Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніпель порвало. :( Спробуємо пояснити за запчастини і в чому проблема.

Отже знаючи і розуміючи, що ті рішення були найоптимальніші  найдешевші для бюджету,  інші рішення в 100 раз дорожчі, ти відмовляєшся сприймати ці рішення, бо не твої при владі це запропонували?

Це як Демократи проти стіни бо її пропонує Трамп, хоча розуміють що стіну треба будувати від Мексики і підтримують, але раз ТРАМП це запропонував то всрусь, але не дозволю.

Така позиція до інтересів держави не конструктивна.
накуя  ти  перекручуєш  й  робиш  типу  з  розумним  виглядом  висновки .
Ви  здається  охуїли  з  свинарчуками вкрай  .  Твої  мої  при владі  ,  це  що  таке ?  Які  мої  ?  Ти наразі  про  своїх  пишеш  ,  яких  відмазуєш  від  криміналу .

   
я с юльками и порохоботами сидеть не буду

Це все наші співвітчизники
   
А де ти побачив мародерство?
Для мародера свинарчукізм норма а не мародерство)
   
накуя  ти  перекручуєш  й  робиш  типу  з  розумним  виглядом  висновки .
Ви  здається  охуїли  з  свинарчуками вкрай  .  Твої  мої  при владі  ,  це  що  таке ?  Які  мої  ?  Ти наразі  про  своїх  пишеш  ,  яких  відмазуєш  від  криміналу .
Та не кипишуй так, ну програє Тимошенко  Прошенку, на цьому світ клином не зійшовся.  :-B Прикалуюсь.

Ніхто нікого не відмазує я просто не розумію в даному випадку за що садити?

Це як з Юлею за Газовий контракт, там не було за що садити, там мала бути відповідальність перед виборцями але не потому контракту, що вона купила дорожче газ ніж можна.

Бачиш я обєктивний.
   
Для мародера свинарчукізм норма а не мародерство)
Це ти новий мем розвиваєш?

Гаразд, мій любий співічизник мародер, ти маєш щось протии славних українських традицій виживати попри все ?
   
Для мародера свинарчукізм норма а не мародерство)
Я знаю що ти вмієш гарно підбирати аргументи, але раз ти почав з ходу з переходом на особистість, крити тобі нічим, або всі варіанти будуть програшні.
   
Та не кипишуй так, ну програє Тимошенко  Прошенку

 знову дурня  ліпиш  ?  Обоє .йдуть  на  х  .
Прикалуюсь
Прикалуюсь
Прикалуюсь

 значить  з  петею  й  свинарчуком  в  одній  камері  тобі  прикольно  буде
   
Для мародера свинарчукізм норма а не мародерство)
якщо  некрасти в  армії  - хуйло  нападе
   
якщо  некрасти в  армії  - хуйло  нападе
Він нападе і так і так.
   
я с юльками и порохоботами сидеть не буду
думаете, они друг с другом сесть согласятся?
   
думаете, они друг с другом сесть согласятся?
одна банда, разногласия насчет мест возле корыта.
   
Він нападе і так і так.
Тобто грабь каравани, єбі гусєй - війна все спише  ;o
   
Це ти новий мем розвиваєш?

Гаразд, мій любий співічизник мародер, ти маєш щось протии славних українських традицій виживати попри все ?

Полковник ніс щоб вижити попри все зрадив і відкрив ворота батурина кацапам кацапи в батурині вирізали всіх.

Українці отже генетичні запроданці зрадники дезертири мародери брехуни. Бо тільки такі і розмножувались. Це ж пояснює систеині котли 2014 2015 в які петрогенерали за гроші загнали мобілізованих і добровольців щобті не заважали мамчурам і свинарчукам мародерить бюджет
   
Я знаю що ти вмієш гарно підбирати аргументи, але раз ти почав з ходу з переходом на особистість, крити тобі нічим, або всі варіанти будуть програшні.

Які особистості))) як завжди твмі контраргументів у вашою свинарчуківської банди проти мене немає))
Ти нащадок полковника носа що відкрив ворота мазепинсьпої столиці батурина?
   
Свинарчук це медіанний українець. Тепер очевидно чому українці всі війни програвали. Мамчурі і свинарчуки зрвджували мільйони заради бочки вареня і ящика піченя
   
свинарчукам порвало Ніпель

 :lol:  :weep:
   
думаете, они друг с другом сесть согласятся?
От я нейтральна людина, так вони і зі мню не погоджуються ))))
   
Полковник ніс щоб вижити попри все зрадив і відкрив ворота батурина кацапам кацапи в батурині вирізали всіх.

Українці отже генетичні запроданці зрадники дезертири мародери брехуни. Бо тільки такі і розмножувались. Це ж пояснює систеині котли 2014 2015 в які петрогенерали за гроші загнали мобілізованих і добровольців щобті не заважали мамчурам і свинарчукам мародерить бюджет
Ти тільки гаслами говориш, а контр аргумента немає...Як мантру гасла.)))))
   
Треба всіх хто за Юльку прийде і за Зеленського, на карандаш і СБУ здати, там їх заставлять дивитись місяць 95 квартал.

Дятєл, тебе вже взяли на карандаш, готуйся...   :punish:
   
свинарчукам порвало Ніпель

 :lol:  :weep:

Нема що сказати передбачувано у спорі перейшов на особистість, як там любить ватака казати? Що ваш крик це спроба перекрити слабкість ваших аргументів.

   
Дятєл, тебе вже взяли на карандаш, готуйся...   :punish:

Злякався, що будеш дивитись 95 кварта? Але ж вам Зеленський подобається...Чи ні?
   
Нема що сказати передбачувано у спорі перейшов на особистість, як там любить ватака казати? Що ваш крик це спроба перекрити слабкість ваших аргументів.

тю, ты шо обиделся?
   
нейтральна людина

 лише  свинарчука і  схеми  пограбунку  відмазуєш 
   
тю, ты шо обиделся?

Просто тема для обговорення, а ви на особистості, ню-ню :acute:
   
лише  свинарчука і  схеми  пограбунку  відмазуєш 

Перестань кіпішувати, схеми окремо, а проблеми які не вирішиш окремо.

Те про що ти кажеш моральна категорія.
   
Просто тема для обговорення, а ви на особистості, ню-ню :acute:

а за шо ти обідевся - за свинарчука чи за порватий ніпель?
   
Качати воду насосом для підкачки шин?  Через ніпель?  :facepalm1:
Справжні нотатки божевільного.
   
Качати воду насосом для підкачки шин?  Через ніпель?  :facepalm1:
Справжні нотатки божевільного.
Угу, я так розумію, систему робив один чувак а як долити дешево воду придумував інший, але система вже готова і нічого не поміняєш, інакше треба міняти опалення, 200 гривень рішення чи поміняти опалення за 20 000 гривень? різниця є ? )))

Інженерія завжди така божевільна. Можна трубку підтянути з центральної системи водопостачання, знову, тоді у тебе буде вода не дистильована, і ти втратиш зазор в пару градусів переш ніж почне замерзати вода, ну батареї я так розумію там чугунні по кількості води, скоріше розїсть їх ржа.

Питання ціни. Особливо коли немає часу і коштів.
   
а за шо ти обідевся - за свинарчука чи за порватий ніпель?
Я від тебе чекаю обговорення... А ти пробуєш на особистість перейти.
   
а) у нас такие стали перестали выплавлять, или совсем никогда не выплавляли.
б) наверное, и механообработка таких сталей должна быть соответствующей.
вполне вероятно, что те детали, которые на фото выкладывал Финикс, просто  непригодны для военной техники по причине короткого срока износа, т.к. неподходящий металл. не секрет, что производители не склонны производить нечто вечное и зарабатывают на расходниках, запчастях, комплектующих. и тогда "эта музыка будет вечной".

а вообще на тему эту мне б было интересно услышать мнение Chambaly, но давно его тут не видела.


Отвечаю:

У нас выплавляют любые стали, на которые есть спрос.
В том числе те, которые применяются для изготовления военной техники.

Другой вопрос, что эти стали не являются массовыми и не пользуются таким же спросом, как, например, сталь для изготовления строительной арматуры.

Например, для изготовления стволов применяется марка стали 38хн2мфа. Из всей массы плавки используется только её центральная часть - голова и хвост отсекаются, поскольку там качество металла несколько хуже по комплексу параметров. Таким образом, на выжедку стволов идет только 40% металла от плавки. Это значит что?, это значит, стоимость этого металла будет как минимум в 2 раза выше, чем при обычной плавке, где не производится разделение.

Минимальная плавка - это 2000000 гривень.
Это вам к вопросу о ценнобразовании.

Далее: каждая плавка производится под контролем военного представителя, он же конролирует процесс разделения, анализ металла на состав и структуру.
Если есть несоответствия - вся партия бракуется.
На каждую плавку, на каждый сляб металла выдается отдельный сертификат, который далее сопровождает каждое изделие военной спецификации.
Каждый человек, приложивший руки к изготовлению ставит свою подпись и несет ответственность.

Поэтому, когда полезные идиоты, вроде Решетиловой или Дяди Вани арут про "металл из водопроводных труб"...

 :facepalm:

Вся необходимая металлообработка имеется.
Отсутствуют заказы на изготовление.
   
Вся необходимая металлообработка имеется.
Отсутствуют заказы на изготовление.
Ціна, купити готовий виріб?


і ціна запустити виробництво повної закритої лінії?
   
Ціна, купити готовий виріб?
і ціна запустити виробництво повної закритої лінії?

Готовый выриб одну штуку?
 :laugh:

Цина запустыты выробныцтво повнойи закрытойи линийи одной штукы?






 

Останнє редагування: 5 березня 2019 02:30:38 від Chambaly
   
Готовый выриб одну штуку?
 :laugh:

Цина запустыты выробныцтво повнойи закрытойи линийи одной штукы?



  А ти думав про що тут спорять? Виробництво має зміст при певних обємах...
   
  А ти думав про що тут спорять? Виробництво має зміст при певних обємах...

Бариги. І не має про що сперечатись.
   
Бариги. І не має про що сперечатись.
не зрозумів, з кого стібешся???
   
  А ти думав про що тут спорять? Виробництво має зміст при певних обємах...
Видите ли, мой юный друк, есть траты, которые должно нести государство.
К ним относится производство боеприпасов (пресловутый патронный завод) и критических компоненов (те же трансмиссии БТР).
И коммерческий подход здесь неприемлем.
   
Видите ли, мой юный друк, есть траты, которые должно нести государство.
К ним относится производство боеприпасов (пресловутый патронный завод) и критических компоненов (те же трансмиссии БТР).
И коммерческий подход здесь неприемлем.

Гроші всерівно доводиться рахувати, хочеш чи ні... Миж не отримаємо рохрахунків, це було вигідно чи ні...

Питання часу затрат і чи буде потреба в деяких запчастинах... Є багато питань які не є публічними. Питання про які не може судити і спеціаліст якщо немає повної картини, срочність, кількість і чи планується більше використовувати в майбутньому.

Останнє редагування: 4 березня 2019 22:08:30 від TimmiApostolMS
   
Гроші всерівно доводиться рахувати, хочеш чи ні... Миж не отримаємо рохрахунків, це було вигідно чи ні...

Гроши рахувать - на то есть специальные люди.
Тебе необязательно знать, выгодно, или нет.
   
Гроши рахувать - на то есть специальные люди.
Тебе необязательно знать, выгодно, или нет.
Мова не про вигодно. Мова про те що є не популярні рішення. Взяти те на що є гроші.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія