Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эскалация боевых действий на Кавказе :(

:facepalm1:

А ще "окупанти" мають офіційне представництво в США, де 8 штатів офіційно виступають за визнання їх незалежності, а уряд США зокрема стоїть на позиціях вирішення їх проблеми на умовах самовизначення.
Давай, місцевий дурнику, видкрий іншу гілку присвячену карабахському питанню (щоб не засирати цю) і я там тобі напхаю повну пазуху йухів. А заодно і всім місцевим експертам бл.. по кавказу. А то один хтось тут писав, що Карабах вірменами заселили совєти  :facepalm1: 

І тим не менше, коли азери зараз почали єбошити вірмен і в хвіст, і в гриву, Штати лише традиційно глибоко стурбувалися.
   
Ну як нема. Ти читав пости дилетантки? Вело? Отого хамла Агронома?

Он навіть Сергій не знає куди притулитись. Всьо нє просто.
 
У нас на ФУПі є такі що і про Крим з Донбасом так кажуть

Короче, Людас вибач, що я тебе образив. Беру свої слова назад.
 Бачу ти на майдані з Сергієм був. А отже заслуговуєш поваги.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

а україна визнала геноцид вірменів? отож
а зброю україна грузії надавала а вірменам запропонувала? отож
а раша запропонувала? отож
якби зброю запропонували штати - вірмени вибрали б амерську чи рашистську? отож
я не ідеалізую вірменів, але запитання чому вони водяться з рашистамм риторічні: бо саме рашисти поманили їх допомогою

зараз всі такі розумні стали що з рашистами дружити не можна 
а де такі розумні були до 2014, тоді, коли флотам дружити закликали і сміялись над ющенком який ще у 2008 передрікав рашистську агресію?

І що цей п и з д у н зробив щоб її не було? Призначив Овоча прем'єром ?  Та ще  й універсал підписав .

Ця срань Ющ здавала Україну як склотару.
Як ви зараз здаєте, підтримуючи ворожу нам країну, яка визнала окупацію Криму.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Короче, Людас вибач, що я тебе образив. Беру свої слова назад.
 Бачу ти на майдані з Сергієм був. А отже заслуговуєш поваги.

Ок.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Трохи історії про гарних невинних вірмен. Баку то мабуть теж вірменське місто? Бо в них в планах було очистити його від мусульман назавжди. До речі столиця карабаху названа сама на честь цього більшовицького виродка Степана Шаумяна
там на кавказі нема гарних та невинних взагалі
вірмени азери та турки один одного варті
але хто б що не планував - але на практиці це азери вичистили баку від вірмен
я трохи пам*таю 90-ті і на моїй пам*яті перша різанина це саме коли різали вірмен, навіть раніше, в 88-му
вже потім по всій азії почали різати чужаків і почались біженці, у мене є знайомі українці що тікали з кіргізії кинувши все майно
а почали все це на моїй пам*яті азери
   
І тим не менше, коли азери зараз почали єбошити вірмен і в хвіст, і в гриву, Штати лише традиційно глибоко стурбувалися.

Ну поки що, казати "єбошити в хвіт і гриву" - це я би перебільшення. Зрозуміло, що на даний момент атакуюча сторона технічно переважає вірмен і завдає їм значні втрати. Але, очевидно, що плани були на певний бліцкриг, якого не сталося. Є якесь просування, головним чином на рівнинній території і війна поступово переходить в затяжну стадію. В 1992-1994 всі наступи айзерів починалися з чисельною перевагою та певним просуванням, але потім закінчувалися контрнаступами вірмен і втратою нових територій для айзерів. Остання подібна спроба була в 2016 р.
Зрозуміло, що на даний момент упішний контрнаступ вірмен на рівнині навіть теоретично не є можливим (внаслідок технічної переваги айзерів), імхо.  Але з відео та фото, які постилися в цій гілці, виглядає так, що в плані наземних операцій, де з обох боків задіяна піхота, айзери слабші вірмен. Це моє імхо. 

Це я до того, що США поки що турбуються, бо ще нічого не зрозуміло.


Останнє редагування: 4 жовтня 2020 01:13:49 від Агроном
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Короче, Людас вибач, що я тебе образив. Беру свої слова назад.
 Бачу ти на майдані з Сергієм був. А отже заслуговуєш поваги.
слова не хлопчика. Людасе, прійміть й ви це вибачення достойно. Для срачів в нас є кароффка. А достойні люди мають поважати один одного.
   
там на кавказі нема гарних та невинних взагалі
вірмени азери та турки один одного варті
але хто б що не планував - але на практиці це азери вичистили баку від вірмен
я трохи пам*таю 90-ті і на моїй пам*яті перша різанина це саме коли різали вірмен, навіть раніше, в 88-му
вже потім по всій азії почали різати чужаків і почались біженці, у мене є знайомі українці що тікали з кіргізії кинувши все майно
а почали все це на моїй пам*яті азери

Вірмен в Азербайджані почали гнобити у відповідь на їх сепаратистські потуги. До того часу їх там ніхто не чіпав. І їх не так різали, як виганяли.

А киргизи українців ніколи не різали. Хіба що трохи одне одного лупили після падіння режиму Акаєва.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

diletant(ka), cьогодні в 00:53
Розгорнути попередні цитати...
а україна визнала геноцид вірменів? отож
а зброю україна грузії надавала а вірменам запропонувала? отож
а раша запропонувала? отож
якби зброю запропонували штати - вірмени вибрали б амерську чи рашистську? отож
я не ідеалізую вірменів, але запитання чому вони водяться з рашистамм риторічні: бо саме рашисти поманили їх допомогою

зараз всі такі розумні стали що з рашистами дружити не можна 
а де такі розумні були до 2014, тоді, коли флотам дружити закликали і сміялись над ющенком який ще у 2008 передрікав рашистську агресію?
--------------------------------------

І що цей п и з д у н зробив щоб її не було? Призначив Овоча прем'єром ?  Та ще  й універсал підписав .

Ця срань Ющ здавала Україну як склотару.
Як ви зараз здаєте, підтримуючи ворожу нам країну, яка визнала окупацію Крим
була б я чоловіком то вийшли б ми морду один одному бити за такі наїзди а так петушіться перед жінкою, чоловіче

я підтримую україну і лише україну, у карабасі то не наша війна
а не підтримую ані вірменію, ані азербайджан, ані турцію, азери та турки точно за нагоди будуть різати горлянки українцям без вагань
але оскільки майже всі за баку - я показую що не все однозначно
були б всі за вірменію - показувала б неоднозначність з іншого боку

і не звертаючи увагу на ющенка скажіть краще, де ви всі були, і де була ваша юля, коли закликали флотам дружити?
ви тільки в 14-му прозріли що з москалями дружити не можна
?

ну а вірмени все ще вірять москалям, як ви ж до 14-го вірили
і срань ющенко чи не срань але коли в 2008 передрікав що україна наступна ви ж всі над ним сміялись
а тепер бач, які розумні всі стали



   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Вірмен в Азербайджані почали гнобити у відповідь на їх сепаратистські потуги. До того часу їх там ніхто не чіпав.
у 1998 вже був вірменськмй сепаратизм?
бо сумгаїтська різанина вірмен була в 1998
не намагайтесь  виправдати азербайджанців, все було
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

була б я чоловіком то вийшли б ми морду один одному бити за такі наїзди а так петушіться перед жінкою, чоловіче
За нагоди, познайомив би вас з дівчатками, що піздять чоловіків, аж гай шумить. Босоніж. Інакше би вбивали.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

За нагоди, познайомив би вас з дівчатками, що піздять чоловіків, аж гай шумить. Босоніж. Інакше би вбивали.
колись в юності я займалась самбо, але це було 40 років тому
тож можете махати кулаками
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

колись в юності я займалась самбо, але це було 40 років тому
тож можете махати кулаками
навіщо? Я саме про гендерну рівність та взагалі, проти срачів, окрім бажаних та свірепих.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

навіщо? Я саме про гендерну рівність та взагалі, проти срачів, окрім бажаних та свірепих.
вибачте, я вас з людасом на хвилинку переплутала
   
де ви всі були, і де була ваша юля, коли закликали флотам дружити?
ви тільки в 14-му прозріли що з москалями дружити не можна?
і Харківські угоди підписували за чиєїсь "мудрої" підтримки, і НАТО було "не на часі" ще у 2012...А яким потужним потоком йшли інвестиції в економіку паРаші з грошей, що мали чисто українське походження
а цим все Юля дихати заважає ...на фотошопних фальшивих "бордах"
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

і НАТО було "не на часі" ще у 2012...
краще б мовчали
у юлі нато було не на часі ще в 2008
і вона з рашею та її очільником так дружила так дружила
от я й кажу: це тепер всі розумні стали
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

вибачте, я вас з людасом на хвилинку переплутала
це тяжкий удар для беггі  :facepalm:
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

вибачте, я вас з людасом на хвилинку переплутала
насправді, ми з паном Людасом трохи всеж різні люди. А самбо ваше, завджи з вами. Ви памьятати не будете, а тіло памьятає. Як довго та серьезно займалися.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

це тяжкий удар для беггі  :facepalm:
ні, беггі хороший :)
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

цуко. да заебали вы флудить тут, твари!!
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

це тяжкий удар для беггі  :facepalm:
та да. Не знаю, як ніч переживу.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

цуко. да заебали вы флудить тут, твари!!
головний флудераст форуму вигукнув.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

А самбо ваше, завджи з вами. Ви памьятати не будете, а тіло памьятає.
таки ваша правда
...
видалила




Останнє редагування: 4 жовтня 2020 01:56:52 від diletant(ka)
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

все, я пішла, бо хтось хоче важливу інфу викласти а я заважаю
всім добраніч
   
в Баку святкують військові успіхі айзерів



   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Не стратег, та тут й стратегом бути не треба. Війна буде виграна, а вона вже майже виграна, як оточать Степанокерт.
   
у 1998 вже був вірменськмй сепаратизм?
бо сумгаїтська різанина вірмен була в 1998
не намагайтесь  виправдати азербайджанців, все було

В 1988-му насправді.

Так, був.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

В 1988-му насправді.

Так, був.
розкажить, пане, як знаете. Це повчально.
   
розкажить, пане, як знаете. Це повчально.

В 1988-му стало ясно, що совку буде гайка. Вірмени і азери тоді жили вперемішку по своїх союзних республіках: багато азерів було навіть в Єревані і дуже багато вірменів в Баку. Ніхто нікого не гнобив. І тут облрада НКАО і парламент Вірменської ССР водночас приймають рішення про вихід Карабаху зі складу АзССР і приєднання до Вірменської ССР. А в Карабаху були в дошку азербайджанські міста, той же Агдам. Азери, природньо, охуїли і почали громити вірмен в Сумгаїті, Баку і де тільки вони їм під руку не попадалися. Метою було не так винищити, як вигнати в Вірменію. Масово пішли потоки біженців в обидві країни. Ну а далі совок розпався і почалася війна між вже незалежними Вірменією та Азербайджаном, яка тривала до 1994-го року і в якій за вірмен вписались кацапи. Тому вірмени загарбали вдвічі більше території Азербайджану, ніж займав Карабах.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

В 1988-му стало ясно, що совку буде гайка. Вірмени і азери тоді жили вперемішку по своїх союзних республіках: багато азерів було навіть в Єревані і дуже багато вірменів в Баку. Ніхто нікого не гнобив. І тут облрада НКАО і парламент Вірменської ССР водночас приймають рішення про вихід Карабаху зі складу АзССР і приєднання до Вірменської ССР. А в Карабаху були в дошку азербайджанські міста, той же Агдам. Азери, природньо, охуїли і почали громити вірмен в Сумгаїті, Баку і де тільки вони їм під руку не попадалися. Метою було не так винищити, як вигнати в Вірменію. Масово пішли потоки біженців в обидві країни. Ну а далі совок розпався і почалася війна між вже незалежними Вірменією та Азербайджаном, яка тривала до 1994-го року і в якій за вірмен вписались кацапи. Тому вірмени загарбали вдвічі більше території Азербайджану, ніж займав Карабах.
оце, панове, називають пам'ятю. Воно дорожче за писану історію. Дякую, шановний.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

У хуйла назвали условие для ввода российских миротворцев в Нагорный Карабах, где неделю назад обострился конфликт между Ереваном и Баку.
Об этом сообщил РБК пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков.

По его словам, Россия может пойти на такой шаг только при согласии Армении и Азербайджана.
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(
CPA

Пашиняна расстреляют, и Саркисян будет премьером. Загон Армении в Саюз. Скоро Украина
   
Re: Эскалация боевых действий на Кавказе  :(

Пашиняна расстреляют, и Саркисян будет премьером. Загон Армении в Саюз. Скоро Украина

Армению в союз не возьмут.
Максимум военный протекторат как пуэрто рико.
Да и Пашиняна не станут рясстреливать.
   
Пашиняна расстреляют, и Саркисян будет премьером. Загон Армении в Саюз. Скоро Украина

Швидше навпаки - вірмени зрозуміють, що кацапи їх кинули, підуть на мир з Азербайджаном на його умовах, а потім візьмуть курс на зближення з Заходом. Останнє, можливо, допоможе їм виторгувати дещо кращі умови - щось по типу французів в Алжирі після його незалежності (збереження майна та громадянських прав, гарантії безпеки вірменському населенню після деокупації Карабаху тощо).
   
Міністр закордонних справ Туреччини: Ми готові воювати на боці Азербайджану безпосередньо

Он также добавил, что Анкара систематически поддерживает Украину в вопросе незаконной российской аннексии Крыма и Грузию – касательно Абхазии и Южной Осетии.

"Точно так же поддерживаем и Азербайджан", – резюмировал Мевлют Чавушоглу.

https://world.сегодня/world/wnews/obostrenie-v-nagornom-karabahe-turciya-ugrozhaet-armenii-voynoy-1479769.html
   
Кацапи: без дозволу Азербайджану наших миротворців в Карабаху не буде

https://www.УНІАН/m/world/nagirniy-karabah-rosiya-dopustila-vvedennya-mirotvorciv-u-karabah-novini-svitu-11169425.html
   
Армению в союз не возьмут.
Максимум военный протекторат как пуэрто рико.
Да и Пашиняна не станут рясстреливать.
Власне кажучи... А чому взагалі така ідея в голову ватному прибульцю прийшла щодо Пашиняна. Хіба є за що його розстрілюввти?
   
була б я чоловіком то вийшли б ми морду один одному бити за такі наїзди а так петушіться перед жінкою, чоловіче

я підтримую україну і лише україну, у карабасі то не наша війна
а не підтримую ані вірменію, ані азербайджан, ані турцію, азери та турки точно за нагоди будуть різати горлянки українцям без вагань
але оскільки майже всі за баку - я показую що не все однозначно
були б всі за вірменію - показувала б неоднозначність з іншого боку

і не звертаючи увагу на ющенка скажіть краще, де ви всі були, і де була ваша юля, коли закликали флотам дружити?
ви тільки в 14-му прозріли що з москалями дружити не можна
?

ну а вірмени все ще вірять москалям, як ви ж до 14-го вірили
і срань ющенко чи не срань але коли в 2008 передрікав що україна наступна ви ж всі над ним сміялись
а тепер бач, які розумні всі стали

Well said
   
Модерация нужна чтобы пресекать пропаганду войны
Пропаганда войны необходима.
Пропаганда мира обычно используется агрессором для ослабления жертвы.
Стаття 436. Пропаганда війни

Публічні заклики до агресивної війни або до розв'язування воєнного конфлікту, а також виготовлення матеріалів із закликами до вчинення таких дій з метою їх розповсюдження або розповсюдження таких матеріалів -

караються виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.


Стаття 438. Порушення законів та звичаїв війни

1. Жорстоке поводження з військовополоненими або цивільним населенням, вигнання цивільного населення для примусових робіт, розграбування національних цінностей на окупованій території, застосування засобів ведення війни, заборонених міжнародним правом, інші порушення законів та звичаїв війни, що передбачені міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, а також віддання наказу про вчинення таких дій -

караються позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія