Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

подробиці загибелі двох коломиян біля вершини гори Піп Іван декілька тижнів тому :(

То навіщо ви живите в Україні???  ;o

з  щирої любові до України))))

truth was the deerslayer's polar star he ever kept it in view and it was nearly impossible for him to avoid uttering it even when prudence demanded silence)))
   
усім аматорам і профанам раджу почитати про трекінґові палки. Нормальної якості коштують понад $100. Я за рахунок різних знижок як правило купляю в районі 80-90$.

https://www.cleverhiker.com/poles
   
палки это хорошо. Но дедку не помогли бы. Скормили бы дедку сникерс - он бы оклемался за пару минут и легко дошел.

Теоретически, если бы я зимой по горам гулял, то из одежи дополнительно раскошелился бы на отакое
https://killa.com.ua/katalog/odezhda/kurtki/kurtki1/m-tac-kurtka-puhovaya-storm-black.html
если похолодало, то такую пуховку можно под низ как дополнительный слой одежи пододеть.
а еще прикупить бы компрессионный гермомешок, чтобы все не мокло, ужималось и места не занимало. Пуховка ничо не весит, а сжатая еще и места всего с пару кулаков займет. И ништяк. Можно идти и не бояться холода. Правильно?
   
справжні туристи ходять з альпенштоком, або просто зі звичайною палицею.

Тільки чую від когось фразу "справжній турист ..." Відразу послати хочеться
   
Цитувати
Тільки чую від когось фразу "справжній турист ..." Відразу послати хочеться

"А сейчас мы будем пить чай, как настоящие альпинисты...". (с)

Цитувати
Теоретически, если бы я зимой по горам гулял, то из одежи дополнительно раскошелился бы на отакое

НМД, слабенька.
Пуховка має бути "від Оксани".

Останнє редагування: 8 березня 2019 11:26:32 від ipid
   
Не зря раньше  говорили умный в гору не пойдет ...
   
esli bi ne krasnaja armia, to ukrainu bi propustili bi cherez bolshoi-bolshoi gazenwagen


Нагадайте, чим СРСР займався на окупованій ним території розділеної із райхом Польщі, зокрема ЗУ у період 1939-41 роки. На "своїй" території (окупованій по факту червоною армією РСФСР у 1920 му) -  СРСР ще до того мільони людей заморив голодом, німцям то тих масштабів далеко було.

Вчи історію, "розумнику". Клаву можу подарувать, якщо зубожів остаточно.
   
з  щирої любові до України))))

Так Україна складається з українців, громадян України, щось у ваших характеристиках українців любові не помічено. Ви явно брешете.
   
задофіга людей, оптимально 4-6, більше 8-ми починаються трабли , кілька "центрів впливу" - особливо якщо група зібрана з декількох компаній. Ну і ззаду не можна лишати слабших + кожен хто спереду має бачити того, хто за ним . 
   
Так Україна складається з українців, громадян України, щось у ваших характеристиках українців любові не помічено. Ви явно брешете.

Україна це честина планети Земля. от це я і люблю))))
   
Нагадайте, чим СРСР займався на окупованій ним території розділеної із райхом Польщі, зокрема ЗУ у період 1939-41 роки. На "своїй" території (окупованій по факту червоною армією РСФСР у 1920 му) -  СРСР ще до того мільони людей заморив голодом, німцям то тих масштабів далеко було.

Вчи історію, "розумнику". Клаву можу подарувать, якщо зубожів остаточно.
voobheto golodom zamorili ukrincev ne ruskie, a evreici.
   
если похолодало, то такую пуховку можно под низ как дополнительный слой одежи пододеть.

як зрозумів погода змінилась різко. При таких обставинах не кожен може себе заставити зняти верхній шар й надіти додатковий а при бурі це не просто зробити фізично.
пан йшов у флісі як верхній шар, а це взагалі ні у які ворота не лізе, при вітрі швидке переохолодження, організм намагається захистити внутрішні органи звужуючи судини - кінцівки швидко мерзнуть...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія