Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові впала стела

У Львові впала стела

   
Re: У Львові впала стела

Ну і х.. з нею
   
Re: У Львові впала стела

нарешті прибрали це одоробло
   
Re: У Львові впала стела
LSD

нарешті прибрали це одоробло
(tu)
   
Re: У Львові впала стела

Красиво.
У сливного бачка бомбануло
   
Re: У Львові впала стела

3 дня продержалась....
   
Re: У Львові впала стела

Ну і х.. з нею

+1
давно пора
   
Re: У Львові впала стела

кацапи на ютубі на гівно сходять  :lol:
   
Re: У Львові впала стела

кацапи на ютубі на гівно сходять  :lol:
Дедыупали
   
Re: У Львові впала стела

Карочє, эти дегенераты с 5-го раза повалили. Колупались там, как червяки личинки моли хз скока месяцев. Бетон долбили, до арматуры добрались, порезали арматуру. А оно всё стоит. Давай дальше колупать бетон.. А там Советские Швеллера внутри.  :pooh_lol:

Я уже молчу, шо на один только забор списали 400 тыс. грн.  :malyas:
   
Re: У Львові впала стела

Карочє, эти дегенераты с 5-го раза повалили. Колупались там, как червяки личинки моли хз скока месяцев. Бетон долбили, до арматуры добрались, порезали арматуру. А оно всё стоит. Давай дальше колупать бетон.. А там Советские Швеллера внутри.  :pooh_lol:

Я уже молчу, шо на один только забор списали 400 тыс. грн.  :malyas:
   
Re: У Львові впала стела

Карочє, эти дегенераты с 5-го раза повалили. Колупались там, как червяки личинки моли хз скока месяцев. Бетон долбили, до арматуры добрались, порезали арматуру. А оно всё стоит. Давай дальше колупать бетон.. А там Советские Швеллера внутри.  :pooh_lol:

Я уже молчу, шо на один только забор списали 400 тыс. грн.  :malyas:

гансик, шото у тебя из штанов дым идет
огнетушитель подогнать?
   
Re: У Львові впала стела

Треба нарешті і в Києві позносити.
Кльопана-мать хай стоїть - для туристів.
   
Re: У Львові впала стела

Треба нарешті і в Києві позносити.
Кльопана-мать хай стоїть - для туристів.

коли вже віталя там герб поміняє?
   
Re: У Львові впала стела

   
Re: У Львові впала стела

Карочє, эти дегенераты с 5-го раза повалили. Колупались там, как червяки личинки моли хз скока месяцев. Бетон долбили, до арматуры добрались, порезали арматуру. А оно всё стоит. Давай дальше колупать бетон.. А там Советские Швеллера внутри.  :pooh_lol:

Я уже молчу, шо на один только забор списали 400 тыс. грн.  :malyas:
   
Re: У Львові впала стела

А бурятів теж зняли? (td)
   
Re: У Львові впала стела

Красиво.
У сливного бачка бомбануло
Було?  :D
   
Re: У Львові впала стела

Стелла, то ясно, а от з рештою пам'ятника шо робити?
   
Re: У Львові впала стела

Хорошо, что Евгений Вучетич во Львове ничего подобного не изваял

   
Re: У Львові впала стела



P.S.
Воєн - гвалтівник, воєн - окупант.
   
Re: У Львові впала стела

Хорошо, что Евгений Вучетич во Львове ничего подобного не изваял

Показати зображення...

мені одному дівчинка вважається схожою на фрау мєркєль?
   
Re: У Львові впала стела

гансик, шото у тебя из штанов дым идет
огнетушитель подогнать?

5-литровый углекислотный давай.  :-B

В Черновицах, слава богу, нашлось всего 147 дегенератов, подписавшихся за снос этого памятника.



Петиція щодо знесення пам’ятника радянському солдату та танку у Чернівцях набирає голосів
19.07.2018, 18:34
Підписали її 147 чоловік.

Чернівчани просять знести пам’ятник радянському солдату та танку у Чернівцях.

Нагадаємо, відповідна петиція була опублікована на сайті міської ради.

Автор пише, треба знести пам’ятник радянським окупантам, що розташований на площі Соборній та знести радянський  танк, він розташований по вулиці Гагаріна у Чернівцях. Автор додає, зовсім скоро ми будемо святкувати 27 років Незалежності нашої країни, а в обласному центрі й досі стоять монументи держави-окупанта.

Ще одна причина опублікування петиція, каже її автор, є те, що країна-окупант і досі використовує радянську символіку, щоб пропагувати антиєвропейські та антиукраїнські цінності.

Опублікована петиція була 26 червня, проголосувати за неї можна ще 7 днів. Наразі вона набрала 147 підписів, з необхідних 250.

Джерело: cn.oblast.online/

не накручуйте людей . Гавкіт підлабузнікі . Місто це 200000 народу . А не якіхось 200 хворих націків ....Шо в краіні усі соц питання вірішені ? Шо мае до міста тікі такі назві вул : біндера та шухевич які пов`язані з волиньскою різаниною .

avatar
Онуфрій

19 липня 2018 21:24

Чергова дурня! Один шизанутий вже пропонував вул. Гагаріна зітерти з карти...Схаменіться, придурки! Мир несіть людям, примирення. Пам"ять, як і цвинтарі, не плюндрують1

avatar
Михайло

19 липня 2018 23:31

Я катигорично проти цього безглуздого вчинку!

avatar
Володимир

02 серпня 2018 20:58

Додати коментар
   
Re: У Львові впала стела

Не удивительно: в Черновцах сброд с 1/6 части суши.
   
Re: У Львові впала стела

А нашей бабой киевской надо тоже что-то решать - этот писец, который возвышается на город меня пугает с детства.
   
Re: У Львові впала стела

Хорошо, что Евгений Вучетич во Львове ничего подобного не изваял

Показати зображення...
За него постарались "саатечественники" - изваяли кучу могил с мирными людьми, расстрелянным в затылок, или сброшенными в шахты
   
Re: У Львові впала стела

P.S.
Воєн - гвалтівник, воєн - окупант.

Пам'ятники не ставили гвалтівникам. Ставили загиблим солдатам.
   
Re: У Львові впала стела

А нашей бабой киевской надо тоже что-то решать - этот писец, который возвышается на город меня пугает с детства.

Как вариант - допилить голову Бандэры вместо родной.  :pofig:
   
Re: У Львові впала стела

Пам'ятники не ставили гвалтівникам. Ставили загиблим солдатам.
Але уособлюють en masse.
   
Re: У Львові впала стела

а мені шкода бо монумент по-своєму красивий
і це історія.
 :weep:

п.с. буде трагікомічно, якщо рагулі-забудовники там вліплять якийьс гавнобуд.
   
Re: У Львові впала стела

а мені шкода бо монумент по-своєму красивий
і це історія.
 :weep:

п.с. буде трагікомічно, якщо рагулі-забудовники там вліплять якийьс гавнобуд.
В тому місці не вліплять, це гарантовано.
МОнумент цікавий, звісно, але, курва, занадто совєцько-мілітаристичний. Завжди негативом віяло від нього.
   
Re: У Львові впала стела

ще б прибрали всю іншу браваду. А то наче в нас все другою світовою живе, яка нічого доброго не принесла
   
Re: У Львові впала стела

а мені шкода бо монумент по-своєму красивий
і це історія.
 :weep:
ну не побачив там краси, вибачайте
   
Re: У Львові впала стела

а мені шкода бо монумент по-своєму красивий
і це історія.
 :weep:

п.с. буде трагікомічно, якщо рагулі-забудовники там вліплять якийьс гавнобуд.

Не завтра, але згодом...

Мене з цим місцем дещо пов'язує... На хворумі я про то казати не можу, але спогади ятрять душу..
   
Re: У Львові впала стела
lab

5-литровый углекислотный давай.  :-B

В Черновицах, слава богу, нашлось всего 147 дегенератов, подписавшихся за снос этого памятника.

Показати зображення...
Петиція щодо знесення пам’ятника радянському солдату та танку у Чернівцях набирає голосів
19.07.2018, 18:34
Підписали її 147 чоловік.

Чернівчани просять знести пам’ятник радянському солдату та танку у Чернівцях.

Нагадаємо, відповідна петиція була опублікована на сайті міської ради.

Автор пише, треба знести пам’ятник радянським окупантам, що розташований на площі Соборній та знести радянський  танк, він розташований по вулиці Гагаріна у Чернівцях. Автор додає, зовсім скоро ми будемо святкувати 27 років Незалежності нашої країни, а в обласному центрі й досі стоять монументи держави-окупанта.

Ще одна причина опублікування петиція, каже її автор, є те, що країна-окупант і досі використовує радянську символіку, щоб пропагувати антиєвропейські та антиукраїнські цінності.

Опублікована петиція була 26 червня, проголосувати за неї можна ще 7 днів. Наразі вона набрала 147 підписів, з необхідних 250.

Джерело: cn.oblast.online/

не накручуйте людей . Гавкіт підлабузнікі . Місто це 200000 народу . А не якіхось 200 хворих націків ....Шо в краіні усі соц питання вірішені ? Шо мае до міста тікі такі назві вул : біндера та шухевич які пов`язані з волиньскою різаниною .

avatar
Онуфрій

19 липня 2018 21:24

Чергова дурня! Один шизанутий вже пропонував вул. Гагаріна зітерти з карти...Схаменіться, придурки! Мир несіть людям, примирення. Пам"ять, як і цвинтарі, не плюндрують1

avatar
Михайло

19 липня 2018 23:31

Я катигорично проти цього безглуздого вчинку!

avatar
Володимир

02 серпня 2018 20:58

Додати коментар
Кацапська гебня і попи мацковські в Чернівцях глибокі корені пустили. Пам'ятаю десь на початку двотисячних хтів купити українську пресу на вокзалі у чарноуцах, то її там майже не було...ледве найшов високий замок.
   
Re: У Львові впала стела

Поки те уйобіще стоїть у Чернівцях, можна сміливо вигукувати на центральній площі: "Чєрновіци - рускій горад!"
Придністров'я, це туди ========>>>> :snooks:
   
Re: У Львові впала стела

Не удивительно: в Черновцах сброд с 1/6 части суши.
+100500. Дофуїща кацапні:

Електронна петиція на сайті Чернівецької міської ради з проханням заборонити знесення пам'ятника Радянському солдату на Соборній площі і танку на вулиці Гагаріна набрала понад необхідні 250 голосів

А нашей бабой киевской надо тоже что-то решать - этот писец, который возвышается на город меня пугает с детства.
Не треба ніфуя з нею робити. Воно туристично прикольне, особливо коли на оглядовий клаптик залізти - краєвид супер
   
Re: У Львові впала стела

+100500. Дофуїща кацапні:

Електронна петиція на сайті Чернівецької міської ради з проханням заборонити знесення пам'ятника Радянському солдату на Соборній площі і танку на вулиці Гагаріна набрала понад необхідні 250 голосів
Не треба ніфуя з нею робити. Воно туристично прикольне, особливо коли на оглядовий клаптик залізти - краєвид супер
І розвернута ніби правильно.
От би герба замінити вдалось...

Останнє редагування: 4 березня 2019 03:07:00 від Taras_Potatos
   
Re: У Львові впала стела

От би герба замінити вдалось...
Зняти нафуй та й усе.
   
Re: У Львові впала стела

нарешті прибрали це одоробло
будували якісно.скільки зусиль потратили сьогодні щоб воно впало.
     навіть той обком партії ,що там недалеко будували був розрахований по міцності вкладеного матеріалу втричі.Власне тому майже всі навколишні села мають будівлі тих часів з того бетеону.арматури  і фінської опалубки.мій товариш був там серед керівників будівельним "клондайком".Скільки було випито і зїдженого там за той навар,а скільки відкладено на чорний день(але напевно крах совка то все зїв.Тому добре що шось було випито :D ).Та фінська опалубка (вперше таку бачив,потім щось подібне побачив вже в америці) лежала штабелями і чекала клієнта,бетоновози возили туда бетон ланцюжком,хоч кожний пятий-шостий ішов на ліво.Арматуру ніхто не рахував і  брати її теж на ліво можна було легко,бо ,як казав,все розраховувалося на потрійну міцність.Тому то що попало в бетон то попало :D  А скільки косяків було в планах-стіни не сходилися,потім то якось вирівнювали і т.д.він показував мені ту синю кальку і промахи в проектуванні на "банкетах". ех часи були,молодість.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія