Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

Новый Львов
Новий Світ скоріше-  бувші Маркса,Енгельса,Пушкіна.
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

на мою нескромну думку, московська мова у Львоі більше не становить загрози,
бо українська домінує і це нормально.
Коли таке станеться в Києві, я, нарешті, полегшено зітхну: українська мова відроджена і фунціонує повноцінно.

   

Добробати по факту були бандитсько-терористичні групи з озброєнням.
таке може сказати тільки повністю скацапізована мерзота
а як щодо "Україна перемогла б і без волонтерів" ? Особливо враховуючи, що у 14-15 роках армія і добробати здебільшого трималися саме на волонтерах?
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

на мою нескромну думку, московська мова у Львоі більше не становить загрози,
бо українська домінує і це нормально.
Коли таке станеться в Києві, я, нарешті, полегшено зітхну: українська мова відроджена і фунціонує повноцінно.

А в селі пляківка як?
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

І жідамі
Ну а как же без них родимых)) 
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

Новий Світ скоріше-  бувші Маркса,Енгельса,Пушкіна.
Ну да центральные улицы заселяли партноменклатура, милиция, ну и КГБшники. Все остальные районы москали ютились ближе к большим предприятиям Новый Львив, Майоровка (завод Полерон, АРЗ) Наукова, Стрыйска (Танковый завод, военное училище). и т.д.
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

на мою нескромну думку, московська мова у Львоі більше не становить загрози,
бо українська домінує і це нормально.
Коли таке станеться в Києві, я, нарешті, полегшено зітхну: українська мова відроджена і фунціонує повноцінно.

не станеться  - за 25  років до того як це має статися   українська мова має  панувати в дитячих садочках і в першщих класах..  але диячі садочки і школи києва  є потужним апаратом русифікації, навіть якщо у них формально статус українськи...  тому і через 25  років українська мова  в києві не  буде панувати
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

гонс_к, а ти звІдки?
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

Практично всі мої знайомі львівські москалі - цілком патріотичні,  і зі мною, зазвичай,  українською розмовляють. Є парі ватніків або напіввати,  але це одиниці.
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

гонс_к, а ти звІдки?

коцапе, попроси розумних коцапів хай поставлять тобі українську розкладку клавіатури
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

коцапе, попроси розумних коцапів хай поставлять тобі українську розкладку клавіатури
То до епплу претензії.
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

Я у Львові розачарувався. Ригів багато,прихильники певної політсили тьма! Галіцька самонеміч...снобізм ...та втеча до Польщі. Ні вже не п'ємонт.... ну ж ніяк...
   
https://www.facebook.com/govoryt.velykyi.LVIV/videos/539858756806357/

А тут сеперни похлеще чем на Донбасе. И ни кто же этой твари копняка не даст в сторону своей исторической родины(((

What a fat fuck. До речі, був на базарі в центрі Львова, був свідком як нахабні кацапи починають дискусії типу а почему ві тут руского язика не любите. Дуже толерантні люди на зах україні. Де ті хлопи що араба вчили, араби то фігня, беріться вже за кацапів  :butcher:
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

Я не буду звичайно сперечатися з місцевими жителями.
Просто висловив своі враження.
пс. В Чернівцях наприклад така ж ситуація приблизно—— але з тенденцією на перехід на украінську.
ппс.Запитав у дочки—— в школі і на вулиці спілкуються украінською. Одиниці——російською.
Черновцы в этом плане уникальный город. Эт я как старый чернивчанин проживший в нем с рождения, первые 30 лет своей жизни, и периодически (минимум 2-3 раза в год там бывающий) могу утверждать. Ларчик открывается просто - евреи уехали, села (по большей части именно украинские), подтянулись в город на "свободные" места. К сожалению по большей части все обусловлено именно этим, все остальное (школы, и.т.д.) - постольку-поскольку.
   
Черновцы в этом плане уникальный город. Эт я как старый чернивчанин проживший в нем с рождения, первые 30 лет своей жизни, и периодически (минимум 2-3 раза в год там бывающий) могу утверждать. Ларчик открывается просто - евреи уехали, села (по большей части именно украинские), подтянулись в город на "свободные" места. К сожалению по большей части все обусловлено именно этим, все остальное (школы, и.т.д.) - постольку-поскольку.

тут в Канаді чувак з Чернівців шмалить українською як має бути, і жінка його кацапка десь працює в українському банку чи де. То може вам чорним вівцям треба їхати десь світ за очі щоб ви рідну мову згадали??
   
Я у Львові розачарувався. Ригів багато,прихильники певної політсили тьма! Галіцька самонеміч...снобізм ...та втеча до Польщі. Ні вже не п'ємонт.... ну ж ніяк...

А в Запоріжжі не розчарувались?
Особливо з урахуванням того,що у нас Зе набирав не більше 35%
І про яких ригів ви зараз говорите?
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

тут в Канаді чувак з Чернівців шмалить українською як має бути, і жінка його кацапка десь працює в українському банку чи де. То може вам чорним вівцям треба їхати десь світ за очі щоб ви рідну мову згадали??
Чувачку сколько лет? Языковая ситуация в городе начала очень серьезно меняться в начале-середине 90-х. Если "чувачку" до 40-ка - ничего удивительного в этом я не вижу, причем чем он моложе - тем более не вижу.
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

Чувачку сколько лет? Языковая ситуация в городе начала очень серьезно меняться в начале-середине 90-х. Если "чувачку" до 40-ка - ничего удивительного в этом я не вижу, причем чем он моложе - тем более не вижу.
Так це ж добре, що українське місто заговорило українською, хіба ні?
До речі, російська мова в Чернівцях до 1940 року майже не зустрічалася. Були румунська, польська, німецька, ідиш,українська. Пропали окупанти - пропадають й їхні мови з панівних місць
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

Так це ж добре, що українське місто заговорило українською, хіба ні?
А где я писал, что это плохо? ;)
   
За 30 років незалежності столиця не заговорила української. Це ганьба
   
За 30 років незалежності столиця не заговорила української. Це ганьба

був тимчасовий просвіт напочатку 2000-х, говорило багато українською,  але з приїздом 95 кварталу з москви почала старшна русифікація яка не зупиняється і досі..Київ русифікує всіх україномовних приїжджих
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

був тимчасовий просвіт напочатку 2000-х, говорило багато українською,  але з приїздом 95 кварталу з москви почала старшна русифікація яка не зупиняється і досі..Київ русифікує всіх україномовних приїжджих

95 квартал винен, ну це геніально...
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

був тимчасовий просвіт напочатку 2000-х, говорило багато українською,  але з приїздом 95 кварталу з москви почала старшна русифікація яка не зупиняється і досі..Київ русифікує всіх україномовних приїжджих

а ти якими говорити вмієш?

власне говорити а не читати/писати
   
А кому львівське панство зараз підкидає своє сміття, чи вже працює переробний завод?
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

А кому львівське панство зараз підкидає своє сміття, чи вже працює переробний завод?

Та пуляємо потроху по Україні. Але будьмо справедливі, всі інші нічим не кращі.
   
а ти якими говорити вмієш?

власне говорити а не читати/писати

коцап задає ідіотські питання які не стосуються теми щоб відволікти увагу..
тупо
   
95 квартал винен, ну це геніально...

в  тому числі і він як квінтесенція інформаційної політики кремля  яка врешті-решт сотворила вас прихильники певної політсили а ви привели до влади Зебiла, аватара Коломойського
   
Re: А вы говорите Львов, ЗУ оплот украинства))

в  тому числі і він як квінтесенція інформаційної політики кремля  яка врешті-решт сотворила вас прихильники певної політсили а ви привели до влади Зебiла, аватара Коломойського

А тебе, мародера, хто сотворив?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія