Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Вчора заввідділенням лікарні на Топольній писала на фейсбуці,що в їх відділенні 415 пацієнтів, 49 в реанімаці і жодного вакцинованого серед них
   
Re: короновірус в Україні

В мене у Львові залишилось не так вже й багато невакцинованих знайомих.а по Україні малюють лишень 15%

А в нашей районной инфекционке, сейчас ковид больнице, каждые два часа --черный пакет, я думаю трохи утрировано, но где то так. Львовщина.
   
Re: короновірус в Україні

У Києві найбільший відсоток вакцинованих по країні - 35.
У Харкові у 2 рази менше. Але і в інших областях вакцинованих мало, але такого спалаху захворювань як у Харкові не має.

в києві статистику рахують всіх хто отримав вакцину в києві ( регіони і область ) до офіційно прописаних 2,9 млн, тому ніби високий рівень

   
Re: короновірус в Україні

в києві статистику рахують всіх хто отримав вакцину в києві ( регіони і область ) до офіційно прописаних 2,9 млн, тому ніби високий рівень

https://www.facebook.com/evgeny.istrebin/posts/2337420019722638
Тобто можна припустити, що справа не у кількості вакцинованих.
   
Re: короновірус в Україні

Вия не пробегала? Как она там?
   
Re: короновірус в Україні

А по вакцинации как, есть разница? Киев-Харьков.


Є

В Києві у півтора рази більше вакцинованих, ніж в Харківській області.
   
Re: короновірус в Україні

Хтось намагався розібратися в статистиці щеплень на цьому сайті?
У відсотках по областях за весь час я так і не знайшов.
https://m-health-security.rnbo.gov.ua/vaccination

Наводиш курсор на ту область, яка тебе цікавить, і спливає вікно з показниками - скільки яких вакцин вкололи саме в цій області. А в останньому рядку - кількість вакцинованих на 10 тис населення.
   
Re: короновірус в Україні

Вия не пробегала? Как она там?

Вчора писала останній раз.
   
Re: короновірус в Україні

Вчора писала останній раз.
звучит печально
   
Re: короновірус в Україні

Тобто можна припустити, що справа не у кількості вакцинованих.

вакциновані будуть мати вплив на висоту хвилі коли їх буде більшість,

а поки впливають інші чинники : мобільність, дотримання карантинних вимог, густота населення

в таблиці нижче зверніть увагу на колонку "максимум госпіталізацій другої ( весняної) хвилі", вакцин тоді не було, але був буковель - до рекордних майже 3 тис госпіталізацій на млн населення у Франківськії обл,  станом на  зараз  і половини ніхто не досягнув ( колонка "в лікарнях на 1 млн населення"
 

 



   
Re: короновірус в Україні

У серпні 2021 року нещеплені проти коронавіруса американці вмирали від наслідків COVID-19 в 11,3 раза частіше, ніж вакциновані, а ризик заразитися у них був в 6,1 раза вище. Це видно по зведенню від Центрів з контролю і профілактиці захворювань США.

CDC вперше почали публікувати дані про шпиталізацію та смерті від COVID-19 в залежності від вакцинального статусу.

В огляд включені дані за серпень 2021 року із 16 штатів (приблизно 30% населення США). Цифри для публіки не оновлюються в реальному часі; затримка у звітності – не менше місяця, щоб уточнювати всі дані про смерті, пов'язані з COVID-19.

Смертність від ковіду серед нещеплених досягла в США піку на тижні, що починається 8 серпня, і склала 13,23 летальних випадків на 100 000 осіб. При цьому смертність серед щеплених однією з трьох вакцин в США залишалася нижче 4,0 на 100 000.

Щодо вакцинованих, то число смертей від ковіду серед таких було найвищим серед щеплених однодозною векторною Janssen/Johnson & Johnson – 3,14 на 100 000. Показники у щеплених дводозними мРНК-вакцинами Pfizer-BioNTech і Moderna – 1,43 і 0, 73 відповідно.



Останні дані з 29 серпня по 4 вересня показують, що на попередньому тижні помирав менше ніж 1 щеплений на 100 000 осіб в порівнянні з більш ніж 9 нещеплених.

Захворюваність за звітний період була найвищою серед нещеплених, досягнувши піку в 736 випадків на 100 000 осіб протягом тижня, що починається 15 серпня. Відмінності між підгрупами щеплених наступні: Janssen/Johnson & Johnson – 172 випадки, Pfizer – 135, Moderna – 86.



Дані показують, кажуть в CDC, що серед невакцинованих – більш важкі наслідки після COVID-19 в порівнянні з повністю вакцинованими.

Медики також відзначають, що серед щеплених від COVID-19 вмирають насамперед найбільш літні та/або ті, що мають супутні важкі захворювання.

Як пише Євген Істрєбін, який веде статистику епідемії для пабліка "COVID-19 в Україні: аналіз статистичних даних", за період 7-24 жовтня середньодобове число госпіталізацій з кожної групи на 1 млн осіб віком від 18 років і старше становить в Україні:

Нещеплені – 161;
Щеплені однією дозою – 68;
Повністю щеплені (дві дози) – 24.

"Звідси отримуємо захист від госпіталізації: після однієї дози – 57,7%, після двох доз – 85%. Без коригування на вік результати були 46,5% та 81,3% відповідно", – пише він у Facebook.



   
Re: короновірус в Україні

Мы реально тут болеем. Если в Одесскую больничку можно ещё госпитализироваться, то в Харьковскую нит.

 :) Вибори мера Харкова, заплановані на 31 жовтня, відбудуться, навіть якщо на той час регіон перебуватиме в «червоній зоні» коронавірусного карантину, заявив директор Департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Максим Хаустов.
   
Re: короновірус в Україні

Без разбивки по возрастным группам , статистика не имеет никакого значения.
Чтобы умер до 40 лет , - это очень еденичные случаи в моем окружении
   
Re: короновірус в Україні

:) Вибори мера Харкова, заплановані на 31 жовтня, відбудуться, навіть якщо на той час регіон перебуватиме в «червоній зоні» коронавірусного карантину, заявив директор Департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Максим Хаустов.

ну нічого не змінилось з часів совітської окупації - політична доцільність важливіша за життя :X
   
Re: короновірус в Україні

Ось тут зручно дивитися https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/vaccination/ukraine/harkovskaya/

Дякую



Донецька, Луганська  :facepalm1:

https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/vaccination/ukraine/

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 13:06:15 від Amid
   
Re: короновірус в Україні

Вія
Тест зробили?
   
Re: короновірус в Україні

Дякую

Показати зображення...
Донецька, Луганська  :facepalm1:

Сумні перспективи в нас, без вакцинації ця дельта збере великий врожай
   
Re: короновірус в Україні

А в нашей районной инфекционке, сейчас ковид больнице, каждые два часа --черный пакет, я думаю трохи утрировано, но где то так. Львовщина.

У львівській лшмд  5 померлих до обіду.так це одна лікарня у Львові
   
Re: короновірус в Україні

Сумні перспективи в нас, без вакцинації ця дельта збере великий врожай

Так вже збирає.
   
Re: короновірус в Україні

Сумні перспективи в нас, без вакцинації ця дельта збере великий врожай

Ну,на жаль, деякі не вельми розумні люди мають життями ризикнути на догоду своїй тупості :(
   
Re: короновірус в Україні
Via

Вія
Тест зробили?
Нема ще нікого, жду, не робили.
Сказали, після обіду.
Температура 36,8.
   
Re: короновірус в Україні

Так вже збирає.

У кацапів хвиля вважай з липня, і кінця-краю не видно.
   
Re: короновірус в Україні

Була а лікаря. Питає ви що короною перехворіли. Я кажу так. Вона залишила свій слід на стані внутрішніх органів
   
Re: короновірус в Україні

Була а лікаря. Питає ви що короною перехворіли. Я кажу так. Вона залишила свій слід на стані внутрішніх органів
Фіброз чи який слід?
   
Re: короновірус в Україні

У кацапів хвиля вважай з липня, і кінця-краю не видно.

Якраз збігається з початком масової уколізації Спутніком :(
   
Re: короновірус в Україні

Та наче стало краще вчора, але сьогодні знову 38,2 було вдень, 5-й день температура скаче. Зараз 36,8.
Завтра нарешті зроблять тест на корону і може аналіз крові, мобільна бригада приїде.
у меня ребенок в среду на тест идет. Восьмой день от начала болезни будет. Интересно шо там у него
   
Re: короновірус в Україні

Фіброз чи який слід?
так. А звідки ви знаєте?
   
Re: короновірус в Україні

так. А звідки ви знаєте?
Не знаю, просто припускаю, що такі ж ушкодження як і в легенях.
   
Re: короновірус в Україні

Не знаю, просто припускаю, що такі ж ушкодження як і в легенях.
в мене в матці
   
Re: короновірус в Україні

в мене в матці
Ого. З цим можна щось вдіяти?
   
Re: короновірус в Україні

в мене в матці
как то это странно звучит. Там врач то вообще квалифицированный?
   
Re: короновірус в Україні
Via

у меня ребенок в среду на тест идет. Восьмой день от начала болезни будет. Интересно шо там у него
Що завгодно може бути або не бути нічого. Розкажеш.
А я все чекаю того теста, знову завтра обіцяли
   
Re: короновірус в Україні
Via

в мене в матці
Після корони? УЗІ робили чи майстер у дзеркало побачив?
   
Re: короновірус в Україні

Після корони? УЗІ робили чи майстер у дзеркало побачив?
УЗД нормальне. Лікарка нормальна.
   
Re: короновірус в Україні

Складні запитання про ковід, щеплення і "Дельту". Відповідає експертка Дарина Дмитрієвська

https://life.liga.net/poyasnennya/article/slojnye-voprosy-o-covid-privivkah-i-delte-otvechaet-ekspert-darya-dmitrievskaya
   
Re: короновірус в Україні

https://m-health-security.rnbo.gov.ua/vaccination


в харькове очень много студентов - после детей это самая эффективная категория для разноса заразы
   
Re: короновірус в Україні

Ого. З цим можна щось вдіяти?
так вживатиму ліки. Але на рослинній основі
   
Re: короновірус в Україні

лайфхак тут напишу: 5 леденцов Ментол+Эвкалипт от ненавистного некоторым Рошен аналогичны по своему действию спазмолитическим препаратам. проще говоря - облегчают вывод слизи из верхних дыхательных путей. из недостатков - много их есть нельзя. к стоматологу нынче ходить опасно. как и к ЛОР. и к пульмонологу. все они непосредственно контактируют с местами НАИБОЛЕЕ ВЕРОЯТНОГО распространения вируса.

почему пишу. аптеки не всегда бывают круглосуточные вблизи. а тот же АТБ найти намного проще.
   
Re: короновірус в Україні

А в нашей районной инфекционке, сейчас ковид больнице, каждые два часа --черный пакет, я думаю трохи утрировано, но где то так. Львовщина.
Одно их двух - либо у вас там маньяки совершают массовые умышленные убийства, либо у Дельты смертность не 0,1% а в десятки раз выше - и о том и о том должны писать на первых страницах вся мировые медиа.
Почему в мировых медиа и информагенствах тишина?? Они же обожают тему ковида!
   
Re: короновірус в Україні

как то это странно звучит. Там врач то вообще квалифицированный?

То просто видно давно у гинеколога не была.
А тут после короны - попала.
Ну и нашли
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія