Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

помідори, салат, оливкова олія, сіль

Якийсь гербіцид на салаті.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

А лекарства были
ледокаин например
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Гамбрінус

Показати зображення...

Хороше пиво. Люблю його.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

помідори, салат, оливкова олія, сіль

Позиції один і два сумнівні.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

А лекарства были
ледокаин например


Це потужний алерген. Треба бути впевним що не маєте на нього алергії.
Коні двинути на раз два.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Якийсь гербіцид на салаті.

Близько. Нітрати, наприклад,  могли викликати таку реакцію, а алкоголь посилити її.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

:laugh:

Потужний аргумент. Приймається. А тепер розкажить, які алергени витримують багатогодинну дистиліцію при 100 гр.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Потужний аргумент. Приймається. А тепер розкажить, які алергени витримують багатогодинну дистиліцію при 100 гр.

 :facepalm1:

https://www.menutrinfo.com/blog/10-food-allergy-myth-busters

"1. MYTH— A food allergen can be cooked away if the temperature gets hot enough.
FALSE—Unlike microbiological risks, heating does not destroy allergens or lessen the risk of a reaction."
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Проекспериментуй з різним бухлом. Спробуй самогон, вино, змішай все ще раз і йобни. Заполіруй пивом "Гамбрінус", щоб зберегти попередні умови реакції. Як вигребеш, дай знати...
З бухлом виробленим в ненці потрібно зав"язувати, там 80-85% контрафакт. Зав"язуй з бухлом.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

блін...в мене нічка сьогодні теж була весела-  точно такі самі "коломийки"  :(   - з"їла перед сном чайну ложечку меду (завжди їм! - і нічо). Губа набрякла, горло стисло, очі почервоніли, навіть після антигістамінного спати не могла.
Правда зранку лікувала зуби, був анестетик, але з того часу пройшло годин з 10.
Могла бути реакція на мед вкупі з ліками?
Бо страааашно ;o
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

блін...в мене нічка сьогодні теж була весела-  точно такі самі "коломийки"  :(   - з"їла перед сном чайну ложечку меду (завжди їм! - і нічо). Губа набрякла, горло стисло, очі почервоніли, навіть після антигістамінного спати не могла.
Правда зранку лікувала зуби, був анестетик, але з того часу пройшло годин з 10.
Могла бути реакція на мед вкупі з ліками?
Бо страааашно ;o
да
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

да

а мені завтра ще одного йти видаляти :(  - попередити лікаря? на самі ліки не може тепер бути такої реакції?
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

блін...в мене нічка сьогодні теж була весела-  точно такі самі "коломийки"  :(   - з"їла перед сном чайну ложечку меду (завжди їм! - і нічо). Губа набрякла, горло стисло, очі почервоніли, навіть після антигістамінного спати не могла.
Правда зранку лікувала зуби, був анестетик, але з того часу пройшло годин з 10.
Могла бути реакція на мед вкупі з ліками?
Бо страааашно ;o

Мед китайський? Навіть якщо український там стільки хімії використовують - антибіотики різні.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

а мені завтра ще одного йти видаляти :(  - попередити лікаря? на самі ліки не може тепер бути такої реакції?

Спитай чи він не давав пеніциліновий антибіотик. Можеш мати алергію.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Мед китайський? Навіть якщо український там стільки хімії використовують - антибіотики різні.
ні, мед місцевий, від перевіреного газди, завжди в нього беремо (та й банка була майже порожня - ми його вже їли)
Антибіотика не повинно було бути, але отих обезболюючих за останній тиждень набралося добряче :(, хоча й переносила нормально
 Завтра останній ривок, ото й переживаю, чи не загострилась алергія саме на ті ліки.
Якось то можна перевірити до введення уколу?
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

ні, мед місцевий, від перевіреного газди, завжди в нього беремо (та й банка була майже порожня - ми його вже їли)
Антибіотика не повинно було бути, але отих обезболюючих за останній тиждень набралося добряче :(, хоча й переносила нормально
 Завтра останній ривок, ото й переживаю, чи не загострилась алергія саме на ті ліки.
Якось то можна перевірити до введення уколу?

Скажи що була алергія. Хай лікар подумає.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Скажи що була алергія. Хай лікар подумає.
та скажу звичайно..Дякую :)
(але антигістамінні пігулки тепер весь час будуть поряд - (чоловік серед ночі по аптекам ганяв), то капєц-як-страшно ;o , коли не уявляєш, на якому етапі отой набряк спиниться..
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

то капєц-як-страшно

Саме це власне і рятує людей - страх. Виділяється адреналін і приступ проходить.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

та скажу звичайно..Дякую :)
(але антигістамінні пігулки тепер весь час будуть поряд - (чоловік серед ночі по аптекам ганяв), то капєц-як-страшно ;o , коли не уявляєш, на якому етапі отой набряк спиниться..

я тобі підкажу як виграти час щоб дожити до швидеої або до лікарні в разі набряку чи щось такого
купи палетку ДЕКСАМЕТАЗОН він дешевий.
В разі гострої алергічної реакції і початку набряку. дві таблетки під язик і швидку або в авто і в лікарню . Це дозволить тобі дожити до приїздк швидкої чи дасть час доїхати в лікарню з 99% шансами.

З набряками не жартуй, горлянку перекриває подібні алергічні реакції на раз два. а тоді задуха підсилена панікою = ЖОПА.
Антигістамінні можуть не помогти. якщо відчуваєш що реакція швидка і серйозна - антигістамінки приймаєш + ДЕКСАМЕТАЗОН під язик ...

Антигістамінки набряк не спинять швидко. дексаметазон спинить швидше.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Так не можна казати. Бо через таке відношення (сюсі-пусі, бідний-нещасний, головка бо-бо, на тобі квасної води) це зло і квітне на просторах Нені.
Алкашня. Непотріб. Недолюди. Щурі. Ганчірки.
йде природній відбір людей, націй, держав.  Хто не витримав- на перегній.  Дураки вимирають першими
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

я тобі підкажу як виграти час щоб дожити до швидеої або до лікарні в разі набряку чи щось такого
купи палетку ДЕКСАМЕТАЗОН він дешевий.
В разі гострої алергічної реакції і початку набряку. дві таблетки під язик і швидку або в авто і в лікарню . Це дозволить тобі дожити до приїздк швидкої чи дасть час доїхати в лікарню з 99% шансами.

З набряками не жартуй, горлянку перекриває подібні алергічні реакції на раз два. а тоді задуха підсилена панікою = ЖОПА.
Антигістамінні можуть не помогти. якщо відчуваєш що реакція швидка і серйозна - антигістамінки приймаєш + ДЕКСАМЕТАЗОН під язик ...

Антигістамінки набряк не спинять швидко. дексаметазон спинить швидше.
НУ ТО БОЯТИСЯ ЧИ НЄ?? :)
В мене ніколи раніше  не було ніяких алергій, тому я була заскочена.
І шо - тепер меду завжди боятися? Воно саме (алергія) не разсосьоцца?:)
(дексаметазон завтра таки прикуплю...хай собі будЕ:)
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

95% людей в Україні взагалі не слідкують за здоров’ям.  Спорт-  ні не чули. Періодично провірятись- табу. Алкоголь, куріння. Природній дарвінівський відбір
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

тре мабудь на трави переходити

Сходи о алерголога, щоб взнати на що реакція...
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Воно саме (алергія) не разсосьоцца?

Чому ні? Може пройти.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

НУ ТО БОЯТИСЯ ЧИ НЄ?? :)
В мене ніколи раніше  не було ніяких алергій, тому я була заскочена.
І шо - тепер меду завжди боятися? Воно саме (алергія) не разсосьоцца?:)
(дексаметазон завтра таки прикуплю...хай собі будЕ:)
Пшикалку для астматиков лучше - она быстрее работает.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

...

Останнє редагування: 3 березня 2019 22:42:23 від Добродій
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Здати аналізи на предмет алергії, релігія не дозволяє? Астрадія, Сінево ітд
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

:facepalm1:

https://www.menutrinfo.com/blog/10-food-allergy-myth-busters

"1. MYTH— A food allergen can be cooked away if the temperature gets hot enough.
FALSE—Unlike microbiological risks, heating does not destroy allergens or lessen the risk of a reaction."

Не плутай перегонку з кукінгом , а х.й з пальцем.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Цитувати
    помідори, салат, оливкова олія, сіль


Позиції один і два сумнівні.

Колєга має патентовану алергію на помідори.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Які на хєр алергени при дистіляції , коли брага кипить годинами ?

 :K
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Вчора опять в лікарні був.
В пятницю накинув до вечері 50 гр віскаря.  А до того жестянку пива Гамбрінус десь за пів години .
Вночі алергічна реакція , язичок той що в горлі , раптовий набряк. Думав глотку перекриє дихати.
Влили купу всього в вену. Вчора.

Пічально, приїхав я мабудь з алкоголем в житті. :-( це вже втретє трапляється в мене за останній рік.
Хоча так інколи пивка жестянку випю і все ок. Тепер мабудь і пивко інколи не буду пити :-(

тре мабудь на трави переходити

Зара з алкоголем взагалі дива
Знаю одного мена, як хоч трохи алкоголю вип'є будь-якого, то рівно за добу мало не зомліває, температура до 38 підскакує
Лікарі руками розводять, кров нічого не показує
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

помідори, салат, оливкова олія, сіль
оцет ?
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Потому что бухаешь не правильно.

ага.. B-)
 :-)o  -цe ліманад...  ;)
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Вчора опять в лікарні був.
В пятницю накинув до вечері 50 гр віскаря.  А до того жестянку пива Гамбрінус десь за пів години .
Вночі алергічна реакція , язичок той що в горлі , раптовий набряк. Думав глотку перекриє дихати.
Влили купу всього в вену. Вчора.

Пічально, приїхав я мабудь з алкоголем в житті. :-( це вже втретє трапляється в мене за останній рік.
Хоча так інколи пивка жестянку випю і все ок. Тепер мабудь і пивко інколи не буду пити :-(

тре мабудь на трави переходити
трави частише бильш алергени ніж алкоголь

самі собі діагноз поставили на причину
аллергіечной реакції?
Що за середньовіччя?
До мольфара хочь не зверталися?

Вам бігом до алерголога треба здавати аналізи на причину алергії, тому що якщо запустити то станете хроніком.
Якщо впевнені що алкоголь - переконайтеся ,здайте спочатку тільки на нього.
Бо хронічна аллергия то не то що варто субі заробити по недолугости
шукайте 100% ну причину ,не лишайте не самоплив
у мене кум довбо...б дотягнув   вже з уколами в кішенях ходить

як що раз пьете аллергія е ,а другий нема то може і не алкоголь причиною ,може їжа під спиртне, може кондишен в барі ....ітд

Останнє редагування: 4 березня 2019 07:52:03 від bassarabia
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-(

Вірна порада одна - не пити.
   
Re: Таки з алкоголем в мене всьо :-( Нове

https://www.synevo.ua/uk/analizy/panel-alergologichnych-doslidgen/

ось в Synevo нема навіть аналіза на алкоголь як алергена бо б за 120 грн можно булоб упевнитися

Як що нема такого аналізу,це значить що вирогидность алкоголю як причини алергіі не дуже висока?

Щукайте доброго алерголога і точну причину алергіі ,бо якщо то не алкоголь будть проблеми.


і ще.....у кого алергія на арахіс той не може його їсти через раз ,алергенами вбивства скоювали

Останнє редагування: 4 березня 2019 08:11:53 від bassarabia
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія