Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Слова о том, что мы не можем освоить производство для бронетехники звучат глупо- глава Ассоциации пр

тут би заслухати радіоточку "монах", який десять років розповідає про замкнений цикл виробництва Оплотів і не тільки
===============

Я там в його переможницькій гілочці написав про Оплоти.
Почекаємо, може відповість- з бану ж вийшов  вже. :shuffle:
   
имхо
с танками еще не самая большая проблема
понимаю, что тебе свое болит ))
но ЗРК Днепр поставить на вооружение и Ольху
то это куда важнее

===================

Та точно
Хтіли зробити міномет- обісралися, взялися клепати Богдану-
результат десь такий же,хоча пройшло два роки майже.
Вони тоді такі- тай фуй з ним, ну не вийшло просте, то  давай ракетні комплекси та крилаті ракети будемо робити... :shuffle:  :weep:

По Богдані


Также эксперт отметил, что на примере "Богданы" уже заметны достижения украинской "оборонки" - это, прежде всего, отечественный нарезной ствол.

"До сих пор в стране не изготавливались стволы калибром более 30 мм. Видимо, последние 3 года благодаря закупкам станков и, самое главное, технологий это сделать удалось. К тому же, последний год мы наблюдаем большой прогресс в производстве порохов и боеприпасов", - написал Жирохов.

По его словам, очевидно, что САУ в нынешней комплектации не будет принята на вооружение, тем более, что параллельно с ней проходят испытания и другие образцы.

"Кстати, почти никто не обратил внимания на громкое заявление министра обороны Полторак о том, что 10 августа "примет решение о принятии на вооружение САУ "Богдана". И что?

Заявления официально о принятии на вооружение нет и после 10-го. По одной простой причине - принимать нечего.


Останнє редагування: 2 березня 2019 21:46:43 від Blokh
   
===================

Та точно
Хтіли зробити міномет- обісралися, взялися клепати Богдану-
результат десь такий же,хоча пройшло два роки майже.
Вони тоді такі- тай фуй з ним, ну не вийшло просте, то  давай ракетні комплекси та крилаті ракети будемо робити... :shuffle:  :weep:

На простому стільки не розпиляти!
   
Я, що не чітко виразився? 8-:
Тобто без впевненості в держзакупівлях (бо це військова техніка) приватник повинен "працювати на склад"?

навіщо приватникам ті держзамовлення, якщо українська оборонка здатна виробити продукції в 10 р. більше, аніж - бюджет закупівель МО?

 нехай приватники продають свою продукцію на експорт, а 1/10 продадуть на замовлення МО якщо буде така потреба...
   
===================

Та точно
Хтіли зробити міномет- обісралися, взялися клепати Богдану-
результат десь такий же,хоча пройшло два роки майже.
Вони тоді такі- тай фуй з ним, ну не вийшло просте, то  давай ракетні комплекси та крилаті ракети будемо робити... :shuffle:  :weep:

По Богдані


Также эксперт отметил, что на примере "Богданы" уже заметны достижения украинской "оборонки" - это, прежде всего, отечественный нарезной ствол.

"До сих пор в стране не изготавливались стволы калибром более 30 мм. Видимо, последние 3 года благодаря закупкам станков и, самое главное, технологий это сделать удалось. К тому же, последний год мы наблюдаем большой прогресс в производстве порохов и боеприпасов", - написал Жирохов.

По его словам, очевидно, что САУ в нынешней комплектации не будет принята на вооружение, тем более, что параллельно с ней проходят испытания и другие образцы.

"Кстати, почти никто не обратил внимания на громкое заявление министра обороны Полторак о том, что 10 августа "примет решение о принятии на вооружение САУ "Богдана". И что?

Заявления официально о принятии на вооружение нет и после 10-го. По одной простой причине - принимать нечего.


  тю, ну так зроби краще те, що тобі треба?

  але ж ти здриснувше, втікло щоб нічого не робити..

  нє-?
   
навіщо приватникам ті держзамовлення
нехай приватники продають свою продукцію на експорт,

Заявления официально о принятии на вооружение нет и после 10-го. По одной простой причине - принимать нечего
тю, ну так зроби краще
:weep:
   
Заявления официально о принятии на вооружение нет и после 10-го. По одной простой причине - принимать нечего
:weep:

  80% готової продукції приватників продається на експорт...

  закуповувати чи не закуповувати цю продукцію для потреб МО це питання до самого МО,

  на валовий випуск продукції приватників це рішення МО майже ніяк не впливає...

   

Останнє редагування: 2 березня 2019 22:12:13 від Чжан
   
  тю, ну так зроби краще те, що тобі треба?

  але ж ти здриснувше, втікло щоб нічого не робити..

  нє-?

Пояснюю на пальцях,саме для таких як ти. Завод ім Малишева не отримав достатнього фінансування від держави.
У нього борги по невиплаченим зарплатам кілька десятків мільйонів гривень.
Його міг би врятувати держконтракт на Оплоти.
Та от біда- держава забила фуй. Не на часі, йопт. Війна??? 8-:
Ні, не чули про таке.
Тепер Малишева фактично банкрот.

Аналогічно з Богданою.
На її розробку потрібні грощі.
Замовлення від ВСУ немає. :X

Дійшло ?
   
Пояснюю на пальцях,саме для таких як ти. Завод ім Малишева не отримав достатнього фінансування від держави.
У нього борги по невиплаченим зарплатам кілька десятків мільйонів гривень.
Його міг би врятувати держконтракт на Оплоти.
Та от біда- держава забила фуй. Не на часі, йопт. Війна??? 8-:
Ні, не чули про таке.
Тепер Малишева фактично банкрот.

Аналогічно з Богданою.
На її розробку потрібні грощі.
Замовлення від ВСУ немає. :X

Дійшло ?

  що це значить: "не отримав гроші від держави?"

  чому це держава повинна фінансувати якісь ще там заводи замість того щоб навпаки отримувати кошти з цих самих заводів?

   не вистачає коштів заводу? най керівники шурують на виставки, набирають замовлення і заробляють на них гроші...

  тоді і вистачить заводу своїх коштів...

  а якщо керівництво не хоче працювати а лиш заробляє кошти на здачі в оренду/розпродажі території, то це питання тільки до керівництва цих заводів...

Останнє редагування: 2 березня 2019 22:22:34 від Чжан
   
навіщо приватникам ті держзамовлення, якщо українська оборонка здатна виробити продукції в 10 р. більше, аніж - бюджет закупівель МО?

 нехай приватники продають свою продукцію на експорт, а 1/10 продадуть на замовлення МО якщо буде така потреба...

На який експорт?  :X  Мова йде про контрабандні закупки запчастин з Московії. Кому вони в світі ще потрібні, крім України? Який бізнесмен буде собі ворогом? Чому якийсь шмаркач МАЖОР в 22 роки жирує, а бізнесмена навіть не допускають до інформації про необхідність МО в цих запчастинах? Я вже не кажу про прозорість їхніх закупок.

Останнє редагування: 2 березня 2019 22:24:08 від ХАБАРОВСЬК
   
На простому стільки не розпиляти!
==============

Ну, на Молоті змогли ж якось... :super:
Нагадати про приціл і якого він року??
   
чому це держава повинна фінсувати якісь ще там заводи замість того щоб навпаки отримувати кошти з цих самих заводів?


 (tu)
   
На який експорт?  :X  Мова йде про контрабандні закупки запчастин з Московії. Кому вони в світі ще потрібні, крім України? Який бізнесмен буде собі ворогом? Чому якийсь шмаркач МАЖОР в 22 роки жирує, а бізнесмена навіть не допускають до інформації про необхідність МО в цих запчастинах? Я вже не кажу про прозорість їхніх закупках.

  я ж вже пояснив тобі, що приватний бізнес в оборонці України можливий тільки з орієнтацією на експорт продукції та послуг,

  все інше це - шлях до банкрутства...

  завданням держави є тільки одне - максимальне спрощення умов експорту продукції української оборонки, в першу чергу - для приватників....

   тоді, з прибутку від експорту, знайдуться кошти і на все інше - ремонти, невеликі партії готової продукції для потреб МО і т.д.

   
   
  що це значить: "не отримав гроші від держави?"

  чому це держава повинна фінансувати якісь ще там заводи замість того щоб навпаки отримувати кошти з цих самих заводів?

   не вистачає коштів заводу? най керівники шурують на виставки, набирають замовлення і заробляють на них гроші...

  тоді і вистачить заводу своїх коштів...

  а якщо керівництво не хоче працювати а лиш заробляє кошти на здачі в оренду/розпродажі території, то це питання тільки до керівництва цих заводів...
===================

А, упоротий
Вибач, я просто зразу не зрозумів.


ЗАВОД ІМ.МАЛИШЕВА, ДП

Державне підприємство ”Завод імені В.А. Малишева”





Укроборонпро́м — це об'єднання багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості України.

Тип   державний концерн
Форма власності   державний

Галузь   оборонне виробництво і Оборонно-промисловий комплекс

До складу Концерну увійшли підприємства, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.


До його складу входять:

Державне підприємство "НТК «Завод точної механіки»
Державне підприємство «Завод імені В. О. Малишева»
Державне підприємство «Харківське конструкторське бюро машинобудування імені О. О. Морозова»
Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Київський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро „Прогрес“ імені академіка О. Г. Івченка»
Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод»
Державне підприємство «Запорізький автомобільний ремонтний завод»


===================================

 :shuffle:
   
(tu)
---------------
 :lol:

На всю голову, як то кажуть. :comando:
   
==============

Ну, на Молоті змогли ж якось... :super:
Нагадати про приціл і якого він року??

та тоді ще апетити були скромні
бюджет малий
а зараз такі перспективи... йой!
   
===================

А, упоротий
Вибач, я просто зразу не зрозумів.


ЗАВОД ІМ.МАЛИШЕВА, ДП
Державне підприємство ”Завод імені В.А. Малишева”





Укроборонпро́м — це об'єднання багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості України.

Тип   державний концерн
Форма власності   державний

Галузь   оборонне виробництво і Оборонно-промисловий комплекс

До складу Концерну увійшли підприємства, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.


До його складу входять:

Державне підприємство "НТК «Завод точної механіки»
Державне підприємство «Завод імені В. О. Малишева»
Державне підприємство «Харківське конструкторське бюро машинобудування імені О. О. Морозова»
Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Київський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро „Прогрес“ імені академіка О. Г. Івченка»
Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод»
Державне підприємство «Запорізький автомобільний ремонтний завод»


===================================

 :shuffle:

  тю, до чого тут ці копі-пасти?
 
  чи ти думаєш що якщо підприємство "державне", то воно не повинно заробляти прибуток?

   а лиш - пастися на коштах лікарів/вчителів та інших бюджетників?

    нехай вони працюють та заробляють кошти так само як і всі інші, а - не лиш пускають шмарки, як дурбелики на ФУПі...



   
задумка свинарчуков становится понятной
ценой жизни военных - заработать себе на карман и заодно обанкротить госпредприятия, которые потом раздерибанить промеж своими

ай молодца
   
  що це значить: "не отримав гроші від держави?"

  чому це держава повинна фінансувати якісь ще там заводи замість того щоб навпаки отримувати кошти з цих самих заводів?

====================

Ну як би тобі пояснити, ну так щоб навіть до тебе дійшло? :facepalm1:



UkrOboronProm.svg
Тип   державний концерн
Форма власності   державний
Галузь   оборонне виробництво і Оборонно-промисловий комплекс
Спеціалізація   оборонно-промисловий комплекс
Засновано   9 грудня 2010
Штаб-квартира   Київ, Україна
Територія діяльності   міжнародна
Ключові особи   Павло Букін (Генеральний директор)
Чистий прибуток   ▲ ₴ 28.3 млрд (2016)


 :pleasantr:


Где деньги, Зин ???  (ц)

Останнє редагування: 2 березня 2019 22:58:19 від Blokh
   
задумка свинарчуков становится понятной
ценой жизни военных - заработать себе на карман и заодно обанкротить госпредприятия, которые потом раздерибанить промеж своими

ай молодца

  лапоть, якщо б ці держпідприємства були приватизовані без участі вас, лаптів, то це було б найкращою подією в галузі оборонки за всю новітню історію України...
 

Останнє редагування: 2 березня 2019 22:58:11 від Чжан
   
====================

Ну як би тобі пояснити, ну так щоб навіть до тебе дійшло? :facepalm1:



UkrOboronProm.svg
Тип   державний концерн
Форма власності   державний
Галузь   оборонне виробництво і Оборонно-промисловий комплекс
Спеціалізація   оборонно-промисловий комплекс
Засновано   9 грудня 2010
Штаб-квартира   Київ, Україна
Територія діяльності   міжнародна
Ключові особи   Павло Букін (Генеральний директор)
Чистий прибуток   ▲ ₴ 28.3 млрд (2016)
:pleasantr:

  от і добре - нехай з цього  свого прибутку і фінансують свій розвиток...

   і - вчасно платять податки державі..
   
так замовлення потрібне

а може спочатку потрібно мати хоч якесь власне  виробництво, якісь розробки, а вже потім отримувати замовлення?
   
  я ж вже пояснив тобі, що приватний бізнес в оборонці України можливий тільки з орієнтацією на експорт продукції та послуг,

  все інше це - шлях до банкрутства...

  завданням держави є тільки одне - максимальне спрощення умов експорту продукції української оборонки, в першу чергу - для приватників....

   тоді, з прибутку від експорту, знайдуться кошти і на все інше - ремонти, невеликі партії готової продукції для потреб МО і т.д.

 


Ти мене не чуєш, від слова ЗОВСІМ.

Чого ти печешся за банкрутство приватника, коли мова йде саме про « невеликі партії готової продукції для потреб МО і т.д.». Може тому, що ти ніяк не бажаєш прозорого замовлення від МО? А може ти теж замішаний в аферах Свинарчцків-Гладковських? Бо іншого пояснення я не бачу, перепрошую.
   
  от і добре - нехай з цього  свого прибутку і фінансують свій розвиток...

   і - вчасно платять податки державі..
===================

Ти таки, вибач неповносправний. :facepalm1:
   
  лапоть, якщо б ці держпідприємства були приватизовані без участі вас, лаптів, то це було б найкращою подією в галузі оборонки за всю новітню історію України...
 


бггг свыно-профурсетка сразу спалилась   :fuck: 
   
бггг свыно-профурсетка сразу спалилась   :fuck: 

  в додаток, ще і треба конфіскувати ті ваші хуйлячі акції в українській оборонці, котрі залишилися з янукатих/кучмівських часів...
   
я малосерийно произвожу высокомобильные тентовые конструкции. на уровне мировых производителей у меня конкурентов в сегменте только the north face и то у них нет таких размеров как у меня 27 и 52м2

кто был на майдане их помнят, две что сгорели во время штурма у лестницы укоопспилки и две что были под спильнобачення как и одна у почтамта под музей

мои друзья тогда очень рекомендовали их предложить МО
я несколько раз встречался "а поговорить"
сразу скажу, у меня не просили прямо откатов и не сообщали как их будут заводить

но!!! я дожен был за свой счет изготовить 10 изделий, передать, и ОПЛАТИТЬ  их экспертизу
это не считая мелочей что я им должен показать производство и конструкторскую документацию

лично я не горел желанием встрять на 50 000$ без гарантий закупки (даже при доходности в дальнейшем +100%)

а дальше наши "ребяты" закупили надувные (аэроопорные) конструкции у американцев. БУ со складов.

а якби підписали чи бабок дали, то зараз би ти був героєм "Схем" і подєльніком марадьоров  :gigi:
   
Ти мене не чуєш, від слова ЗОВСІМ.

Чого ти печешся за банкрутство приватника, коли мова йде саме про « невеликі партії готової продукції для потреб МО і т.д.». Може тому, що ти ніяк не бажаєш прозорого замовлення від МО? А може ти теж замішаний в аферах Свинарчцків-Гладковських? Бо іншого пояснення я не бачу, перепрошую.

  не переймайся, "пектися"/смажитися, будуть лапті з цієї гілки під хуйлячими IP-шниками, саме для того і виготовляється українська зброя...
   
Чжан, доводжу до твого відома, що існують ще товари чисто військового застосування. І на ці товари у світі держава завжди фінансує розробку і перші кілька екземплярів виготовлення. А вже тендер визначає переможця для серійного виробництва.
Блін, може хоч так до тебе дійде.
   
а якби підписали чи бабок дали, то зараз би ти був героєм "Схем" і подєльніком марадьоров  :gigi:

   авжеж, палатки повинні бути без експертизи... ну щоб горіли "як на Майдані"...
   
у свинопрофурсеток вокруг все подхуйлятники
кроме медведчука и ахметова конечно

 :weep:

такие предсказуемые, как одиннарот
   
Чжан, доводжу до твого відома, що існують ще товари чисто військового застосування. І на ці товари у світі держава завжди фінансує розробку і перші кілька екземплярів виготовлення. А вже тендер визначає переможця для серійного виробництва.
Блін, може хоч так до тебе дійде.

  знову це саме "фінансує держава", а чому  це мене не "фінансує держава", а, навпаки, я - фінансую державу?

  мож це я і є та сама "держава", котра повинна вирішувати що кому треба фінсувати а кому не треба нічого фінансувати?
   
у свинопрофурсеток вокруг все подхуйлятники
кроме медведчука и ахметова конечно

 :weep:

такие предсказуемые, как одиннарот

  лапать, чаво тут іщеш? водкі - нєт!
   
  знову це саме "фінансує держава", а чому  це мене не "фінансує держава", а, навпаки, я - фінансую державу?

  мож це я і є та сама "держава", котра повинна вирішувати що кому треба фінсувати а кому не треба нічого фінансувати?

бо саме державі потрібні ті танки
саме держава на свій рахунок приймає кошти від покупців та виділяє копійки виробнику
   
бо саме державі потрібні ті танки
саме держава на свій рахунок приймає кошти від покупців та виділяє копійки виробнику

  там була цифра прибутку, котру заробив і я в тому числі,  а не - якась там міфічна "держава",

   тому і питання - чому одні підприємства генерують прибуток, а інші - тільки збитки?

 
   
===================

А, упоротий
Вибач, я просто зразу не зрозумів.


ЗАВОД ІМ.МАЛИШЕВА, ДП
Державне підприємство ”Завод імені В.А. Малишева”





Укроборонпро́м — це об'єднання багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості України.

Тип   державний концерн
Форма власності   державний

Галузь   оборонне виробництво і Оборонно-промисловий комплекс

До складу Концерну увійшли підприємства, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.


До його складу входять:

Державне підприємство "НТК «Завод точної механіки»
Державне підприємство «Завод імені В. О. Малишева»
Державне підприємство «Харківське конструкторське бюро машинобудування імені О. О. Морозова»
Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Київський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро „Прогрес“ імені академіка О. Г. Івченка»
Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод»
Державне підприємство «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод»
Державне підприємство «Запорізький автомобільний ремонтний завод»


===================================

 :shuffle:

По суті Порошенки вкрали гроші зімітувавши що у нас такого немає, при цьому завищували ціни у п'ять разів у порівнянні із українською.

Цікаво його посадять?
   
Замовлення на танки Оплот відсутнє,  завод фактично- банкрот

да да ...
бац - умер  и жопа

https://biz.цензор/news/3095104/harkovskiyi_tankovyyi_zavod_uvelichil_dohod_na_chetvert

Харьковский танковый завод увеличил доход на четверть
ГП "Завод им.Малышева"(Харьков) в январе-сентябре 2018 года увеличило чистый доход от реализации продукции по украинским стандартам бухгалтерского учета (УСБУ) на 26,2% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года – до 1 млрд 86 млн грн.

Об этом со ссылкой на Интерфакс-Украина сообщает БизнесЦензор.

Согласно данным финансового отчета предприятия, чистая прибыль танкового завода по УСБУ по итогам девяти месяцев 2018 года возросла на 1,9% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года - до 366,32 млн грн.

Читайте также: "Укроборонпром" подписал соглашение о сотрудничестве с Турцией

В январе-июне ГП "Завод им.Малышева" увеличил чистую прибыль по УСБУ на 21,13% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года - до 424,15 млн грн, чистый доход - возрос на 28,7%, до 1 млрд 843,37 млн грн.

По данным предприятия, по итогам 2017 года чистая прибыль ГП "Завод им.Малышева" по УСБУ возросла в 51,6 раз (5061%) по сравнению 2016 годом - до 432,7 млн грн, а чистый доход увеличился на 76,8% - до 2 млрд 143,57 млн грн.

ГП "Завод им. Малышева"- известный в мире украинский производитель бронетехники. С января 2011 года по решению правительства Украины входит в состав "Укроборонпрома". В числе наиболее крупных партнеров завода по ВТС в последние годы - Пакистан, КНР, Ирак, Египет, Таиланд.

В условиях новых вызовов обороноспособности государства "Укроборонпром" в 2015 году обнародовал планы по кратному увеличению загрузки мощностей по производству бронетехники нового поколения. В первую очередь, речь идет о собираемых на мощностях ГП "Завод им.Малышева " новом БТР-4 и его модификациях, новой БМ "Дозор", а также модернизируемого сегодня заводом совместно с ХКБМ им. Морозова в интересах ВСУ с учетом опыта боевых действий на востоке страны ОБТ "Оплот". Также сегодня предприятие обеспечивает для армии серийную модернизацию ОБТ Т-64Б, производство БМП-2 и БТР-50, танковых двигателей 3ТД и 6ТД.

Сегодня Украина готовит расширение ВТС со странами Юго-Восточной Азии и ведет продвижение на региональный рынок вооружений перспективной легкой бронетехники.
   
По суті Порошенки вкрали гроші зімітувавши що у нас такого немає, при цьому завищували ціни у п'ять разів у порівнянні із українською.

Цікаво його посадять?

  о, ще один лапоть з гугл-транслейтом...

   сьогодні ФУП це - феєрія лаптів...
   
  там була цифра прибутку, котру заробив і я в тому числі,  а не - якась там міфічна "держава",

   тому і питання - чому одні підприємства генерують прибуток, а інші - тільки збитки?

Прикинь теоретичні заклади генерують тільки збиток, для того щоб виникав прибуток є прикладні профілі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія