Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Глава ВМС Германии Кай-Ахим Шёнбах подал в отставку после своих громких заявлений

Мавр зробив справу,легітимізував думки стосовно Криму багатьох політиків та війскових у НАТО,мавр може піти.
ні. Мавр показав, що ці думки - це думки безмозглого сержанта. Генерали не оцінять
   
ні. Мавр показав, що ці думки - це думки безмозглого сержанта. Генерали не оцінять
.... їх озвучення. А так все норм, в дусі генеральної лінії.
   
додаткові гроші до пенсії не завадять....
   
Німці йому прочистили трубу. Тепер він знає, як це робиться. Капітан для ,, Адмірала Кузнєцова" детектед.
   
Німці йому прочистили трубу. Тепер він знає, як це робиться. Капітан для ,, Адмірала Кузнєцова" детектед.

так,
   
Схоже НАТО взялося за розум.
   
и шо ? позиция Германии поменялась ?  :laugh:
   
https://t.me/worldprotest/16496?fbclid=IwAR0u2N_r3q9xR9NYN0yLs5-UmVNUDzB00kwDW5x1UimeX6P8-8IYOPdA7GU

Глава ВМС Германии Кай-Ахим Шёнбах подал в отставку после своих громких заявлений: "Крым потерян и никогда не вернется. Это факт. " и хуйло "заслуживает уважения"

Глава минобороны Германии приняла эту просьбу.

До3,14зделся,сцуко
   
:( ...тре щоб німці його віддали нам...
Можно подумати у нас таких шмайбахів нема
   
мабуть і так збирались його звільнити за провали, то він вирішив перевести це у політичну площину

Я вже писав, що говорив той уйобок явно на камеру, можливо, що сам же злив запису і організував. Випередив.
   
Кулеба похоже лучший министр иностранных дел за всю нашу историю
   
Кулеба похоже лучший министр иностранных дел за всю нашу историю

То что лучше Климкенда на 2 головы- однозначно!!!

Кста, походу возникает вопрос, а нах Пидр держал это бездарное,картавое говно
   
а що толку
Нiмцi заборонили Естонії надавати військову підтримку Україні, пiд приводом що це загрожує можливим вторгненням Росії в Украiну. щоб уникнути провокацій Росії, водночас посилаючись на історію звірств Німеччини в регіоні під час Другої світової війни.

Речник німецького уряду пояснив виданню, що рішення про експорт зброї є результатом багаторічної політики
«Принцип, що регулює експорт озброєнь, завжди однаковий — чи надходить воно безпосередньо з Німеччини чи з третіх країн — і на даному етапі не було видано жодного дозволу»

а про яку саме зброю мова?
а мова йде про гаубиці Д-30. ця Радянська зброя була залишена в Німеччині після її возз'єднання, а потім була експортована до Фінляндії, а пізніше до Естонії

нiмцi лукавлять, заявляючи що в них iсторична вiдповiдальнiсть перед РФ з часiв WW2
посол України в Німеччині Андрій Мельни iм вдолблює що "Ця відповідальність має поширюватися на український народ, який втратив щонайменше 8 мільйонів життів під час нацистської окупації України" Украiна взагалi 100 вiдсоткова була окупована 41-44рр а РФ десь 5-10% . але нiмцi стоять на своєму - нихтферштейн .

полiтика Нiметчини визиває огиду навiть в союзникiв
Минулого тижня літаки RAF, які перевозили зброю в Україну, пройшли обхiдний маршрут, уникаючи польотів над Німеччиною.
Брити не просило дозволу на вхід у повітряний простір Німеччини, просто обiйшли ii стороною виказавши своє "фє"
   
Олдбой в пічалі  :(
Думаю болуклан в акуе, Украина заставила уйти в отставку командующего вмс Германии  :D
   
Українському послу недостатньо відставки Шенбаха для відновлення довіри до ФРН

Посол України в ФРН Андрій Мельник назвав своєчасною відставку командувача військово-морських сил Німеччини віце-адмірала Кай-Ахіма Шенбаха (Kay-Achim Schönbach). Втім, цього кроку недостатньо для "відновлення повної довіри" до німецької політики, написав дипломат у Твіттері в неділю, 23 січня.

"Уряд (ФРН - Ред.) має змінити свій курс щодо Києва", - зазначив Мельник.

https://p.dw.com/p/45yA9
   
Ну мы при Пете все это говно ели и сильно нам это помогло?
Брехня. Наш МІД завжди адекватно реагував на подібні заяви
   
Ну мы при Пете все это говно ели и сильно нам это помогло?Я просто перевожу это все на обычные человеческие отношения и я никогда не молчу если меня что то не устраивает.Или могу один раз промолчать,а на второй уже скажу что меня это напрягает.
Петра немає уже. Бачу що це гівно сподобалось і ти продовжуєш його їсти далі уже із смаком...
   
Кулеба похоже лучший министр иностранных дел за всю нашу историю
А то це при Кулєбі делегацію РФ в ПАРЕ виставили за двері? При Кулєбі її викинули із вісімки. І точно при Кулєбі ООН прийняв резолюцію що Росія агресор. Блін яка у прихильники певної політсили коротка пам’ять однако
   
Думаю болуклан в акуе, Украина заставила уйти в отставку командующего вмс Германии  :D
Україна чи все таки самі німці?
   
А і да, прихильники певної політсили не хочу вам засмучувати, але Мельника в ФРН назначив Порошенко
   
А і да, прихильники певної політсили не хочу вам засмучувати, але Мельника в ФРН назначив Порошенко
Отлично !!! Пётр Алексеевич велик и светит нам как солнце!!!!!
пысы
Ребята, простите но у вас с башкой проблемы. Вы реальные ебобо на всю голову.
   
Отлично !!! Пётр Алексеевич велик и светит нам как солнце!!!!!
пысы
Ребята, простите но у вас с башкой проблемы. Вы реальные ебобо на всю голову.
Тобто коли ви заявляєте, що Кулєба найкращий міністр (а це не так, і це знають всі хто працює з ним в МЗС), у вас немає *** на всю голову, а коли я говорю що Мельника назначив Порошенко то є. Ну і Порошенко не великий і не святий він просто опинився в свій час на своєму місті, що не скажеш про обраного вами Зеленського
   
Ты может и ел говно .
А кулеба вообще то петрова закладка если что
Какую-то ненадежную закладку петр сделал  :(
Кулеба на днях на радио свобода хвалил зеленского, что благодаря его личным усилиям за последнее время все так хорошо делается.
   
Отлично !!! Пётр Алексеевич велик и светит нам как солнце!!!!!
пысы
Ребята, простите но у вас с башкой проблемы. Вы реальные ебобо на всю голову.
Везде есть свои сильно правоверные. Для обозначения границ, так сказать :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія