Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

тому що ти виник із пробірки, розумієш
у тебе немає батьків совків, твої діди не брали Берлін і не гвалтували німкень, не будували заводи і не запускали ракети в космос
Если что-то было в твоей жизни не значит что стоит рассказывать что все что было хорошо можно подходить обьективно
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Если что-то было в твоей жизни не значит что стоит рассказывать что все что было хорошо можно подходить обьективно


та ти совкодрочер, дружочок
гамно всьо било на самом дєлє
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

І ще. Мама пережила окупацію в селі під Харковом. Німці були в селі, дівчат проти їхньої волі не чіпали. Коли наші визволяли всі жінки пару тижнів у лісі ховалися, поки не пройшли передові частини.  Повепнулися тільки, коли армія була вже далеко від села. Ну і мама пішла служити.  Була регулювальницею, потім, коли Київ визволили, її залишили в Києві в міліції працювати до 1948 року.
      Дивчата вашего села были достаточно ласковы с немцами, их не приходилось принуждать?
    Потому и прятались по лесам, когда пришла Красная Армия?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

   Вы больной извращенец. Память отца родного не пожалели.

Ти дурак? Я якраз радий, що в мене немає сумнівів про те, що робив мій батько під час війни.
А ось хто може бути певним, що їхні рідні в Німеччині не заплямували своєї честі?
Батько відступав від Києва до Сталінграду. І випивши, іноді, розповідав про те, як воювала наша армія до 43-го року.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Стирені в побєждьонних заводи?
А по суті мільйонні жертви лишили і безмозглих рабів, типу 73%.


А что после себя оставим мы?Долги,разруху,депопуляцию с деиндустриализация?Поэтому лучше  не начинай
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

      Дивчата вашего села были достаточно ласковы с немцами, их не приходилось принуждать?
    Потому и прятались по лесам, когда пришла Красная Армия?

Таки дурачок. Під час наступу Совєтской армії село спалили - залишилося цілими кілька хат. І під Харковом села по кілька разів переходили з рук в руки, тому люди знали, чого чекати.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

А что после себя оставим мы?Долги,разруху,депопуляцию с деиндустриализация?Поэтому лучше  не начинай

Депопуляція почалася в середині 80-х. Після Чорнобилю років 10 був провал в народжуваності. На початку 90-х більшість дитсадків вже стояли порожніми. Тобто завтрашніх пенсіонерів годувати не буде кому. А з огляду на те, скільки народу виїхало на заробітки, то й післязавтрашніх теж.
Деіндустріалізація? Так у нас більшість промисловості працювала на оборону, яка в такома обсязі нікому не була потрібна. Читайте директиви різних з‘їздів партії про пріоритетний розвиток важкої промисловості.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Вот такие темы четко показывают что соборность и единство Украины это миф,который сами украинцы разоблачают каждый день.И никому к сожалению нету до этого дела.И каждый,кто пытается примирить обе стороны,становится для них общим врагом
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Депопуляція почалася в середині 80-х. Після Чорнобилю років 10 був провал в народжуваності. На початку 90-х більшість дитсадків вже стояли порожніми. Тобто завтрашніх пенсіонерів годувати не буде кому. А з огляду на те, скільки народу виїхало на заробітки, то й післязавтрашніх теж.
Деіндустріалізація? Так у нас більшість промисловості працювала на оборону, яка в такома обсязі нікому не була потрібна. Читайте директиви різних з‘їздів партії про пріоритетний розвиток важкої промисловості.



И тут совок виноват.А куда 20 миллионов делось за неполных 30 лет?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Вот такие темы четко показывают что соборность и единство Украины это миф,который сами украинцы разоблачают каждый день.И никому к сожалению нету до этого дела.И каждый,кто пытается примирить обе стороны,становится для них общим врагом

Якщо чверть населення країни вважає, що їм ближча і рідніша сусідня держава, а ту державу, в якій вони живуть, вважають історичною помилкою, і у штики сприймають все, що пов‘язано із становленням нації, то про яку єдність можна говорити?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

И тут совок виноват.А куда 20 миллионов делось за неполных 30 лет?

Тобі ж кажуть, 10-15 років після Чорнобиля народжуваність була ніякою. А потім ще й поїхало кілька мільйонів. І це не лише в Україні. В москалів та білорусів, не кажучи вже про прибалтів картина така сама.
   
Москаляку на гилляку, не?)
Опять, сказать не сделать. Где гроздья москалей на ветках ?
Так что это не одно и тоже.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

   
Мама пережила окупацію в селі під Харковом. Німці були в селі, дівчат проти їхньої волі не чіпали. Коли наші визволяли всі жінки пару тижнів у лісі ховалися, поки не пройшли передові частини.
Бабушка, с пригорода Харькова, практически то же рассказывала...
Прятаться, рядом, особо негде было, когда зашли, ее под перину спрятали, на кровати, а сверху малых посадили..
Походили, никого не нашли и ушли...
   
Тобі ж кажуть, 10-15 років після Чорнобиля народжуваність була ніякою. А потім ще й поїхало кілька мільйонів. І це не лише в Україні. В москалів та білорусів, не кажучи вже про прибалтів картина така сама.


Что то мне подсказывает что тут дело не в рождаемости.Но даже если и в ней,то почему счастливые незалеженые украинцы не хотели рожать и продолжают сокращаться рекордными темпами спустя 35 лет после Чернобыля,который у вас во всем виноват?
   
німці ставились до місцевого населення в рамках расової теорії. Для них це була худоба.

Для чого ображати худобу?  Худоба повинна знати своє місце, приносити користь і працювати. Більше того, про неї навіть треба періодично дбати. Можна і за вухом гладити.
Бред бредовый...
В нашем дворе, немцы стояли...
Так вот, они, своими лошадьми, нанимались к местным, поля пахать...
А те расплачивались харчами...
По черно-белой пропаганде, это к кацапам...
Про пукающих фиалками совецких витязей и рогато-хвостатых "фошистов"...
Все было, настолько противоречиво, запутано и многопланово, что односложные подходы к пониманию того пистеца, что тогда происходил, нифига не катят...
Если вообще это можно понять...
   
Бред бредовый...
В нашем дворе, немцы стояли...
Так вот, они, своими лошадьми, нанимались к местным, поля пахать...
А те расплачивались харчами...
По черно-белой пропаганде, это к кацапам...
Про пукающих фиалками совецких витязей и рогато-хвостатых "фошистов"...
Все было, настолько противоречиво, запутано и многопланово, что односложные подходы к пониманию того пистеца, что тогда происходил, нифига не катят...
Если вообще это можно понять...

Ну оно как то так и есть.Человек есть человек,будь он немец или совок.Везде были герои и подонки.Просто при совке все воины СА были ангелами,а после него,вдруг стали демонами и выродками хуже немцев.При том что от такого,в ахуе все,включая немцев
   
Бред бредовый...
В нашем дворе, немцы стояли...
Так вот, они, своими лошадьми, нанимались к местным, поля пахать...
А те расплачивались харчами...
По черно-белой пропаганде, это к кацапам...
Про пукающих фиалками совецких витязей и рогато-хвостатых "фошистов"...
Все было, настолько противоречиво, запутано и многопланово, что односложные подходы к пониманию того пистеца, что тогда происходил, нифига не катят...
Если вообще это можно понять...
Теща на Крещатике работающим немцам хлеб бросала.
А бабушка с Донбасса рассказывала про шоколад от немцев.
Всё это частные истории и строить по ним какие-то общие выводы нельзя.
Не нам судить о войне и воевавших. Хотя я год всё же кое что посмотрел.
   
to - Фантом.

Мои бабушки, две сестры с малой моей мамой на руках, пережили оккупацию в Днепре (Диевка)
На постое были артиллеристы - немцы жили в хате, бабушки в летней кухне. При бомбежке советов - все вместе в одном погребе сидели.
SS в поселке не было, иногда фельдполиция каталась, командир расчета предупреждал - "Манья - прячь малую и сама в погреб - угонят"
Бабцям была одна забота - приготовить, постирать, поубирать - продукты были на всех одни, ели с одной печки, командир расчета немцев давал бабушке для мамы галеты и шоколад.
Когда отступали оставили керосиновую печку (кстати сохранилась, лежит на чердаке со свастикой железяка), продукты и канистру керосина. И это при том что они знали что мои деды воюют.
У мамы даже пожелтевшая фотка есть - расчет немецкой батареи и бабушки с мамой у старой хаты.
Я много с бабушками и вернувшимися дедами общался... Еще мал был, потом дошло - не было бы пидepa сралина что развязал войну, не было бы и горя у людей

PыSы - бабушки и деды

Мария Самойловна Ключник - после войны проработала до смерти медсестрой. Умерла в 1992 году в возрасте 88 лет
Галина Самойловна Ключник (мама моей мамы) - после войны продолжила преподавать в 95 школе Днепра, начальные классы, заслуженная учительница УCCP, закончила преподавать в 1975, умерла в 1988 году
Деды (тоже братья но от разных отцов)
Андрей Валентинович Ключник - мой дед - электрик на крейсере "Красный Кавказ" - кроме "иконостаса" - орден "Красного Знамени" - умер в 1976 году
Самийло Антонович Безхатний - в 39 строил топливохранилища в Польше, плен, штрафбат, потом танкист - два ордена Славы - умер в 1978 году.

Только я их точно на палки одевать и победобесовать не буду.

Останнє редагування: 11 травня 2020 18:22:02 від CADiLO
   
а хто ж убив 13 млн мирного населення СССР?

Німці.
Під час війни.
Частину також вбили кацапи.
В мирний час.
Ні?

   
Ну оно как то так и есть.Человек есть человек,будь он немец или совок.Везде были герои и подонки.Просто при совке все воины СА были ангелами,а после него,вдруг стали демонами и выродками хуже немцев.При том что от такого,в ахуе все,включая немцев

Скільки потрібно героїв щоб згвалтувати 100 000 жінок?
   
to - Фантом.

Мои бабушки, две сестры с малой моей мамой на руках, пережили оккупацию в Днепре (Диевка)
На постое были артиллеристы - немцы жили в хате, бабушки в летней кухне. При бомбежке советов - все вместе в одном погребе сидели.
SS в поселке не было, иногда фельдполиция каталась, командир расчета предупреждал - "Манья - прячь малую и сама в погреб - угонят"
Бабцям была одна забота - приготовить, постирать, поубирать - продукты были на всех одни, ели с одной печки, командир расчета немцев давал бабушке для мамы галеты и шоколад.
Когда отступали оставили керосиновую печку (кстати сохранилась, лежит на чердаке со свастикой железяка), продукты и канистру керосина. И это при том что они знали что мои деды воюют.
У мамы даже пожелтевшая фотка есть - расчет немецкой батареи и бабушки с мамой у старой хаты.
Я много с бабушками и вернувшимися дедами общался... Еще мал был, потом дошло - не было бы пидepa сралина что развязал войну, не было бы и горя у людей

То комуністи робили для того щоб у всіх було щастя.
А хто не хотів такого щастя, того вбивали.
Разом з дітьми.
   
То комуністи робили для того щоб у всіх було щастя.
А хто не хотів такого щастя, того вбивали.
Разом з дітьми.

Так почему твоих предков не убили,если ты откуда-то взялся?Или они тоже коммуняками были и сами убивали?
   
Польц А. Женщина и война
http://militera.lib.ru/memo/other/polcz/index.html
   
Так почему твоих предков не убили,если ты откуда-то взялся?Или они тоже коммуняками были и сами убивали?

Частина моїх родичів померли від голодомору.
Частина просто мовчала, тому і вижила.
Потім совок розпався.
Декого відправили в Сибір.
Таке враження що у вас не так само  ;o

   
Главное что не понимают многие фуповцы это то что такие вещи это продолжение раскола страны.Причем сознательное и последовательное.В какой-то части страны такое одобрят и поддержат,а в какой то проломят голову.Именно поэтому я считаю спекуляцию на таких темах вредной,а вбрасывающих фейки,да и просто разжигающих ненависть между украинцами,должна пороть СБУ.Особенно пикантно выглядит когда в таких темах солируют сракомои,непонятно чего добивающиеся
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Что то мне подсказывает что тут дело не в рождаемости.Но даже если и в ней,то почему счастливые незалеженые украинцы не хотели рожать и продолжают сокращаться рекордными темпами спустя 35 лет после Чернобыля,который у вас во всем виноват?

Я там графік запостив, який не відрбражається.
Якщо не народжувалися діти протягом 10 років, то через 30-35 років нікому буде нарджувати нових.
   
Главное что не понимают многие фуповцы это то что такие вещи это продолжение раскола страны.Причем сознательное и последовательное.В какой-то части страны такое одобрят и поддержат,а в какой то проломят голову.Именно поэтому я считаю спекуляцию на таких темах вредной,а вбрасывающих фейки,да и просто разжигающих ненависть между украинцами,должна пороть СБУ.Особенно пикантно выглядит когда в таких темах солируют сракомои,непонятно чего добивающиеся

Я думаю такі теми просто необхідні для правильного вибору напрямку руху.
Бо закінчиться все черговим совком.
   
dimec

наверное впервые соглашусь с тобой.

>>>когда в таких темах солируют сракомои,непонятно чего добивающиеся

повбивав бы ….HAX

   
Бред бредовый...
В нашем дворе, немцы стояли...
Так вот, они, своими лошадьми, нанимались к местным, поля пахать...
А те расплачивались харчами...
По черно-белой пропаганде, это к кацапам...
Про пукающих фиалками совецких витязей и рогато-хвостатых "фошистов"...
Все было, настолько противоречиво, запутано и многопланово, что односложные подходы к пониманию того пистеца, что тогда происходил, нифига не катят...
Если вообще это можно понять...

У нашому дворі були розквартировані німці. Звісно, я не можу ручатися, що в інших містах вони поводилися так само, але після 39-го року, коли заходили кацапи, це було як небо і земля. Часто люди вважали німців визволителями (німецька пропаганда була якісніша за совєтську) У місті був наведений порядок, зроблені вказівники на двох мовах, де-не-де дороги поправили. Людям обіцяли повернути (а часом і повертали) награбоване совєтами майно, відновити приватну власність, тощо.
Жили 2-є солдат у літній кухні.
До місцевого населення, в цілому, ставлення було зовсім інше, ніж це описано совєтами. Ділилися небачиними досі людьми продуктами, дітей катали на мотоциклах. Майна не забирали, навпаки дозволили повертати собі награбоване в колгоспи, тощо.
Саме трагічне почалося, коли повернулися "визволителі". Німці забралися з міста завчасно, через дні 2 прийшли совєти. Перше, що зробили "визволителі" - артпідготовку по мирняку. Мого діда ранив тоді радянський снаряд. Деякі хати згоріли, були жертви. Після "визволення" була серйозна зачистка місцевого населення.
Дід не воював, мав діабет. Це усе, що я пам'ятаю з розповідей діда і батька.

У підсумку - фашисти себе вели краще, ніж комуністи, настільки, що люди спочатку не розуміли, що це окупація.
Добре, що ми позбулися і перших і других.

Останнє редагування: 11 травня 2020 18:39:14 від andry
   
У підсумку - фашисти себе вели краще, ніж комуністи, настільки, що люди спочатку не розуміли, що це окупація.

+++

Але - солдати, а не SS та фельдполiцiя.
   
Стирені в побєждьонних заводи?
А по суті мільйонні жертви лишили і безмозглих рабів, типу 73%.
двічі, в 2004-му і в 2014-му безмозглі підтримали розумних. Но чьто-то пошло нє так.
   
У нашому дворі були розквартировані німці. Звісно, я не можу ручатися, що в інших містах вони поводилися так само, але після 39-го року, коли заходили кацапи, це було як небо і земля. Часто люди вважали німців визволителями (німецька пропаганда була якісніша за совєтську) У місті був наведений порядок, зроблені вказівники на двох мовах, де-не-де дороги поправили. Людям обіцяли повернути (а часом і повертали) награбоване совєтами майно, відновити приватну власність, тощо.
Жили 2-є солдат у літній кухні.
До місцевого населення, в цілому, ставлення було зовсім інше, ніж це описано совєтами. Ділилися небачиними досі людьми продуктами, дітей катали на мотоциклах. Майна не забирали, навпаки дозволили повертати собі награбоване в колгоспи, тощо.
Саме трагічне почалося, коли повернулися "визволителі". Німці забралися з міста завчасно, через дні 2 прийшли совєти. Перше, що зробили "визволителі" - артпідготовку по мирняку. Мого діда ранив тоді радянський снаряд. Деякі хати згоріли, були жертви. Після "визволення" була серйозна зачистка місцевого населення.
Дід не воював, мав діабет. Це усе, що я пам'ятаю з розповідей діда і батька.

У підсумку - фашисти себе вели краще, ніж комуністи, настільки, що люди спочатку не розуміли, що це окупація.
Добре, що ми позбулися і перших і других.

Маю таку ж точку зору.  :-B
А вбивства і згвалтування були продовженням класової боротьби пролетаріату.
Відголоси цієї боротьби ми й досі спостерігаємо в Україні.
Я так думаю.
Обрання Зеленського це теж ті відголоси.
І Януковича, і Кучми. :(


Останнє редагування: 11 травня 2020 18:54:48 від Vad_Sv
   
То комуністи робили для того щоб у всіх було щастя.
А хто не хотів такого щастя, того вбивали.
Разом з дітьми.

+100500
   
Римська католицька церква оголосила святою одну дівчину із Словаччини, Анну Колесарову.
1сторія була така що авабадітелі з красноі арміі прийшовши в те містечко Кошіце почали масово гвалтувати дівчат та жінок.

Так от Анна, котора стала святою не дала севе згвалтувати ціною свого життя. Відбивалась та пручалась хоч іі били безпщадно, в кінці пристрелили на очах іі рідніх.

Надіюсь що свята Анна в чистилищі показувала дедам на палках в яку сторону до пекла.
   
Я там графік запостив, який не відрбражається.
Якщо не народжувалися діти протягом 10 років, то через 30-35 років нікому буде нарджувати нових.


А умерших,уехавших и аннексированных тоже в жертвы совка запишем?
   
А умерших,уехавших и аннексированных тоже в жертвы совка запишем?

Анексованих?   ;o
Що ви маєте на увазі?
   
А умерших,уехавших и аннексированных тоже в жертвы совка запишем?
Хлопчику, анексовані це жертви агресора, ти не знав про таке? Чи притворяешся?

А от ті хто скориставшись відкриттям занавісу виіхали хто в Европу, хто в Північну Амерку це далеко не жертви. Спитай іх родини чи вони іх вважають жертвами.
В Каліфорніі і не тільки тисячі таких жертв : )
   
Хлопчику, анексовані це жертви агресора, ти не знав про таке? Чи притворяешся?

А от ті хто скориставшись відкриттям занавісу виіхали хто в Европу, хто в Північну Амерку це далеко не жертви. Спитай іх родини чи вони іх вважають жертвами.
В Каліфорніі і не тільки тисячі таких жертв : )


Так а какой толк от них Украине?По вашей логике идеально будет если отсюда свалят все украинцы и что будет с этой землей и могилами предков всем до сраки.Главное что своя срака в тепле.
   
Вот и голливудская звезда Куриленко на днях сказала что она не украинка,после того как ее решили заебать очередные «патриоты».
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія