Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос наш

Re: Томос наш

Кажуть що перенесли на річницю запуску першого супутника Землі.
   
Re: Томос наш

Що не кажіть, але грекокатолики - єдині, хто не ліг під фсб-ешних попів.
Грекокаталицьких священників вивозили в Сибір, вбивали, але вони ніколи не пішли на співпрацю з сатаністичною РПЦ МП, чого не скажеш про українське православіє КП.

Мене в 70-х у Львові хрестили в підпіллі. Грекокатолицький священик приходив таємно до дому і хрестив. Такі часи були.
   
Re: Томос наш

Кажуть що перенесли на річницю запуску першого супутника Землі.

Яку річницю? 62-гу чи 70-у?
Бо 61-а була тиждень тому :)
   
Re: Томос наш

Що не кажіть, але грекокатолики - єдині, хто не ліг під фсб-ешних попів.
Грекокаталицьких священників вивозили в Сибір, вбивали, але вони ніколи не пішли на співпрацю з сатаністичною РПЦ МП, чого не скажеш про українське православіє КП.

Мене в 70-х у Львові хрестили в підпіллі. Грекокатолицький священик приходив таємно до дому і хрестив. Такі часи були.


мене теж підпільно в селі, вдома у колгоспного парторга, чоловік 5 нас дітей різного віку хрестив православний піп
   
Re: Томос наш

Яке щастя, що я не православний. Але ж суки, люди чекають, а вони торгуються.
   
Re: Томос наш

Так,ну чо там?
   
Re: Томос наш

Так,ну чо там?

хотелось бы сильно ошибиться, но когда идут долгие терки по Украине, обычно результат фуевый :(
   
Re: Томос наш

мене теж підпільно в селі, вдома у колгоспного парторга, чоловік 5 нас дітей різного віку хрестив православний піп

мене теж православний. Через вікно вночі. В тому районі Галичини навіть підпільних з УГКЦ не було.
   
Re: Томос наш

хотелось бы сильно ошибиться, но когда идут долгие терки по Украине, обычно результат фуевый :(

А с другой стороны помариновать  [KA]  есть гуд
   
Re: Томос наш

Що не кажіть, але грекокатолики - єдині, хто не ліг під фсб-ешних попів.
Грекокаталицьких священників вивозили в Сибір, вбивали, але вони ніколи не пішли на співпрацю з сатаністичною РПЦ МП, чого не скажеш про українське православіє КП.

Мене в 70-х у Львові хрестили в підпіллі. Грекокатолицький священик приходив таємно до дому і хрестив. Такі часи були.

це не так, багатьох  грекокатолицьких священників на об'єднавчому соборі 1946 року змусили перейти в МП
   
Re: Томос наш

Адже тоді навіть критично до нього налаштовані - принаймні значна їх частина, і я в тому числі - віддадуть йому свої голоси.
ні
борня між Варфоломієм і Гундяєм, а голоси Педрі??? Фігвам

Перемога Гундяя (не дай Бог!!!) - буде цеглинкою у перемозі Масковії, а твердість Варфоломія до переможного кінця - буде перемогою і Константинополя і України, причому для нас не тільки церковною.
   
Re: Томос наш

багатьох  грекокатолицьких священників на об'єднавчому соборі 1946 року змусили перейти в МП

Я чіпляюся до слова "багатьох". А назвіть-но цифри!
   
Re: Томос наш

бред. Если влияние оккупантов в Украине будет падать - это позитив.
то якщо юридично лаври належать державі, а МПЪ їх всього лише орендує, то що вартувало державі, якщо вона справді Українська, відмовити ворожому пархату в оренді - хоча би після того кричущого акту неповаги коли московітські попи не встали на вшанування пам"яті загиблих воїнів?
   
Re: Томос наш

а кацапи навпаки пишуть, що сьогодні приймуть позитивне рішення для України
це поганий знак
   
Re: Томос наш

Доповідь за результатами візиту екзархів до України на Синоді Константинопольсько му була сприйнята чудово.   

Про це заявив екзарх Вселенського патріарха, архієпископ Даниїл Памфілійський зі США, повідомляє "Радіо Свобода".

"Доповідь пройшла чудово, ми провели зустріч із патріархом, а сьогодні зранку продовжуємо. Надіємося, що до кінця дня буде офіційне повідомлення. Доповідь була сприйнята чудово", - сказав він.
   
Re: Томос наш

одні джерела пишуть, що сьогодні буде рішення, а інші що через місяць

так часто збирати собор - кожного місяця?
нмд якщо собор три дні, прийняти томос у перший, то два останні дні втрачають сенс - усі попи розбредуться бухати.
так шо думаю що сьогодні.
   
Re: Томос наш

я б сформулював інакше - якщо та церква бере в кацапів бабло за рішення, то нахріна вона така вам потрібна?

не шариш ти в церковних ділах ніфіга, не бере бабло, а отримує пожертви  :punish:
   
Re: Томос наш

Прекрасна гілочка  (tu)

Відразу проявляється вся кацапська шушваль - комуняки, жопоблоківці, уБЮТки та інші хуйловці. Он і бабусь із кортінками і поганими новинами відразу на двох мовах, он і ішаку вже Філарет не такий (бо поки мокаку підтримував, то був для секти майде таким, як Вагіня). Он і ольгінці вже тут. Та й греко-католики не відстають у спарці з комуняками.
Прєлєсно, просто прєлесно!
А що ж з ними буде, коли утвориться УПЦ? Пердаки ж порозносить на шмаття.
Думаешь тебя главсвин с собой заберет, или с этими останешься?
   
Re: Томос наш
HSM

все буде добре.
   
Re: Томос наш

Що не кажіть, але грекокатолики - єдині, хто не ліг під фсб-ешних попів.
Грекокаталицьких священників вивозили в Сибір, вбивали, але вони ніколи не пішли на співпрацю з сатаністичною РПЦ МП, чого не скажеш про українське православіє КП.

КП виник тільки в 1992 р.
   
Re: Томос наш

якщо Варфоломій вже прозоро натякав, що МПЪ за великим рахунком є сектою, то як можна після цього не дарувати Українській церкві автокефалію?
   
Re: Томос наш

Грекокаталицьких священників вивозили в Сибір, вбивали, але вони ніколи не пішли на співпрацю з сатаністичною РПЦ МП, чого не скажеш про українське православіє КП.
КП?
УАПЦ в совєцькі часи була у ще гіршому загоні ніж УГКЦ
   
Re: Томос наш

КП?
УАПЦ в совєцькі часи була у ще гіршому загоні ніж УГКЦ
В 70-х роках у Львові було аж дві церкви УАПЦ, це ті що я знаю, можливо і більше.
Одна Петра і Павла на Мечникова і одна на Підвальній.

А грекокатолицьких не було ні одної.
І де ж тут гірший загон?
   
Re: Томос наш

Понятно. Решили пойти на поводу у зла, чтоб чего не произошло. Это так по-православному...
   
Re: Томос наш

На патріарха давонули впливові політичні сили , щоб не злити хуйла
   
Re: Томос наш
HSM

юлькі та кацапи , агов .
у вас там саюз гепнувся
   
Re: Томос наш

Если коротко.

Не факт, что на днях будет выдан именно Томос, в смысле, передан сам документ. Возможно, но не факт.

Вероятен и другой расклад – публичное объявление о готовности выдать Томос и, возможно, демонстрация самого документа.



Фишка в том, что у нас не создана структура, которая этот Томос примет. Его могут выдать и так (хоть Президенту, хоть епископам, обратившимся изначально с просьбой), но правильнее, красивее и вероятнее передача его новообразованной Украинской единой поместной церкви.

А для этого ее нужно фактически сформировать – провести собор, определиться с предстоятелем, устройством и уставом. Пока этого не было. В этом помогают экзархи Вселенского патриарха, но само фактическое создание новой структуры не завершено.

И говорить о полной победе мы сможем тогда, когда она будет сформирована, и ее предстоятель примет Томос и заявит о себе, как о лидере украинских православных.

Вот. Извините, если я немного сбиваю радость, но я хочу, чтобы у вас не возникало фрустрации в духе “как еще не совсем перемога?” Как-то так.

https://tverezo.info/post/72780
   
Re: Томос наш

більше того
треба прийняти закон про зміну юрисдикції релігійних громад
проти якого купа депів-підкацапників
   
Re: Томос наш

В 70-х роках у Львові було аж дві церкви УАПЦ, це ті що я знаю, можливо і більше.
Одна Петра і Павла на Мечникова і одна на Підвальній.

А грекокатолицьких не було ні одної.
І де ж тут гірший загон?
тоді перепрошую
але у нас тут взагалі не було найменшої альтернативи - тільки МПЪ і жодної української церкви, взагалі
ви неправі лише в одному : УАПЦ - це не КП у тому сенсі, якого набуло це словосполучення з набуттям Україною незалежності
   
Re: Томос наш

Его могут выдать и так (хоть Президенту, хоть епископам, обратившимся изначально с просьбой), но правильнее, красивее и вероятнее передача его новообразованной Украинской единой поместной церкви.
а можуть і не видати
тобто без томосу створюється фактично...секта?..
сподіватимемося, що ТАМ все ж таки не шкідники сидять
бо у разі відмови зрозуміло що краще взагалі ніяких прохань від України не було би
   
Re: Томос наш

а можуть і не видати
тобто без томосу створюється фактично...секта?..
сподіватимемося, що ТАМ все ж таки не шкідники сидять
бо у разі відмови зрозуміло що краще взагалі ніяких прохань від України не було би

да не будет отказа в томосе. а вот потянуть резину могут
   
Re: Томос наш

   
Re: Томос наш

да не будет отказа в томосе. а вот потянуть резину могут
після всього того, що почув світ від Варфоломія в плані Української автокефалії і фактичного сектантства МПЪ, відмовити зараз Україні у цьому томосі - це ганьба для Константинополя
   
Re: Томос наш

https://www.facebook.com/vova.holobutsky/posts/2001864649902017
от ви балувані
у нас вже мільйон років немає гарячої води
звикли..
   
Re: Томос наш
Agh

11.10.18 10:48 Доклад был воспринят прекрасно. Думаю, через несколько часов вы услышите результаты, - экзарх Даниил о Томосе для Украины[/url].
Экзарх Вселенского патриарха, архиепископ Даниил Памфилийский из США, который находился в Киеве в рамках подготовки к предоставлению автокефалии украинской православной церкви и вместе со своим коллегой отчитывается по этому вопросу на заседании Синода Константинопольског о патриархата, выразил надежду на положительное решение относительно предоставления томоса Украине.
Он добавил, что обсуждение в Стамбуле продолжается, и предположил, что официальное решение может быть принято до конца дня, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Радио Свобода".
"Доклад прошел замечательно, мы провели встречу с патриархом, а сегодня утром продолжаем. Надеемся, что до конца дня будет официальное сообщение. Доклад был воспринят прекрасно. Я думаю, все были заинтересованы украинским вопросом, было много вопросов и ответов. Так что думаю, будет что-то положительное. Будет еще продолжение доклада и обсуждение. Думаю, через несколько часов вы услышите результаты", - сказал архиепископ Даниил.
11 октября – третий и последний день трехдневного заседания Синода.
Видео тут: https://цензор/video_news/3090807/doklad_byl_vosprinyat_prekrasno_dumayu_cherez_neskolko_chasov_vy_uslyshite_rezultaty_ekzarh_daniil_o
   
Re: Томос наш

https://www.facebook.com/vova.holobutsky/posts/2001864649902017

Тупило и тот кто это спрашивает и кто постит
   
Re: Томос наш

Дай Бог здоров"я цим двом екзархам
   
Re: Томос наш

Пишут что сегодня что то будет...
   
Re: Томос наш

шо ви так суєтітєсь?
чуваки приймають історічне рішення, не на роки а на століття.
Це має відбутися дуже виважено, а не як у держдумі рф.
   
Re: Томос наш

шо ви так суєтітєсь?
чуваки приймають історічне рішення, не на роки а на століття.
Це має відбутися дуже виважено, а не як у держдумі рф.

+1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія