Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

наша Галактика не плоская

Re: наша Галактика не плоская

мы не можем передвигаться во времени в обратную сторону

отут біз вапроса  B-)
   
Re: наша Галактика не плоская

Ну по-перше вміємо..

По друге - НЕ Знаємо..

 :D
то есть Вы утверждаете что мы всё-таки можем передвигаться во времени не только в одну сторону но и в обратную! только пока не знаем как это сделать и не умеем... ещё раз: во всех измерениях которые мы знаем мы наблюдаем возможность "движения" в 2 стороны, во ВСЕХ кроме времени, так вот когда Вы докажите что есть возможность "передвигаться" во времени не только в одну сторону вот тогда вы можете назвать время измерением, а пока фигушки
   
Re: наша Галактика не плоская

у времени нет обратной стороны
собсна и у пространства его нет, но это не так заметно
у измерений пространства (и не только пространства!!!) есть 2 направления, у времени одно
   
Re: наша Галактика не плоская

то есть Вы утверждаете что мы всё-таки можем передвигаться во времени не только в одну сторону но и в обратную! только пока не знаем как это сделать и не умеем... ещё раз: во всех измерениях которые мы знаем мы наблюдаем возможность "движения" в 2 стороны, во ВСЕХ кроме времени, так вот когда Вы докажите что есть возможность "передвигаться" во времени не только в одну сторону вот тогда вы можете назвать время измерением, а пока фигушки

Я маю на увазі зовсім інше...
Для цього потрібно уяснити , що саме у вашому розумінні переміщення в часі?

Переміщення матеріального тіла у часі не можна..
переміщення як ЕНЕРГІІ можливо..
По друге переміщення в часі можливо... але ви ніколи не потрапите назад у своєї реальність - тільки у сусідню, умовно сусідню.  Ііііі створите іншу послідовність для тій реальністі і ні як не вплинути на цю..
   
Re: наша Галактика не плоская

переміщення як ЕНЕРГІІ
Ене́ргія (від грец. ενεργός — діяльний) — це скалярна фізична величина, загальна кількісна міра руху і взаємодії всіх видів матерії.

етернітас, це не для вас, не переймайтесь, можете й надалі чесати про біо-енерго-інформаційне щось


Останнє редагування: 24 лютого 2019 23:13:06 від costashu
   
Re: наша Галактика не плоская

Я маю на увазі зовсім інше...
Для цього потрібно уяснити , що саме у вашому розумінні переміщення в часі?

Переміщення матеріального тіла у часі не можна..
переміщення як ЕНЕРГІІ можливо..
По друге переміщення в часі можливо... але ви ніколи не потрапите назад у своєї реальність - тільки у сусідню, умовно сусідню.  Ііііі створите іншу послідовність для тій реальністі і ні як не вплинути на цю..
видите Вы говорите "я думаю"... на самом деле у меня тоже очень много мыслей, но не всё что я думаю является истинной, доказанным фактом.
под "перемещением" я понимаю количественное изменение. назовите мне хотя бы одно общепринятое измерение которое количественно изменялось бы только в большую сторону!
   
Re: наша Галактика не плоская
PAL

у измерений пространства (и не только пространства!!!) есть 2 направления, у времени одно

ех, трошки пофілософствую та помрію ;)

Уяви собі двовимірних істот, які живуть на площині
Воні можуть вільно переміщатися по двом вимірам, та спостерігати, як змінюється все навколо.
Тепер уявімо собі, що ця площина переміщується у третьому вимірі. Причому ця ж площина існує у тривимірному світі, з тривимірними об'єктами
З точки зору двовимірних істот це може виглядати десь так:
- ось тут можна було вільно рухатися
- потім на цьому місці з'являється перепона, розмір якох швидко росте
- потім навпаки, розмір перепони зменшується
- потім перепона щезає

Насправді - це площина "пройшла" через тривімірну кулю (чи якйсь інший об'єкт)
Двовимірні вчені роблять висновок, що вони переміщаються у третьому вимірі. Але скептик їм заперечує: чому це вимір? Адже у вимірах ми переміщаємося вільно, а тут ну ніяк не можемо переміщатися, тіки постійно рухаємося у одному напрямку! Це не вимір!

PS. спеціально для costashu - це тільки фантазія  :laugh:
Але красива ж гіпотеза вимальовується: часу як такого нема, є рух через четвертий (п'ятий-десятий) вимір, а ми спостерігаємо тримірний перетин N-мірного об'єкту, який постійно змінюється, й нам здається що то плине час


   
Re: наша Галактика не плоская

PS. спеціально для costashu
пал, час принципово відрізняється від простору з будь-яким числом вимірів, бо час це в першу чергу причинність, а може й тільки причинність
   
Re: наша Галактика не плоская

ех, трошки пофілософствую та помрію ;)

Уяви собі двовимірних істот, які живуть на площині
Воні можуть вільно переміщатися по двом вимірам, та спостерігати, як змінюється все навколо.
Тепер уявімо собі, що ця площина переміщується у третьому вимірі. Причому ця ж площина існує у тривимірному світі, з тривимірними об'єктами
З точки зору двовимірних істот це може виглядати десь так:
- ось тут можна було вільно рухатися
- потім на цьому місці з'являється перепона, розмір якох швидко росте
- потім навпаки, розмір перепони зменшується
- потім перепона щезає

Насправді - це площина "пройшла" через тривімірну кулю (чи якйсь інший об'єкт)
Двовимірні вчені роблять висновок, що вони переміщаються у третьому вимірі. Але скептик їм заперечує: чому це вимір? Адже у вимірах ми переміщаємося вільно, а тут ну ніяк не можемо переміщатися, тіки постійно рухаємося у одному напрямку! Це не вимір!

PS. спеціально для costashu - це тільки фантазія  :laugh:
Але красива ж гіпотеза вимальовується: часу як такого нема, є рух через четвертий (п'ятий-десятий) вимір, а ми спостерігаємо тримірний перетин N-мірного об'єкту, який постійно змінюється, й нам здається що то плине час
усложню задачу для осознания. вот эти плоскатики они не находятся на плоскости, они являются частью плоскости и все что происходит с предметами вокруг них происходит и с ними... и получается каша...
   
Re: наша Галактика не плоская

І що тепер?
   
Re: наша Галактика не плоская

Ене́ргія (від грец. ενεργός — діяльний) — це скалярна фізична величина, загальна кількісна міра руху і взаємодії всіх видів матерії.

етернітас, це не для вас, не переймайтесь, можете й надалі чесати про біо-енерго-інформаційне щось

Що таке хвиля ?
Що таке карпускул ,?

Чому стверджуєте про однорідність отримуєте протилежне..?
Чому протилежне вважаєте правильним ?

Може просто все це тільки підогнана  відповідь..


А зараз про енергію.


Що таке енергія покоя?
Що таке у ВАШЕМУ розумінні: Імпульс, момент імпульсу,  робота, сила, час-, по енційне поле - що все це об'єднує?

Що таке закрита та відкрита система ?


Цікаво не вікіпедія а саме ВАШЕ розуміння..

   
Re: наша Галактика не плоская

видите Вы говорите "я думаю"... на самом деле у меня тоже очень много мыслей, но не всё что я думаю является истинной, доказанным фактом.
под "перемещением" я понимаю количественное изменение. назовите мне хотя бы одно общепринятое измерение которое количественно изменялось бы только в большую сторону!

Для ТОГО щоб отримати докази потрібно мати ПАМЯТЬ..

Кореляція (математика в допомогу) отриманих з Пам'яті даних Надасть ВАМ докази.. але тільки ВАМ - тому що для інших буде це буде НеДОКАЗАНО..

   
Re: наша Галактика не плоская

Що таке хвиля ?
Що таке карпускул ,?

Чому стверджуєте про однорідність отримуєте протилежне..?
Чому протилежне вважаєте правильним ?

Може просто все це тільки підогнана  відповідь..


А зараз про енергію.


Що таке енергія покоя?
Що таке у ВАШЕМУ розумінні: Імпульс, момент імпульсу,  робота, сила, час-, по енційне поле - що все це об'єднує?

Що таке закрита та відкрита система ?


Цікаво не вікіпедія а саме ВАШЕ розуміння..
   
Re: наша Галактика не плоская

ех, трошки пофілософствую та помрію ;)

Уяви собі двовимірних істот, які живуть на площині
Воні можуть вільно переміщатися по двом вимірам, та спостерігати, як змінюється все навколо.
Тепер уявімо собі, що ця площина переміщується у третьому вимірі. Причому ця ж площина існує у тривимірному світі, з тривимірними об'єктами
З точки зору двовимірних істот це може виглядати десь так:
- ось тут можна було вільно рухатися
- потім на цьому місці з'являється перепона, розмір якох швидко росте
- потім навпаки, розмір перепони зменшується
- потім перепона щезає

Насправді - це площина "пройшла" через тривімірну кулю (чи якйсь інший об'єкт)
Двовимірні вчені роблять висновок, що вони переміщаються у третьому вимірі. Але скептик їм заперечує: чому це вимір? Адже у вимірах ми переміщаємося вільно, а тут ну ніяк не можемо переміщатися, тіки постійно рухаємося у одному напрямку! Це не вимір!

PS. спеціально для costashu - це тільки фантазія  :laugh:
Але красива ж гіпотеза вимальовується: часу як такого нема, є рух через четвертий (п'ятий-десятий) вимір, а ми спостерігаємо тримірний перетин N-мірного об'єкту, який постійно змінюється, й нам здається що то плине час

Браво !

Саме таким ЧІНОМ і майже слово в слово .. то що було написано на ФУПІ майже рік тому..


Маленьке но..

Ви упустили один маленький момент точнійше 2:
СПОСТИРИГАЧІИ мають: Свідомість ТА РАЗУМ...


   
Re: наша Галактика не плоская

Показати зображення...

 :D

Ну хорошо..
Тоді Вам дуже просте - поясніть на пальцях різницю між Моментом Імпульсу та Імпульсом...
 ;)
І не згідно формул - і що від чого залежить,  а саме природне розуміння цього..
   
Re: наша Галактика не плоская

Цитувати
ех, трошки пофілософствую та помрію ;)
Прямо телепатія якась... :-B
В юності я носився з ідеєю, що наш тривимірний Всесвіт - це перетин чотиривимірного об'єкта, що проходить нашим тривимірним простором. Якщо чотиривимірний об'єкт скінченний і опуклий (у мат. сенсі), то до деякого часу нашого Всесвіту не існувало - типу Великий Вибух. Оскільки скінченний - то рано чи пізно проскочить весь, а це - кінець нашого Всесвіту.
Хватило ума нікому з серйозних дядьків про це не розповідати... :)
   
Re: наша Галактика не плоская

Але мааазаньке но ..

Для розуму час взагалі немає значення..

Тобто всі ваши думки це ваших думки зараз ..
Ви самі впливаєте на свою повідінку в минулому  з майбутнього ..
І зараз ви транслюється більш точно те, що і міркуєте  ви майбутній .

Ось тому МИ Вміємо - але не знаємо...

Останнє редагування: 25 лютого 2019 01:25:08 від Аeternitas
   
Re: наша Галактика не плоская

Прямо телепатія якась... :-B
В юності я носився з ідеєю, що наш тривимірний Всесвіт - це перетин чотиривимірного об'єкта, що проходить нашим тривимірним простором. Якщо чотиривимірний об'єкт скінченний і опуклий (у мат. сенсі), то до деякого часу нашого Всесвіту не існувало - типу Великий Вибух. Оскільки скінченний - то рано чи пізно проскочить весь, а це - кінець нашого Всесвіту.
Хватило ума нікому з серйозних дядьків про це не розповідати... :)

Великого бадабума вже не буде ..

Тому що знайдена відповідь..


Короче - перед людством весь всесвіт якій нескінченний..
   
Re: наша Галактика не плоская

:D

Ну хорошо..
Тоді Вам дуже просте - поясніть на пальцях різницю між Моментом Імпульсу та Імпульсом...
 ;)
І не згідно формул - і що від чого залежить,  а саме природне розуміння цього..
етернітас, якщо ви не знаєте, то вивчіть, а якщо знаєте, то ви мені не екзаменатор. Про спін точно вивчіть, згодиться
   
Re: наша Галактика не плоская

Ви самі впливаєте на свою повідінку в минулому  з майбутнього
:lol:
   
Re: наша Галактика не плоская

етернітас, якщо ви не знаєте, то вивчіть, а якщо знаєте, то ви мені не екзаменатор. Про спін точно вивчіть, згодиться

Знаю і Спін знаю .. теж і принцип як працює квантовий процесор теж..

Тільки чому ви використовуєте одне то що вам потрібно і забуваєте болт на інше..

Тобто карпускулярна - хвилева теорія вказує на те що ми і Енергія (хвиля) і карпускул..


   
Re: наша Галактика не плоская

Енергія (хвиля)
:lol:
що ви там ще знаєте? )))
сідайте за підручник, я вам серйозно кажу
   
Re: наша Галактика не плоская

:lol:

Мені теж весело від цього.. 

Як кіно яке неодноразово бачив..  іноді нудно іноді смішно..

Вам же потрібні докази.. так ось доказів не буде..

Бажаєте все це почувствовать і побачить? Перестаньте врать -  і послухайте совість..
Все банально просто..
   
Re: наша Галактика не плоская

:lol:
що ви там ще знаєте? )))
сідайте за підручник, я вам серйозно кажу

Ви нагадуєте такого собі щубрілу який все питається в таблиці множення знайти чим пов'язані Пи з Е та з Золотим перетином..

Ви не бажаєте отримати відповідь :
ВИ БАЖАЄТЕ отримати ВІДПОВІДЬ яка сумісна з вашими поглядами і не більше..

Ну тоді це ВАША проблема а не моя..

Ви свій вибір зробили. 


І виглядає він десь так : Все працює від Дізеля..
   
Re: наша Галактика не плоская

Мені теж весело від цього.. 

Як кіно яке неодноразово бачив..  іноді нудно іноді смішно..

Вам же потрібні докази.. так ось доказів не буде..

Бажаєте все це почувствовать і побачить? Перестаньте врать -  і послухайте совість..
Все банально просто..
і ще, етернітас, не пишіть більше про фізику, нічого. Та й про хімію теж. І про біологію до купи. Взагалі іноді краще мовчати, тим більше вам треба багато часу на підручники. Хоча вам вони можуть і не допомогти (

Останнє редагування: 25 лютого 2019 01:55:51 від costashu
   
Re: наша Галактика не плоская

і ще, етернітас, не пишіть більше про фізику, нічого. Та й про хімію теж. І про біологію до купи. Взагалі іноді краще мовчати, тим більше вам треба багато часу на підручники. Хоча вони можуть і не допомогти (

  :D

Не тобі вирішувати -  понімаєш.

НЕ ТОБІ.. залишайся тупим. 
Так мабуть буде більше краще для людства..

Ваш комплекс зубріли з егоїстичним відношення до себе вумного зашкалює..

Ви дуже високого мненія о себе  і за цього у вас багато проблем у власному житті..


   
Re: наша Галактика не плоская

НЕ ТОБІ.. залишайся тупим.
:lol:

якби ви знали, як остогид ваш постійний протинауковий пронос в подібних темах)
   
Re: наша Галактика не плоская

:lol:

якби ви знали, як остогид ваш постійний протинауковий пронос в подібних темах)

 :D

ПротиНАУчНИЙ   - а як ще з цієй секти витягнути..  НОРМАЛЬНИХ..

І ще  ваша перекладання  минулого.. десь рівня 1913-22 рік і не более..  ви отримуєте результат 60 -х..


   
Re: наша Галактика не плоская

І як їх малюють? Бо сфоткати навіть великою витримкою не вийде ))) Навіть у космосі без атмосфери)))
------------------

Компютерна графіка, що тут не зрозуміло.

Ти що правдивий мультик про посадку на Марс не бачив ?
   
Re: наша Галактика не плоская

пацаны, не ругайтесь
   
Re: наша Галактика не плоская

Для ТОГО щоб отримати докази потрібно мати ПАМЯТЬ..

Кореляція (математика в допомогу) отриманих з Пам'яті даних Надасть ВАМ докази.. але тільки ВАМ - тому що для інших буде це буде НеДОКАЗАНО..
думаю Вы путаете корреляцию и интуицию это не одно и тоже
на самом деле я не против любых гипотез, даже самых фантастичных, просто я против чтобы эти гипотезы назывались истиной
   
Re: наша Галактика не плоская


Для розуму час взагалі немає значення..

не согласен, я думаю что время это восприятие наблюдателем количества событий
время не измерение!
   
Re: наша Галактика не плоская

думаю Вы путаете корреляцию и интуицию это не одно и тоже
на самом деле я не против любых гипотез, даже самых фантастичных, просто я против чтобы эти гипотезы назывались истиной

Свідомість або вміння мислити дуже медлена..
Підсвідомість -  в рази в мільйонів разів швидше..

Так ось коли ви міркуєте Ви займаєтесь кореляцієй..  обробкою відомих вам знань..

Але інтуїція - це така сама кореляція тільки це зробила підсвідомість..
Та видає вам вже результат без доказів..
Більшість человечків не мають довіри до своєї інтуїції і починають шукати докази..  тобто робити кореляцію

І це займає майже декілька років..

Вся біда  у фразі КАКІЕ ВАШИ ДОКАЗАТЕЛЬСТВА... Бо бінарна логіка человечків  його ж і біч.. 

А ось з бінарності  людство увести  важко..
Бо завжди отримуєш : ну ось такій догматизм як  у релігіях.. про ще таке хфізичні величини.. і тупі мрію про зіркові ворота.

Чомусь т.з. науковє  розуміння всесвіту  це тільки десь на такому рівні: 
Фізичний смисл  гравітації прозведеніе масс обратно пропорційно квадрату  відстані..

Тобто СМИСЛ у формулі..  хай знає все живе що смисл іх існування у формулі..

Секта блін тупих догматів..
Майже релігія..
 




   
Re: наша Галактика не плоская

видите Вы говорите "я думаю"... на самом деле у меня тоже очень много мыслей, но не всё что я думаю является истинной, доказанным фактом.
под "перемещением" я понимаю количественное изменение. назовите мне хотя бы одно общепринятое измерение которое количественно изменялось бы только в большую сторону!

Тіло як матеріальне явище не зможе бути переміщено..  (точніше можно - но то буде інша реальність а не ця  - тому впливу на зараз  це переміщення не буде  мати впливу).. вперед можна взад ні..
А ось бачити  - зможемо.. і перед і зад..
   
Re: наша Галактика не плоская

пацаны, не ругайтесь
нащо сваритись, просто постійна маячня етернітаса має бути предметом вивчення психіатрів
а може і є

Останнє редагування: 25 лютого 2019 09:52:25 від costashu
   
у измерений пространства (и не только пространства!!!) есть 2 направления, у времени одно

бггг
для того шоб понять, надо немного вкурить ОТО и теорию хаоса

ты никогда не вернешься в изначальное
   
Re: наша Галактика не плоская

нащо сваритись, просто постійна маячня етернітаса має бути предметом вивчення психіатрів

Типичний признак егоїзма .. захісна реакція..  коли один не розуміє іншого..

А зрозуміти є.є є. Клепки не вистачає..

Хфізик з хім ком до купи - розумію тебе навіщо ти це пишешь..


Ладно почнемо з початку..

Ви кажете що не варто брати за основу у фізиці біо-енергетічне інформаційне,  але як його не враховувати :
Якщо - біо це хімія, енергія та інформація цє банальні електромагнітні спалохі..

Ви кажете не потрібно змінювати систему координат.. а як її не змінювати якщо всі докази та опис опиту  починаються з фрази : в такій редакції системі координат , СПОСТИРИГАЧІИ з переміщення фізичної крапки .
Тобто ми вже створюємо і систему координат а ще і СПОСТИРИГАєМО  за цим..

Як не змінювати пастулати, якщо побудована математична модель з використанням цих пастулатіів - вказує що це не так..

Ті самі преобразованія лоренца математична модель якіх будується на лінейной функції  С+  АХ +  ВУ + DZ+Et -  надає нелінейніість вирішення..

Типу м=М0*✓(1+v^2/C^2)
Тобто константи С, А,В,D,,E  зовсім не константи і зовсім не однорідні ні лінейні.
( Как казав один з професорів по фізики - це одна з помилок яка дала якісь правільний результат - тобто відповідь подогна).
А чому не взяти за основу квардатичну функцію  чи експонентну на ТангенсКуту..

Не - влаштовує підогнана помилка..


 
   
Re: наша Галактика не плоская

Свідомість або вміння мислити дуже медлена..
Підсвідомість -  в рази в мільйонів разів швидше..

Так ось коли ви міркуєте Ви займаєтесь кореляцієй..  обробкою відомих вам знань..

Але інтуїція - це така сама кореляція тільки це зробила підсвідомість..
Та видає вам вже результат без доказів..
Більшість человечків не мають довіри до своєї інтуїції і починають шукати докази..  тобто робити кореляцію

І це займає майже декілька років..

Вся біда  у фразі КАКІЕ ВАШИ ДОКАЗАТЕЛЬСТВА... Бо бінарна логіка человечків  його ж і біч.. 

А ось з бінарності  людство увести  важко..
Бо завжди отримуєш : ну ось такій догматизм як  у релігіях.. про ще таке хфізичні величини.. і тупі мрію про зіркові ворота.

Чомусь т.з. науковє  розуміння всесвіту  це тільки десь на такому рівні: 
Фізичний смисл  гравітації прозведеніе масс обратно пропорційно квадрату  відстані..

Тобто СМИСЛ у формулі..  хай знає все живе що смисл іх існування у формулі..

Секта блін тупих догматів..
Майже релігія..
по подчёркнутому - нет конечно! интуиция если Вы хотите аналогию со статистикой больше похожа на прогноз. то есть данные заканчиваются и мы на основе этих данных делаем выводы, то есть "дорисовываем линию на графике" и ждём когда наш прогноз подтвердится или не подтвердится
   
Re: наша Галактика не плоская

бггг
для того шоб понять, надо немного вкурить ОТО и теорию хаоса

ты никогда не вернешься в изначальное
в какой системе отсчёта?
   
Re: наша Галактика не плоская

Чіго ви бібізяни, туть апсуждаіті?  :-)o
У вас же дажі фотачєг Зімлі внятних німа... галактіка їм нє плоская..  :weep:  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія