Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Бартку

Про Бартку

Мені видається, що цей хлоп несправедливо забанений. Приписують йому якісь провокації, а насправді, глузуючи з нього (називали: «Рязань, Вологда, Кострома»), провокували його. Самих же провокаторів не займають.
   
Re: Про Бартку

бартка і цолібрі провокували поцмена, і той не витримавши наруги пригрозив відрізать цолібрі голову

а коли почнуть саджати за провокування згвалтувань?
скіки можна то терпіти, ходять всякі профурсєтки в коротких спідницях
провокують

Останнє редагування: 6 лютого 2019 21:12:47 від рино
   
Re: Про Бартку

Замовлю за Бартку слово. Хоч і нарвуся тут на неприємності від юльків та інших непорошків.
Я його по форумах недолюблювала, бо різні в нас з ним менталітети - географія відчувається.

Я не багато його читала, але я б не сказала, що він там когось на щось провокував. Звичайнісінький собі порохобот, як і купа інших тут.

Так от, спробуйте поставити себе на його місце, коли що б ти не сказав, кого б ти не прокоментував, за кожним твоїм постом тобі увічі летить як не "Кострома", то "Вологда", то ще якась кацаапська срань. Я з вами тут скоро і карту росії вивчу назубок.
І да, щоб не забуцця. Там між Костромою і Вологдою на карті є теж не погана назва міста - Буй називаєцця. Це я вам для лікбезу.

Так. А чьом ето я? Ах да. Про Бартку. Отже, хотіла б я на вас подивитися, якби за вами півфоруму швендяло із погонялами "Кострома", "Вологда", "Саратов", "Самара"..... Я на його місці вже б давно взяла на карандаш тих всіх гавноєдів обзивающіхся, і в кожному своєму постові внизу просто робила дописку: "Для .... .... ... .. ... .. ..... мій пост риторичний, навіть не напружуйтеся читати.".

І ще після такого переслідування у вас, обзивающих, вистачає зухвалості стукати на Бартку і вказувати в якості причини "провокація"? В свайом лі ви умє, тавагішчі? Це ще хто кого тут провокував своїми обзивалками і вже більше тижня робив юзеру перебування на форумі нестерпним?


Модератору пофіг - йому у скарзі в якості підтвердження підсунули якийсь один пост опонента - нехай навіть і такий, що тягне на провокування опонента на агресію - не без того, він і забанив, бо діяння підпадають під дію Правил форуму. Але ж ви при цьому тихенько так умалкуєте про те, як ви і іже с вамі, цілодобово його провокуєте отими своїми кацапськими прізвиськами, особливо зараз, зважаючи на теперішній стан ворожнечі між Україною і Росією. Ці ваші обзивачки є ще образливішими, ніж вони були б ще в 2010 чи 2013 роках. І не треба тут розказувати, шо тебе посодють, а ти ніваруй, тобто, не провокуй. Не забувайте. В такий спосіб він лише відгавкується від ваших отих костром і вологд.

І перш ніж розбивать об кнопачьку свої клюви, спочатку поставте себе на його місце - чи було б то справедливим по відношенню до вас особисто.


Ще раз кажу: мені сам Бартка пофіг, бо він не є моїм однодумцем в плані політичного вибору на виборах, але це не означає, що до нього треба ставитися несправедливо.

Останнє редагування: 9 лютого 2019 19:30:48 від Karoffka
   
Re: Про Бартку

Підтримаю.
Так, Бартка постійно провокував. Але провокував виключно на те, щоб вчергове почути на свою адресу "Вологду" чи "Кострому".
У мене навіть складалося враження, що Кострома чи Вологда стало для нього своєрідним наркотиком, віртуальною потребою...
Такий собі різновид мазохізму..
Не знаю, чи справді хтось стукав модерові на Бартку, адже цілком можливо що це було самостійним рішенням модератора.
   
Re: Про Бартку

Замовлю за Бартку слово. Хоч і нарвуся тут на неприємності від юльків та інших непорошків.
Я його по форумах недолюблювала, бо різні в нас з ним менталітети - географія відчувається.

Я не багато його читала, але я б не сказала, що він там когось на щось провокував. Звичайнісінький собі порохобот, як і купа інших тут.

Так от, спробуйте поставити себе на його місце, коли що б ти не сказав, кого б ти не прокоментував, за кожним твоїм постом тобі увічі летить як не "Кострома", то "Вологда", то ще якась кацаапська срань. Я з вами тут скоро і карту росії вивчу назубок.
І да, щоб не забуцця. Там між Костромою і Вологдою на карті є теж не погана назва міста - Буй називаєцця. Це я вам для лікбезу.

Так. А чьом ето я? Ах да. Про Бартку. Отже, хотіла б я на вас подивитися, якби за вами півфоруму швендяло із погонялами "Кострома", "Вологда", "Саратов", "Самара"..... Я на його місці вже б давно взяла на карандаш тих всіх гавноєдів обзивающіхся, і в кожному своєму постові внизу просто робила дописку: "Для .... .... ... .. ... .. ..... мій пост риторичний, навіть не напружуйтеся читати.".

І ще після такого переслідування у вас, обзивающих, вистачає зухвалості стукати на Бартку і вказувати в якості причини "провокація"? В свайом лі ви умє, тавагішчі? Це ще хто кого тут провокував своїми обзивалками і вже більше тижня робив юзеру перебування на форумі нестерпним?


Модератору пофіг - йому у скарзі в якості підтвердження підсунули якийсь один пост опонента - нехай навіть і такий, що тягне на провокування опонента на агресію - не без того, він і забанив, бо діяння підпадають під дію Правил форуму. Але ж ви при цьому тихенько так умалкуєте про те, як ви і іже с вамі, цілодобово його провокуєте отими своїми кацапськими прізвиськами, особливо зараз, зважаючи на теперішній стан ворожнечі між Україною і Росією. Ці ваші обзивачки є ще образливішими, ніж вони були б ще в 2010 чи 2013 роках. І не треба тут розказувати, шо тебе посодють, а ти ніваруй, тобто, не провокуй. Не забувайте. В такий спосіб він лише відгавкується від ваших отих костром і вологд.

І перш ніж розбивать об кнопачьку свої клюви, спочатку поставте себе на його місце - чи було б то справедливим по відношенню до вас особисто.


Ще раз кажу: мені сам Бартка пофіг, бо він не є моїм однодумцем в плані політичного вибору на виборах, але це не означає, що до нього треба ставитися несправедливо.

Така "реакція" на Бартку виключно через його нацистську поведінку.
Кожного разу йому щось не подобається - він звертається до тебе "бурят на танку", чи "грузин недобитий" чи щось ще.
Тому люди почали його справедливо називати кацапом, бо його поведінка відповідає кацапсько-нацистській поведінці, коли атакують не написане, а вигадану Барткою національність.

Останнє редагування: 9 лютого 2019 21:52:45 від Michigan
   
Re: Про Бартку

Така "реакція" на Бартку виключно через його нацистську поведінку.
Кожного разу йому щось не подобається - він звертається до тебе "бурят на танку", чи "грузин недобитий" чи щось ще.
Тому люди почали його справедливо називати кацапом, бо його поведінка відповідає кацапсько-нацистській поведінці, коли атакують не написане, а вигадану Барткою національність.
Ну она не то что бы нацисткая, она просто тупая. Типа как у пАши с его семью коленами. Так и этот - решил, что если первым кого обгавкать кацапом, схидняком, мупвьевым, бурятом или грузином, то уже прав. Ну себя, родного только и считает украинцем. как и несколько других деятелей тут. В основном , как ни странно, самые правильные украинцы оказались в экзыле.
А когда Бартку спросили про схидняка Шевченко, он сразу голову в домик и жопу к верху.
   
Re: Про Бартку

Така "реакція" на Бартку виключно через його нацистську поведінку.
Кожного разу йому щось не подобається - він звертається до тебе "бурят на танку", чи "грузин недобитий" чи щось ще.
Тому люди почали його справедливо називати кацапом, бо його поведінка відповідає кацапсько-нацистській поведінці, коли атакують не написане, а вигадану Барткою національність.
Але в такому випадку, якщо провокація обзивачками має рахунок 1:1, то навіщо ще й стукать на нього? Чи дієте за принципом: хто перший стукне - той і виграв? Зазвичай, якщо я відповідаю тим же, то я АПРІОРІ сама позбавляю себе права потім поскаржитися на опонента, бо я прийняла саме ЙОГО правила гри, а не продовжила з ним грати за своїми правилами не ображаючи його обзивачками у відповідь.

Я не кажу, що я на боці Бартки. Просто, на Бартці обіграний КЛАСИЧНИЙ варіант провокатора-кляузника, яких, я так зрозуміла, на форумі тут багатенько, інакше не було б аж так багато тут забанених постійно, за виключенням в ніколи по варіанту ГЕО та ін.
   
Re: Про Бартку

Бартка ще той йолоп, але банити за таке? Каралєва жжот!
   
Re: Про Бартку

Бартка ще той йолоп, але банити за таке? Каралєва жжот!

Тю, мене банили за те, що до особи жіночої статі звернувся "чувіха",
чи за анонс статті у газеті. Я не здивуюся, коли мене, галичанина, забанять за орфографічну помилку.
   
Re: Про Бартку

не здивуюся, коли мене, галичанина
:lol:
   
Re: Про Бартку

:lol:
Он думает, что его банят за то, что он галычанын.  Хотя на самом деле за то, что идиот. B-)
   
Re: Про Бартку

Он думает, что его банят за то, что он галычанын.  Хотя на самом деле за то, что идиот. B-)

+ еще и стукач, сам сначала провоцирует на срач, потом когда получает ответку, так потом сразу своим клювом долбит кнопку админа
   
Re: Про Бартку

Мне Бартка ничего плохого не сделал. Сделали Фома, Хозяин, Гервасий и прочая гебня. Бартка не гебня 100%
   
Re: Про Бартку

Мне Бартка ничего плохого не сделал. Сделали Фома, Хозяин, Гервасий и прочая гебня. Бартка не гебня 100%
Раджу бути обачнішою у своїх висловлювання про «гебню», особливо американську. Ти вже тут написала про «грязную работу спєцслушп». Стережись, бо тебе за сраку може взяти ФБР. Не виключено, що воно за тобою вже наглядає. :tongue:

Останнє редагування: 26 лютого 2019 07:03:12 від Гервасій
   
Re: Про Бартку

Тю, мене банили за те, що до особи жіночої статі звернувся "чувіха",
чи за анонс статті у газеті. Я не здивуюся, коли мене, галичанина, забанять за орфографічну помилку.
Ой, Вологда, не бреши. :facepalm:
Ніколи галичанин не буде казати про себе як про "западенців". Це виключно "лексікон" кацапо-вати Сходу України та власне, кацапів. :fuck:
   
Re: Про Бартку

Раджу бути обачнішою у своїх висловлювання про «гебню», особливо американську. Ти вже тут написала про «грязную работу спєцслушп». Стережись, бо тебе за сраку може взяти ФБР. Не виключено, що воно за тобою вже наглядає. :tongue:

Вы точно гебня, я прочитала биографию вашего ментора

Цитувати
Да он особо и не скрывает. Я не поленилась прочитать биографию его "ментора". Сын электрика и домохозяйки, простой русский парень из Таганрога.   Выучился на электрика как и отец, а в 1943-м был вывезен в Германию на работу. Там попал в лагеря.

А дальше в биографии нашего простого парня начались чудеса. После освобождения работал военным переводчиком, потом разведчиком-нелегалом. То есть СМЕРШ его не расстрелял, НКВД на Колыму не отправило и вообще ничего общего с обычной судьбой советского человека с оккупированных территорий. Настолько ему ГРУ доверяло что отправило шпионить в американский и британский сектор оккупации.   

Дальше - больше. Получил разрешение на женитьбу на американке, в 50-х работал во Львове(!) профессорствовал в Политехе. и.т.д. и.т.п.

Самое замечательное вот это: There is no official information on where and how the former engineer acquired comprehensive knowledge of the English and German languages

Вот такой он куратор нашего Гервасия, щирого патриота :)
   
Re: Про Бартку

Мені насрати на твої хворобливі фантазії, боляще.
   
Re: Про Бартку

Там нет фантазий Гервасій, я просто прочитала многократно предложенную вами статью Wiki про товарища Корсакова, которого вы неоднократно называли своим учителем и кумиром


 https://en.wikipedia.org/wiki/Andrey_Korsakov
   
Re: Про Бартку

Там нет фантазий Гервасій, я просто прочитала многократно предложенную вами статью Wiki про товарища Корсакова, которого вы неоднократно называли своим учителем и кумиром


 https://en.wikipedia.org/wiki/Andrey_Korsakov

І що з того? І зараз називаю. Це мене якось компрометує?
Так через нього пройшли десятки поколінь студентів факультету романо-германської філології. І переважна більшість від Андрія Костянтиновича в захваті. Багато докторів наук, які здобули вчену ступінь під його керівництвом. Всі вони «гебня»?
What are you drivelling about?


Останнє редагування: 26 лютого 2019 19:14:10 від Гервасій
   
Re: Про Бартку

І що з того? І зараз називаю. Це мене якось компрометує?
Так через нього пройшли десяток поколінь студентів факультету романо-германської філології. І переважна більшість від Андрія Костянтиновича в захваті. Багато докторів наук, які здобули вчену ступінь під його керівництвом. Всі вони «гебня»?
You are a driveling idiot.

Да, это вас выдаёт с головой. Учитель гебня и ученик гебня. Хотя по-видимому правильней называть его вашим ментором.
   
Re: Про Бартку

Вы же не наберётесь наглости утвержадать что ваш Андрей Константинович не гебня? Правда Гервасий?
   
Re: Про Бартку

Да, это вас выдаёт с головой. Учитель гебня и ученик гебня. Хотя по-видимому правильней называть его вашим ментором.
Тролихо,  кажи що хочеш. Мені насрати.
Іди на хутір метеликів ловити.
 :tongue:
   
Re: Про Бартку

Вы же не наберётесь наглости утвержадать что ваш Андрей Константинович не гебня? Правда Гервасий?
Може й так, мені це достеменно невідомо. Тільки в Кембриджі ученій раді на це було насрати. :tongue:
   
Re: Про Бартку

Може й так, мені це достеменно невідомо. Тільки в Кембриджі ученій раді на це було насрати. :tongue:

Ну за Кембридж я не в ответе. Хотя не удивлена что тамошним коммунистам был люб простой советский гебешник.
   
Re: Про Бартку

Ну за Кембридж я не в ответе. Хотя не удивлена что тамошним коммунистам был люб простой советский гебешник.
Що?! А підтвердження того, що Кембридж окупували комуністи, маєш? Може, ще й Тереска комі? Оце так новина! :tongue:
   
Re: Про Бартку

А что собственно доказывать? Там вся профессура левая, сам университет исправно голосует за лейбористов. Известные и очевидные факты. СССР для них это была страна мечты. Короче, прекращайте флудить.
   
Re: Про Бартку

А что собственно доказывать? Там вся профессура левая, сам университет исправно голосует за лейбористов. Известные и очевидные факты. СССР для них это была страна мечты. Короче, прекращайте флудить.
Отже, репутація Кембриджа, як світового наукового центру, через це гівна варта, якщо керуватись твоєю «логікою»? Це ти своїм куцим мозком мені намагаєшся довести?
За совітів Корсаков був невиїзним. Оте визнання за кордоном вже було за незалежної України.
Не флуди сама. Пішла на хутір метеликів ловити!
   
Re: Про Бартку

Отже, репутація Кембриджа, як світового наукового центру, через це гівна варта

Бгг... да. Комуняцкая профессура они науковци как я китайская императорша
   
Re: Про Бартку

Бгг... да. Комуняцкая профессура они науковци как я китайская императорша
Іржи далі, дурна шкапо. Ото коли дізнаються, нещасні, в Кембриджі про те, як їх зневажає кацапська емігрантка-сракомийниця в Гамериці, то їм так прикро стане, що аж повиздихають! :tongue:

Останнє редагування: 27 лютого 2019 07:20:18 від Гервасій
   
Re: Про Бартку

Гришо, мені здається, чи ти справді якийсь ущєрбний?
   
Re: Про Бартку

Гришо, мені здається, чи ти справді якийсь ущєрбний?
Двоє в драку, а третє...  :tongue:
   
Re: Про Бартку

Іржи далі, дурна шкапо. Ото коли дізнаються, нещасні, в Кембриджі про те, як їх зневажає кацапська емігрантка-сракомийниця в Гамериці, то їм так прикро стане, що аж повиздихають! :tongue:

Вообще то я думаю что сучёнок был звербован ещё при поступлении в ВУЗ. Не дурак, хорошо по жизни устроился. Но полный подонок, как любая гебня. Не подонком там быть нельзя, сойдёш с ума.
   
Re: Про Бартку

бартка звичайний сепаратист. галицький сепаратист. спить і мріє про галичину в складі вєлікохорватії))) тут питання чи є ріниця між галичанским і кацапським сепаратизмом? :weep:
   
Re: Про Бартку

бартка звичайний сепаратист. галицький сепаратист. спить і мріє про галичину в складі вєлікохорватії))) тут питання чи є ріниця між галичанским і кацапським сепаратизмом? :weep:
Задумалась....  :umnik2:
   
Re: Про Бартку

бартка звичайний сепаратист. галицький сепаратист. спить і мріє про галичину в складі вєлікохорватії))) тут питання чи є ріниця між галичанским і кацапським сепаратизмом? :weep:
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Від Матвія 12:36)
   
Re: Про Бартку

Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Від Матвія 12:36)

Атеист Вася схватился за Еванглие  ;o
   
Re: Про Бартку

Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Від Матвія 12:36)

песдить як порошенко))
   
Re: Про Бартку

песдить як порошенко))
Покайся, поки живий. Після смерті каяття немає, тільки відплата.
   
Re: Про Бартку
van

Мне Бартка ничего плохого не сделал. Сделали Фома, Хозяин, Гервасий и прочая гебня. Бартка не гебня 100%


Не хочу  приводить пример можно найти те оскорбления  ,которыми он называл 
Fantamaz,тем самым провоцируя человека на   скандал,  кроме того пользователь Бартка в День Злуки  умышлено и целенаправленно устраивал  провокации в отношении граждан  которые проживают на левом берегу Днепра  унижал   их. .Складывается впечатление что этот пользователь умышленно устраивает на форуме межнациональные провокации  делит граждан Украины  по  месту проживания и  языку   . 


 Барка в своих обращениях к пользователям форума постоянно использует  оскорбления    и непристойные слова     кацап , Рязань , Вологда  , что   вызвало у многих форумчан   вопрос  а откуда сам  он  и из какого кабинета  пишет на форуме. Все его выше указанные  оскорбления  вернулись к нему  обратно  и теперь он стал  не просто  Бартка а всем известный   Бартка из Рязани или Вологды. пока в этом вопрос нет  согласия от куда он родом.

А забанили Бартку справедливо , я бы сказал мягко , за систематические   провокации и скобления
   
Re: Про Бартку

и непристойные слова     кацап , Рязань , Вологда
:lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія