: - ты лох, что платишь налоги и не пользуешься шарой! :facepalm1:
   
шо в ньому грабіжницького?
нормальний кредит
20 тис раз в рік, 70% тіла списують

20 тис як раз поміняти всі вікна (штук 6) на супер класні

або поміняти опалення

або утеплити 200 метрів пенопластом самостійно
та бюторасу абы что-то ляпнуть. :facepalm:
   
Бреше і не червоніє.
Не плутай примарами.
Видай на гора дві цифри, а можеш і одну(далі я вирахую)  -  скільки грошей потрібно на утеплення та модернізацію опалення.

 "Я стріляти хочу!" - це вже не просто цитата з Подерев'янського.

 :)
   
ТАКІ це які?
20 тис це з списанням 70% стає 6000

а це за рік виплатити не так складно (500 грн  в міс)
все же там ставка под 30% годовых по-моему, так что чуть больше будет. где-то 580. но я ее не рассматривал, а просто как скидку и с погашением всего кредита на следующий день.
   
все же там ставка под 30% годовых по-моему, так что чуть больше будет. где-то 580. но я ее не рассматривал, а просто как скидку и с погашением всего кредита на следующий день.

23.9% коли я брав була ставка

потім менше ніби стала

   
   
все же там ставка под 30% годовых по-моему, так что чуть больше будет. где-то 580. но я ее не рассматривал, а просто как скидку и с погашением всего кредита на следующий день.

не обижайте людей. ваша хитрая схема оптимизации большинству людей не подходит, так как у них просто нет на это средств. ( если уж дену не подошла (вернее он не смог ей воспользоваться)... то что говорить про других)

Ну а если не подходит... то не слишком ли цинично ведет себя государство вместе с госбанком, которые лупят такие условия по нему, что люди отдадут последние штаны???
   
Видай на гора дві цифри, а можеш і одну(далі я вирахую)  -  скільки грошей потрібно на утеплення та модернізацію опалення.

на прикладі хати в 70 кв метрів (8 на 9)
1. опалення
котел непоганий Україна 8000
труби 20 * 150 метрів = 3000

одна батарея 1500 грн (наприклад треба 5 штук)

виходить 19000 грн все разом якщо сам робиш

2. 20000 грн це 150 метрів  квадратних утеплення пенопластом 10 + проста штукатурка
якщо сам робиш

3. 20000 грн це 6 вікон WDS 8 серія (кращих в них нема) зі встановленням

   
не обижайте людей. ваша хитрая схема оптимизации большинству людей не подходит, так как у них просто нет на это средств. ( если уж дену не подошла (вернее он не смог ей воспользоваться)... то что говорить про других)

Ну а если не подходит... то не слишком ли цинично ведет себя государство вместе с госбанком, которые лупят такие условия по нему, что люди отдадут последние штаны???


чого не міг?
можу в принципі сплатити всю суму, але окрім кредиту  в мене ще купа паралельно витрат іде на будинок
тому розтягнув на рік

получилось що 2к баксів під нульовий відсоток на рік
   
Ну это же себестоимость, и только атомной. Средняя себестоимость всей генерации будет копеек сорок, и это только генерации.
Плюс людям хочется хоть какую-то прибыль получить. Если все посчитать минимум по рубчику должна быть электроэнергия для всех.
откуда вы взяли этот бред про 18 коп? там только по ят и утилизации отработки больше будет. не считая другого сверхдорого оборудования.
   
откуда вы взяли этот бред про 18 коп? там только по ят и утилизации отработки больше будет. не считая другого сверхдорого оборудования.
Не я взял, тот которому я отвечал взял, лично я тоже сомневаюсь в этой цифре.
Я просто утверждаю что при минимальной прибыли в генерации и распределении, стоимость должна быть минимум по гривночке за киловатт. 
   
я зразу пропонував підняти ціни до рівня Польщі і ніяких субсидій
плюс відселення у соціальне житло за борги

але ж ми будуємо соціалізм
   
Цитата: den [ Відповісти в приват
[Ігнорувати] cьогодні в 12:24 IP/Host: 92.60.178.--- Топа, cьогодні в 12:10 Видай на гора дві цифри, а можеш і одну(далі я вирахую) - скільки грошей потрібно на утеплення та модернізацію опалення. на прикладі хати в 70 кв метрів (8 на 9) 1. опалення котел непоганий Україна 8000 труби 20 * 150 метрів = 3000 одна батарея 1500 грн (наприклад треба 5 штук) виходить 19000 грн все разом якщо сам робиш 2. 20000 грн це 150 метрів квадратних утеплення пенопластом 10 + проста штукатурка якщо сам робиш 3. 20000 грн це 6 вікон WDS 8 серія (кращих в них нема) зі встановленням]

:) 60 000  :)
   
:) 60 000  :)

шо 60000?

   
не обижайте людей. ваша хитрая схема оптимизации большинству людей не подходит, так как у них просто нет на это средств. ( если уж дену не подошла (вернее он не смог ей воспользоваться)... то что говорить про других)

Ну а если не подходит... то не слишком ли цинично ведет себя государство вместе с госбанком, которые лупят такие условия по нему, что люди отдадут последние штаны???
для самых бедных скида 70%. пусть с процентами в рассрочку будет 63-65. это мало?
   
для самых бедных скида 70%. пусть с процентами в рассрочку будет 63-65. это мало?

та мля наш народ взагалі охрініває

на шару фактично уряд дає
1. субсидію
2. можливість реконструкції житла до комфортного рівня

і то стогнуть... все не так :(

   
Цитата: den [ Відповісти в приват
[Ігнорувати] cьогодні в 12:43 IP/Host: 92.60.178.--- Топа, cьогодні в 12:43 Розгорнути попередні цитати... :) 60 000 :) шо 60000?]

Цитата: den [ Відповісти в приват
[Ігнорувати] cьогодні в 12:04 IP/Host: 92.60.178.--- Топа, cьогодні в 12:00 Розгорнути попередні цитати... Нема слів. Доход місячний 2(дві!!!) тисячі гривень в моєму місті вважається що це "вже можна жить". Але ідіотів, що братимуть такі гроші в борг - нема! ТАКІ це які? 20 тис це з списанням 70% стає 6000 а це за рік виплатити не так складно (500 грн в міс)]
   
 Де взять такі скажені гроші?
 Нирку продати?
 Воно ще шокає.   :X
   
я зразу пропонував підняти ціни до рівня Польщі і ніяких субсидій
плюс відселення у соціальне житло за борги

але ж ми будуємо соціалізм
Ты запропонуй шоб не воровали деньги и тарифы реальные были як в Польше.Тоди и видселяй за борги,пропонуватель найшовся
   
Де взять такі скажені гроші?
 Нирку продати?
 Воно ще шокає.   :X

шалені це 500 грн в міс на протязі року?

я думаю навіть двом пенсіонерам + деяка допомога від дітей - під силу
   
Цитата: шалені це 500 грн в міс на протязі року?

 60 000 : 12 = 5 000

 Нулика забув.

 І це без відсотків по кредиту, без сплати за обслуговування кредиту, без мороки з заставою, без доставок, розхідних, багато чого без...

 І все тому, що якесь падло затвердило дійсно необгрунтовані тарифи.  Нереальні!

Останнє редагування: 19 березня 2016 13:08:42 від Топа
   
60 000 : 12 = 5 000

 Нулика забув.

60 тис це сумарний бюджет на кілька років
кожного року робити щось одне
утеплення, опалення, вікна

з цих 60 тис уряд повертає 42 тис, тобто твої витрати на тіло будуть 18 тис - або 6 тис грн на кожний етап

 
   

1. економія ю.джету є - було 100 ярдів НАК, стало 35 ярдів НА ВСЕ ЖКХ (не тіки НАКу)


за 100 млрд збитку у 2014 мальчіка Коболєва треба було за яйця на Майдані підвісити навіть без суду і слідства, а не доручати йому "реформи". Це взагалі нечувано, він на компанію офіційно повісив збиток, який перевищує вартість імпорту газу.
Звідки взагалі можна було таку цифру взяти?  Виходить, у них взагалі ніяких доходів не було. Це свідчить тільки про апетити до дерибану, які проявила "молодая команда"
   
за 100 млрд збитку у 2014 мальчіка Коболєва треба було за яйця на Майдані підвісити навіть без суду і слідства, а не доручати йому "реформи". Це взагалі нечувано, він на компанію офіційно повісив збиток, який перевищує вартість імпорту газу.
Звідки взагалі можна було таку цифру взяти?  Виходить, у них взагалі ніяких доходів не було. Це свідчить тільки про апетити до дерибану, які проявила "молодая команда"


публічний аудит є в неті, якщо не влом можеш подивитися
   
Цитата: з цих 60 тис уряд повертає 42 тис, тобто твої витрати на тіло будуть 18 тис - або 6 тис грн на кожний етап

Де я візьму заставу під кредит?

"Уряд поверне"  :rotate:

 Я б і сам все зробив, без держави, без жидів-лихварів, маю потребу лиш в одному - економічно обгрунтових тарифах.
 А так некисла оборудка виходить - енергетики, банк, виробники матеріалів(а вони теж ціну підняли, бо слідкують за тарифами), всі луплять з мене три шкури, бо якісь падлюки вирішили, що їм за це нічого не буде.

 Буде.
   
публічний аудит є в неті, якщо не влом можеш подивитися


згідно публічних аудитів поки був Янукович, було все добре. Прибутки зі збитками чергувались, в середньому близько нуля ішли. А потім прийшла нова влада і хуяк.... 100 млрд збитків. Як це можна пояснити?
   
Я б і сам все зробив, без держави, без жидів-лихварів, маю потребу лиш в одному - економічно обгрунтових тарифах.
посмотри на все страны европы. и учти, что доля зп в генерации - меньше 5%, а в транспортировке - порядка 10%. все остальное - топливо, оборудование и материалы.
   
Цитата: v10 [ Відповісти в приват
[Ігнорувати] cьогодні в 13:21 IP/Host: ---.pool.ukrtel.net Топа, cьогодні в 13:14 Я б і сам все зробив, без держави, без жидів-лихварів, маю потребу лиш в одному - економічно обгрунтових тарифах. посмотри на все страны европы. и учти, что доля зп в генерации - меньше 5%, а в транспортировке - порядка 10%. все остальное - топливо, оборудование и материалы.]

Щоб мати такі витрати, а повинен мати можливість заробляти, як в Європі.
А її нема.
Годі сперечатися.
Бо ваші пропозиції - нереальні.

Виходить по Вашому, що я маю здохнути, але віддати олігархам останнє.
Я бачу інший вихід.
Але  4.2
Святкуйте пірімоги, покращення, пжити по новому.

 Але часу у Вас обмаль.
   
ой - заробляти не дають, пенсії маленькі
проголосуємо за тих, хто дасть пачку гречки і пообіцяє знизити тарифи

народ
ви, довбанулись?

поки основна маса не почне сама платити за все, що споживає, сама платити всі податки
щоб отримав 4 000 грн. і 1 500 грн. відніс в бюджет ОСОБИСТО

ніх не буде

тільки трішки підняли газ - і бах, всі побігли, твердопаливні котли, утеплення
посадка вздовж дороги до рідного села накінець почищена від сухостою і лежачих дерев
солома, камиш, сонячні колектори
споживання в скільки разів впало?

дайте всім безкоштовне житло і мінімальний набір продуктів і взагалі ніхто працювати не буде
бо нах не потрібно
5-10% фанаті в не враховуємо

заробляти можна, можна добре заробляти, але для цього треба рухатись, вчитись і пахати
а не сидіти охоронцем у салоні золото чи мобільні

поки ми будуємо соціалізм, будуть олігархи і бідні люди, і бідна держава

тільки коли людина вимушена відповідати за себе і свою родину починається рух
коли відсутня халява і ти платиш сам за все, починаєш цікавитись
а куди це  мої гроші пішли?

тому субсидії залишити тільки тим, хто реально не має грошей на життя,
не має авто, не має дач, не має рахунків у банках, не має мобілки за 15 000 грн.
хто йде в магазин і вишукую дешеві макарони

а всі інші повинні дорослішати і брати на себе відповідальність
іншого шляху не має
   
Щоб мати такі витрати, а повинен мати можливість заробляти, як в Європі.
А її нема.
Годі сперечатися.
Бо ваші пропозиції - нереальні.

Виходить по Вашому, що я маю здохнути, але віддати олігархам останнє.
Я бачу інший вихід.
Але  4.2
Святкуйте пірімоги, покращення, пжити по новому.

 Але часу у Вас обмаль.

заробляйте, хто не дає?

тільки власна лінь і наявність халяви
   
я зразу пропонував підняти ціни до рівня Польщі і ніяких субсидій
плюс відселення у соціальне житло за борги

але ж ми будуємо соціалізм
Справа в тому що соціяльне житло, наприклад, у німетчині, це квартира що набагато краще нашоі середньостатистично і хрущівки . Причому переселенець ще і не буде платити комунальні видатки  B-)

Останнє редагування: 19 березня 2016 14:03:11 від А.Сурженко
   
У нас 15 атомних енергоблоків і десяток грес. Електрика взагалі безкоштовною повинна бути
   
Де я візьму заставу під кредит?

це без застави кредит
   
Як це можна пояснити?


так в аудиті все і написано
   
Справа в тому що соціяльне житло, наприклад, у німетчині, це квартира що набагато краще нашоі середньостатистично і хрущівки . Причому переселенець ще і не буде платити комунальні видатки  B-)


то для тих хто себе прогодувати не може
для них ще й фудстемпи якісь дають

напажрать

але це дебільна логіка розраховувати так жити якщо людина здорова

   
Що таке гес. Це гіганський магнітний ротор, який ворушить ріжниця водноі течіі. Тут взагалі електрика безкоштовною є
   
Субсидію залишити, але норми споживання газу щороку зменшувати на 20-30%
   
то для тих хто себе прогодувати не може
для них ще й фудстемпи якісь дають

напажрать

але це дебільна логіка розраховувати так жити якщо людина здорова
А чим пагано переселитися з однокімнатноі хрущівки у двокімнатну соціяльну квартиру на повному пансіоні?  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія