Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий бан Бартки

Несправедливий бан Бартки

Бартка- мій опонент і ми вічно скубемося.

Однак в його пості, за який його сьогодні забанили
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=997726.msg20917679#msg20917679

немає ознак штабної роботи, а забанили 1ого саме по п. 4.7. за штабну роботу
Власне, Бартка на форумі досить довго, щоб всі знали, що він не є представником якогось штабу, а є форумчанином зі своїми сформованими поглядами, які я хоч і не розділяю, але визнаю на них право форумчанина
Його вислови в бік постійного лайномтання на українську владу на форумі- теж не штабна робота, а звичайна позиція, яку тут багато хто має.

Прошу розбанити.
   
Re: Несправедливий бан Бартки

+ согласна, за такой стих разве что предбаник чтоб остыл
   
Re: Несправедливий бан Бартки

Ну й щоб теми не плодити.
Розбаньте заодно й Стіві Джі та Morcheeba, одних з найцікавіших дописувачів форуму.
Власне кажучи, ІМХО, ці бани несправедливі. Тут 90% дописувачів регулярно більш по-хамськи ображають опонентів, але банів практично за ці образи не буває.
   
Re: Несправедливий бан Бартки

Бартку забанили по пунктах 4.7 та 4.5
По 4.7 - це просто маразм і взагалі за будь-якими межами
Щодо 4.5 то Бартка там говорить не про конкретних юзерів форума, а до збірного образу зрадойоба, яких називає югендами та профілактиками і навіть, коли б звертався і до конкретних ніків, то хіба це було б образою назвати того ж зрадойоба Югенда зрадойобом, того Югенда, якого з невідомих форумчанам причин не менше трьох разів повертали із довічного бану, куди він потрапляв за образу України та українців, нашої армії.
Бан на один день не такий вже і довгий, але є ПРИНЦИПИ, принципи модерування і їх варто все ж дотримуватись.

Ну й бан Стіві теж із тієї ж серії.

Якщо ФУП вирішили перетворити на зрадойобський гадюшник, то ви просто про це скажіть

Останнє редагування: 10 березня 2018 16:58:44 від Шарик72
   
Re: Несправедливий бан Бартки

1. бартка тот еще фраер, но не бот.
2. никто не скажет, что мы дружим со стиви джи. но его бан - это звиздец.
его точное замечание относилось не к личности, не к нику (нику, порядком задравшему надуванием целлофановых зрад под конвейер), а к явлению. явлению, которое существует несомненно и зовется тоскливо зрадоебство.
его суть: любое событие, любую фамилию форумный зрадоеб выкручивает наизнанку, чтобы нацедить текст о поражении украины, и обвинить официальную киевскую власть.
и в мультике про простаквашино зрадоеб найдет следы шоколадного барыги и "педрил" (прихильники певної політсили, суки, неправильные бутерброды делают).
реагировать на это можно только матом.
а не баном человека, который ржет над зрадоебами. без здорового ржача сетевой конвейер зрад не победить, ботов не утихомирить...
а вы вместо ботов, живых баните.
что за мода пошла банить живых людей.
астанавитесь.
   
Re: Несправедливий бан Бартки

а вы вместо ботов, живых баните.
что за мода пошла банить живых людей.
Ось це ключове питання.
Формально можна погодитись, що Стіві та  Morcheeba правила порушили, образили опонента і за це треба банити.
Але ж на форумі боти тисячі разів порушують правило про заборону образ і особисто я або не звертаю вже на них уваги, або ігнорю хама. До модерів не звертаюсь, бо то не лише марна справа, а ще й образлива до краю. Мене наприклад ображає, коли у відповідь на хамство на мою адресу  модер демонстративно банить мене на 10 днів, а мого ворога, який почав хамити першим - на добу.
Зрештою, якщо модери вирішили навести лад і почати банити за образи, то трохи дивним є їхній вибір жертв для показового покарання. Ось саме ці люди не є затятими хамами і образу зазвичай використовують у відповідь саме на хамство опонента.
   
Re: Несправедливий бан Бартки

до речі, укропа, який на ФУПі виголошував відверто ксенофобські та расистські ідеї, замішані на кацапському шовінізмі - відправили в предбанник. отакі діла, малята
   
Re: Несправедливий бан Бартки

Бартку забанили по пунктах 4.7 та 4.5
По 4.7 - це просто маразм

Це не маразм.
Це - формування суспільної думки: "Всє украінцы нєнавідят кієфскую хунту!"
Суспільна думка - це зброя.
Це прекрасно розуміють в СБУ.
   
Re: Несправедливий бан Бартки

тежпвдтримкую розбан стівв і морчеби так як попердньо і бартки.сьогодні слав показав чого варті зрпадойоби.тільки поекричати на форумі .але НІЧОГо зробити в реалі.а їх тут пестують.
   
Re: Несправедливий бан Бартки

Хорошо, что забанили петуха югенда... Какая б***ь кацапская!!! Зачем такие нужны??? А поводу бана Стиве, ужас сколько раз его оскорблял дятел ель-бабуино дэ петухинио, и что???
   
Re: Несправедливий бан Бартки

Дякую всім, хто мовив слово на мій захист, але модераторам то, як видно, байдуже.
Я жодного разу не сперечався, коли мене банили за особисту образу форумчанина.
Більш того, десь з півроку тому після дискусій з йожем я пообіцяв не ображати опонентів в дискусіях, тому намагаюся всіляко утриматися від прямих персональних образ, мату, звернених до опонента, тощо. При цбому залишаючи за собою право виказувати неповагу до політиків, поціновувачів зради як знеособленої отари тощо.
Але ж коли банять на трое суток за неперсоналізовані наїзди на зрадойобів як соціальну групу - це вперше.
Мабуть, їх взяли паід захист, як ЛГБТ, в дусі "європейських ціннот", інакше я нічим це пояснити не можу.
При цьому прямі образи на адресу опонента (до речі, не мене) матом, на які я тиснув "доповідь" в інших гілках, залишилися без жодної реакції.

Добре, візьмемо до уваги подібні зміни в правилах модерації на форумі.

Останнє редагування: 13 березня 2018 18:20:21 від Стиви Джи
   
Re: Несправедливий бан Бартки

Мабуть, їх взяли паід захист, як ЛГБТ, в дусі "європейських ціннот", інакше я нічим це пояснити не можу.
и не говори.
з цими віяннями, в дусі "європейських ціннот", єто просто зрада якась! )))
   
Re: Несправедливий бан Бартки

Luxetenebris, поверни все як було!
Ну що це за циганський дитсадок?!
   
Re: Несправедливий бан Бартки

Хорошо, что забанили петуха югенда... Какая б***ь кацапская!!! Зачем такие нужны??? А поводу бана Стиве, ужас сколько раз его оскорблял дятел ель-бабуино дэ петухинио, и что???
Стиве не оскорблять надо, Аборигене! Його цькувати потрібно, постійно, поки ця зараза зі своїми хабарями не затулиться в кущі та не буде виглядати звідти.

а твій слог кацапський/матерний - то нормально. ФУП вже звик до придурків.
   
Re: Несправедливий бан Бартки

Luxetenebris, поверни все як було!
Ну що це за циганський дитсадок?!

та не чіпав я твоїх і чиїхсь гілок. Заспокійся.
Але якщо хтось з других модераторів їх куда переніс, значить на те є причини .
   
Re: Несправедливий бан Бартки

та не чіпав я твоїх і чиїхсь гілок. Заспокійся.
Але якщо хтось з других модераторів їх куда переніс, значить на те є причини .

Ти вважаєш, що він затятий кацап?
   
Re: Несправедливий бан Бартки

короче - бан справедливый.
и не беспокойте модера ФУП УП кацапы. ок?
   
Re: Несправедливий бан Бартки

А ще мене забанили за жарт про тещу.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1002841.msg21101254#msg21101254
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія