Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

Я дуже вибачаюсь одразу перед усіма - бо написала, що тимчасово уходжу з фупа. І це правда, я не втручаюсь в обговорення і майже не читаю. І тим більше не втручаюсь в модерування і взагалі не хочу нічого чути про це

АЛЕ
тут така фігня... Я зрозуміла, що без колективного розуму (бо ж фуп знає все!) я не зможу зробити вірний вибір. Тому - реально ХЕЛП

Мені потрібен девайс 2в1 - бо на 2 окремих місця немає точно. Духовка та мікрохвильовка

Я вже крутила і мікроволновки з грилем, і окремо електропічку+просту мікру (реально найдешевший варіант, але він все одне потребує місця як півтори стандартних повнорозмірних духовки, і нажаль, я так і не знайшла електропічку, яка була б справді якісною, безпечною і головне - з якісною тплоізоляцією... здається, таких не існує в природі)

Проблема: духовка мусить бути тільки компактною - тобто 45 см, а не 60. У мене газ.  Газових компактних не існує - принаймні Нotline каже саме про це (що у висоту, що в ширину - тільки повнорозмір 60х60).
Отже - це мусить бути електродуховка. Компактні йолкі-палки - усі у 1,5 рази дорожчі за звичайні. Тож вже не до економії, не така вже й велика різниця, і краще брати 2в1 - одразу з мікрою.

це я спробувала описати свої умови і муки вибору. може, я десь глибоко помиляюся, тож буду вдячна за перенаправлення напрямку думок. Далі - мій вибір. Хелп!
   
Если ты не печешь, то духовка тебе не нужна. Возьми микроволновку с грилем и нормуль будет.
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

1. самсунг типу майже не китай 2в1 https://hotline.ua/bt/duhovki/2638-296929-394105/
тут за великим рахунком, підійде що завгодно - лише обирай потужність та додаткові няшки. Недешево

2. аміка польща-китай https://hotline.ua/bt/duhovki/2638-296875-394105/
відрізняються тільки кольром. Я про цю марку не знаю нічого взагалі. В раші це Hansa. Читала польські сайти - але я хз, вірити схвальним відгукам це себе не поважати ))) *бо я точно знаю, як вони пишуться, звертайтея якщо що*

3. Отаке прилетіло AEG чесна німеччина https://hotline.ua/bt-duhovki/aeg-km8100001m/prices/#cond_new
менша за дві попередні, але мені навіть краще. Вона є в києві точно. Проблема - знято з виробництва.

осьо. Хелп
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

Если ты не печешь, то духовка тебе не нужна. Возьми микроволновку с грилем и нормуль будет.
я не піку, бо мені нема де
в мікрі з грилем я зроблю м"ясо по-французькі? або картоплю з крильцями? або м"ясо в рукаві з овочами?
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

микроволновка НЕ ПЕЧЕТ даже если заявлена там конвекция.
   
цены конечно

для чего тебе духовка, Свет? ну вот какие блюда в ней ты предполагаешь готовить регулярно скажи
   
я не піку, бо мені нема де
в мікрі з грилем я зроблю м"ясо по-французькі? або картоплю з крильцями? або м"ясо в рукаві з овочами?
а почему нет? я правда не заморачивалась такими блюдами, у меня микра дома самсунг с грилем, но я ее только для разогрева использовала и бутерброды горячие делала

думаю все вышеперечисленное там вполне можно сделать
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

цены конечно

для чего тебе духовка, Свет? ну вот какие блюда в ней ты предполагаешь готовить регулярно скажи
я хочу качку з яблуками і картоплю з крильцями. Я сто років не їла цього
   
2,5-3,5 кВт.
ТС в тебе ще й пральна машина з сушкой+ чайник мабуть, ще щось.
В тебе електромережа витрамає такі навантаження?
   
Духовка электрическая для выпекания идеальна конечна. Очень хорошо в ней всякое сладкое печь.
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

микроволновка НЕ ПЕЧЕТ даже если заявлена там конвекция.
є наворочені мікри з грилем
конвекція - це тупо вентилятор, що ганяє повітря і охолоджує об"єм
   
микроволновка НЕ ПЕЧЕТ даже если заявлена там конвекция.

Моя DAEWOO пече.
   
2,5-3,5 кВт.
ТС в тебе ще й пральна машина з сушкой+ чайник мабуть, ще щось.
В тебе електромережа витрамає такі навантаження?

Не обязательно одновременно стирать, готовить чай и жарить утку. :-)o
   
я хочу качку з яблуками і картоплю з крильцями. Я сто років не їла цього
и для этого покупать духовку за 14 штук? Купи микру, это правда нужная штука
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

2,5-3,5 кВт.
ТС в тебе ще й пральна машина з сушкой+ чайник мабуть, ще щось.
В тебе електромережа витрамає такі навантаження?
у мене на всі ці девайси заведені окремі добрі дроти. Принаймні на пралку, бойлер та індукціонку (яка не відбулася, і на яку я повішу духовку) - так, окремі на якісь супернавантаження. В хату заведено 25 вт здається
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

и для этого покупать духовку за 14 штук? Купи микру, это правда нужная штука
це має бути мікра, яка буде мені запікати і смажити. Допоможи обрати
   
В хату заведено 25 вт здається

 :S
   
Я б на твоєму місці замутив гарну дизайнерську тумбу/шкафа з 2-3 полицями, в який би поставив шось з такого:
https://f.ua/shop/elektropechi/
І  ще в нього запхнув би знизу чи зверху якусь мікрохвильовку нормальну. 
Ще й місце б лишилося

   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

:S
я ще давно за царя гороха після чергового катаклізьму в будинку - окремо підвищувала собі потужність. Бо в хаті працювала монтажна студія. У мене окремий дріт з нашої щитової
   
це має бути мікра, яка буде мені запікати і смажити. Допоможи обрати
о гляди - можно в микре утку жарить

В противень или форму для запекания выкладываем утку и оставшуюся картошку, яблоки. Посыпаем сверху листьями тимьяна и розмарина. Помещаем в микроволновую печь и готовим 1,5 часа в режиме «конвекция».


а на счет модели я пас, у меня самсунг была, нормально работала.
   
є наворочені мікри з грилем
конвекція - це тупо вентилятор, що ганяє повітря і охолоджує об"єм

Там окремі ТЕНи на конвектор.
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

Я б на твоєму місці замутив гарну дизайнерську тумбу/шкафа з 2-3 полицями, в який би поставив шось з такого:
https://f.ua/shop/elektropechi/
І  ще в нього запхнув би знизу чи зверху якусь мікрохвильовку нормальну. 
Ще й місце б лишилося
я не можу собі дозволити колонну. макс.висота - 110 см. Вище - вікна.  І я тоді лишаюсь без робочої поверхні.
   
о гляди - можно в микре утку жарить

В противень или форму для запекания выкладываем утку и оставшуюся картошку, яблоки. Посыпаем сверху листьями тимьяна и розмарина. Помещаем в микроволновую печь и готовим 1,5 часа в режиме «конвекция».

а на счет модели я пас, у меня самсунг была, нормально работала.

Це має бути комбайн. У режимі "конвекція" "мікрохвилі" не використовуються.
   
макс.висота - 110 см

Влізуть обидва по висоті, ще й місце лишиться, зверхи на все це робочу поверхню затягнеш
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

https://hotline.ua/bt-mikrovolnovye-pechi/midea-as823exg/
:S знову бліда курка та біла шарлотка?
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

ну мои сдуру подарили мне с якобы должна печь и грилить.
вполне навороченный самсунг.
но нет.
фигня все это.
не совместишь ты несовместимое.
может я чего не знаю и таки научились совмещать - хз.
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

Влізуть обидва по висоті, ще й місце лишиться, зверхи на все це робочу поверхню затягнеш
ок
в кого є електропічка? яку обрати та за якими параметрами?
зі. вона не буде стояти на столі - вона буде _під_ столешнею. Що там з тепловідведенням?
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

микроволновка НЕ ПЕЧЕТ даже если заявлена там конвекция.
печет еще как
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

духовка плюс мікрохвильовка - викинуті гроші.
як вже не раз писалось - МХ використовується для розігріву незалежно від її функцій.
Духовку ніщо не замінить. Сучасну, електричну з мультифункціями
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

бюджетные знаю классные электропечки - САтурн.
у самой меня маленький, правда, вариант.
но народ и полноразмерные юзает и доволен.
   
:S знову бліда курка та біла шарлотка?
Показати зображення...

сейчас инструкцию попробую найти.
P.S. У меня этот прибор в эксплуатации, и режим выпечки там есть (я правда им не пользовался, для этого есть мультиварки 2шт)
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

Света, а нафига тебе духовка именно газовая?  У неё никогда не будет столько функций как у электрической. А к духовке купи самую простейшую микроволновку чисто для разогрева. Микроволновки типа с наворотами это понты для приезжих.
   
Ну й можна шось одно з двох підвісити на стіну десь на ось це:

   
це має бути мікра, яка буде мені запікати і смажити. Допоможи обрати

Мав досвід готування в мікрохвильовці з грілем і конвекцією. Можна, звісно, але там нюансів шписец.  Готував курку по хранцузьки, картопля по селянському із шпондером і ще щось. Смачно, але треба поексперементувати :)
Кароч, бери окремі девайси і не парся, універсальне завжди гірше за вузькоспеціалізован е.
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

Света, а нафига тебе духовка именно газовая?  У неё никогда не будет столько функций как у электрической. А к духовке купи самую простейшую микроволновку чисто для разогрева. Микроволновки типа с наворотами это понты для приезжих.
ось!
я це все розумію. Але мені тре виключно компактна духовка.  І те, вона займе купу місця. А компактні цуко - усі як на підбор вартують як космольоти. А отже, вже немає значення, що там з функціями, і є сенс вже брати 2в1 - так хоч в місці виграю.
дрейк, у мене кухня - трохи більше ніж 3,5 метри. УСЯ. не в довжину - квадратних ) 1,40х2,60. Тут не до жиру ) і тому на перший план виходять саме габарити. Мені тре поставити посудомийку, духовку і мікрохвильовку. І все це - без верхніх шаф. І бажано щоб залишилось місце для якогось посуду і запасів.
   
Света, а нафига тебе духовка именно газовая?  У неё никогда не будет столько функций как у электрической. А к духовке купи самую простейшую микроволновку чисто для разогрева. Микроволновки типа с наворотами это понты для приезжих.

Чому понти? Я юзаю з задоволенням. Доречі, я не бачив електродуховок з поворотним столом, як у мікрохвильових комбайнах.
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка

Це різні слова (омоними):
выбирать - обирати - обрати - to vote
выбирать - вибирати - вибрати - вибір - a choice
   
Re: ФЗВ: допоможіть обрати!!! духовка+мікрохвильовка
Svitlana Bykova

Ну й можна шось одно з двох підвісити на стіну десь на ось це:

Показати зображення...
у мене нема стін, де це можна підвісити. Чесно :) тільки нижні шафи. Онлі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія