Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схеми - Зе в омані зустрічався з ... [M]

Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]
den

Для таємних зустрічей з ворогами існують не офіційні посланці

А не президенти

   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Дозвольте звернути увагу на наступну деталь:
За розслідуанням "Схем" зустріч Зе з Патрушевим організував Єрмак через Кернеса і Тадеєва.
Але Єрмак має прямі контакти з Козаком - через нього, здається, значно простіше організувати цю зустріч.
Або взагалі навіщо потрібен Патрушев, якщо Україною офіційно в Кремлі займається Козак?
Виходить так, що цю зустріч хуйло намагався приховати від своїх, так само як і її приховує Зеленський. 
Тож про що таке дуже важливе зелений говорив з Патрушевим?
Чи не хотів хуйло домовитися із зеленим про щось особисте?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

відповім по болуканськи, до дупи. головне результат, і якщо зустріч відбулась, то значить вона відповідно готувалась, і якщо про неї не повідомлялось на загал, значить були на це причини, і не обовязково з нашої сторони.
ще раз, мене би більше обурило, якщо б президент моєї держави проігнорував якусь важливу зустріч, яка потенційно могла б допомогти вирішити певні державні проблеми.
тоді можна було б і звинувачувати, за бездіяльність, але ніяк не навпаки...
Ви взагалі при розумі.

1. Ніякої офіційної зустрічи не було.
2. Прессекретар президента (офіційна особа) брехала: що президент в Україні, що президент в Омані з офіційним робочим візитом, що президент літа в Оман власним коштом.
3. Президент під час своєї чергової непланової відпустки зустрічався з представником ворожого Україні государства без свідків.
4. під час цієї зустрічі збито український пасажирський літак.


Єдине що він міг вирішити на цій зустрічі це здать Україну з патрохами зараз чи ще помариновать. Вирішили мариновать - ще не готова.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]
hawk2002

(х)уйова відмазка!

Таємна зустріч під час війни з ворогом - це є зрада!

встрєча с патрушєвім потєнціально могла б допомогти вирішити певні державні проблеми. бездіяльність - смєрті падобна!
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

відповім по болуканськи, до дупи. головне результат, і якщо зустріч відбулась, то значить вона відповідно готувалась, і якщо про неї не повідомлялось на загал, значить були на це причини, і не обовязково з нашої сторони.
ще раз, мене би більше обурило, якщо б президент моєї держави проігнорував якусь важливу зустріч, яка потенційно могла б допомогти вирішити певні державні проблеми.
тоді можна було б і звинувачувати, за бездіяльність, але ніяк не навпаки...

тобто свого часу ріббентроп з молотовим зустрілися, підписали таємний протокол  і все нормально?  і для нас такого ж хочете?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

мона ж было к Патрушеву Данилыча отправить, кстати.. Нахера самому так палиться**?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]
den

встрєча с патрушєвім потєнціально могла б допомогти вирішити певні державні проблеми. бездіяльність - смєрті падобна!

Для таких зустрічей не їздить президент


   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

встрєча с патрушєвім потєнціально могла б допомогти вирішити певні державні проблеми. бездіяльність - смєрті падобна!

Не вірте цьому. Державні проблеми вирішуються тільки прозоро. В сучасному світі
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Для таємних зустрічей з ворогами існують не офіційні посланці

А не президенти

Так зе ж неук! але вчиться в турборежимі
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]


відповім по болуканськи, до дупи. головне результат, і якщо зустріч відбулась, то значить вона відповідно готувалась, і якщо про неї не повідомлялось на загал, значить були на це причини, і не обовязково з нашої сторони.
ще раз, мене би більше обурило, якщо б президент моєї держави проігнорував якусь важливу зустріч, яка потенційно могла б допомогти вирішити певні державні проблеми.
тоді можна було б і звинувачувати, за бездіяльність, але ніяк не навпаки...


встрєча с патрушєвім потєнціально могла б допомогти вирішити певні державні проблеми. бездіяльність - смєрті падобна!

О... У прихильники певної політсили нова методичка.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Какие все таки сволочи журналюги

Забыли на кого можно тявкать

Это при барыге-казнокраду-кацапоагенте прессе можно было копать под ненавистного тирана

А про народного презедента - низзя!

Аваков должен быстро посадить все "Схемы" "за дезинформацию" и "гос. измену"
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

відповім по болуканськи, до дупи. головне результат, і якщо зустріч відбулась, то значить вона відповідно готувалась, і якщо про неї не повідомлялось на загал, значить були на це причини, і не обовязково з нашої сторони.
ще раз, мене би більше обурило, якщо б президент моєї держави проігнорував якусь важливу зустріч, яка потенційно могла б допомогти вирішити певні державні проблеми.
тоді можна було б і звинувачувати, за бездіяльність, але ніяк не навпаки...

А это не вы писали еще недавно? Может там тоже было решение государственных вопросов
може тому і виступають проти петра, бо при петру медведчуки і всяка різна гидота замість того щоб бути за гратами, катається безкарно в москву, як до себе додому?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

О... У прихильники певної політсили нова методичка.

Друга цитата - сарказм, наскільки я зрозуміла)))
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

я бачу проблема не в тому, що президент провів якісь там таємні переговори, а те що це був власне зеленський, був би на його місці петро, всіх би все влаштувало, бо петро державник, йому можна вірити, а зе, паяц і зрадник, тому давайте зачморимо, якраз і привід відповідний.
а чи ці перемовини були корисними для держави чи ні, нікого це вже не цікавить, бо зрада вже є за визначенням і крапка
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Ирану надо обЪявить войну все же .. Это единственный нормальный выход
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

я бачу проблема не в тому, що президент провів якісь там таємні переговори, а те що це був власне зеленський, був би на його місці петро, всіх би все влаштувало, бо петро державник, йому можна вірити, а зе, паяц і зрадник, тому давайте зачморимо, якраз і привід відповідний.
а чи ці перемовини були корисними для держави чи ні, нікого це вже не цікавить, бо зрада вже є за визначенням і крапка

Немає бажання сперечатись. Але наскільки не змінює память Петро такого не допускав. Якщо іду то туди і з тим. І все в твіттері
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

А это не вы писали еще недавно? Может там тоже было решение государственных вопросов

петро як міг так і рулив, як я казав, важливо результат. як бачимо мутки з медведчуками результату не дали, тому і потопав петро на звалище історії, бо зробив ставку не на тих людей. так само треба судити за результатами рухів зе, а не волати треба чи не треба відразу про зраду.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Немає бажання сперечатись. Але наскільки не змінює память Петро такого не допускав. Якщо іду то туди і з тим. І все в твіттері

ага, про регулярні нічні таємні зустрічі на тій же банковій про які не писав тільки лінивий, ми із ввічливості забули?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Там очень информированным источником является Андрюша Богдан.

Он теперь потихоньку будет сливать прихильники певної політсили.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

ага, про регулярні нічні таємні зустрічі на тій же банковій про які не писав тільки лінивий, ми із ввічливості забули?

з окупантом?! назвіть хоч одну, брехло кацапське
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

я бачу проблема не в тому, що президент провів якісь там таємні переговори, а те що це був власне зеленський, був би на його місці петро, всіх би все влаштувало, бо петро державник, йому можна вірити, а зе, паяц і зрадник, тому давайте зачморимо, якраз і привід відповідний.
а чи ці перемовини були корисними для держави чи ні, нікого це вже не цікавить, бо зрада вже є за визначенням і крапка
О, ... якщо Порошенка не можна притягти прямо, його можна притягти за гіпотетично.

прихильники певної політсили, такі прихильники певної політсили.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

петро як міг так і рулив, як я казав, важливо результат. як бачимо мутки з медведчуками результату не дали, тому і потопав петро на звалище історії, бо зробив ставку не на тих людей. так само треба судити за результатами рухів зе, а не волати треба чи не треба відразу про зраду.

це якийсь еталон упоротого прихильники певної політсили  :facepalm1:
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Думаю Зеле писта. Это уже не смешно.

і хто на цей раз буде президентом? Медведчук чи Бойко?

#абинепетро, так?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

з окупантом?! назвіть хоч одну, брехло кацапське

ага, тобто таємні зустрічі, то вже тепер як виявляється наче нормально, лишилось ненормальним, що не з тими людьми, що мали б бути? ти знаєш про що там була розмова, щоб за визначенням звинувачувати керівництво україни в зраді?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

встрєча с патрушєвім потєнціально могла б допомогти вирішити певні державні проблеми. бездіяльність - смєрті падобна!
прямі поставки якісного коксу з аргентіни, ломка в зе
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

ага, тобто таємні зустрічі, то вже тепер як виявляється наче нормально, лишилось ненормальним, що не з тими людьми, що мали б бути? ти знаєш про що там була розмова, щоб за визначенням звинувачувати керівництво україни в зраді?
А ви знаєте щоб не звинувачувати?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

прихильники певної політсили кинули на амбразуру упоротого Came Tak.

Скоро выйдут методички и тогда в ветку подтянутся дымеки с саусблядями.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

це якийсь еталон упоротого прихильники певної політсили  :facepalm1:

твій улюблений прихильники певної політсили теж піде нах за петром, якщо стане таким самим гімнюком, незамінимих немає...
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

ти знаєш про що там була розмова, щоб за визначенням звинувачувати керівництво україни в зраді?

не знаю але дуже хочу побачити стенограму (як із Трампом хоча Трамп не окупант)

а ТАЄМНА зустріч з окупантом є зрадою АПРІОРІ  (у вільних демократичних країнах)
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Тут багато хто не розуміє з кім ми маємо справу!
Багато хто не розуміє скільки грошей стирів (х)уйло у паРашан!
(Х)уйло та його ...берги вже, коли мова їде про щось купити, вони мислять категоріями держав, материків та островів!
Яхти та літачки це вже не для них, а для лохів!
Пам'ятаєте як співав колись Макрон, а зара стоїть на колінах та смокче у (х)уйла!
Тобто їм купити якусь державу це, як коксу привезти  по діптрубі!

Думаю що зустріч була і на неї нашому бубочці намалювали декілька нулів після одинички!
Але чи погодився..., скоро будемо знати!
 
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

А ви знаєте щоб не звинувачувати?

тому ж і тлумачу особливо впертим, треба дивитись на результат, а не бігти поперед батька в пекло  :laugh:
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

ага, тобто таємні зустрічі, то вже тепер як виявляється наче нормально, лишилось ненормальним, що не з тими людьми, що мали б бути? ти знаєш про що там була розмова, щоб за визначенням звинувачувати керівництво україни в зраді?
Він на такій посаді, з такими можливостями, що найменша підозра, яка ґрунтується навіть на опосередкованих фактах, повинна тягнути за собою розслідування. НМД.

І по -друге.
Заради справедливості.
Порох зустрічався в АП і гостей можна було ідентифікувати.  Так, зустрічався з підозрілими на чийсь погляд людьми. Так, зустрічався ввечері. Але такі зустрічі можна назвати просто  неанонсованими. А не таємними.
А в Зе ймовірна саме таємна зустріч з одним з заклятих ворогів України.

Останнє редагування: 13 лютого 2020 23:14:16 від StepbyStep
   
і хто на цей раз буде президентом? Медведчук чи Бойко?

#абинепетро, так?
Иди накуй со своим петром
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Тут багато хто не розуміє з кім ми маємо справу!
Багато хто не розуміє скільки грошей стирів (х)уйло у паРашан!
(Х)уйло та його ...берги вже, коли мова їде про щось купити, вони мислять категоріями держав, материків та островів!
Яхти та літачки це вже не для них, а для лохів!
Пам'ятаєте як співав колись Макрон, а зара стоїть на колінах та смокче у (х)уйла!
Тобто їм купити якусь державу це, як коксу привезти  по діптрубі!

Думаю що зустріч була і на неї нашому бубочці намалювали декілька нулів після одинички!
Але чи погодився..., скоро будемо знати!

не це головне питання,

Правильні питання: чого він туди їхав? щоб йому намалювали декілька нулів після одинички?!
що він продавав за ті нулі?

а вас цікавить хіба те зторгувались зе і ху чи ні
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

не знаю але дуже хочу побачити стенограму (як із Трампом хоча Трамп не окупант)

а ТАЄМНА зустріч з окупантом є зрадою АПРІОРІ  (у вільних демократичних країнах)

вільні демократичні країни послали культурно україну нах, без жодних зобовязань. гібридну війну не ми почали, але раз вона є гібридною, то і діяти потрібно гібридно нам самим, бо з шулерами за правилами грають тільки ідіоти 
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

тому ж і тлумачу особливо впертим, треба дивитись на результат, а не бігти поперед батька в пекло  :laugh:
І коли ви побачит той результат? Коли вас в теплушках будуть везти до Сибіру?
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

не це головне питання,

Правильні питання: чого він туди їхав? щоб йому намалювали декілька нулів після одинички?!
що він продавав за ті нулі?

а вас цікавить хіба те зторгувались зе і ху чи ні

Ні мене це... абсолютно не цікавить  тому, що я впевнений, що нікуа у них не вийде, якщо і сторгувались...!
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

А с Сурковым когда встречался или не встречался?
И, вообще, с кем он там только не встречался?

Останнє редагування: 13 лютого 2020 23:13:56 від Kilkenny
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

вільні демократичні країни послали культурно україну нах, без жодних зобовязань. гібридну війну не ми почали, але раз вона є гібридною, то і діяти потрібно гібридно нам самим, бо щ шулерами за правилами грають тільки ідіоти 
Нічого гибрідного в таких зустрічах немає. Так зкстрічається маріонетки або шпигуни, не президенти.
   
Re: Схеми - Зе в  омані зустрічався з ...  [M]

Сцуко, эти недоношенные уже рассусоливают про встречу, как факт. И еще называют других прихильники певної політсили. :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія