Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:bomb: взятка за должность учителя начальных классов 50 000 долларов

Ти до речі в перших рядах  ;)

Ну тоді ти просто брехливе лайно, бо для мене Порошенко ніколи не був кумиром і у мене навіть думки не було на нього молитись.
У мене взагалі кумирів немає.
   
Ну тоді ти просто брехливе лайно, бо для мене Порошенко ніколи не був кумиром і у мене навіть думки не було на нього молитись.
У мене взагалі кумирів немає.

Ок, я із задоволенням вибачусь і візьму свої слова назад, якщо ти покажеш хоч один свій пост, в якому ти гнівно судиш вчинки шоколданого поца.  ;)  На превеликий жаль у ляльки кума xуйлa за 5 років царювання і за 15  років до цього антиукраїнських вчинків дуже багато
   
Скільки можна петрушкам дрочити на неправдиву ними самими придуману інфу про 4000 доралів.
Ты видео посмотрел ? Или совсем зeбил ?
   
Ок, я із задоволенням вибачусь і візьму свої слова назад, якщо ти покажеш хоч один свій пост, в якому ти гнівно судиш вчинки шоколданого поца.  ;)  На превеликий жаль у ляльки кума xуйлa за 5 років царювання і за 15  років до цього антиукраїнських вчинків дуже багато

Готуйся, зараз знайду. Колись карофка вже на цьому обісралась, зараз твоя черга.
   
:facepalm1:
47 хромосомні звірята за поребриком теж вважають, що вони прогматичнi i не моляться на своє панамське чмо. Сааавпаденіе? Чи наслідки "атіннарот"?  :shuffle:

Хреновий приклад - тому що це банальний перевод стрелок..

Тому що чомусь НЕ ПОБАЖАЛИ коментувати все про беню
   
Ты видео посмотрел ? Или совсем зeбил ?

 :facepalm1:

А ты сам то видео смотрел или совсем петик? Кстати сравни с другим видео - с обещаниями панамского бози
   
Ок, я із задоволенням вибачусь і візьму свої слова назад, якщо ти покажеш хоч один свій пост, в якому ти гнівно судиш вчинки шоколданого поца.

Мій кажеш? Ну давай розберемося - я громадянин України та визнаю, що Порошенко був обраний на посаду Президента України. Відповідно до цього можу сказати - так, він мій і відповідно до своєї посади є гарантом конституції. А у тебе не так? Ти не громадянин України чи не визнаєш вибори Президента? Думаю, що питання риторичне. Ти просто не достатньо розумний, щоб зважено наїхати на опонента. По дурному ти своє "твій" застосував. Я зовсім не фанат Порошенко. Вважаю, що мати бізнес в Росії для Президента України то скажена ганьба. Він цим ганьбить не тільки себе, а і мене, як громадянина України. І це не єдиний його "гріх".
   
Хреновий приклад - тому що це банальний перевод стрелок..

Тому що чомусь НЕ ПОБАЖАЛИ коментувати все про беню

 :weep:

Я і про хуйла нічого не коментував...  ;)
   

Ок, перепрошую. З перших рядів викреслюю. Але поки тільки з перших.  :shuffle:
   
Ок, перепрошую. З перших рядів викреслюю. Але поки тільки з перших.  :shuffle:

А я з брехливого лайна тебе не викреслюю, бо казати мені, атеїсту/негілісту, що я на когось там можу молитись то більш ніж дурість.
   
Він за це вибачився..

Зеля доречіі теж признав цю помилку - і його так само тролят.. см. Цю ветку..
Мова ж була не про вибачення, а про "СРАЗУ баніть назавжди всякоразних політіків за брехню і популізм який він навіть і не збирається виконувати"
   
Дик платять..ви не вкурсі?

Коли? "вже пісоя закінчення сроку"?
   
:weep:

Я і про хуйла нічого не коментував...  ;)

Тоді мені цікаво хід ваших думок:  "прагматизм , 47 хромосомами, молитис,я, хуілом і смайлом ":weep:" і назва теми..

Перевірка на те що ви не херовато написаний програмний код:
Каренькубичнийздвад цатисемутанадесать. .


   
А я з брехливого лайна тебе не викреслюю,

Мама з татом так і нe навчили, що по собі больному про інших судити не можна?  :(


 бо казати мені, атеїсту/негілісту, що я на когось там можу молитись то більш ніж дурість.

 :facepalm1:  :weep:

Так ти ще й тупий?

   
Тоді мені цікаво хід ваших думок:  "прагматизм , 47 хромосомами, молитис,я, хуілом і смайлом ":weep:" і назва теми..

Перевірка на те що ви не херовато написаний програмний код:
Каренькубичнийздвад цатисемутанадесать. .
:weep:
Ви теж судите по собі?

P.S. Що не зрозуміло з 47 хромосомними братами? І у них, і у вас немає нікого краще панамського ублюдка ...

Останнє редагування: 18 травня 2019 21:35:47 від _Semen
   
Мова ж була не про вибачення, а про "СРАЗУ баніть назавжди всякоразних політіків за брехню і популізм який він навіть і не збирається виконувати"

Визнати похибку і ВИБАЧИТИСЯ

За це респект і Зеле і пороху ...

Але цє не знімає провини за все інше.

Хоча вже велике досягнення..





   
:weep:
Ви теж судите по собі?

P.S. Що не зрозуміло з 47 братами? І у них, і у вас немає нікого краще панамського ублюдка ...

Тобто херово написаний код..
   
Тобто херово написаний код..

Тобто таки судите по собі коханому  :(
   
негілісту

:laugh:

   
Тобто таки судите по собі коханому  :(

Вибільшеодногопредл ожениянечитаєте.
Івсівашидописиповнт отсутвиеякогосьрощу міннянаписаного.
   
Мається на увазі вчитель, який вчитиме нового президента правильно вимовляти слово "паляниця". :)
   
Вибільшеодногопредложениянечитаєте.
Івсівашидописиповнт отсутвиеякогосьрощу міннянаписаного.

 :lol:

Ще треба головою об стінку, для переконливості  :gigi:
   
:lol:

Ще треба головою об стінку, для переконливості  :gigi:

Поздравляю...

З чим? За два дні зрозумієш..

   
Поздравляю...

З чим? За два дні зрозумієш..

Таки стукнувся?  (tu)
   
:facepalm1:

А ты сам то видео смотрел или совсем петик? Кстати сравни с другим видео - с обещаниями панамского бози
Конечно смотрел, интересный президент и интересная команда - перемножить 4*12*Хтысячучителей= 200 млн баксов в год не в состоянии. Порох обещал и не сумел войну закончить, а эти 2 на 2 умножать не умеют - это все равно что наступать на Россию в сторону Житомира, плятт
   
Конечно смотрел, интересный президент и интересная команда - перемножить 4*12*Хтысячучителей= 200 млн баксов в год не в состоянии. Порох обещал и не сумел войну закончить, а эти 2 на 2 умножать не умеют - это все равно что наступать на Россию в сторону Житомира, плятт

 :facepalm1:
   
Пропоную посаду вчителя зі знижкою у 50%.
25 штук баксів цілком вистачить.  Документи, що підтверджують звання доктора педагогічних наук будуть додатковим бонусом ))) B-)
   
Кстати, про #ЛипецкаяФабрика - а как вообще выглядит "перестать иметь бизнес в России"? Я так думаю, в продаже актива ? Ну дык я уверен в российском не/гласном запрете продавать/регистрировать/арестовывать любые активы любых президентов Украины. Просто Зе скоро придется решать ту же задачу - отмываться от какашек на тему продажи своих активов. Или у него продают оффшоры, которым принадлежат активы ?
   
:facepalm1:
Слушаем. Смотрим.
   
Кстати, про #ЛипецкаяФабрика - а как вообще выглядит "перестать иметь бизнес в России"? Я так думаю, в продаже актива ? Ну дык я уверен в российском не/гласном запрете продавать/регистрировать/арестовывать любые активы любых президентов Украины. Просто Зе скоро придется решать ту же задачу - отмываться от какашек на тему продажи своих активов. Или у него продают оффшоры, которым принадлежат активы ?

В отличае от куклы кума хуйла Зе с 2014 года получает от кацев толко роялти. Отказываться от роялти врага - это   :facepalm1:
   
Слушаем. Смотрим.
https://youtu.be/SPbAxIULVTM


И?  :S  Какой-то рабочий трёп. Вы точно сравнивали с предвыборными обещаниями куклы кума хуйла? Или вам ещё раз его лозунги вставить?
   
И?  :S  Какой-то рабочий трёп. Вы точно сравнивали с предвыборными обещаниями куклы кума хуйла? Или вам ещё раз его лозунги вставить?

Ти мабуть з тих "деди ваевали".. "можем повторіть" "не забудем не простим"...

   
И?  :S  Какой-то рабочий трёп. Вы точно сравнивали с предвыборными обещаниями куклы кума хуйла? Или вам ещё раз его лозунги вставить?
Этот рабочий трёп выложили сами прихильники певної політсили, демонстрируя заботу о народе. А показали свой уровень  арифметики. Надеяться на их более высокий уровень в областях управления, финансов и политики (внешней/внутренней) - глупо.
   
Эти хлопцы насчитают нам "инвентаризацию" и перепись, эх, такие цифры увидим - ого-го :
   
Ти мабуть з тих "деди ваевали".. "можем повторіть" "не забудем не простим"...

Ти вже сьогодні всі тести пройшов на наявність унікальної додаткової... Це в тебе як і у твоїх братів за поребриком немає альтернативи панамський уйопку. Тому вже навіть і немає сенсу в зайвий раз нагадувати, що по собі не можна судити про інших
   
Этот рабочий трёп выложили сами прихильники певної політсили, демонстрируя заботу о народе. А показали свой уровень  арифметики. Надеяться на их более высокий уровень в областях управления, финансов и политики (внешней/внутренней) - глупо.

Петики - они такие петики... Похоже не дано им природой понять, что такое предвыборные обещания и предвыборная программа
   
Вот такая бимба и нсайдъ  :-)o
Це коли зарплату зеля зробить 4000 зелених? :D
   
Эти хлопцы насчитают нам "инвентаризацию" и перепись, эх, такие цифры увидим - ого-го :
https://youtu.be/SPbAxIULVTM

Нда... Расстройство видать серьёзное.  :(  Уже 4 раза на 2 страницах...
   
Нда... Расстройство видать серьёзное.  :(  Уже 4 раза на 2 страницах...
В треде обнаружены прихильники певної політсили, требующие пруфов, вот и приходится повторять, чтоб наверняка заметили.
А ещё повторю  расчеты из видео: 4к$*12месяцев*Хучителей дают нам всего 200 млн $ в год на достойные ЗП учителям. На 10 лет 2млрд и эти деньги можно вытрусить из одного олигарха.
   
"АТО за години"...

Скільки можна вже цю х.йню розкладати по поличках?!!

КОЛИ це було сказано? Гей, дибілоїде - а ну, давай, згадай.

Правильно - ДО того, як Рашка вторглася до Донбасу.

Що відбувалося до того, як Раша вторглася? Дві третини захопленої території було звільнено за лічені тижні. Могли б і ще швидкіше, якщо б місцеві "мишебратья" не лізли під колеса БТРів.

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія