Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Паспорт вакцинации

Re: Паспорт вакцинации

Ага, "осознанная нєабхадімасть".

Наскільки ж тупиздням в голову ввійшов совок, га?

Так поясниш колись своє розуміння ПОВНОЇ СВОБОДИ?

Мені дійсно цікаво.
   
Re: Паспорт вакцинации

Так поясниш колись своє розуміння ПОВНОЇ СВОБОДИ?

Мені дійсно цікаво.
Довбойоб, іди на_ху_й.
   
Re: Паспорт вакцинации

Довбойоб, іди на_ху_й.

Зрозуміло. Ти генератор випадкових слів. Із дуже мізерним запасом тих самих слів. Як правило матюччя.

А я то гадав що дійсно існує якась цікава ідея чи теорія. А тут як завжди яма з фекаліями...

Не цікаво...

 :(

   
Re: Паспорт вакцинации

Зрозуміло. Ти генератор випадкових слів. Із дуже мізерним запасом тих самих слів. Як правило матюччя.

А я то гадав що дійсно існує якась цікава ідея чи теорія. А тут як завжди яма з фекаліями...

Не цікаво...

 :(

Все що тобі має бути цікаво, це твоя шизофренія. Візьми ще раз перечитай свій єбанатізм в цій гілці і таки йди накуй до шрінка. І цю ТП з собою забери

пошел на х у й на свои одноклассники к братьям по разуму!

   
Re: Паспорт вакцинации

Ага, "осознанная нєабхадімасть".

Наскільки ж тупиздням в голову ввійшов совок, га?
----
Та то не совок а ідолопоклонство.
Мені тут недавно один розповідав,що,мовляв,дофуя ти розумієш,ТАМ(нагорі) такі люди,яких ти ,простяк ніколи не зрозумієш навіть,бо вони тааакі розумні та мудрі,раз туди долізли. Небожителі,коротше,а я- ніщеброд та тупак!

Останнє редагування: 14 квітня 2021 23:20:28 від Blokh
   
Re: Паспорт вакцинации

----
Та то не совок а ідолопоклонство.
Мені тут недавно один розповідав,що,мовляв,дофуя ти розумієш,ТАМ(нагорі) такі люди,яких ти ,простяк ніколи не зрозумієш навіть,бо вони тааакі розумні та мудрі,раз туди долізли. Небожителі,коротше,а я- ніщеброд та тупак!

В тому є доля правди. Нормальній людині, кондових психопатів зрозуміти важко.

Ще й тєрпіли привчені вірувати що там люди огого!
   
Re: Паспорт вакцинации

Гадаєте тупиздєнь маковій один?

Ось справжня потвора надрукована в Scientific American:

Behavior & Society | Opinion

The Antiscience Movement Is Escalating, Going Global and Killing Thousands

Rejection of mainstream science and medicine has become a key feature of the political right in the U.S. and increasingly around the world

By Peter J. Hotez on March 29, 2021




Antiscience has emerged as a dominant and highly lethal force, and one that threatens global security, as much as do terrorism and nuclear proliferation. We must mount a counteroffensive and build new infrastructure to combat antiscience, just as we have for these other more widely recognized and established threats.

Antiscience is the rejection of mainstream scientific views and methods or their replacement with unproven or deliberately misleading theories, often for nefarious and political gains. It targets prominent scientists and attempts to discredit them. The destructive potential of antiscience was fully realized in the U.S.S.R. under Joseph Stalin. Millions of Russian peasants died from starvation and famine during the 1930s and 1940s because Stalin embraced the pseudoscientific views of Trofim Lysenko that promoted catastrophic wheat and other harvest failures.

Останнє редагування: 14 квітня 2021 23:39:28 від Петро Шаблезуб
   
Re: Паспорт вакцинации

Алєні, уважно слухаємо що цей добродій говорив рік тому щодо коронавірусних вакцин. Не вірете мені, вірте хоч цьому психопату.

https://www.c-span.org/video/?c4861348/user-clip-dr-peter-hotez-speaks-congress-coronavirus-vaccines
   
Re: Паспорт вакцинации

Все вірно. Вакцинація добровільна, ніхто нікого не може примусити. Тим більше не може втручатись в приватне життя і залазити на приватну територію. Там ви восновному самі собі хазяї. За деякими виключеннями. Ви самі встановлюєте свої власні правила на тій вашій приватній території.

АЛЕ.

Є ще громадська територія. Де правила встановлює громада. Шляхом обрання місцевих чи центральних органів влади. І якщо правила на тій ГРОМАДСЬКІЙ території (місто, держава) передбачають щеплення і/чи паспорт щеплення, а інакше на тій території не можна знаходитись, то у вас є вибір - дотримуватись тих правил і вільно пересуватись по тій території, або ігнорувати ті правила і не вилазячи сидіти ра своїй власній приватній території із своїми правилами.

Не плутайте приватну і громадську власність.

І ще. Чомусь дехто вважає, що СВОБОДА значить, що можна робити ЩО ЗАВГОДНО. Ні, це не так. Свобода, це можна робити що завгодно в межах встановлених правил. І ніхто не має права обмежувати вас в рамках тих встановлених правил. А з іншого боку ви також не маєте права порушувати ті правила. Інакше вас позбавлять свободи. Вже в іншому розумінні.


дійсно варто віддати свободу через оце?
чим рак і серцево судинні захворювання"гірші"?

   
Re: Паспорт вакцинации

Просто тіко кошенята народжуюцця.

Йдеться не про абстрактну свободу, а про свободу в контексті суспільства.

Разве понятие "контекст общества" не обзначает с ясностью какие-то ограничения, которые определяются обществом?

А это же не свобода по определению.
   
Re: Паспорт вакцинации

А вони вистрілять балоном із слізогінним газом. І візьмуть тебе тепленьким.

Або і фугасом. Просто так, розважаючись. Бо в цей час були не голодні. Вони ж мають право так робити. Це ж свобода. Ні?

Давайте разберем эту ситуацию по составляющим.

Вы считаете голодных людей свободными. И в этом логическая ошибка.

Ведь голод - это то, что заставляет этих людей совершать какие-то поступки.

Неважно - хорошие эти поступки или плохие.

Но если человек совершает какие-то поступки не по собственному желанию, а из-за каких-то внешних факторов, то он не может считаться свободным.

Допустим, что эти люди нападают на других не из-за голода, а просто так, потому что хочется.

Свободны ли они в этом случае? Да, свободны.
   
Re: Паспорт вакцинации

Разве понятие "контекст общества" не обзначает с ясностью какие-то ограничения, которые определяются обществом?

А это же не свобода по определению.

Це всі знають чи чули, що індивідуальна свобода в суспільному контексті закінчується де починається власність іншої особи. Нема такої свободи красти або вбивати. Це порушення свободи мати зароблене та розпоряжатися власним тілом. Це кримінал за визначенням.
   
Re: Паспорт вакцинации


Нема такої свободи


Что и требовалось доказать.

   
Re: Паспорт вакцинации

Что и требовалось доказать.

Ще один. Дивлюся в книгу, бачу фігу.  :facepalm1:
   
Re: Паспорт вакцинации

Ще один. Дивлюся в книгу, бачу фігу.  :facepalm1:

Вот зря Вы так. В книгах много хороших вещей есть, кроме фиг.
   
Re: Паспорт вакцинации

Вот зря Вы так. В книгах много хороших вещей есть, кроме фиг.

Папіздєть, це туди ----->
   
Re: Паспорт вакцинации

Папіздєть, це туди ----->

Откуда Вам известно это направление?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія