Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Прощают тогда, когда чел осознал свои ошибки, понял, что был не прав и раскаивается. У нумерного не видно ни одного, ни другого, ни третьего. Более того, ему это и не надо, судя по всему.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Народ, а може й справді, давайте пожаліємо Сірьоню? Заганяли його як горобця в полі. Мож він усвідомить свої помилки?

Світ не повинен бути таким жорстоким навіть до таких пройдисвітів, як наш Сірьоня. Треба вміти пробачати...
Пани Каrоffка,  :gigi:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

У калгарi зараз друга година 58 хвилин...

Мне кажется, вы Бегемотовной больше озабочены чем сам Фома
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Прощают тогда, когда чел осознал свои ошибки, понял, что был не прав и раскаивается. У нумерного не видно ни одного, ни другого, ни третьего. Более того, ему это и не надо, судя по всему.
мені жалко не стільки його, скільки його родину...

Хотіла написати ще дещо, но Сірьоня нє паймьот...
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

він бабки на ідіотах рубав !

"усвідомив"   :lol:

А когда понял, что будут пистить, ударился в благодийнисть.

Кража и благотворительность больным деткам всегда рядом идут
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Народ, а може й справді, давайте пожаліємо Сірьоню? Заганяли його як горобця в полі. Мож він усвідомить свої помилки?

Світ не повинен бути таким жорстоким навіть до таких пройдисвітів, як наш Сірьоня. Треба вміти пробачати...

Взять Залупу на поруки? Но зачем?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Взять Залупу на поруки? Но зачем?
я не про те. Я про його карму. Та й хіба не видно неозброєним оком, що це психічно хвора людинка? Ми його оце порячи, інтуїтивно вважаємо його психічно здоровим, рівним собі, а він реально хворий...тому його треба пожаліти.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

я не про те. Я про його карму. Та й хіба не видно неозброєним оком, що це психічно хвора людинка? Ми його оце порячи, інтуїтивно вважаємо його психічно здоровим, рівним собі, а він реально хворий...тому його треба пожаліти.

Чаво? Чаво? Ривним собі? :weep:

Порят скотт, который очевидно находится на совсем другом нижайше примитивном уровне бытия и существования.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Не смешите мои тапки, пани Каroffка, пан Турчинофф, не нужны ему ни прощение, ни поруки.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Грєх смєяться над юродівимі (с)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Грєх смєяться над юродівимі (с)
ВОТ!!! І і я о том же.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Грєх смєяться над юродівимі (с)
Юродивый это немного другое.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

корова леститься до залупи  -  вигідний жених: високоплачувана робота у еврах, хата у кьольні.
кине свою вішалку і забере травоядну до Німеччини!

От же ж підступна !
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Юродивый это немного другое.
не-не-не, він сам просто ще не усвідомлює свого юродства.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

не-не-не, він сам просто ще не усвідомлює свого юродства.

ИМХО, наоборот. Осознает более чем. Четко пониимает что он конченное уепище.
Потому и «припудривает» себя постоянной брехней
- диплом филолога
- высшее образование
- много бизнесов в прошлом
- второй после Эпицентра
- топ 100 в Германии
- первый на курсе по ТОЕФЛ
- налоговая забрала бизнес
- стою лям Евро
- кгасавчик
- футболочки Айсбегк
- дорогущая кухня

Это все маскирование настоящей, убогой, уепищной и страшной сути
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пани Каroffka либо троллит, либо аля стокгольмский синдром включился. Пока не поняла, но склоняюсь к троллингу :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

- первый на курсе по ТОЕФЛ
другий, але без підготовки.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

хтось має зв"язок з гонта?
 29 червня - остання активність

может съел что, из обычного странного, в жиже?  :gigi:

Взять Залупу на поруки? Но зачем?

О! А я Игочку возьму... 
Будет как пропеллер, хоть и прыщава...
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

корова леститься до залупи  -  вигідний жених: висооплачувана робота у еврах, хата у кьольні.
кине свою вішалку і забе травоядну до Німеччини!

От же ж підступна !
:D клейнодишко, цього разу ти дуже дотепний, але трішки не туди. Мені його реально жаль як душевнохворого. Ви що, не бачите, що він перебуває у своєму мірку брехні і фальші і дуже боїться висунути носа за його межі і зрозуміти зовнішній світ. Він закомплексований, зажатий своїми рамками. Рамками брехні, фальші, показушності. Він навіть не допускає, що світ може бути іншим.

Десь так. Я прийшла до такого висновку після аналізу його такої якоїсь не то тупої, не то дебільної непробіваємості. Адже ще на зарє його засирання форуму отими дебільними картинками із лисим єбалом і козою (да прастіт мєня СєкГєй - ну, не люблю я побритих налисо, хоч убий), йому цілком коректно робили зауваження і просили більше не робити такого. У відповідь він тупо бикував. Але ж нормальна, психічно здорова людинка ну аж ніяк не буде так вчиняти, бо вона повинна дотримуватися правил поваги і добросусідства, і допускати, що так, як він відноситься до інших, інші можуть і до нього поставитися, навіть ще гірше, і повинен розуміти, що правила соціуму не завжди тільки на боці хама і бидла з 90-х, яким він так до цього часу і не перестав бути.

Він цього не врахував не тому, що такий всесильний, все могутній, удачливий.. а тому, що в міру своєї психічної неповносправності він просто не міг цього передбачити, бо своїм сприйняттям світу він так і залишився в 90-х, коли йому відрихтували єблєт, а заразом з ним і моцг трішки посунувся, тому він просто не спроможний усвідомити зміни і сприйняти світ саме таким, як він зараз є, а не був тоді, коли Сірьоня був чуть не хазяїном Тєгнавтсов... Ви ж бачите, що він дуже часто повторює, що зустрівшись з ним в реалі всі б сцялися його з переляку. Спрашуєцця: з яких уйов? А оця цого замашка - це дзвіночок з минулого - воно його тримає до цього часу. Він не хоче усвідомлювати, що Сєкгєй вже не торт, а пожила, хвора людина, замучена і з ізуродуванним важкою працею літсом і купою болячок, витікающих із фізичних перевантажень, як тут були вище підмітили...

Десь так... Мені його родину щиро жаль, бо мешкати  під одним дахом з таким хворим - ще те "удовольствіє"...

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 13:50:45 від Karoffka
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

может съел что, из обычного странного, в жиже?  :gigi:

О! А я Игочку возьму... 
Будет как пропеллер, хоть и прыщава...

 А от смєх тут нєумєстєн... Таки так- пан Гонта шось дивно пропав. Вроді й не лаявся ні з ким, все було чинно й благородно..
Маю надію, що в нього багато роботи й йому не до ФУПу.. Але шось стрьомно...
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

ИМХО, наоборот. Осознает более чем. Четко пониимает что он конченное уепище.
Потому и «припудривает» себя постоянной брехней
- диплом филолога
- высшее образование
- много бизнесов в прошлом
- второй после Эпицентра
- топ 100 в Германии
- первый на курсе по ТОЕФЛ
- налоговая забрала бизнес
- стою лям Евро
- кгасавчик
- футболочки Айсбегк
- дорогущая кухня

Это все маскирование настоящей, убогой, уепищной и страшной сути
думаєш? Ну, тоді прошу не звертати уваги на мою анал і тику в попу Сєрого.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

:D клейнодишко, цього разу ти дуже дотепний, але трішки не туди. Мені його реально жаль як душевнохворого. Ви що, не бачите, що він перебуває у своєму мірку брехні і фальші і дуже боїться висунути носа за його межі і зрозуміти зовнішній світ. Він закомплексований, зажатий своїми рамками. Рамками брехні, фальші, показушності. Він навіть не допускає, що світ може бути іншим.

Десь так. Я прийшла до такого висновку після аналізу його такої якоїсь не то тупої, не то дебільної непробіваємості. Адже ще на зарє його застрання форуму отими лебільними картинками із лисим єбалом і козою (да прастіт мєня СєкГєй - ну, не люблю я побритих налисо, хоч убий), йому цілком коректно робили зауваження і просили більше не робити такого. У відповідь він тупо бикував. Але ж нормальна, психічно здорова людинка ну аж ніяк не буде так вчиняти, бо вона повинна дотримуватися правил поваги і добросусідства, і допускати, що так, як він відноситься до інших, інші можуть і до нього поставитися, навіть ще гірше, і повинен розуміти, що правила соціуму не завжди тільки на боці зама і бидла з 90-х, яким він так до цього часу і не перестав бути.

Він цього не врахував не тому, що такий всесильний, все могутній, удачливий.. а тому, що в міру своєї психічної неповносправності він просто не міг цього передбачити, бо своїм сприйняттям світу він так і залишився в 90-х, коли йому відрихтували єблєт, а заразом з ним і моцг трішки посунувся, тому він просто не спроможний усвідомити зміни і сприйняти світ саме таким, як він зараз є, а не був тоді, коли Сірьоня був чуть не хазяїном Тєгнавтсов... Ви ж бачите, що він дуже часто повторює, що зустрівшись з ним в реалі всі б сцялися його з переляку. Спрашуєцця: з яких уйов? А оця цого замашка - це дзвіночок з минулого - воно його тримає до цього часу. Він не хоче усвідомлювати, що Сєкгєй вже не торт, а пожила, хвора людина, замучена і з ізуродуванним важкою працею літсом і купою болячок, витікающих із фізичних перевантажень, як тут були вище підмітили...

Десь так... Мені його родину щиро жаль, бо мешкати  під одним дахом з таким хворим - ще те "удовольствіє"...

 Тонко! Майже як Кадра.. :acute:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

у корови мабуть стан як на тяжке похмілля -  стидно за попередні дні п"янства, коли робила гвалт, бекшкет та гармидер.
тепер пробило на каяття  та клятви що більше ніколи і ніграма!

....і шо усі люди браття та сьостри і шо  любити треба навіть усіляких підарасів




але то тимчасове - похмілися і воно попустить!  :laugh:

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 14:17:10 від kleynod
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Народ, а може й справді, давайте пожаліємо Сірьоню? Заганяли його як горобця в полі. Мож він усвідомить свої помилки?

Світ не повинен бути таким жорстоким навіть до таких пройдисвітів, як наш Сірьоня. Треба вміти пробачати...


sergey1974007 [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
14 жовтня 2021 21:46:17
IP/Host: ---.nc.de
Автор ігнорується
Насправді цікаво спостерігати за цим біснуванням))
Ти іх паличкою——тик
.

А звідти "гав—гав—гав"
А я вам казав——
Нецікаво вам?—— проходьте собі і не читайте))
І відосики можете не дивитися
)))
Але ж ні))—— повисасуєте один в одного "інфи" і носитеся як дурень з торбою)))
Ну таке((


І ось тут, він ПРАВИЙ !!!!

МИ для нього "жучки", бо ВІН САМ (того НЕ РОЗУМІЮЧИ !!!) говорить



А МИ ЯК ТІ ЇЖАКИ НА КАКТУС .....

І ХТО НАМ ДОХТУР 

- я останні раз в його гільці - КАНЕЧНАЯ, ТРАМВАЙ, ДАЛЬШЕ НЕ ЇДЕ !

йому головне - похизуватись, собою, цеж румьін, кіркоров, павлін
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Такая схема з заміною доків існує скрізь де вітається шарова робоча сила

Нет. В Штатах первый контакт человека, желающего иммигрировать или нелегала - это отпечатки пальцев. После этого смена документов возможна, но будут вопросы. :)

Так уже 30 лет, как минимум.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

І намагався навіть відновити, коли центральна структура рухнула. Довелося усвідомити і перейти на чесні хліба.

После заносов ментам и разбитого хлебала усвидомив…. :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Народ, а може й справді, давайте пожаліємо Сірьоню? Заганяли його як горобця в полі. Мож він усвідомить свої помилки?

Світ не повинен бути таким жорстоким навіть до таких пройдисвітів, як наш Сірьоня. Треба вміти пробачати...

Тонко… :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А от смєх тут нєумєстєн... Таки так- пан Гонта шось дивно пропав. Вроді й не лаявся ні з ким, все було чинно й благородно..
Маю надію, що в нього багато роботи й йому не до ФУПу.. Але шось стрьомно...

тим більше, що він жалівся, що кліщ вкусив енцефалітний чи бореліозний
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

100 %
як ідіоти на це велись, просто шоу

але 73 на велосипед єврейський повелись  :(
так 73 то в другому турі(в першому 30). А от як 54 в першому повелись на бесарабську канхвету?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пани Каroffka либо троллит, либо аля стокгольмский синдром включился. Пока не поняла, но склоняюсь к троллингу :)
50/50
Кароффко, ти не ображайся, я зараз правду скажу.
Її подеколи пробиває на жалість до юродивих, було навіть таке, коли вона вирішила, що добротою, поблажливістю можна і Кадрі-Тамилці теж заткнути фонтана.
Треба визнати, трималася досить довго. Але будь-якому терпінню рано чи пізно наступає межа..
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

тим більше, що він жалівся, що кліщ вкусив енцефалітний чи бореліозний
так, за гонту тривожно, цікавий дописувач. А він раніше зникав з ФУПу на такий тривалий період?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

50/50
Кароффко, ти не ображайся, я зараз правду скажу.
Її подеколи пробиває на жалість до юродивих, було навіть таке, коли вона вирішила, що добротою, поблажливістю можна і Кадрі-Тамилці теж заткнути фонтана.
Треба визнати, трималася досить довго. Але будь-якому терпінню рано чи пізно наступає межа..

Вміння прощати – ознака сильних. (C)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

так, за гонту тривожно, цікавий дописувач. А він раніше зникав з ФУПу на такий тривалий період?

В тому то й справа, що ні.. Принаймні я такого не пам'ятаю..
дай Боже йому здоров'я!
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вміння прощати – ознака сильних. (C)
Згоден!
 Вміння признавати свої помилки, слухати дружніх порад теж не є ознакою слабких..
Тільки кліниний довпойоп або залупомозгове цьго не зможе розуміти..
Та пересмисли ті куї о тобі пхають, подумай. вибачся! І ФСЬО! Ніхто більше тебе чмирити не буде, бо люди зрозуміють, що в твоїй макітрі хоть щось та шевелиця!
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Та пересмисли ті куї о тобі пхають, подумай. вибачся! І ФСЬО! Ніхто більше тебе чмирити не буде, бо люди зрозуміють, що в твоїй макітрі хоть щось та шевелиця!
Ипанутый - не измениться.
А в условиях форума, вопрос просто элементарно решается стиранием профиля шизанувшегося далпайопа..
Автоматом и говнокартинки все  убираются... Создаст себе профиль еще, делов то?
Этот #залупа имена фамилии себе меняет, что там профиль?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ипанутый - не измениться.
А в условиях форума, вопрос просто элементарно решается стиранием профиля шизанувшегося далпайопа..
Автоматом и говнокартинки все  убираются... Создаст себе профиль еще, делов то?
Этот #залупа имена фамилии себе меняет, что там профиль?

Т.е. выход один - пороть конченного?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ипанутый - не измениться.
А в условиях форума, вопрос просто элементарно решается стиранием профиля шизанувшегося далпайопа..
Автоматом и говнокартинки все  убираются... Создаст себе профиль еще, делов то?
Этот #залупа имена фамилии себе меняет, что там профиль?

 То так, але "А я мілага узнаю а па паходкє!"
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Т.е. выход один - пороть конченного?

Тре звати Слава! (ц)  :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

29 листопада 2017 19:55:22
Фото/Особистий архів / Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Тогорічна Болгарія)))
пс. Фоток багато( дуже) і я завжди готовий до обговорення моєі особистості)))( аж цікаво до чого це призведе на цьому форумі)))




Herr Сергій,  ви задоволені результатом  обговорення на ЦЬОМУ форумі       :shuffle:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

ИМХО, наоборот. Осознает более чем. Четко пониимает что он конченное уепище.
Потому и «припудривает» себя постоянной брехней
- диплом филолога
- высшее образование
- много бизнесов в прошлом
- второй после Эпицентра
- топ 100 в Германии
- первый на курсе по ТОЕФЛ
- налоговая забрала бизнес
- стою лям Евро
- кгасавчик
- футболочки Айсбегк
- дорогущая кухня

Это все маскирование настоящей, убогой, уепищной и страшной сути

"30 тыс одних курьеров"(с)
"Прямые рейсы дирижаблей из Нью-Васюков в Мельбурн и Сидней!"(с)
"У меня имение на Липках!"(с)
"МММ заменит Федеральную Резервную Систему США! Акции МММ станут новой мировой валютой!"(с)

Ничего не забыл? :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія