Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Водії вакциновані або з тестом: МОЗ посилило правила пасажирських перевезень :gigi:

Таксисти знову піднімуть кеш.
внутри области-города без изменений. не думаю, что много людей на такси в киев или одессу ездят
   
Ну так гроші на боротьбу з короною - це і закупівля вакцин.
А якщо вакцини непотрібні - то можна і дорогу мостити.
Тушками антиваксерів))
Так вакцини ж подарували. А гроші дали на розвиток медицини, лікарні, апаратуру тощо. Гроші вирішили закатати в асфальт, вакцину всі бояться, бо нетестований шмурдяк.
Тести на корону мої родичі робити не хочуть "А толку". Вакцину їм зараз робити точно не треба.
   
это нормальный закон, хотите ездить по стране-миру сделайте вакцину

не хотите - сидите дома. чего возмущаться
   
вакцину всі бояться
не обобщайте
   
не обобщайте
Подивіться статистику вакцинації, це ж неспроста.
   
якшо організм був ослаблений тим же діабетом, то толку було б від цієї вакцини

читайте рекомендации. врачи криком кричали и кричат: 1) в первую очередь нужно вакцинироваться тем... кто имеет болезни типа диабет.. ( и другие) . которые  являются серьезным риском для осложнений при ковиде 2) прививка никак не влияет на таких людей, только помогает им справиться потом с осложнениями  и легче перенести ковид.  блин год и больше эта рекомендация кругом от моз до воз.

о чем вы вообще говорите?
   
Так вакцини ж подарували.

Вія, ти таки клінічний випадок.
Це ж треба бути - ну зовсім не в матеріалі.
Подарували, ага.
Купували за рахунок бюджету.
Була тільки окрема партія по програмі Ковакс.
Все інше купували.
   
сайт КМДА, заступниця голови КМДА Ганна Старостенко в інтерв’ю "Вечірній Київ"

Пряма мова: "У столиці щодня збільшується кількість захворілих та госпіталізованих: станом на сьогодні заповненість ліжок у лікарнях, які визначені для прийому хворих на COVID-19, складає 44,6%. Щоб упередити можливий локдаун, маємо максимально швидко вакцинувати людей. Іншої альтернативи немає
   
это нормальный закон, хотите ездить по стране-миру сделайте вакцину

не хотите - сидите дома. чего возмущаться

Вакцинованим можна розповсюджувати ковід по світу ? Чому?
   
Вія, ти таки клінічний випадок.
Це ж треба бути - ну зовсім не в матеріалі.
Подарували, ага.
Купували за рахунок бюджету.
Була тільки окрема партія по програмі Ковакс.
Все інше купували.
ото і покажіть, що купували, що дарували, що вже просрочене і так далі.
Є така інфа десь? Нема.
   
Подивіться статистику вакцинації, це ж неспроста.
клінічні ідіоти збігається з 73%

Такі самі дегенерати в Румунії та Болгарії
   
ото і покажіть, що купували, що дарували, що вже просрочене і так далі.
Є така інфа десь? Нема.

тобі немає сенсу щось показувати, або доказувати
твій дрімучий випадок не лікується
тож бажаю здоров'я
їж побільше часнику
   
Так вакцини ж подарували.
:facepalm:
   
тобі немає сенсу щось показувати, або доказувати
твій дрімучий випадок не лікується
тож бажаю здоров'я
їж побільше часнику
От бачиш. А все населення ще дрімучіше, а просвіти ніякої і інформації ніякої.
А потім ви робите здивовані очі "І чого це вони не хочуть шмурдяка?".
   
Я не можу більше спокійно писати в цій темі ))
Дякую моєму татові у віці майже 70 років, який навіть після перенесеної хіміотерапії і операції все ж один єдиний в своєму медичному колективі вакцинувався ще в квітні.
А потім вакцинувалася і вся сім'я.
Береженого Бог береже.
А з рештою нема сенсу говорити )
   
тобі немає сенсу щось показувати, або доказувати
твій дрімучий випадок не лікується
тож бажаю здоров'я
їж побільше часнику


Соромлюсь спитатати, а чому т. з.. ваксьори ніколи не надають відповідей на аргументовані питання, а зразу переходять на особистості та образи?

Це такий метод агітації за вакцинацію? Так він діє навпаки

* українською ' доводити'
   
Вакцинованим можна розповсюджувати ковід по світу ? Чому?

А чего можно ждать от секты придурков имени святой вакцины. Хорошо что ещё хоть от щедрот дома разрешают сидеть. Право на выход только у истинно и истово верующих.
   
:facepalm:
А що, вже щось і купили нарешті? Яку саме, коли саме, за скільки? Це ж державні кошти витратили, звітність покажете?
   
А чего можно ждать от секты придурков имени святой вакцины. Хорошо что ещё хоть от щедрот дома разрешают сидеть. Право на выход только у истинно и истово верующих.

 :facepalm1:
   
Соромлюсь спитатати, а чому т. з.. ваксьори ніколи не надають відповідей на аргументовані питання, а зразу переходять на особистості та образи?

Це такий метод агітації за вакцинацію? Так він діє навпаки

* українською ' доводити'

Нема сенсу агітувати. Горбатого труна вирівняє.
   
Нема сенсу агітувати. Горбатого труна вирівняє.


Дякую за підтвердження моєї тези.

Якщо пан вважає такі прислів'я аогументованою відповіддю, то швидше всього воно повернеться пану.
Будьте обережніше зі словами
   
Соромлюсь спитатати, а чому т. з.. ваксьори ніколи не надають відповідей на аргументовані питання, а зразу переходять на особистості та образи?


тому що на всі питання відповіді дані вже по сто разів - і з цифрами, і з діаграмами, і для тупих, і для допитливих
але для впертих у своїй дрімучості не існує жодних аргументів, всі вони розбиваються загальними фразами на кшалт "це все недоведено, це не авторитет, неефективно, це маніпуляція ітд ітп"
тож який сенс?
у гуглі все є - кому цікаво - знайде інфу і про дослідження, і про статистику,і про склад вакцин, і принцип їхньої дії
ламати списи вже нецікаво
після кількох хвиль пандемій різних захворювань популяція антивакцинаторів зменшиться природнім шляхом
не буде кому щось доводити
   
Соромлюсь спитатати, а чому т. з.. ваксьори ніколи не надають відповідей на аргументовані питання, а зразу переходять на особистості та образи?

Це такий метод агітації за вакцинацію? Так він діє навпаки

* українською ' доводити'

Можно я? Они же неандертальцы из средних веков. У них в головах чёткая кастовая система. Они - высшая ступень - просвещённая и благодатная несущая свет истинной веры в пресвятую вакцину, и вообще очень хорошие люди пекущиеся о благополучии как минимум Галактики.

Прочие - каста неприкасаемых, которых бы хорошо просто утопить в водах священной реки Ганг. Но которых из гуманизма можно просто запереть в клетках. И этого ощушения их абсолютного морального превосходаства из них  обухом не выбить.
   
тому що на всі питання відповіді дані вже по сто разів - і з цифрами, і з діаграмами, і для тупих, і для допитливих
але для впертих у своїй дрімучості не існує жодних аргументів, всі вони розбиваються загальними фразами на кшалт "це все недоведено, це не авторитет, неефективно, це маніпуляція ітд ітп"
тож який сенс?
у гуглі все є - кому цікаво - знайде інфу і про дослідження, і про статистику,і про склад вакцин, і принцип їхньої дії
ламати списи вже нецікаво
після кількох хвиль пандемій різних захворювань популяція антивакцинаторів зменшиться природнім шляхом
не буде кому щось доводити


Брехня. Ніяких відповідей не було. На ФУПі теж.
Або розлогі пости ні а чьом  як цей або матюччя та образи. Дуже сильна позиція.

   
Вия и ОТ хором в унисон. Чудны дела твои, Господи
   
Вия и ОТ хором в унисон. Чудны дела твои, Господи
А що в цьому дивного? Вона не вірить в шмурдяки, я також.
А ви увірувати. Ну буває, віруйте, ми ж вам не забороняємо. Але від нас відчепіться.
Якийсь хрестовий похід агресивних ваксів, чесне слово. Половину населення знищимо, хто виживе, таки увірує.
   
Брехня. Ніяких відповідей не було. На ФУПі теж.
Або розлогі пости ні а чьом  як цей або матюччя та образи. Дуже сильна позиція.

Так, ти переміг.
Не було нічого - ні на ФУПі, ні в ЗМІ, ні в гуглі.
Це світова змова.
Не вакцинуйся - і збережеш свою цноту.
Виживеш у світі вакцинутих зомбі.
   
А що в цьому дивного? Вона не вірить в шмурдяки, я також.
А ви увірувати. Ну буває, віруйте, ми ж вам не забороняємо. Але від нас відчепіться.
Якийсь хрестовий похід агресивних ваксів, чесне слово. Половину населення знищимо, хто виживе, таки увірує.

Удивительно, что вы диаметрально противоположны по политическим лагерям, но одинаково дремучи. Потому что вакцинация это не вопрос веры.
   
Народ, серьёзно, откуда у вас энергия и время спорить с анттиваксами? Там же либо деревянные нищеброды, либо кремлеботы трамписты. Завидую вашим свободным ресурсам.
   
Вия и ОТ хором в унисон. Чудны дела твои, Господи

У козломордого шоньки траур.   :lol:
   
У козломордого шоньки траур.   :lol:

ТП, не скули.
   
Так, ти переміг.
Не було нічого - ні на ФУПі, ні в ЗМІ, ні в гуглі.
Це світова змова.
Не вакцинуйся - і збережеш свою цноту.
Виживеш у світі вакцинутих зомбі.

Дорогой неофит храма благодатной вакцины. На то что бы понять результаты и последствия нужно два-три поколения. Только истово верующий идиот может считать что пол-года наблюдений это последнее и окончательное слово. Ну или насмерть перепуганый баран. Что в принципе одно и то же.
   
Ой, все складно. Вночі вас всіх начиталася, хотіла їх завезти тестуватися, на аналізи і рентген. У двоюрідного брата температура 39 сьогодні, у тітки була вчора 39 після похорону. Вони всі сказали сьогодні "Нікуди не поїдемо".
Я поки що в трансі. Увечері подумаю, що з ними робити, хоч бери та зв'язуй, щоб протестувати. Якийсь суцільний фаталізм, кажуть, що буде, те буде.
Я здорова. Далі видно буде.

Якщо ти ще не захворіла на 4-5-й день, можливо, уже стикалася з хворобою та перенесла в легкій формі.
   
Дорогой неофит храма благодатной вакцины. На то что бы понять результаты и последствия нужно два-три поколения. Только истово верующий идиот может считать что пол-года наблюдений это последнее и окончательное слово. Ну или насмерть перепуганый баран. Что в принципе одно и то же.

Гиги
Я вакцинувався - і спокійно подорожую, відвідую будь-які заходи та заклади.
А ти - сидиш вдома, замовляєш доставку піци, бо йти до кафе тобі заборонено, нікуди їздити/літати теж не можеш,бо сертифікату не маєш.
І так будеш чекати на результати ще 2-3 покоління.
То хто з нас перелякана вівця?
 :K
   
Народ, серьёзно, откуда у вас энергия и время спорить с анттиваксами? Там же либо деревянные нищеброды, либо кремлеботы трамписты. Завидую вашим свободным ресурсам.

Так жива ще людина, даємо поради, щоб підвищити шанси тітки на виживання. Але там, схоже, класичний фаталізм злиднів.
   
Пограничников и таможенников, полицию и мигрц.службу специально обучают проверять различные документы и сертификаты. А теперь у нас водители маршруток, междуг.автобусов и проводники вагвагонов ежедневно должны будут проверять сертификаты вакцинации и тесты у МИЛЛИОНОВ пассажиров!!! Как вы себе это представляете?! "Жестокость рос./укр.законов компенсируется их повальным невыполнением" Для начала хотябы добились 100% ношения масок в транспорте- это сделать намного легче но так и не было сделано. Максимум 5-10 %.
   
Удивительно, что вы диаметрально противоположны по политическим лагерям, но одинаково дремучи. Потому что вакцинация это не вопрос веры.
А питання чого це, якщо примусово вакцинують шмурдяками, що не пройшли клінічні дослідження в повному обсязі і віддалені наслідки невідомі?
   
Гиги
Я вакцинувався - і спокійно подорожую, відвідую будь-які заходи та заклади.
А ти - сидиш вдома, замовляєш доставку піци, бо йти до кафе тобі заборонено, нікуди їздити/літати теж не можеш,бо сертифікату не маєш.
І так будеш чекати на результати ще 2-3 покоління.
То хто з нас перелякана вівця?
 :K

Не я овца а вы баран. Теперь на то что вы раньше могли делать просто так вам необходимо иметь специальное разрешение. Которое у вас в любой момент можно и отобрть. А так конечно всё прекрасно.
   
Так жива ще людина, даємо поради, щоб підвищити шанси тітки на виживання. Але там, схоже, класичний фаталізм злиднів.
Ремарочка - якраз бабла у тітки вдосталь. І тому картина ще парадоксальніша.
   
Пограничников и таможенников, полицию и мигрц.службу специально обучают проверять различные документы и сертификаты. А теперь у нас водители маршруток, междуг.автобусов и проводники вагвагонов ежедневно должны будут проверять сертификаты вакцинации и тесты у МИЛЛИОНОВ пассажиров!!! Как вы себе это представляете?! "Жестокость рос./укр.законов компенсируется их повальным невыполнением" Для начала хотябы добились 100% ношения масок в транспорте- это сделать намного легче но так и не было сделано. Максимум 5-10 %.

воно звісно складно
але коли тебе раз провідник не пустить до вагону без сертифікату - то буде дуже неприємно
втім для цього хабарі і придумали
щоб вирішувати такі проблеми


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія