Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

-7900

Re: -7900

В апреле мы не топили вовсе. Ну может пару дней было. Балуваный дедуля.
   
Re: -7900
den

Отже
Використання енергії на опалення по країнах ЄС (кВт год на кВ. М.) За рік
Польща 170
Німеччина 160
Австрія 157
Данія 143
Франція 134
Юк 133
Швеція 119
Італія 102
Греція 100
Іспанія 50
Португалія 16

Звідти
1 кВ м в Польщі треба 17 кубів газу в рік
Якщо поділити на 6 міс сезону то буде 2.7 куби на метр

   
Re: -7900

Мій друг живе в будинку.
Три жилих поверхи.
Річні витрати газу на опалення та гарячу воду 2000-2500 кубів.
Десь 200 квадратів
Двоє дорослих та двоє дітей.
   
Re: -7900

висновок такий що бодяжать газ?
   
Re: -7900

висновок такий що твоєму діду - продажному иіліціянту на пензії - тре жити в будці по карману
   
Re: -7900

   
Re: -7900

В собачу будку..
імені П. Порошенка
   
Re: -7900

висновок такий що твоєму діду - продажному иіліціянту на пензії - тре жити в будці по карману

дуже необдуманий в тебе висновок
   
Re: -7900

дуже необдуманий в тебе висновок

яке кому діло до корумпованого -мусора-пензіонера , що спалює газ в трубу і до його такого ж онучка..

всім насрать

ммусора в Україні мають заслужену виправдану репутацію
   
Re: -7900

Аеліт, ти гониш
   
Re: -7900

Аеліт, ти гониш

   
Re: -7900

А в мого деда за газ зимою 13 тисяч, причому в хаті було холодно, адже економив на мінімумі. В нього пенсія 2100, як йому виживати???

То твій дід в замку живе?

Києво-Святошинський район.
В мого батька нова 1к кв. Пенсія 5700. Все на газу. За ВЕСЬ опалювальний сезон щось в районі 5000-6000грн. +850 грн субсідія.

Скільки можна заливати ФУП багном/брехнею?

   
Re: -7900

Квартира майже 100 квадратів. Двохконтурний котел на кухні. Датчик на +22 в кухні. Максимум в січні 160 кубів спалених за місяць. Дім утеплений. але хірово - пінопласт всього 3 см на зовн. стороні
   
Re: -7900

  Мотузка обійдеться дешевше.
  І витрати копійчані, і ніяких проблем, і новий канонєнка призадумається, що з ціною робити, як ще знизити.
Как только первый Кононенко будет повешен - ни газа, ни электрики, ни воды в водопроводе внезапно не станет, у всех и сразу - ибо дебилов работать под угрозой жизни нету. И пофиг - коррупционер или честный, никто избираться/назначаться на высокие должности не захочет. Долбоебов, орущих, что начальник Х - вор найти не сложно, а вот специалистов на его место - сложно, особенно помня о том, что долбоебов-зрадофилов, желающих поорать и повешать - полстраны.
   
Re: -7900

Квартира майже 100 квадратів. Двохконтурний котел на кухні. Датчик на +22 в кухні. Максимум в січні 160 кубів спалених за місяць. Дім утеплений. але хірово - пінопласт всього 3 см на зовн. стороні
Ключове тут - КВАРТИРА. Вас гріють сусіди з усіх боків,а для приватного будинку можна множити на 3,бо гріємо вулицю та землю, хоч усюди утеплюй, все одно буде у 2-3 рази більший показник витрат енергоресусрсів. А також важливо де квартира. Якщо херсонська область - там температури нижчі, якщо полісся -холодніше.
   
Re: -7900

Ключове тут - КВАРТИРА. Вас гріють сусіди з усіх боків,а для приватного будинку можна множити на 3,бо гріємо вулицю та землю, хоч усюди утеплюй, все одно буде у 2-3 рази більший показник витрат енергоресусрсів. А також важливо де квартира. Якщо херсонська область - там температури нижчі, якщо полісся -холодніше.

  Там не на те погляд націлений. ;)
  Не варто заперечувати.
   
Re: -7900

То твій дід в замку живе?

Києво-Святошинський район.
В мого батька нова 1к кв. Пенсія 5700. Все на газу. За ВЕСЬ опалювальний сезон щось в районі 5000-6000грн. +850 грн субсідія.

Скільки можна заливати ФУП багном/брехнею?

А чого мій дід прожив все життя в свому будинку, бабу поховав вже і зараз на старості років має кудись зїждати?
   
Re: -7900

Ключове тут - КВАРТИРА. Вас гріють сусіди з усіх боків,а для приватного будинку можна множити на 3,бо гріємо вулицю та землю, хоч усюди утеплюй, все одно буде у 2-3 рази більший показник витрат енергоресусрсів. А також важливо де квартира. Якщо херсонська область - там температури нижчі, якщо полісся -холодніше.

Хтось їздить на роботу на 6л авто, хтось на вєліку.
   
Re: -7900

А чого мій дід прожив все життя в свому будинку, бабу поховав вже і зараз на старості років має кудись зїждати?

Тому що то дуже по ліберальному. 
   
Re: -7900

Дім 135 квадратів, стеля 4 м, побудований на початку століття полковником Російської Імперії, козаком. В 1985 проведено капітальний ремонт. Дрова не вихід, бо в 1985 грубу розібрали через кляту газифікацію.
   
Re: -7900

А чого мій дід прожив все життя в свому будинку, бабу поховав вже і зараз на старості років має кудись зїждати?

Хто вам сказав "має переїзжати"?
Нехай живе у замку та плотить.  Вільному - воля.
   
Re: -7900

які ж це хороми в діда?
   
Re: -7900

В собачу будку..
для зубожілих і вона завелика.заслужили.
   
Re: -7900

Хтось їздить на роботу на 6л авто, хтось на вєліку.
Недолуге порівняння,бо маю квартиру і приватний будинок, дак от приватний будинок хоч і утеплений, споживає набагато більше,а ще квартира - це  стара совкова панелька... якби це був новий будинок,то споживання у квартирі було б значно меньше. Ще є родичі,що живуть у хрущовках,дак там платіжки взагалі зашкалюють... Площа меньша, а платіжки - більші.
   
Re: -7900

Недолуге порівняння,бо маю квартиру і приватний будинок, дак от приватний будинок хоч і утеплений, споживає набагато більше,а ще квартира - це  стара совкова панелька... якби це був новий будинок,то споживання у квартирі було б значно меньше. Ще є родичі,що живуть у хрущовках,дак там платіжки взагалі зашкалюють... Площа меньша, а платіжки - більші.

В діда люкс 1935 року побудови.
   
Re: -7900

Недолуге порівняння,бо маю квартиру і приватний будинок, дак от приватний будинок хоч і утеплений, споживає набагато більше,а ще квартира - це  стара совкова панелька... якби це був новий будинок,то споживання у квартирі було б значно меньше. Ще є родичі,що живуть у хрущовках,дак там платіжки взагалі зашкалюють... Площа меньша, а платіжки - більші.

Долуге/недолуге, то таке. Можна палити той гас в двух старих будівлях та жалітися, а можна продати та купити економічне житло і забути про той гас. Яж кажу - вільному - воля.
   
Re: -7900

так у дедушки же внучек есть. Поможет.

У внучка є свої дітки, яких годувати треба. А коли в тебе африканська зарплата, то сильно не допоможеш всім.
   
Re: -7900

Долуге/недолуге, то таке. Можна палити той гас в двух старих будівлях та жалітися, а можна продати та купити економічне житло і забути про той гас. Яж кажу - вільному - воля.
У бангатьох зараз є зайві 40к баксів на нове житло? Я й не кажу що спалюю його дуже багато, особливо у порівнянні з іншими... але не платити взагалі не вийде як не крути.
   
Re: -7900

Бляха,  звідки у вас такі рахунки? В мене за всю зиму може тисячі три за газ,  це з газовим опаленням.
Народ,  реально,  думайте над енергоефективністю,  крім вас того ніхто не зробить.
   
Re: -7900

А чому Порошенко нічого не зробив для людей? Де дешеві кредити на нове житло? Вони тільки вміють красти і знущатися над людьми. Будь проклятий той Порошенко. Такого рівня зубожіння, здирництва і брехні не було ні за одної влади. Чому народ має платити свій тариф і комуналку донбасу і криму?
   
Re: -7900

ну нє...
людина все життя працювала а тут такі пред"яви
всі працювали ,але чи то причина шоб газпопіісят?
   
Re: -7900

Бляха,  звідки у вас такі рахунки? В мене за всю зиму може тисячі три за газ,  це з газовим опаленням.
Народ,  реально,  думайте над енергоефективністю,  крім вас того ніхто не зробить.
3000 грн. це приблизно 350 м.куб газу. Ти мабуть, як казав рева, дуже багато жереш  :gigi:
   
Re: -7900

А чого мій дід прожив все життя в свому будинку, бабу поховав вже і зараз на старості років має кудись зїждати?
то заплати за нього і не іпи мозок
   
Re: -7900

3000 грн. це приблизно 350 м.куб газу. Ти мабуть, як казав рева, дуже багато жереш  :gigi:
так мало якраз. В мене в двох кімнатах палилось,  ну і температура, звісно,  не дуже висока.
А як люди мають хороми,  всі кімнати опалюють і хочуть 22 градуси,  а утеплення не роблять і все сифонить - то хто їм дохтор?
   
Re: -7900

так мало якраз. В мене в двох кімнатах палилось,  ну і температура, звісно,  не дуже висока.
А як люди мають хороми,  всі кімнати опалюють і хочуть 22 градуси,  а утеплення не роблять і все сифонить - то хто їм дохтор?

Там вікна великі. 
   
Re: -7900

так мало якраз. В мене в двох кімнатах палилось,  ну і температура, звісно,  не дуже висока.
А як люди мають хороми,  всі кімнати опалюють і хочуть 22 градуси,  а утеплення не роблять і все сифонить - то хто їм дохтор?
Только один доктор - цена на энергоносители. Чтобы начать экономить нужен пинок в жопу, если газ попиисят - всем похер какие окна-двери и стены с крышей.
   
Re: -7900

Только один доктор - цена на энергоносители. Чтобы начать экономить нужен пинок в жопу, если газ попиисят - всем похер какие окна-двери и стены с крышей.
Так вже вроді немаленька ціна,  а все одно
   
Re: -7900

так мало якраз. В мене в двох кімнатах палилось,  ну і температура, звісно,  не дуже висока.
А як люди мають хороми,  всі кімнати опалюють і хочуть 22 градуси,  а утеплення не роблять і все сифонить - то хто їм дохтор?
а я подумав, що це витрати газу на приготування їжі. Я, наприклад, живу один і з травня по жовтень на приготування їжі, горяча вода для ваної, миття посуду, невеличкого прання використовую по 20 м.куб в місяць, а за рік близько 250 м.куб. А опалення це окрема пісня і лише субсидія дає можливість переживати зими.
   
Re: -7900

Тут була пропозиція більше заробляти
   
Re: -7900

Тут була пропозиція більше заробляти

Або просто не платити, як роблю я. Всеодно за це нічого не буде. А якщо даже буде, то всеодно ми всі помремо колись.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія