Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Намалював логотипчик для нового кіна. Навесні в прокаті



+ мій шрифт як офіційний в титрах і промо.

Трейлер:

   
я не спецiалiст, але чому так багато чорного?
   
я не спецiалiст, але чому так багато чорного?

Це заставка фільму на противагу яскравим кадрам.
Фільм не сильно почорніє, бо це висить в кадрі якісь секунди.
Подивіться трейлер, і побачите, що чорного там не так вже й багато )
   
а навiщо противага?
"в кiно з 7-го" як на похоронах.

але я не спец, вибачте.
   
а навiщо противага?

Питання до режисерки )
Це стилістика фільмів початку 20 століття.
Там часто титри були на чорному фоні.

Моя робота полягала у створенні дизайну літер.
А як вони будуть використовуватися, від мене не залежить.

Останнє редагування: 22 грудня 2018 02:28:50 від viterzbayraku
   
ясно.

шрифт гарний.  (tu)
   
В очікувані футуристичного стилю.
   
Питання до режисерки )
Це стилістика фільмів початку 20 століття.
Там часто титри були на чорному фоні.

І "там" здається, зазвичай, була така собі тулуса "віньєтка"

Мені Ваше вирішення подобається. І шрифт, і графічне оформлення

Не знаю, як у кого ( і як це бачилилося Вам в процесі творення ), але у мене перша асоціація --  стіл, паляниця, трисвічник (верхній елемент),  та ткані головні гуцульські жіночі прикраси (певно мають свою назву, проте не знаю яку ) -- ліворуч та праворуч. Це " в об'ємі "... А " в площині " -- як фрагмент вишивки...

Талановита Ви людина пане viterzbajraku !
   


Не читабельний  ;o
   
Асоціація - стара шафа, шкатулка. На ній щось німецькою. Як на дорожніх знаках часів 2 світової війни.
   
Симпатично! (tu)
   
Дуже гарно
   
скіко заплатили?
   
Щодо кіна. Вибачайте. Але таке враження, що це чергова пропаганда меншовартості українців.
Приїхав якийсь ботан-задрот з Америки з мільйоном... ну і всі перед ним наввипередки стеляться, особливо кмітливі панянки... :laugh:
Схожий сюжет вже десь бачив... тільки в ролі багатого жениха там був якийсь мажор-москаль...  :D

А слабо пафосно-епічний фільмєц заснять... про тих же опришків...  :-)o
   
вітерець! поздоровляю з новою роботою.   :D
шрифт файний, а його використання художником кіна, це зовсім інша річ, я так розумію.
але у мене питаннячко: шрифт саме під цю стрічку розроблявся, чи вони купували права з готових пропозицій?
   
А слабо пафосно-епічний фільмєц заснять... про тих же опришків...

Так Санін же знімає

Кінокомпанія “Пронто Фільм” за підтримки Державного агентства України з питань кіно розпочала зйомки пригодницької історичної драми “Довбуш”.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

Автором ідеї, співавтором сценарію та режисером картини виступив Олесь Санін, а оператором-постановником - Сергій Михальчук, продюсує стрічку Максим Асадчий.

Події стрічки розгортаються у першій половині XVIII ст. у містичних Карпатських горах та розповідають про драму життя Олекси Довбуша, його непростого кохання та боротьби за гідну долю для свого народу. Ватага опришків під проводом двох братів, Івана та Олекси Довбушів, їхня невловимість і зухвалість стали надією для народу і пострахом для ворогів. Дороги братів розходяться, панство кидає всі зусилля на придушення волелюбних настроїв, якими охоплені Карпати.
   
Так Санін же знімає

Кінокомпанія “Пронто Фільм” за підтримки Державного агентства України з питань кіно розпочала зйомки пригодницької історичної драми “Довбуш”.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

Автором ідеї, співавтором сценарію та режисером картини виступив Олесь Санін, а оператором-постановником - Сергій Михальчук, продюсує стрічку Максим Асадчий.

Події стрічки розгортаються у першій половині XVIII ст. у містичних Карпатських горах та розповідають про драму життя Олекси Довбуша, його непростого кохання та боротьби за гідну долю для свого народу. Ватага опришків під проводом двох братів, Івана та Олекси Довбушів, їхня невловимість і зухвалість стали надією для народу і пострахом для ворогів. Дороги братів розходяться, панство кидає всі зусилля на придушення волелюбних настроїв, якими охоплені Карпати.

Дякую. Не знав.  :shuffle:

   
Красивий шрифт, красива заставка.
   
вітерець! поздоровляю з новою роботою.   :D
шрифт файний, а його використання художником кіна, це зовсім інша річ, я так розумію.
але у мене питаннячко: шрифт саме під цю стрічку розроблявся, чи вони купували права з готових пропозицій?

В основі мій шрифт з опертям на стиль вивіски з Харкова 20-х років 20 століття. Купили ліцензію на шрифт для титрів, а саму назву я вдосконалив на основі шрифту, додаючи додаткові елементи епохи арт-нуво.
   
Так Санін же знімає

Кінокомпанія “Пронто Фільм” за підтримки Державного агентства України з питань кіно розпочала зйомки пригодницької історичної драми “Довбуш”.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

Автором ідеї, співавтором сценарію та режисером картини виступив Олесь Санін, а оператором-постановником - Сергій Михальчук, продюсує стрічку Максим Асадчий.

Події стрічки розгортаються у першій половині XVIII ст. у містичних Карпатських горах та розповідають про драму життя Олекси Довбуша, його непростого кохання та боротьби за гідну долю для свого народу. Ватага опришків під проводом двох братів, Івана та Олекси Довбушів, їхня невловимість і зухвалість стали надією для народу і пострахом для ворогів. Дороги братів розходяться, панство кидає всі зусилля на придушення волелюбних настроїв, якими охоплені Карпати.

В Довбуші в назві теж вроді має бути мій шрифт в назві.
   
скіко заплатили?

Скільки сам сказав )
   
Шрифт прикольный.
Но, если фильм про начало ХХ века, то не разумнее было бы делать модерн/югендштиль/сецесьйон/ар деко/баухауз и пр.?
   
Це і є закос під арт-деко. Але специфічний, бо від режисера був референс, який вони просили дотриматися.
   
Дякую. Не знав.  :shuffle:

https://www.youtube.com/watch?v=7eJ_LolDCLQ

Це не той фільм. "Довбуша" ще знімають.

   
Дякую. Не знав.  :shuffle:

https://www.youtube.com/watch?v=7eJ_LolDCLQ

Це не той фільм. "Довбуша" ще знімають.



Останнє редагування: 22 грудня 2018 11:38:59 від Гордій
   
Гарний шрифт
   
Це і є закос під арт-деко. Але специфічний, бо від режисера був референс, який вони просили дотриматися.
Не очень получилось, если честно, под ар деко/ар нуво.

А под Нарбута сделать не?

   
Не очень получилось, если честно, под ар деко/ар нуво.

А под Нарбута сделать не?

Показати зображення...

Шоб знати, чи шось получилось, треба мати конкретні зразки для порівняння. І знати, що ви особисто маєте на увазі під поняттям арт-деко.
   
Шоб знати, чи шось получилось, треба мати конкретні зразки для порівняння. І знати, що ви особисто маєте на увазі під поняттям арт-деко.
Ну смотрите, если мы снимаем фильм по Барняку, то Ворохта под поляками, поэтому что- то такое:




Если говорить про европейскую тенденцию в целом, то безусловно Баухауз.



Ну, а если мы снимаем украинское патриотическое кино, то, безусловно, Нарбут, без альтернатив.
   
Ну смотрите, если мы снимаем фильм по Барняку, то Ворохта под поляками, поэтому что- то такое:

Показати зображення...
Показати зображення...
Если говорить про европейскую тенденцию в целом, то безусловно Баухауз.

Показати зображення...
Ну, а если мы снимаем украинское патриотическое кино, то, безусловно, Нарбут, без альтернатив.

Мнение исключительно моё и не обязательно правильное.
   
шрифт не вызывает никаких ассоциаций с гуцулами, ровно тоже что и таким шрифтом "херсонська тетяна". гуцульска сокыра вполне могла быть стилизирована под "Г" и возможно титры воспринимались бы  по другому.
"цупка ксеня" будет наверно  вторым названием фильма.
   
нечитабельний
   
нечитабельний

Шрифти бувають різні. Це акцидентний напис. Його задача - передати настрій. Для читабельності є текстові шрифти.
   
шрифт не вызывает никаких ассоциаций с гуцулами, ровно тоже что и таким шрифтом "херсонська тетяна". гуцульска сокыра вполне могла быть стилизирована под "Г" и возможно титры воспринимались бы  по другому.
"цупка ксеня" будет наверно  вторым названием фильма.

І не мав викликати задумом режисера. А щодо її задуму, то не мені судити концепцію фільму.
   
Шрифти бувають різні. Це акцидентний напис. Його задача - передати настрій. Для читабельності є текстові шрифти.
Складно зробити просто.
Просто зробити складно.
Не бачу я тут ні гуцульського настрою, ні роботи маляра/дизайнера/митця.
Вибачайте, що так відверто.
   
А слабо пафосно-епічний фільмєц заснять... про тих же опришків..
Как говорил мой преподаватель по философии "снизим пафос!"
 Украинцы живут в состоянии войны, эта ситуация пафосно-эпичная - дальше некуда. Кино должно идти в противовесе
   
Складно зробити просто.
Просто зробити складно.
Не бачу я тут ні гуцульського настрою, ні роботи маляра/дизайнера/митця.
Вибачайте, що так відверто.

Гуцульського настрою там не мало бути.
Щодо того, що не бачите роботи дизайнера, то співчуваю.
Бо це власне авторський шрифт, створений з нуля.
   
шикарний логотип. мені дуже сподобався.  (tu)

не слухай нікого, хто каже, що там не відчутно гуцульського, або що багато чорного, або що не читабельно чи немає дизайнерської роботи і т.д.
фуп - це зборище в основному неадекватних, але дуже крикливих дурнів.  а ти - талановита людина.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія