Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо президентом стане зе , велика кількість людей середнього класу ...

Уйде в опозицію.  Що це означає , думаю бізнесмени розуміють.  Нехай виборці зе горбатяться далі. А ми подивимося.
   
Ще один, який вважає виборців Зеленського дебілами.  :(  :facepalm1:
   
Зе рискует стать первым презом, которому влепят импичмент.
   
Уйде в опозицію.  Що це означає , думаю бізнесмени розуміють.  Нехай виборці зе горбатяться далі. А ми подивимося.
Вони й зараз в опозиції - до Кнура.
Бо своє "політичне майбутнє" всі 5 років Кнур вибудовував саме за рахунок середнього класу.
Що це за 320 000 грн штраф за неправильно оформленого виробника? :X Це шлях до миттєвого закриття бізнесу.

Ахметкі з фірташами - розказати які смішні "штрафи" їм нараховують? За те що обшукали тисячі споживачів газу та прислали ліві цифр їм там щось біля 15 000 гривень штрафу присудили :facepalm: Облгазу.
   
Уйде в опозицію.

В проституцію, а не в опозицію. Как всігда.
Уже он інтєлєктуальниє простітуткі  (Арєстовіч, Потрніков  і ко) переобуваюцця на лету.

   
Зе рискует стать первым презом, которому влепят импичмент.
Його нема в законі.
Чітко не прописана процедура.
Лабуда така лабуда :facepalm1:
а ось чому за 5 років не спромоглися прописати - питання до Кнура. Знову "не на часі" було? :K
   
Вони й зараз в опозиції - до Кнура.
Бо своє "політичне майбутнє" всі 5 років Кнур вибудовував саме за рахунок середнього класу.
Що це за 320 000 грн штраф за неправильно оформленого виробника? :X Це шлях до миттєвого закриття бізнесу.

Ахметкі з фірташами - розказати які смішні "штрафи" їм нараховують? За те що обшукали тисячі споживачів газу та прислали ліві цифр їм там щось біля 15 000 гривень штрафу присудили :facepalm: Облгазу.

Алексей Давиденко
Мене читає моя сім'я.
Мене читають мої друзі.
Мене читають мої співробітники.
Мене читають мої партнери й клієнти.
Мене читають мої передплатники.
Я — Олексій Давиденко.
Я підприємець.
Я роботодавець.
Я батько двох дітей.
Я українець.
Я буду голосувати за Петра Порошенка.
Мені не соромно і не страшно.
Це мій свідомий вибір.
Це моя позиція.
Чому ?!
Відповім.
1. Він мене не обдурив.
Він домігся Асоціації та безвізового режиму з ЄС.
2. Мене повністю влаштовує заявлений їм курс України в ЄС і НАТО.
3. За нього мені не буде соромно на міжнародній арені. Він вільно говорить зі світовими лідерами однією мовою.
4. Я не сумніваюся в його принципову позицію щодо Росії. Він провів тотальну декомунізацію, повну українізацію і при цьому став головним лобістом нової української церкви.
Він планомірно і системно віддаляє нас ментально все далі від "русского мира".
5. Для мене він не барига.
Тому що якщо він барига, то і я барига. І всі хто займався і займаються підприємництвом в цій країні бариги. Бариги в очах тих хто нічого сам ніколи не робив і тільки звик критикувати інших. В очах тих хто ненавидить усіх успішніших, усіх багатших, усіх розумніших і тямущих.
6. Мене влаштовує, що він не білий і не пухнастий. Що він складний, неоднорідний і спотикається. Він такий як я — такий як ви. Такий же як ми всі.
Він як і всі ми, вчиться жити заново. Вчиться на своїх помилках, на помилках свого оточення і змінюється на краще часто під гнітом обставин.
А що хіба є інші рецепти як змінюватися на краще в дорослому віці!?!
7. Я не шукаю більше месію.
   
Я не чекаю ідеального президента — його не існує. І ви мене не переконаєте, що команда Коломойського-Зеленського, або Тимошенко-Тарути або Гриценко-Катеринчука-Томенко-Стецьківа — це краще.
А якщо не краще, то навіщо міняти !?
Сенсація !!!
У країні, де чиновникам, депутатам і державним керівник не хочуть платити ринкові комерційні зарплати існує корупція.
Очевидно.
У владі й оточенні Президента є виродки, корупціонери та дегенерати.
Так я смію вас запевнити, їх відсоток там повністю відповідає відсотку аналогічних категорій виродків, дегенератів і корупціонерів у всіх його конкурентів, та й в суспільстві в цілому.
Швидкість змін влади й Президента на краще, прямо пропорційна швидкості змін на краще нас — людей.
Тепер головне.
Те як ми сприймаємо українську дійсність сильно залежить від того з ким ми спілкуємося, на кого рівняємося і ким себе оточуємо.
Я себе оточив успішними, освіченими й самодостатніми людьми.
Тими хто бачить в сьогодні нові можливості, хто йде вперед, хто розвиває на краще себе і розвиває на краще місце існування навколо себе.
Мій батько.
Компанія не отримуючи жодної копійки бюджетних грошей, у 2018 році повернула собі докризові обсяги виробництва електронних компонентів в кількості і вийшла на довоєнні обороти в валюті.
У його сфері, всі основні конкуренти зберегли свої позиції й продовжують нарощувати обсяги продажів.
Мій товариш.
Працює в фермерському бізнесі. Привернув іноземні інвестиції й за останні три роки побудував нове переробне виробництво, яке вже сьогодні завантажене роботою і збутом на 70%. До нього вже повертаються працювати ті хто раніше працював на полях в Польщі.
Мій постачальник.
Дерев'яних виробів з Чернівців не встигає виконувати наші замовлення, оскільки завантажений замовленнями з Європи в три зміни. А мій постачальник трикотажу, взяв в оренду другий цех, тому, що один не справляється зі збільшенням внутрішнього попиту.
Мій однокласник.
10 років працює в торгівлі дитячим одягом, вчора на виставці BabyExpo представив найбільший стенд і найбільший асортимент з усіх, які він робив за всі останні роки. Зізнається, ринок збуту стабільно росте, а на виставці в цьому році стало в рази більше українських виробників.
Наша компанія і два наших основних конкурента, за останні три роки приросли в кількості магазинів більш ніж у двічі й ми все продовжуємо стабільне зростання в комерційних продажах.
У ритейлі.
Працюючи по всій Україні, я керую мережею з 24 магазинів, за ці 4 роки з нас ніде ні разу не попросили хабар за відкриття, за дозвіл або відкупитися від перевірки.
В імпорті.
Ввозячи десятки контейнерів з товарами з усього світу, нам жодного разу не затримали вантаж на митниці з метою створення проблем або отримання хабара ..
Провели огляд, порахували податки й відпустили.
Нас не доять, нам не заважають працювати, нас не кришують і не займаються рейдерством в інтересах сім'ї.
Мене оточують десятки постачальників, партнерів та клієнтів — у всіх йде зростання і нікому працювати не заважають.
Ви ж хотіли знати правду не від Бота, а з реального малого і середнього бізнесу — так слухайте.
Ні.
Ми не хочемо потрясінь і експериментів — мені як підприємцю і як людині потрібні стабільність і прогнозованість ..
Так.
Ми бачимо всі плюси й мінуси — плюсів більше.
І ще дещо.
Я за Порошенко.
Ще й тому, що проти нього вся ця ватяна обслуга і шістки Януковича.
Задовбали вже всі ці вкидання, притягання Порошенка до будь-якої ситуації за вуха, фейки, зливи, зриви зустрічей і силові залякування.
Всі на одного.
Не правильно.
Перебір.
На диво.
Він виявився не тільки трудягою, який вміє багато і важко працювати, він ще й пристойний боєць вміє добре тримати удар.
Саме тому, зваживши всі за і проти, на цих виборах я буду голосувати саме за Порошенка.
   
Ну-ну , потім похіхікаємо
   
Зе рискует стать первым презом, которому влепят импичмент.
+1
   
Алексей Давиденко
Мене читає моя сім'я.
Мене читають мої друзі.
Мене читають мої співробітники.
Мене читають мої партнери й клієнти.
Мене читають мої передплатники.
Я — Олексій Давиденко.
Я підприємець.
Я роботодавець.
Я батько двох дітей.
Я українець.
Я буду голосувати за Петра Порошенка.
Мені не соромно і не страшно.
Це мій свідомий вибір.
Це моя позиція.
Чому ?!
Відповім.
1. Він мене не обдурив.
Він домігся Асоціації та безвізового режиму з ЄС.
2. Мене повністю влаштовує заявлений їм курс України в ЄС і НАТО.
3. За нього мені не буде соромно на міжнародній арені. Він вільно говорить зі світовими лідерами однією мовою.
4. Я не сумніваюся в його принципову позицію щодо Росії. Він провів тотальну декомунізацію, повну українізацію і при цьому став головним лобістом нової української церкви.
Він планомірно і системно віддаляє нас ментально все далі від "русского мира".
5. Для мене він не барига.
Тому що якщо він барига, то і я барига. І всі хто займався і займаються підприємництвом в цій країні бариги. Бариги в очах тих хто нічого сам ніколи не робив і тільки звик критикувати інших. В очах тих хто ненавидить усіх успішніших, усіх багатших, усіх розумніших і тямущих.
6. Мене влаштовує, що він не білий і не пухнастий. Що він складний, неоднорідний і спотикається. Він такий як я — такий як ви. Такий же як ми всі.
Він як і всі ми, вчиться жити заново. Вчиться на своїх помилках, на помилках свого оточення і змінюється на краще часто під гнітом обставин.
А що хіба є інші рецепти як змінюватися на краще в дорослому віці!?!
7. Я не шукаю більше месію.
Нахер ти копі-пастиш ці "простирадла"? Ти думаєш їх хтось читати буде?
У тебе ж своїх думок - "нуль". :fuck:
   
В проституцію, а не в опозицію. Как всігда.
Уже он інтєлєктуальниє простітуткі  (Арєстовіч, Потрніков  і ко) переобуваюцця на лету.
До совковых Андреев никак не дойдет, что при демократии невозможно переобуться.
При демократии все общество признает выбор всего народа, даже если им это не нравится.
   
це в смсл податківці і митники в опозицію підуть чи хто?
   
Вони й зараз в опозиції - до Кнура.
Бо своє "політичне майбутнє" всі 5 років Кнур вибудовував саме за рахунок середнього класу.
Що це за 320 000 грн штраф за неправильно оформленого виробника? :X Це шлях до миттєвого закриття бізнесу.

Ахметкі з фірташами - розказати які смішні "штрафи" їм нараховують? За те що обшукали тисячі споживачів газу та прислали ліві цифр їм там щось біля 15 000 гривень штрафу присудили :facepalm: Облгазу.
ну у нас основу виборців пороха становлять ті,  хто в схема в податковій,  наприклад,  і...  середній клас) отаке от поєднання.
   
Вони й зараз в опозиції - до Кнура.
Бо своє "політичне майбутнє" всі 5 років Кнур вибудовував саме за рахунок середнього класу.
Що це за 320 000 грн штраф за неправильно оформленого виробника? :X Це шлях до миттєвого закриття бізнесу.

Ахметкі з фірташами - розказати які смішні "штрафи" їм нараховують? За те що обшукали тисячі споживачів газу та прислали ліві цифр їм там щось біля 15 000 гривень штрафу присудили :facepalm: Облгазу.
як ти лінивий голодранець, то кажи за себе а не за середній клас..
   
Педрики в цій гілці мені нагадують

Голодранці, про який "середній клас" ви тут торочите?
Про тих "полканів та майорів" СБУ які кришують малий та середній бізнес?
Ви дивилися на яких авто їздить главк міліції? А СБУ?
А тепер порівняйте з тими хто справді заробляє свої гроші! :facepalm1:
   
Zеро - це про твого кандидата  :K
   
Педрики в цій гілці мені нагадують
Показати зображення...
Голодранці, про який "середній клас" ви тут торочите?
Про тих "полканів та майорів" СБУ які кришують малий та середній бізнес?
Ви дивилися на яких авто їздить главк міліції? А СБУ?
А тепер порівняйте з тими хто справді заробляє свої гроші! :facepalm1:
:K порівняв   тільки що  (tu)
   
Цитата: Ввозячи десятки контейнерів з товарами з усього світу, нам жодного разу не затримали вантаж на митниці з метою створення проблем або отримання хабара .. Провели огляд, порахували податки й відпустили. Нас не доять, нам не заважають працювати, нас не кришують і не займаються рейдерством в інтересах сім'ї. Мене оточують десятки постачальників, партнерів та клієнтів — у всіх йде зростання і нікому працювати не заважають. Ви ж хотіли знати правду не від Бота, а з реального малого і середнього бізнесу — так слухайте.

Вранье или взятки или индикатив .Ложь от начала и до конца . Нет в украине официальных телефонов смартфонов, тв приставок мелкой электроники все контрабас мимо таможни .(
   
Зе рискует стать первым презом, которому влепят импичмент.

Або винесуть на вилах (що, звичайно, небажано, бо створює поганий прецедент).

Або (що краще) - здохне від передозу.
   
Выбор жителей населенных пунктов разного типа и размера. В населенных пунктах разного типа первенство имеет Владимир Зеленский, больше всего - особенно! - в городах с населением от 100 тыс жителей (39%), меньше всего - в селах (27%). В областных центрах всего голосов собрал Зеленский (31,5%) Источник: https://цензор/n3121173

Преимущества в возрастных группах. Владимир Зеленский является лидером среди избирателей почти во всех возрастных группах избирателей, за исключением самой старшей, избирателей 60 лет. В группе молодых, 18-29 лет, за Зеленского проголосовало 57% избирателей. За Порошенко - 14%, Тимошенко - 7%, Гриценко - 5%. В группе избирателей 30-39 лет Зеленский тоже является явным лидером (45%) Источник: https://цензор/n3121173

Преимущества в образовательных группах. По уровню образования Владимир Зеленский является лидером во всех образовательных группах, особенно - среди избирателей с незаконченным высшим образованием (собственно, это студенты), а наименьшей является его преимущество в группе избирателей с незаконченным средним образованием. В группе избирателей с высшим образованием в Зеленского 31% голосов, Источник: https://цензор/n3121173

Итак, меньше всего за Зеленского дали западные области, жители малых населенных пунктов, старше 60-лет, с незаконченным СРЕДНИМ образованием (не закончили школу).

ТС вообще знает, что такое "средний класс"?

   
Виктория Виктория Константин Нескоромный и я об этом говорила , что рекламщики должны его рекламировать чтобы клиент купил ... то есть выбрал

 · 1 ч.
Serge Golets
Serge Golets Юрий Бирюков Нужны голоса тех, кто не голосовал вообще. Их много. А лучше всего действует страх. Больше страшилок: как рухнет гривна, как отберут Приват, как заморозят пенсии, и т.д.
   
Zеро - це про твого кандидата  :K

ТНМК "Хоча я є":

Скажи, що важливе
для тебе насправді:
Не тужити або жити по правді?
Тоді або зараз?
Радість чи сум?
Чіплятись за минуле
чи лізти наобум?
Грати, загратися, догратися і все?
Чи просто почекати,
куди все занесе?
Червоне або чорне,
чи ставка на "зеро"?

Зло заради щастя,
або зле, бо зле добро?
   
Педрики в цій гілці мені нагадують
Показати зображення...
Голодранці, про який "середній клас" ви тут торочите?
Про тих "полканів та майорів" СБУ які кришують малий та середній бізнес?
Ви дивилися на яких авто їздить главк міліції? А СБУ?
А тепер порівняйте з тими хто справді заробляє свої гроші! :facepalm1:
ти точно нічого не заробляєш—200,000 постів в робочий час. Комуняка, всі тобі винні..
   
Нахер ти копі-пастиш ці "простирадла"? Ти думаєш їх хтось читати буде?
У тебе ж своїх думок - "нуль". :fuck:
Я прочитав і мені сподобалось... :)
А що пан не в змозі прочитати кілька речень? Перепрошую, пан прихильники певної політсили?  :laugh:
   
Ще один, який вважає виборців Зеленського дебілами.  :(  :facepalm1:

Якщо хтось виглядає як качка, рухається як качка та крякає як качка, то це, мабуть, качка і є. Козьма Прутков.
   
Якщо хтось виглядає як качка, рухається як качка та крякає як качка, то це, мабуть, качка і є. Козьма Прутков.
це взагалі то англійська приказка.  Не приписуй її кацапам
   
Зе рискует стать первым презом, которому влепят импичмент.

це той імпічмент шо Гетмьан Ветував ?  :weep:
   
Уйде в опозицію. 

Хто має можливість, той буде звалювати.
   
Що це за 320 000 грн штраф за неправильно оформленого виробника? :X Це шлях до миттєвого закриття бізнесу.

Якщо оформлювати працівників, як того вимагає закон, то ніякого штрафу не буде.
Той хто свідомо порушує закон має бути готовий відповідати за супутні ризики, навіть своїм бізнесом.
   
Зе рискует стать первым презом, которому влепят импичмент.

а за що цікаво ?
   
Хто має можливість, той буде звалювати.
ці дебіли постійно вибирають то комуністів, то  Янека, а тепер Зе, а Західна Україна має розплачуватись за це. Як війна їм мозги не вправила- то це кінець

Останнє редагування: 9 квітня 2019 18:30:43 від andy lev
   
це взагалі то англійська приказка.  Не приписуй її кацапам

Та можете навіть сказати, що то Ви автор, головне - сутність правильно підмічена.
   
шо тут у нас? Опять неудачники имени 15% думают что они большинство, а остальная страна идиоты?  Так держать, клоуны)
   
Уйде в опозицію.  Що це означає , думаю бізнесмени розуміють.  Нехай виборці зе горбатяться далі. А ми подивимося.

Абсолютно верно.
Вчера они не хотели платить за проезд и коммуналку
Потом ничего не хотели платить за бляхи и нарушали законы
Теперь большевичье пытается выбрать себе вождя
Завтра эти люмпены захотят не платить за товар,  как их идейные дохновители из "метро" донецка
Потом большевичье захочет кого то раскулачить и пострелять...
Вообщем хрен вам. Самое время переосмыслить отношение
   
це той імпічмент шо Гетмьан Ветував ?  :weep:

-----
Не на часi,йопт! :weep:
Який такий iмпiч мент???
Нi,не чули..
   
Зе рискует стать первым презом, которому влепят импичмент.
Первая будет мутить воду мадуровна
Президентства ей не видать никогда, поэтому она заинтересована вообще убрать этот пост
   
Абсолютно верно.
Вчера они не хотели платить за проезд и коммуналку
Потом ничего не хотели платить за бляхи и нарушали законы
Теперь большевичье пытается выбрать себе вождя
Завтра эти люмпены захотят не платить за товар,  как их идейные дохновители из "метро" донецка
Потом большевичье захочет кого то раскулачить и пострелять...
Вообщем хрен вам. Самое время переосмыслить отношение
------
Будеш переосмислювати,подумай,якого фуя не прийняли закон про iмпiчмент,ну,шоб
два рази не вставати
   
Хто має можливість, той буде звалювати.

Ну зачем же?  Люмпенам оставить все на разграбление?
Временной период какбы есть, и не один год
Еще можно копать и копать
Просто уже без наивных мыслей о вселенском счастье для "этих". "Эти" уже все показали, чего они хотят на самом деле...

Останнє редагування: 9 квітня 2019 18:42:39 від ПатриоТТ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія