Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))

мабуть твої кенгурята так і не дочекаються сканів чеків на покупки СєкГєя-Тєвновтси.
   
Сергію, - МОЗГАМИ надо отличаться ....МОЗГАМИ....... (td)  :D
   
Сергію, а у вас там зараз є щось типу «блошиних ринків»? Чи вже все розпродано ще до нас? Чому не хочеш зайнятися скупкою срібла, золота, порцелянових виробів? Звичайно, потрібно в тому розумітися, але ти активний, енергійний, зможеш осилити при бажанні
   
В штатах нащадки багатих людей в тому не розуміються, продавці часто взагалі не орієнтуються. Зараз покажу
   
Це сьогоднішня знахідка, дружина заплатила 1$. Здавалося б, лялька та й лялька. Але ні. Це лялька німецької фірми Александер виробництва 60-их років. На ідеї такі розходяться, як пиріжки, за ціною вище 100$
   
У київі стоїш у черзі десь на касах, стоїть у недорого у одязі Чувак і у фірмовому десь позаду, хто з них заможній зрозуміло. Не тойщо тягнеться а той що у простому одязі має все.

Про совків у костюмах я взагалі мовчу, у костюмах за килькоб ходили у банкроті ссср
   
Ібеі, перепрошую
   
А це німецька порцеляна. Фігурка зліва придбана за 1$, теперішня ціна на відповідних ресурсах з продажу не менше 100$. Ту, що справа композицію, ми придбали кілька тижнів тому за 70$. У Львові аналогічна минулого літа продавалась за 600$, але відреставрована, тобто вона була в багатьох місцях надбита. При нагоді поцікався цим питанням в Німеччині. Німці, звичайно, це не дурні американські ковбої, але можливо можна щось відшукати
   
А це німецька порцеляна. Фігурка зліва придбана за 1$, теперішня ціна на відповідних ресурсах з продажу не менше 100$. Ту, що справа композицію, ми придбали кілька тижнів тому за 70$. У Львові аналогічна минулого літа продавалась за 600$, але відреставрована, тобто вона була в багатьох місцях надбита. При нагоді поцікався цим питанням в Німеччині. Німці, звичайно, це не дурні американські ковбої, але можливо можна щось відшукати
Перестаньте, а то филолог третьего разряда начнёт еженедельные фотоотчеты с блошиных рынков постить, заспамит весь форум
   
колись давно років 15 назад  ми возили німця  він був золдатом  а америка приймала тоді всіх солдатів
солдати не винні іх мобілізували
і уньго в кімнатах були трофеї  взяли польшу стінкапольскіх трофеів взяли францію. французкі трофеі
чешскі російскі українські
так що є зиск дивитися і в америці тутфріців більшє
   
Сіруля, то де скани чеків на придбаний одяг?

Сьогодні субота, ти не на насєстах у дойчешвайне, час у тебе був їх посканувати. Або викладуй скани чеків, або завали свій хлєбальнік і мінімум місяць не відсвічуй на фупі, брехло смердюче. Наїбать воно вздумало...

"Або... або"
" завали хлєбальник"))——
Що за жінка така?(((
А воно ж цим ротом ще й ість(((
Карофка, я в цьому сезоні ще тебе не посилав?))
Не благай))——мені смішні твоі потуги до мене достукатися)))
   
Сергію, а у вас там зараз є щось типу «блошиних ринків»? Чи вже все розпродано ще до нас? Чому не хочеш зайнятися скупкою срібла, золота, порцелянових виробів? Звичайно, потрібно в тому розумітися, але ти активний, енергійний, зможеш осилити при бажанні

Ніколи не цікавився тими ринками(((
Наші всі туди кожні вихідні бігають ((——
А мені якось воно не заходить((——
Як і в секонд хендах-- був може раза три((
   
Що ще там?
Кому не відповів з притомних?))
   
Ніколи не цікавився тими ринками(((
Наші всі туди кожні вихідні бігають ((——
А мені якось воно не заходить((——
Як і в секонд хендах-- був може раза три((
А каска у тебе з секонд хенду та і роба. Так що не свисти тут, просто ти голодранець, от і тішиш себе.

А після слов фупчикам, що вони тобі заздрять, думаю  ти став гавном неадекватним.
   
А каска у тебе з секонд хенду та і роба. Так що не свисти тут, просто ти голодранець, от і тішиш себе.

А після слов фупчикам, що вони тобі заздрять, думаю  ти став гавном неадекватним.

Та то не всі заздрять звичайно))
ФУП—— це ж форум олєгархів))
Лишень голодранці—— тіпа тебе))
   
Ну і карофка на мене зуб тримає)))——
Ну то іі проблеми, а не моі)))
   
Тупе робоча сила, не освіти не майна не землі не авто ніхця нема. ПНХ рванина. Я гидую тобою, ще на гівно чорнорабоче я не реагував. ПНХ.
   
Тупе робоча сила, не освіти не майна не землі не авто ніхця нема. ПНХ рванина. Я гидую тобою, ще на гівно чорнорабоче я не реагував. ПНХ.
"Хлєбальник завали"(с), пістунець)))
Ще одно знайшлося "заможне"чмо(((
Закусюй))
   
Серега, нахера такая жизнь — отстоять месяц на этих сраных лесах, корячится, шоб пойти потом спустить все на какие-то уебищные футболки (тебе еще тут не говорили, что в той оранжевенькой футболке с надписью про Версаче на всю грудину ты похож на пи@ара?), потому что на нормальные тебе бабосы жалко.   :-)o
   
Серега, нахера такая жизнь — отстоять месяц на этих сраных лесах, корячится, шоб пойти потом спустить все на какие-то уебищные футболки (тебе еще тут не говорили, что в той оранжевенькой футболке с надписью про Версаче на всю грудину ты похож на пи@ара?), потому что на нормальные тебе бабосы жалко.   :-)o

Так то не свою зарплату я спустил))—— среднюю украинскую))—— там на видео все сказано об этом))
Версаче——норм))
А "нормальные" футболки о—твоему это какие?))

пс. Кстати фоточки))——






   
Перестаньте, а то филолог третьего разряда начнёт еженедельные фотоотчеты с блошиных рынков постить, заспамит весь форум
:lol:  :weep:
   
А собаку підстригти, або хоч просто помити та зав'язати хвостик, щоб шерстяка в очі не лізла - немає часу та грошей, Сергій?

Вона ж у вас, як той бомж.

Дві жінки є вдома і такий запущений песик?

І не кажіть мені про черги у ветсалонах, зараз вже другий місяць літа закінчується.

А на голові можна і самим було б підстригти, щоб собаці хоч щось було видно...

Останнє редагування: 24 липня 2021 21:25:55 від шуша
   
А собаку підстригти, або просто помити та зав'язати хвостик, щоб шерстяка в очі не лізла - немає часу та грошей, Сергій?

Вона ж у вас, як той бомж.

Дві жінки є вдома і такий запущений песик?

І не кажіть мені про черги у ветсалонах, зараз вже другий місяць літа закінчується.

А на голові можна і самим було б підстригти, щоб собаці вхоч щось було видно...
;o а де ти її побачила?

то у нього ще й собака є? вот же ж живодьор скотінку мучяє..
   
;o а де ти її побачила?

то у нього ще й собака є? вот же ж живодьор скотінку мучяє..

   

Версаче——норм))


 :facepalm1:  плять, фелолух, ты вообще читал, что там написано на этой футболке?

текст мелкими буквами
   
Трохи поспішив я з оцінкою ляльки. Дружина пере шерстила відповідні ресурси, можна таку ж за 15-20$ знайти, + вартість пересилки. Але це зрозуміло, ми сьогодні вперше в житті тут ляльку купили
   
Показати зображення...
єбба... бідна скотінушка. А то точно не сусідська? Мож то сусіди дали на передержку?
   
Re: Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))

єбба... бідна скотінушка. А то точно не сусідська? Мож то сусіди дали на передержку?

Він уже доньчину подругу брав на пєрєдержку :shuffle:
   
Він уже доньчину подругу брав на пєрєдержку :shuffle:
:gigi: а каг же ж, помніцца, помніцца, "Дитинка приблудилась.."
   
Альфа Індастріс супер бренд.
Авіація.

Усе решту шлак.
   
Альфа Індастріс супер бренд.
Авіація.

Усе решту шлак.

Так є в мене альфа індастріз))
А все решта——під настрій))
   
:facepalm1:  плять, фелолух, ты вообще читал, что там написано на этой футболке?

текст мелкими буквами
Мені аж цікаво стало що там написано)))
   
Бля...за такий стан собачки тебе каструвати треба !  :diablo:
   
А собаку підстригти, або хоч просто помити та зав'язати хвостик, щоб шерстяка в очі не лізла - немає часу та грошей, Сергій?

Вона ж у вас, як той бомж.

Дві жінки є вдома і такий запущений песик?

І не кажіть мені про черги у ветсалонах, зараз вже другий місяць літа закінчується.

А на голові можна і самим було б підстригти, щоб собаці хоч щось було видно...

Маємо вже термін на 3 вересня у ветсалон))
Моі постригти би собачку і постригли——але я сказав шоб чекали вже щоб все до порядку було))
   
Re: Скільки коштує Шмот?)) Потратив місячну зарплатню))

Мені аж цікаво стало що там написано)))

pedreiro :D
   
Бля...за такий стан собачки тебе каструвати треба !  :diablo:

Та да))
Трошки не стрижена(((
Але й не більше))
Дякуємо за турботу))
   
pedreiro :D

Так поясніть що там і до чого?))
   
Йорка не стригли 3 місяці.
Позор.
   
більше. мінімум рік.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія