Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленські уже переплюнув Яника? Просто після цього Зелені не маю більше моральних прав... :X

В Українській політиці є правила, які порушував тільки Яник. Він переслідував не тільки ОПОНЕТІВ, але і їх родини, Розборки з Луценко, Розборки з Тимошенко і її Чоловіком.

Взагалі є правила, що в Україні сімю не трогають політиків, це порушував тільки Яник. А зараз це порушує Зеленські. Він і до того зі своїми СС прихильникама постійно нападав на дітей Порошенка. Але принаймні органи не втягували сімю в ці розборки.

Тепер Зеленські перейшов межу яку раніше і Яник не переходив, він задіває сімю свого опонента через ОРГАНИ. Оце вручення повістки демонстративне на виклик в ДБР Марині? Це те що раніше собі не дозволяв Яник. Ми стаємо свідками коли починають державні  органи переслідувати сімю.

Тому, коли Зелені вонючки пихкаючи, що є мораль і дітей задівати і сімю задівати не чесно, просто фото цього вручення повістки. Що для вас моралі не існує. Не існує для вас не існує правил, то і вас так будуть міряти. Ваша сімя буде такою самою законною здобиччю, як і ВИ.

Це прикро, бо даже Янукович до такого не додумувався, в нього були моральний страх якщо не принципи. А в цього Отморо... немає моралі. Тому з ним так як він без моралі будуть говорити. Він це заслужив як і його вонючі прихильники.

Сумно це. Але це передбачувано було, бо саме таким він ув завжди Дрібним і дуже мстивим за образи Зеленські, просто хворим... І не помічати це треба було вміти.

================
Нотатки Божевільного
   
правила які є в українські політиці мені не подобаються.
нехай Зе порушує їх. я не проти
   
тю
ну вручив повiстку жiнцi Петра..бiг дiлл
назавтра його жiнку з дитями обосруть
хай не тодi не хрюкає

   
правила які є в українські політиці мені не подобаються.
нехай Зе порушує їх. я не проти
Отже з тим що тепер його родина ткаж добич за моральні уродства що він робить як він, Ти погоджуєшся?

Розборки  дітьми, як це роблять отморозки, Зелений завжди був моральним отморозком і це тільки доводить... З ним будудть в 10 раз гірше вчиняти і його родиною. Мірятимуть його мірою і ще 10 раз накинуть.
   
тю
ну вручив повiстку жiнцi Петра..бiг дiлл
назавтра його жiнку з дитями обосруть
хай не тодi не хрюкає
Тут уже зелені хрюкали, що Ленка свята, але тепер вона навіть для переслідування органами не свята...

Гірше за Януковича.
   
Зеленській сам вибрав що тепер моральних правил що родина і діти невинні , неіснує. Вони будуть відповідати за злочини Зеленські, як дружина Чаусешку відповідала за те що була поряд з ним.
   
Тут уже зелені хрюкали, що Ленка свята, але тепер вона навіть для переслідування органами не свята...

Гірше за Януковича.

ага, свята
та пiсля теперешнього зашквару Зе перейшов всякi кордони
зараз його бренд-жiнку разом з дiтьми можно змiшувати з говном
старт дан
   
правила які є в українські політиці мені не подобаються.
нехай Зе порушує їх. я не проти

Бо ти такий самий зелений, як тобі це може не подобатися.
   
чи от та зелена гнiль думала що тiльки дiтей Петра можна ображати ??!
ну щож зелюки, цей мечь обоюдогострий
якбинепоранитись ..
 :shuffle:

   
О, боевые сизые хомячки роют копытом пол возле дивана
   
Якби Петро порушив ці правила, і посадив би добкіних і медведчуків - то був би зараз президентом на другому терміні.

Мені ці правила не потрібні, хай гризуться і саджають попередників. Тоді,  теперішні будуть хоч трохи думати про відповідальність.
   
Що поганого у тому що посадять Петра?
Для пересічних громадян, чи для суспільства у цілому?  Та нічого, бо його є за що садити, як і весь політикум, і по  сукупності він би мав відсидіти сотні років. 

І всім буде покуй, і навіть ботам на цьому форумі - коли їм перестануть платити :D
   
Отож, якби барига менше керувався правилами і бандітськими понятіями, а керувався законами і Конституцією, як це зараз робить Зеленський, то може і залишився би на другий срок.
   
Отож, якби барига менше керувався правилами і бандітськими понятіями, а керувався законами і Конституцією, як це зараз робить Зеленський, то може і залишився би на другий срок.
Ти зараз плутаєш грішне з правидним. Якраз Порошенко максиму наскільки можна користувався законами. А от утирок навіть про поняття незнає.


Якби Зеленській міг убити кота чи собаку Порошенка, він би це зробив, щоб помститись за свою ущербність...

І це дуже поганий знак для простих людей, тому що їх взагалі нівщо поставлять і будуть гірше добрива під ногами.
   
Преслідувати сімю по беззаконню, Чаушеску переслідував сімї своїх опонентів, Гітлер переслідував сімї євреїв і комуністів теж своїх опонентів, Сталін і КПУ брала в заложники сімї своїх політичних ворогів... Зеленський дійсно може в історію поряд з цими діячами. :(
   
Що поганого у тому що посадять Петра?
Для пересічних громадян, чи для суспільства у цілому?  Та нічого, бо його є за що садити, як і весь політикум, і по  сукупності він би мав відсидіти сотні років. 

І всім буде покуй, і навіть ботам на цьому форумі - коли їм перестануть платити :D
А до чого тут прізвище Порошенка? Питання в тому що з ним нічого зробити неможе але керований трусливість і мстивістю він порушує Закони  і так само буде робити проти простих людей, мстити студенту, мстити викладачу у вузі, мстити дорожному майстру, мстити вчителю який його вчив...

Дуже гадосна риса характеру, і коли такі дориваютсья до влади, то світ починає палати вогнищем , і гинуть прості люди сотня тисяч і мільйонами.
   
Питання навіщо Порошенко вплутував свою сім‘ю в свої брудні оборудки?
   
А до чого тут прізвище Порошенка? Питання в тому що з ним нічого зробити неможе але керований трусливість і мстивістю він порушує Закони  і так само буде робити проти простих людей, мстити студенту, мстити викладачу у вузі, мстити дорожному майстру, мстити вчителю який його вчив...

Дуже гадосна риса характеру, і коли такі дориваютсья до влади, то світ починає палати вогнищем , і гинуть прості люди сотня тисяч і мільйонами.
Перечитайте свій стартпост.
Ви не писали про закони. Ви писали про якісь неписані правила укр політики. Може то панятія, я хз.


А прізвище Порошенка тут до того, що він був у владі цілу епоху, і його є за що садити. Нехай разом з ним садять Кучму, Ющенка, Юльку і все решта кодло, я не проти. Нехай потім садять Зеленського, якщо буде за що, і якщо він цих не посадить.
І якщо так буде, то не будуть прості люди гинути.
 
   
Головне, щоб був прецедент. І  бути першим у цьому, щоб тебе віками згадували у судових справах - це велика честь  :lol:
І якщо то буде Петро, - це ж круто, так ввійти у історію  :D
   
мені пох як посадять потроха і пох якщо посадять всією сімєю, разом з дітьми ....   чи це буде законно чи ні 
Я закрию очі на "незаконність" Зе щодо посадки Пороха...
   
мені пох як посадять потроха і пох якщо посадять всією сімєю, разом з дітьми ....   чи це буде законно чи ні 
Я закрию очі на "незаконність" Зе щодо посадки Пороха...
а оце дружок називається одержимість.
що в принципі ще видно було по твоїх темам і їх кількості в дозюзіковий період.
   
Здається нема такого закону України який Педро Ель Кнурро свідомо не порушував під час своєї "комерційної та політичної діяльності".
Бо вся його "діяльність" - це постійне "рєшалово" та "схєматоз".
Як наїбати, як вивезти капітали, як вивезти картини, де вкрасти, як вкрасти так щоб "по паперам виглядало нормально".
Тому його посадка - це навпаки торжество закону.

У мене до речі такий сусід по дачі, "міні-Порошенко". В 2 години ночі ходить зі свічкою по дачному кооперативу дивиться - де що можна вкрасти у сусідів чи що "погано лежить".
Підр - це квінтесенція крадія та мародера який дорвався до вищого щабля влади.

Останнє редагування: 27 травня 2020 10:18:47 від Michigan
   
Тепер Зеленські перейшов межу яку раніше і Яник не переходив, він задіває сімю свого опонента через ОРГАНИ. Оце вручення повістки демонстративне на виклик в ДБР Марині? Це те що раніше собі не дозволяв Яник. Ми стаємо свідками коли починають державні  органи переслідувати сімю.
сралін ще таке робив. кажуть, що не своєю смертю помер.
   
Що поганого у тому що посадять Петра?
Для пересічних громадян, чи для суспільства у цілому?  Та нічого, бо його є за що садити, як і весь політикум, і по  сукупності він би мав відсидіти сотні років. 

І всім буде покуй, і навіть ботам на цьому форумі - коли їм перестануть платити :D
Як тільки кишнуть ботоферму Уколова-Бірюкова, тут стане дуже "тихо".
Всі ці "проксі-боти" та "боти з Канади та Америки" теж знайдуть собі інші площадки для свого кала.
Кацапи підуть собі писати на yaplakal.ru
   
а оце дружок називається одержимість.
що в принципі ще видно було по твоїх темам і їх кількості в дозюзіковий період.

одержимість у вас  а я хочу щоб корупціонера потроха посадили разом з шоблою і не тільки його і  мені покую чи буде це законно чи ні
   
Здається нема такого закону України який Педро Ель Кнурро свідомо не порушував під час своєї "комерційної та політичної діяльності".
Бо вся його "діяльність" - це постійне "рєшалово" та "схєматоз".
Як наїбати, як вивезти капітали, як вивезти картини, де вкрасти, як вкрасти так щоб "по паперам виглядало нормально".
Тому його посадка - це навпаки торжество закону.

У мене до речі такий сусід по дачі, "міні-Порошенко". В 2 години ночі ходить зі свічкою по дачному кооперативу дивиться - де що можна вкрасти у сусідів чи що "погано лежить".
Підр - це квінтесенція крадія та мародера який дорвався до вищого щабля влади.

Ех, а міг просто собі інвалідність офрмити
Міністр у справах ветеранів оформив собі інвалідність і отримав півмільйона

Источник: https://informator.press/ministr-u-spravakh-veteraniv-oformyv-sobi-invalidnist-i-otrymav-pivmil-yona/
Декларція
https://public.nazk.gov.ua/declaration/02b77912-ff8d-4d3e-86e6-d1bcef331e28?fbclid=IwAR0F0P-dKqSzNgrJJ3NXaQecU5w29hKgjsnx549AWYvoCbfcihowX0cq7YQ
   
Може потім пригадає хтось ДЕРЖАВНУ ЗРАДУ Ленки Зеленської? Коли вона перепощували заклики здавати позиції ВСУ на Донбасі за кацапську винагороду? Га? Суки ЗЕлені?

   
Для мене важлива Україна, і щоб люди менше страждали.

А щоб люди менше страждали треба щоб в Україні діяв закон і все пробилось по закону, якщо немає закону тоді любий мент як в РФ може робити що хоче.


Я в певнений якби Зеленські знав що вбивство кота Порошенка чи собачько яка у них дома, зробилаб Порошенку боляче, він би дав убити цих тварн..

У нього держимість, нехай згине Україну і весь світ Але треба щось комусь помститись...

Зеленські це хвороба, і суспільство що толерує Знищення власної держави ... Воно згодно знищити Україну задля дрібязкової помсти є хворим. :(
   
сралін ще таке робив. кажуть, що не своєю смертю помер.
Гітлер сімї Євреї знищував, Сталін сімї політичних дисидентів переслідував, Чушеску так робив. Самі позорні  і трусливі тирани так робили.
   
одержимість у вас  а я хочу щоб корупціонера потроха посадили разом з шоблою і не тільки його і  мені покую чи буде це законно чи ні
(tu)
Значить ви маєте бути готові що  таке відношення буде і до вас.
   
Поро сам виноват мог реформировать эти все помойки но ему було удобней оставить там управляемых мудаков результат на лицо хай выгребает
   
Поро сам виноват мог реформировать эти все помойки но ему було удобней оставить там управляемых мудаков результат на лицо хай выгребает
Ще раз, в порушення закону в порушення будь чого ... Сімї не трогали тільки Сталі, Гітлер , чаушеску, таке робили...
   
Поро сам виноват мог реформировать эти все помойки но ему було удобней оставить там управляемых мудаков результат на лицо хай выгребает
================================
Мать вашу!!! Да для этого реформирования нужны годы и годы. У твоей ЗЕлени получается?  Них..я! Та ЗЕлень еще и тупые подонки. Но даже у идеалистов-не выйдет. Системы не ломаются. Системам противостоят иные системы. Начнешь просто ломать-выйдет уродство еще хуже,как медреформа,но все гадости остануться и только ухудшадься.

 Пля, прямо жопа какая-то от леваков,сисилистов, завистников и вообще ЗЕлени,одним словом.
   
 
Мать вашу!!! Да для этого реформирования нужны годы и годы. У твоей ЗЕлени получается
прихильники певної політсили рассказывают что я порохобот Порохоботы что прихильники певної політсили  :weep:
Сколько поро был презом ?
   
А мені здаєсться, що система йде в рознос.
Багато подій одномоментно. Влада мовчить, повністю.
Де міністр МВС з заявою, де реакція президента? Вони тупо не знають що робити, позорна заява ДБР - це взагалі не налазить.
Напевно, наша влада більш переймається пакуванням речей, хто розумніше.

ЗЕ напевно нігті згриз та сидить тремтить. Бо клепки навіть не вистачить дати ноги красиво. Вірні друзі, що він вважав, прокинуть його першими.
   
Мне интересно, а чего политики и/или члены их семей не могут преследоваться за нарушения закона?
   
Мне интересно, а чего политики и/или члены их семей не могут преследоваться за нарушения закона?
Не по понятиям
   
одержимість у вас  а я хочу щоб корупціонера потроха посадили разом з шоблою і не тільки його і  мені покую чи буде це законно чи ні
зараз приводів для відкриття зрадних тем на злобу дня не менше, а насправді більше ніж за минулої влади.
але ж тебе різко після виборів заціпило. як і полумяного карикатуриста-правдоборця Жоріка Ключніка. дивина, тай годі :-o
   
Гітлер сімї Євреї знищував, Сталін сімї політичних дисидентів переслідував, Чушеску так робив. Самі позорні  і трусливі тирани так робили.
не тільки. жінок соратників теж садив. причому з шикарного життя прямо на "копальні".
   
Мне интересно, а чего политики и/или члены их семей не могут преследоваться за нарушения закона?
По закону якщо зробили злочин, але можна робити звичайно вигляд що по закону, але весь світ бачить що це побезпределу...

Це що робить Зеленські це собачьку застрілити на зло хазяїну. Світові лідера це бачать... І це буде враховано коли мають з Зеленські справу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія