Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Имеет ли право хозяин разрешить курить в кафе :S


Написал кафе для курящих , как бы предупредил  ;o
   
Нэд. В себе на кухні нехай дозволяє кому хоче і що хоче.

Якщо ж територія відкрита для публіки, тобто ПУБЛІЧНЕ МІСЦЕ, то на ній мають працювати загальні правила.

Якщо хтось хоче відкрити щось для курців, то мабуть то має бути ЗАКРИТИЙ КЛУБ, із входом виключно для членів того клубу. І то, не впевнений. Треба курити читати місцеве законодавство.
   
 Запретили долбойопы. Никотинофобы. Придурки. За курение в каХве в помещении даже хозяина оштрафуют.  А правильно было бы оставить некоторые кахве курильщикам. Кафе, бары. Ну треть? "Так ведь к некурящим ходить не будут!"- "Так отож!" B-)
   
Запретили долбойопы. Никотинофобы. Придурки. За курение в каХве в помещении даже хозяина оштрафуют.  А правильно было бы оставить некоторые кахве курильщикам. Кафе, бары. Ну треть? "Так ведь к некурящим ходить не будут!"- "Так отож!" B-)

Чому хтось і я маю нюхати ту вонь? Та ще там де я їм/п’ю. Лише через те, що хтось підсів на той легкий наркотик.

Ідіть додому, закривайтесь і вкурюйтесь там в себе до стану павуків. І живіть с тією вонню.
   
Чому хтось і я маю нюхати ту вонь? Та ще там де я їм/п’ю. Лише через те, що хтось підсів на той легкий наркотик.

Ідіть додому, закривайтесь і вкурюйтесь там в себе до стану павуків. І живіть с тією вонню.
================================
Так тобі б залишили б 2/3 кафе та барів. Чотого тобі треба ще? Людям життя пересирати? А? Так у курців буде весело,а тобі жаба давить?
   
Запретили долбойопы. Никотинофобы. Придурки. За курение в каХве в помещении даже хозяина оштрафуют.  А правильно было бы оставить некоторые кахве курильщикам. Кафе, бары. Ну треть? "Так ведь к некурящим ходить не будут!"- "Так отож!" B-)

Ага, сидиш, а поруч якесь чергове чмо  димить і той дим на тебе йде.курців взагалі потрібно витискати на маргінес
   
Є ж Пивобар - на вході нехай пише вивіску, бар для дихання димом :laugh:  (заборонено тільки куріння)
   
Ага, сидиш, а поруч якесь чергове чмо  димить і той дим на тебе йде.курців взагалі потрібно витискати на маргінес
=============================
 Ти диви! Раздухарився! Витискати на маргінес? ОК. Нам ,маргіналам тре свої маргінальні кафе і бари для курців. А ви туди не ходіть... Що? Нам там буде гарно?!!!! Вас душить жаба? Йопані фашисти! Соціальна діктатура тупих козлів. B-)
   
================================
Так тобі б залишили б 2/3 кафе та барів. Чотого тобі треба ще? Людям життя пересирати? А? Так у курців буде весело,а тобі жаба давить?

Вольт, мене від запаху диму іноді навіть нудить. І не я один такий. Я навіть не хочу тобі розповідати про шкоду «пасивним курцям», які отримують навіть більшу шкоду ніж «активні». 

Якщо в одному кутку забігайловки смалять, там СКІЗЬ вже вонь, то вже не кафе, то КУЗНЯ.

І нафіга мені нюхати вхлопи з чієїсь горлянки, разом з усім іншим з горлянок тих легких наркоманів? Лише тому, що ЇМ (курцям) це приємно. Ідіть десь де не створюватимете дискомфорту іншим і вкурюйтесь там хоч до срачки. Моїй жабі зовсім байдуже до ваших пороків. Тільки не турбуйте мене.

Останнє редагування: 22 серпня 2021 20:47:30 від Маковій
   
Вход некурящим запрещен   :)

и как все гавнюки начнут кричать я курящий  :D
   
Re: Имеет ли право хозяин разрешить курить в кафе  :S

Нэд. В себе на кухні нехай дозволяє кому хоче і що хоче.

Якщо ж територія відкрита для публіки, тобто ПУБЛІЧНЕ МІСЦЕ, то на ній мають працювати загальні правила.

Якщо хтось хоче відкрити щось для курців, то мабуть то має бути ЗАКРИТИЙ КЛУБ, із входом виключно для членів того клубу. І то, не впевнений. Треба курити читати місцеве законодавство.

Нет никакой проблемы считать всех кто переступает порог заведения гостями этого закрыто-открытого для всех клуба )
   
Нет, так как это принуждает работников дышать дымом...

Курю с 9 лет... И всегда был рад, шо у нас запретили курение в кабаках... А если кто час - два без затяжки не может, то жопу до двери дотащить не проблема...
   
Вольт, мене від запаху диму іноді навіть нудить. І не я один такий. Я навіть не хочу тобі розповідати про шкоду «пасивним курцям», які отримують навіть більшу шкоду ніж «активні». 

Якщо в одному кутку забігайловки смалять, там СКІЗЬ вже вонь, то вже не кафе, то КУЗНЯ.

І нафіга мені нюхати вхлопи з чієїсь горлянки, разом з усім іншим з горлянок тих легких наркоманів? Лише тому, що ЇМ (курцям) це приємно. Ідіть десь де не створюватимете дискомфорту іншим і вкурюйтесь там хоч до срачки. Моїй жабі зовсім байдуже до ваших пороків. Тільки не турбуйте мене.
--------------------------------------------------
 Я не проти. Сиди в своїх "чистих" каХве і не нюхай. А ми у своїх, "маргінальних". Ми й на третину згодні, та що там...на чветь! Чого ви вирішили що можете керувати нашим життям? Га? Хто ви такі? Розділемося!
   
Вольт, мене від запаху диму іноді навіть нудить. І не я один такий. Я навіть не хочу тобі розповідати про шкоду «пасивним курцям», які отримують навіть більшу шкоду ніж «активні». 

Якщо в одному кутку забігайловки смалять, там СКІЗЬ вже вонь, то вже не кафе, то КУЗНЯ.

І нафіга мені нюхати вхлопи з чієїсь горлянки, разом з усім іншим з горлянок тих легких наркоманів? Лише тому, що ЇМ (курцям) це приємно. Ідіть десь де не створюватимете дискомфорту іншим і вкурюйтесь там хоч до срачки. Моїй жабі зовсім байдуже до ваших пороків. Тільки не турбуйте мене.

Ты инвалид ? 

..кстати, я не курю но думаю шо быдляцкие законы придумало быдло для быдла  :weep:
   
Ты инвалид ? 

..кстати, я не курю но думаю шо быдляцкие законы придумало быдло для быдла  :weep:

Ні, це ти інвалід. Якщо в тебе такі аргументи.
   
Моїй жабі зовсім байдуже до ваших пороків. Тільки не турбуйте мене.
га?


   
Нэд. В себе на кухні нехай дозволяє кому хоче і що хоче.

Якщо ж територія відкрита для публіки, тобто ПУБЛІЧНЕ МІСЦЕ, то на ній мають працювати загальні правила.

Якщо хтось хоче відкрити щось для курців, то мабуть то має бути ЗАКРИТИЙ КЛУБ, із входом виключно для членів того клубу. І то, не впевнений. Треба курити читати місцеве законодавство.

Краще смктати хуя як це робить Джастін Кастро.  (tu)
   
Нет никакой проблемы считать всех кто переступает порог заведения гостями этого закрыто-открытого для всех клуба )

Я не проти. Оголошуйте ту скоторигалівку як завгодно - клубом для курців, зоною толерантною для куріння - як завгодно.

Але ж не буде такого. Власники не дУрні. Вони розуміють, що таким чином вони автоматично відсікають 95% публіки яка не палить. І в його скоторигалівці буватимуть кілька відвідувачів за день.

А «змішані» кузні… я вище вже описав. Чому через якихось 3-5% легких наркоманів решта 95% повинні нюхали те гімно.
   
Нет, так как это принуждает работников дышать дымом...

Курю с 9 лет... И всегда был рад, шо у нас запретили курение в кабаках
зараз радуєшся, що невакцинованим забороняють відвідувати кабаки?
   
Re: Имеет ли право хозяин разрешить курить в кафе  :S

Я не проти. Оголошуйте ту скоторигалівку як завгодно - клубом для курців, зоною толерантною для куріння - як завгодно.

Але ж не буде такого. Власники не дУрні. Вони розуміють, що таким чином вони автоматично відсікають 95% публіки яка на палить.

А «змішані» кузні… я вище вже описав. Чому через якихось 3-5% легких наркоманів решта 95% повинні нюхали те гімно.

Я считаю, что каждый имеет право тратить свою жизнь как считает нужным.

Если, конечно, это не мешает окружающим.

Поэтому нужны и заведения в которых можно курить, и заведения в которых курить нельзя, и заведения в которых можно и курить, и не курить.

Главное чтобы все понимали где какое заведение и сами делали свой выбор.

   
легких наркоманів
марихуану куриш?
   
зараз радуєшся, що невакцинованим забороняють відвідувати кабаки?

Нет... С этим несогласен... У нас вакцинация уже более 90% для всех  старше 12... Ограничения лишены смысла...
   
Маковій- ваша лібераська істерія вже заїпла. Я згоден, вам не подобається. ОК. Беріть собі більшість кахве,барів, що там ще... а нам залиште чверть. Хоча б. Але ви лізете і лізете. Ті лізуть бо ми палимо,під.ори лізуть до шкіл,бо їм тре рекрутувати дітей у ЛГБТ спільноту, наркоторговці лізуть взагалі скрізь... ВИ ЗАЇПАЛИ ВЖЕ!
   
Нет... С этим несогласен... У нас вакцинация уже более 90% для всех  старше 12... Ограничения лишены смысла...
якийсь твій лібералізм вибірковий
   
Главное чтобы все понимали где какое заведение и сами делали свой выбор.

Це ж волюнтаризм! А це не модно. Зараз модно заганяти по стойлах як кортить кожному мегаломан'яку.
   
Re: Имеет ли право хозяин разрешить курить в кафе  :S

Це ж волюнтаризм! А це не модно. Зараз модно заганяти по стойлах як кортить кожному мегаломан'яку.

Очень жаль
   
--------------------------------------------------
 Я не проти. Сиди в своїх "чистих" каХве і не нюхай. А ми у своїх, "маргінальних". Ми й на третину згодні, та що там...на чветь! Чого ви вирішили що можете керувати нашим життям? Га? Хто ви такі? Розділемося!

А коли мене садять в кафе на терасі,де поруч якесь чмо починає палити, то чому саме я маю змінювати свою локацію?
   
Я считаю, что каждый имеет право тратить свою жизнь как считает нужным.

Если, конечно, это не мешает окружающим.

Поэтому нужны и заведения в которых можно курить, и заведения в которых курить нельзя, и заведения в которых можно и курить, и не курить.

Главное чтобы все понимали где какое заведение и сами делали свой выбор.

Абсолютно вірно - твоє життя, тобі самому вирішувати як його вкорочувати.

Але не тягни інших за собою.


Крім того - всіх любителів вкорочувати своє життя необхідно зняти з усіх громадських форм охорони здоров‘я. Тому що коли здоров‘я вже не вистачає на ці сумнівні задоволення, то відразу біжать і репетують - допоможіть, рятуйте. Все тільки і виключно за гроші по прейскуранту.

Те ж саме для «вільних людей» які мають право не пристебатись в автівці. Для альпіністів і екстремальних туристів і такого іншого. Любите свободу - любіть і своє право САМОСТІЙНО вирішувати свої проблеми, які отримують від своїх свобод.

Останнє редагування: 22 серпня 2021 21:13:08 від Маковій
   
А коли мене садять в кафе на терасі,де поруч якесь чмо починає палити, то чому саме я маю змінювати свою локацію?
бо то кафе для курців
   
А коли мене садять в кафе на терасі,де поруч якесь чмо починає палити, то чому саме я маю змінювати свою локацію?

Можеш піти, а ще краще бойкотувати! Але нєкуй диктувати власникам свої хатєлки силою.
   
Re: Имеет ли право хозяин разрешить курить в кафе  :S

Имеет ли право хозяин кафе трахать гусей,повесив табличку «тут трахают гусей»?
   
Re: Имеет ли право хозяин разрешить курить в кафе  :S

Маковій- ваша лібераська істерія вже заїпла. Я згоден, вам не подобається. ОК. Беріть собі більшість кахве,барів, що там ще... а нам залиште чверть. Хоча б. Але ви лізете і лізете. Ті лізуть бо ми палимо,під.ори лізуть до шкіл,бо їм тре рекрутувати дітей у ЛГБТ спільноту, наркоторговці лізуть взагалі скрізь... ВИ ЗАЇПАЛИ ВЖЕ!
Чверть барів курцям, 50% жінкам, 2% ЛГБТ, 5% наркоманам, 3% інвалідам - нормалььним людям піти буде нікуди, так, Вольтере ?
   
всіх любителів вкорочувати своє життя необхідно зняти з усіх громадських форм охорони здоров‘я. Тому що коли здоров‘я вже не вистачає на ці сумнівні задоволення, то відразу біжать і репетують - допоможіть, рятуйте. Все тільки і виключно за гроші по прейскуранту
тобто ти підтримуєш позбавлення медичної страховки невакцинованих, молодець
   
якийсь твій лібералізм вибірковий

Нед... Курильщики ставят под угрозу персонал, невакцинированные - нет...
   
Re: Имеет ли право хозяин разрешить курить в кафе  :S

тобто ти підтримуєш позбавлення медичної страховки невакцинованих, молодець
Не треба позбавляти, треба підвищити її ціну до реальної для невакцинованих (х2-х5, хз, най рахують медики, їм видніше, хто більше грошей потребує).
   
Маковій- ваша лібераська істерія вже заїпла. Я згоден, вам не подобається. ОК. Беріть собі більшість кахве,барів, що там ще... а нам залиште чверть. Хоча б. Але ви лізете і лізете. Ті лізуть бо ми палимо,під.ори лізуть до шкіл,бо їм тре рекрутувати дітей у ЛГБТ спільноту, наркоторговці лізуть взагалі скрізь... ВИ ЗАЇПАЛИ ВЖЕ!

Вольт, ти геть заплутався в своїх трьох деревах.

Це ніяка не «лібераська» позиція. Це якраз позиція ВІЛЬНОЇ ЛЮДИНИ. Чув про межі свободи? Це коли твоє право махати кулаками закінчується кінчиком мого носа.

Те саме і з курцями. Ніхто не забороняє вам диміти. Диміть скільки влізе, це ваша свобода так робити. Але на порушуйте при цьому МОЄЇ СВОБОДИ ДИХАТИ СВІЖИМ НЕ ВОНЮЧИМ ПОВІТРЯМ.
   
А коли мене садять в кафе на терасі,де поруч якесь чмо починає палити, то чому саме я маю змінювати свою локацію?

чьмом его называет совковое чмо
   
Нед... Курильщики ставят под угрозу персонал, невакцинированные - нет...
ставлять, і персонал, і відвідувачів
   
Не треба позбавляти, треба підвищити її ціну до реальної для невакцинованих (х2-х5, хз, най рахують медики, їм видніше, хто більше грошей потребує).

З захворівшим вакцинованим - штрафи!  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія