Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сьогодні переслали.

Сьогодні переслали.

Просто люди, просто так, якіх поважаю,  динька з Криму. Мед.


   
Re: Сьогодні переслали.
tyv

Jamón con melón) (tu)
   
Re: Сьогодні переслали.

Я нічого ім не винен, і вони мені нічого. Просто люди.
   
Re: Сьогодні переслали.

Там на фото ще  цукрова пудра?

Не люблю дині взагалі.
Сьогодні зжер півкавуна.
   
Re: Сьогодні переслали.

Я нічого ім не винен, і вони мені нічого. Просто люди.
тю .. а мне чо то на таких умовах нихера не пересылают
   
Re: Сьогодні переслали.

Довірливий ви. А якщо вони в диньку щось типу новичка вприснули?
   
Re: Сьогодні переслали.

От. Виясняв. Хто прислав. Здаеться, перша версія, що то  тато Зухри. Є ще дві, я маю сказати "спасиби" та не знаю кому. Я того не люблю
   
Re: Сьогодні переслали.

Довірливий ви. А якщо вони в диньку щось типу новичка вприснули?
B-)  :laugh:
   
Re: Сьогодні переслали.

Мабуть таки передали,  не переслали.

А такі диньки зара всюди. 8-)
   
Re: Сьогодні переслали.

Довірливий ви. А якщо вони в диньку щось типу новичка вприснули?
Там раді люди що у хохлів нерухомість та майно віджали. То звідси ми маемо слати привіти, щоби спати не могли , щоби їсти не могли, навіть одяг і той щоби на ринках був чудом оброблений. Але ні, нехай живуть, шож ми  жадні.
   
Re: Сьогодні переслали.

тю .. а мне чо то на таких умовах нихера не пересылают
Вовка, в нас різні поняття "нічого не винен", то в вас рівняеться "нічого не зробив", а в мене- "зробив би за будьяким випадком". А що вам, що мені, ніхто нічого не винен.
   
Re: Сьогодні переслали.

Я нічого ім не винен, і вони мені нічого. Просто люди.

 (tu)
   
Re: Сьогодні переслали.

Просто люди, просто так, якіх поважаю,  динька з Криму. Мед.


Українська мова .
 Повага. дякую.
   
Re: Сьогодні переслали.

Говна на лопате из Крыма. Поц beggy доволен
   
Re: Сьогодні переслали.

Там раді люди що у хохлів нерухомість та майно віджали. То звідси ми маемо слати привіти, щоби спати не могли , щоби їсти не могли, навіть одяг і той щоби на ринках був чудом оброблений. Але ні, нехай живуть, шож ми  жадні.
то є так, пане. Земля під ногами в окупантів має палати. Повинні боятися власної тіні
   
Re: Сьогодні переслали.

то є так, пане. Земля під ногами в окупантів має палати. Повинні боятися власної тіні
мае, но шось пошло не так
   
Re: Сьогодні переслали.

мае, но шось пошло не так
МИ планували, але генерали були проти. Не можна злити , не можна труїти, не можна стріляти. ППц. У людей мародери забрали все, а не можна своє повертати та не можна труїти.
 Ізраїльських методів  у голові немає, є якісь соплі.


   
Re: Сьогодні переслали.

Говна на лопате из Крыма. Поц beggy доволен
беггі не поц, а хороша людина. Моментами він наївний, часом ідеалістичний. Але людина хороша
   
Re: Сьогодні переслали.

Оце розрізав, куйня египетська.

Смак кавуна а ле несправжнього.

http://icecream.me/uploads/0c8e7e6d416a7c69769ddb28a8aa6ff7.png
   
Re: Сьогодні переслали.

беггі не поц, а хороша людина. Моментами він наївний, часом ідеалістичний. Але людина хороша
підтверджую. Чесна та порядна людина.
   
Re: Сьогодні переслали.

Вовка не зрозуміє, є долг, є братерство, люди в середині цієі сфери не кидають один одного. І гроши там не ходять. Як треба із на ззовні, в найкращого хірурга накрутити щось, на кшталт тітановоі плашкі від "дітячого конструктора", то не проблема, зберемо скількі треба. Та проходить час, хтось з Криму приізжає, щось везе, і знаходить соби деякий час до Бучі доіхати, знайти будинок,та маленьку диньку передати. То коштує всіх грошей світу. Це сама смачна динька в світі. Це, подяка, Володя, вам того, боюся не зрозуміти. Прівезли б дурацьку квітку, то була б найкраща квітка в світі. Так. Вам не зрозуміти.
   
Re: Сьогодні переслали.

Оце розрізав, куйня египетська.
Смак кавуна а ле несправжнього.
http://icecream.me/uploads/0c8e7e6d416a7c69769ddb28a8aa6ff7.png

То якась фуйня з супермаркету а не з ринку, й ніж до речі також фуйовий.
   
Re: Сьогодні переслали.

Була б ця маленька динька солона, або ніяка, то все одне подяка, була б найсмачніша.
   
Re: Сьогодні переслали.

У одній державі, не буду говорити у якій, так розвинена посмта за смерть людей, що у роддомах у новонароджених окремі лотки і там пластинка чудова. Що дівчаткам що хлопчикам. Вони не можуть плодитися після перебування у тох лоточках у родильних домах , негодні стають.


Це здорові методи. А не соплі, кубань, таганрог, стародубщина, все просрали а забирати , ну як можна, воно ж нам не треба. А може люди котрі там живуть у наших домах і не винні. Пазоріще.
   
Re: Сьогодні переслали.

Татари не забувають ні зла, ні добра. Мегалюди. Я, нажаль, так не вмію.
   
Re: Сьогодні переслали.

що у роддомах у новонароджених окремі лотки і там пластинка чудова. Що дівчаткам що хлопчикам. Вони не можуть плодитися після перебування у тох лоточках у родильних домах , негодні стають.
Шо таке "пластинка", це якийсь кацапізм? Бо українською буде платівка.
Хоча, хз шо ти маєш на увазі, набуханий єврей )))
   
Re: Сьогодні переслали.

як ти можеш планувати труїти ворога, ми зброєю не можемо, ссяки течуть, а ти труїти плануеш. То енцівілізовано, то звірячі якісь методи!
 

Ібпанати
 Треба так робити, щоби вода була страшна, одяг у отруті, їжа з вітамінами. все щоби казало у Криму- труїмо, жити щурам на нашій землі не дамо.

   
Re: Сьогодні переслали.

Була б ця маленька динька солона, або ніяка, то все одне подяка, була б найсмачніша.

Та да, весь ФУП должен знать как beggy у Крымских задницы лижет. Нет сил хоть промолчать с этим позорищем.
   
Re: Сьогодні переслали.

Шо таке "пластинка", це якийсь кацапізм? Бо українською буде платівка.
Хоча, хз шо ти маєш на увазі, набуханий єврей )))
Я не бухаю , не забувай.
Відрізок чудом еталу, маленький у пластику.

Тому і Ізраїль. А не нада пірістать стрілять. а криме не мечтайте, і компенсацій не дамо і все що втратили помалкуйте. Бо ми голубі міра а не мстиві чудотворці.
   
Re: Сьогодні переслали.

Та да, весь ФУП должен знать как beggy у Крымских задницы лижет. Нет сил хоть промолчать с этим позорищем.

 Пьорні с приз г а   мі. Коля.
   
Re: Сьогодні переслали.

Ні, весь фуп має знати, як оля ненавидить украінців.
   
Re: Сьогодні переслали.

Відрізок чудом еталу, маленький у пластику.
ШО, йопт? розшифруй, тверезий єврей ))) :gigi:
"чудом еталу", як шось чукотське звучить )))

Останнє редагування: 26 липня 2021 23:30:26 від птах Сорока
   
Re: Сьогодні переслали.

Вовка не зрозуміє, є долг, є братерство, люди в середині цієі сфери не кидають один одного. І гроши там не ходять. Як треба із на ззовні, в найкращого хірурга накрутити щось, на кшталт тітановоі плашкі від "дітячого конструктора", то не проблема, зберемо скількі треба. Та проходить час, хтось з Криму приізжає, щось везе, і знаходить соби деякий час до Бучі доіхати, знайти будинок,та маленьку диньку передати. То коштує всіх грошей світу. Це сама смачна динька в світі. Це, подяка, Володя, вам того, боюся не зрозуміти. Прівезли б дурацьку квітку, то була б найкраща квітка в світі. Так. Вам не зрозуміти.
ой.. начинается.. ну шо Вы там такого моглы зробыть хорошего?))
   
Re: Сьогодні переслали.

ШО, йопт? розшифруй, тверезий єврей ))) :gigi:
Не можна, додумайся. скажу так, арабесів лечинки негодні стають. І в Вольфсон ідуть як скажені народжувати з окупованих територій.  :laugh:
   
Re: Сьогодні переслали.

Да я уже поняла. Не просто крымский а крымский татарин. Тут у beggy слёзы из жопы и потекли, бо пацан переживает.
   
Re: Сьогодні переслали.

Там на фото ще  цукрова пудра?

Не люблю дині взагалі.
Сьогодні зжер півкавуна.

І що  - кавуни вже стиглі ??? пізно ж все в цьому році...
   
Re: Сьогодні переслали.

ой.. начинается.. ну шо Вы там такого моглы зробыть хорошего?))
Вовік, беггі людина дуже порядна, не дивуйся. Прсото ти інший.
   
Re: Сьогодні переслали.

Не можна, додумайся. скажу так, арабесів лечинки негодні стають. І в Вольфсон ідуть як скажені народжувати з окупованих територій.  :laugh:
Шось ти геть запіздівся, друже Вимушений )))
   
Re: Сьогодні переслали.

Шось ти геть запіздівся, друже Вимушений )))
не віриш? запитай у мене а бо у когось хто знає таке.
   
Re: Сьогодні переслали.

ой.. начинается.. ну шо Вы там такого моглы зробыть хорошего?))
про таке не розповідають. мабуть, нічого. Та чомусь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія