Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Водії вакциновані або з тестом: МОЗ посилило правила пасажирських перевезень :gigi:

Не я овца а вы баран. Теперь на то что вы раньше могли делать просто так вам необходимо иметь специальное разрешение. Которое у вас в любой момент можно и отобрть. А так конечно всё прекрасно.

ну так се ля ві
я обираю життя без обмежень, а ти - тремтіти у бункері
твій вибір, живи з цим

   
Якщо ти ще не захворіла на 4-5-й день, можливо, уже стикалася з хворобою та перенесла в легкій формі.
В серпні ми приїхали з дачі в Київ, захворів син 9тирічний, потім чоловік, потім я. Соплі, кашель, невисока температура, тиждень і все минуло.
Що то було, хтозна.
   
А питання чого це, якщо примусово вакцинують шмурдяками, що не пройшли клінічні дослідження в повному обсязі і віддалені наслідки невідомі?

О долгосрочных последствиях эта публика очевидно вообще не здумывается. От слова совсем. Рады как дети что вожжи слегка попустили.
   
Дякую за підтвердження моєї тези.

Якщо пан вважає такі прислів'я аогументованою відповіддю, то швидше всього воно повернеться пану.
Будьте обережніше зі словами

Якщо ви переконані у своїй правоті, то дуже дивно, що вас зачепило народне прислів'я.
   
В серпні ми приїхали з дачі в Київ, захворів син 9тирічний, потім чоловік, потім я. Соплі, кашель, невисока температура, тиждень і все минуло.
Що то було, хтозна.

Так пойди сдай на антитела, забор крови из вены достаточно научно доказан для тебя?
   
О долгосрочных последствиях эта публика очевидно вообще не здумывается. От слова совсем. Рады как дети что вожжи слегка попустили.
От я і кажу, що це якийсь злочинний експеримент над всім людством. А вони вірять, що це благо на користь людства.
А час всіх розсудить. Нам треба вижити неушкодженими.
   
Так пойди сдай на антитела, забор крови из вены достаточно научно доказан для тебя?
Я зараз в селі в Дніпропетровській області, вчора похоронили дядька, я доглядаю хвору заплакану тітку, двоюрідній брат, у якого є водійські права і дві машини, лежить у себе вдома з температурою 39, тести на корону робити відмовляються і тітка, і брат.
І тут я така "А чи не перевірити мені сьогодні антитіла?". Просто найкращий день для цього.
   
Я зараз в селі в Дніпропетровській області, вчора похоронили дядька, я доглядаю хвору заплакану тітку, двоюрідній брат, у якого є водійські права і дві машини, лежить у себе вдома з температурою 39, тести на корону робити відмовляються і тітка, і брат.
І тут я така "А чи не перевірити мені сьогодні антитіла?". Просто найкращий день для цього.

Я нигде не сказал что прямо сейчас. Просто с августа думать шо оно было. Проще сдать тест сразу или потом на антитела. Мои соболезнования и носите хотя бы маски.
   
Я нигде не сказал что прямо сейчас. Просто с августа думать шо оно было. Проще сдать тест сразу или потом на антитела. Мои соболезнования и носите хотя бы маски.
Що покаже тест на антитіла - була Дельта чи "щось було"? От мене дивує ваша віра в тести. Чи той тест аргумент не боятися тепер нічого?
   
Що покаже тест на антитіла - була Дельта чи "щось було"? От мене дивує ваша віра в тести. Чи той тест аргумент не боятися тепер нічого?

Ні, лише покаже наявність антитіл. Здай сама, воно вартує фігню, але принаймні будеш знати, чи хворіла.
   
Я нигде не сказал что прямо сейчас. Просто с августа думать шо оно было. Проще сдать тест сразу или потом на антитела. Мои соболезнования и носите хотя бы маски.
Дякую за співчуття. Маску ношу в магазин і церкву.
   
Ні, лише покаже наявність антитіл. Здай сама, воно вартує фігню, але принаймні будеш знати, чи хворіла.
А як хворіла, то більше не захворію? Кожен рік новий штамм, нє?
   
А як хворіла, то більше не захворію? Кожен рік новий штамм, нє?

Якщо все ОК з імунітетом, у середньому півроку. Але це питання ще вивчається, можливо, і довше триває.
   
Якщо все ОК з імунітетом, у середньому півроку. Але це питання ще вивчається, можливо, і довше триває.
Не меньше года
   
Що покаже тест на антитіла - була Дельта чи "щось було"? От мене дивує ваша віра в тести. Чи той тест аргумент не боятися тепер нічого?

Уже ответили. Я предпочитаю знать что со мной, чем надеяться на авось и небось. Может фаталистам проще жить в такую пору.
   
Я зараз в селі в Дніпропетровській області, вчора похоронили дядька, я доглядаю хвору заплакану тітку, двоюрідній брат, у якого є водійські права і дві машини, лежить у себе вдома з температурою 39, тести на корону робити відмовляються і тітка, і брат.

"Й собака ридала"

Сусіда (через дорогу) у травні 2020 забирає швидка. Вмирає наступного дня.
Діагноз - корона. Сімья - 8 людей живуть разом, усі в ахуї.
Наполягли на незалежній экспертизі перед похованням.
Діагноз - відрив тромба у легенях, усі симптомі як у гриппа - кашель, температура, нежить.
То, б***ь, "лікарі" на кожному такому діагнозі копійку собі роблять, а народ, як Via, тут звездить.
Ковід, ковід.... Ху(й)від - немає такої хвороби, є ускладнення як після будь якої простуди.
Почитайте на мінздраві етикетки до "вакцин". Там жодного слова про вакцину - але маємо "препарат ургентного лікування"
Доведіть що то не віпробування на нас різної поіпені. Шоб ви здохли, вакцинаторі йобані.
   
Не меньше года

Я ж кажу: питання вивчається. Імунітет - це не лише антитіла.
   
Доведіть що то не віпробування на нас різної поіпені. Шоб ви здохли, вакцинаторі йобані.
:lol:
Доведіть... - кому ви нахєр здалися, щоб у жовтні 2021 вам ще щось  доводити?
Конайте собі з миром!  :)
   
Уряд обосрался бы вводить эту тряхомудию без сплоченной поддержки полезных идиотов.
Раньше приходилось просто терпеть их тупость и агрессивную нетерпимость - теперь под визги полоумных баранов превращаемся в жителей гетто.
Не люблю грубые выражения, но, по-моему, вы все - поименные члены секты свидетелей тухлого шмурдяка - немыслимые идиоты, и как люди - натуральное говно.(td)
Надеюсь, все, что вы наворотили, вернется сторицей вам в лоб и в дупу. :K
   
Уряд обосрался бы вводить эту тряхомудию без сплоченной поддержки полезных идиотов.
Раньше приходилось просто терпеть их тупость и агрессивную нетерпимость - теперь под визги полоумных баранов превращаемся в жителей гетто.
Не люблю грубые выражения, но, по-моему, вы все - поименные члены секты свидетелей тухлого шмурдяка - немыслимые идиоты, и как люди - натуральное говно.(td)
Надеюсь, все, что вы наворотили, вернется сторицей вам в лоб и в дупу. :K
вакцинованих всього 15%, не вакцинованих 85% - то хто сєкта ?
   
вакцинованих всього 15%, не вакцинованих 85% - то хто сєкта ?

Порохоботы :lol:
   
вакцинованих всього 15%, не вакцинованих 85% - то хто сєкта ?
Сєкта - це ті, кого більше? :facepalm1:
Нє, сєкта - то стадо одурілих баранів зі скаженими очима, що готові з переляку розчавити всіх на шляху до улюбленого загону.
З мандатом від цієї секти напівписьменного охлосу такі самі напівграмотні абізяни при владі готуються силоміць заганяти притомних людей до тухлої секти двічі-тричі вакцинованих переносників вірусної та ментальної інфекції. (td)
Є питання?
   
Гиги
Я вакцинувався - і спокійно подорожую, відвідую будь-які заходи та заклади.
А ти - сидиш вдома, замовляєш доставку піци, бо йти до кафе тобі заборонено, нікуди їздити/літати теж не можеш,бо сертифікату не маєш.
І так будеш чекати на результати ще 2-3 покоління.
То хто з нас перелякана вівця?
 :K

Ти. Бо ти не заради здоров'я ширнувся екпериментальними шмурдяками для external use а щоб ' спокійно ' з сертифікатом розносити заразу в подорожах та по эаходах і закладах.
Ви ж самі кажете, що вакцинація не запобігає зараженню


Це не має нічого спільного з боротьбою з пандемією.
Лише особистий егоїзм в боротьбі за пересування власної сраки .  І плювати що це робить пандемію безкінечною

   
Сєкта - це ті, кого більше? :facepalm1:
Нє, сєкта - то стадо одурілих баранів зі скаженими очима, що готові з переляку розчавити всіх на шляху до улюбленого загону.
З мандатом від цієї секти напівписьменного охлосу такі самі напівграмотні абізяни при владі готуються силоміць заганяти притомних людей до тухлої секти двічі-тричі вакцинованих переносників вірусної та ментальної інфекції. (td)
Є питання?

зараз такі барани бігають по вулицях і шось протестують  :lol:

меншість керує більшістью - шось нове  :weep:
   
зараз такі барани бігають по вулицях і шось протестують  :lol:

меншість керує більшістью - шось нове  :weep:
Ти про баранів з сертифікатами? Які знають що розносять заразу, але все одно бігають по вулицях?
   
Ти про баранів з сертифікатами? Які знають що розносять заразу, але все одно бігають по вулицях?

ті барани лише  в 3-4 % попадуть у лікарню, навідміну від дегенератів які ті ліжка уже забьють до кінця жовтня
   
ну так се ля ві
я обираю життя без обмежень, а ти - тремтіти у бункері
твій вибір, живи з цим

А кто вам сказал что я дрожу в бункере. У нас тут совершенно спокойно. Ни тебе паспортов вакцинации ни масок. И катастрофы тоже нет.
Есть некие проблемы с дуболомами в школьной администрации. Доламываем идиотов.
   
Порохоботы :lol:

Вакцинованих буде не більше 25% ))
Решта піде шляхом еволюційного виживання )
   
Ти про баранів з сертифікатами? Які знають що розносять заразу, але все одно бігають по вулицях?

 :facepalm:
   
у процитованому законі - жодних вийнятків для дітей студентів чи інших категорій громадян НЕМАЄ

Пряма мова Ляшка:

"Діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення.

 Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті".
   
Ти. Бо ти не заради здоров'я ширнувся екпериментальними шмурдяками для external use а щоб ' спокійно ' з сертифікатом розносити заразу в подорожах та по эаходах і закладах.

а ти сиди вдома і жуй замовлену піцу
бо скоро вам і в магазини заборонять заходити
і всім буде добре: вакцинованим більше простору, невакциновані не будуть розносити заразу
чудово! :beach:
   
Якщо ви переконані у своїй правоті, то дуже дивно, що вас зачепило народне прислів'я.


Та Боже збав. Вас жалко. Впертих баранів, які 100 ℅ переконані в своїй правоті. В історії людства таких було валом. Стадом легко керувати. А розумні люди ніколи не переконані в своїй правоті, бо завжди сумніваються.
Не існує абсолютної істини. Тим більше в цій каламутній історії з цими експериментальними шмурдяками.

   
зараз такі барани бігають по вулицях і шось протестують  :lol:
меншість керує більшістью - шось нове  :weep:
:facepalm:
   
ті барани лише  в 3-4 % попадуть у лікарню, навідміну від дегенератів які ті ліжка уже забьють до кінця жовтня


Так про що і мова. Вони бігають по вулицях  і світу радісно, розносячі заразу з папірцями в спітнілих долоньках. Ця вакцинація запобігає розповсюдженню інфекції?
   
а ти сиди вдома і жуй замовлену піцу
бо скоро вам і в магазини заборонять заходити
і всім буде добре: вакцинованим більше простору, невакциновані не будуть розносити заразу
чудово! :beach:

Більше простору розносити заразу? Як довів досвід Їзраілю та Британії? Які обкололи майже все доросле населення влітку і від великого розуму зняли всі обмеження? Що привело до третьої хвилі?
То що дали ці експериментальні бовтанки?
Менше нових кейсів? Ні. Смертність? Хіба трохи нижчу за рахунок попередніх хвиль ,  які вибили 'слабкі ' ланцюги ще до осені цього року.
Сумніваєшся? Тобі сюди

https://www.worldometers.info/coronavirus/


Що дали ці шмурдяки крім перетворення планети а дурдом, завдяки секті переляканих баранів з цаками а носі. Тьху ти. З сертифікатами.
Ось коротко про стратегію цієї вакцинації







Останнє редагування: 12 жовтня 2021 15:46:23 від Людас
   
Так про що і мова. Вони бігають по вулицях  і світу радісно, розносячі заразу з папірцями в спітнілих долоньках. Ця вакцинація запобігає розповсюдженню інфекції?

Этот вопрос сейчас изучается и вроде бы есть данные что запобигает.
Но уже проведено масса исследований, которые подтвердили что вакцинация снижает риск госпитализации и смертность в 10 раз. Это, как говорится, медицинский факт.

Что касается темы то во Франции ввели такие ограничения ещё этим летом. И даже пожёстче - ковид сертификат (вакцинация или тест) требуется для посещения музеев, ресторанов и так далее. Народ без проблем показывает QR code в телефоне
   
Вакцинованим можна розповсюджувати ковід по світу ? Чому?
Бо до вакцинованих чіпляються і ними розносяться більш сильні та агресивні варіанти вірусу, мабуть така мета і ставиться. А які ще могуть бути версії? Не можуть же приймаючі такого рівня рішення люди бути повними довбойобами, щоб не розуміти наслідки такого рішення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія