Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Очередная трагедия в Техасе

Очередная трагедия в Техасе

14 students, 1 teacher dead after shooting at Texas elementary school

Fourteen students and a teacher are dead after a shooting at Robb Elementary School in Uvalde, Texas, according to Gov. Greg Abbott.

The 18-year-old suspect, a student at Uvalde High School, is also dead, he said.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Я думаю що єдиний ефективний засіб запобігання - це дозволити дорослим unconcealed weapon carry в тому числі у школах. Бо статистично завжди буде якийсь ідіот що поіхав розумом і піде стріляти дітей в початковій школі.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Кагбэ пох эти дегенераты. В Украине сейчас каждый день такое.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Я думаю що єдиний ефективний засіб запобігання - це дозволити дорослим unconcealed weapon carry в тому числі у школах. Бо статистично завжди буде якийсь ідіот що поіхав розумом і піде стріляти дітей в початковій школі.

Кстати, о статистике: а каково количество такие случаев в США по сравнениию с другими странами?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Що там в Україні, це окреме питання. А тут ти голий та без захистний перед вбивцею, який поіхав розумом, тому що уряд заборонив тобі мати при собі зброю, і в тебе немає ніякого захисту перед вбивцею. Можеш тільки споглядати, як він розстрілює інших, і надіятись зо до тебе черга не дійде.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Що там в Україні, це окреме питання. А тут ти голий та без захистний перед вбивцею, який поіхав розумом, тому що уряд заборонив тобі мати при собі зброю, і в тебе немає ніякого захисту перед вбивцею. Можеш тільки споглядати, як він розстрілює інших, і надіятись зо до тебе черга не дійде.

Це початкова школа (1-5 класи), там дорослих на всю школу людей з 30-40 буде, із них жінок 95%. Як думаєш скільки вчительок початкових класів мають зброю, готові її застосувати і прицьому треновані, щоб не нашкодити ще більше?


   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Як думаєш скільки вчительок початкових класів мають зброю
В Техасе минимум половина
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

А вчера в NY в 11-50 утра, среди белого дня в вагоне метро черный, без причины, застрелил белого.  Как-бы обычное дело. Но белый оказался голубым и да ещё и сотрудником Goldman Sachs.

   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Кстати, о статистике: а каково количество такие случаев в США по сравнениию с другими странами?

https://worldpopulationreview.com/country-rankings/school-shootings-by-country
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Це початкова школа (1-5 класи), там дорослих на всю школу людей з 30-40 буде, із них жінок 95%. Як думаєш скільки вчительок початкових класів мають зброю, готові її застосувати і прицьому треновані, щоб не нашкодити ще більше?

Ти недооцінюєш здатності жінок. Я кожного разу на стрільбищах бачу біля себе щонайменьше чверть чи більше всіх стріляючих це жінки. Якби хочаб 2 вчительки чи вчителя мали при собі зброю, це могло спасти життя багатьом дітям.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

В Техасе минимум половина

Я думаю, що ти сильно помиляєшся, і робиш свої висновки на вестернах. Я жив в Остіні, і мій син ходив півтора роки в школу в Техасі, там далеко не так як в кінпх показують.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Я думаю, що ти сильно помиляєшся, і робиш свої висновки на вестернах. Я жив в Остіні, і мій син ходив півтора роки в школу в Техасі, там далеко не так як в кінпх показують.

Остін це на сьогодні індусько-китайське місто. Не показник.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Я жив в Остіні
:facepalm1: Остин это типичный Техас
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

:facepalm1: Остин это типичный Техас

Був. Зараз Каліфорнія більш республіканська в середньому ніж Остін. Думай про Остін як техаський філіал каліфорнійського Фрімонт.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ти недооцінюєш здатності жінок. Я кожного разу на стрільбищах бачу біля себе щонайменьше чверть чи більше всіх стріляючих це жінки. Якби хочаб 2 вчительки чи вчителя мали при собі зброю, це могло спасти життя багатьом дітям.

Ми говоримо не просто про жінок, бо є і військові і поліціянтки, ми говоримо про вчительок початкових класів.

Є у мене товариш, який ярий прихильник зброї, він має всі доступні ліцензії для приватної особи, має два сейфи зі зброєю у себе, постійно агітує всіх купити і тримати зброю вдома.
Після Санді Хукс було багато пропозицій роздати зброю вчителям в школах, так от мій товариш, який завжди агітував за зброю, виступив проти, бо давати зброю ненавченим людям дуже небезпечно, вони завдадуть більше шкоди. Для ефективного використання зброї треба постійно тренуватись, плюс стріляти в школі, де повно дітей, це наражати дітей на ще більшу небезпеку.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

А вчера в NY в 11-50 утра, среди белого дня в вагоне метро черный, без причины, застрелил белого.  Как-бы обычное дело. Но белый оказался голубым и да ещё и сотрудником Goldman Sachs.

https://twitter.com/view/status/1529129230386200580

Мэр нервничает. Убивают сотрудников большого бизнеса. Который и так уже сваливает с города. Созвал митинг с большими боссами.



А сегодня убийца сам здался властям.

Suspect in NYC subway shooting Andrew Abdullah charged with murder




   
Re: Очередная трагедия в Техасе

А тут ти голий та без захистний перед вбивцею, який поіхав розумом, тому що уряд заборонив тобі мати при собі зброю,


Правила носіння зброї відноситься до повноважень штату, а не федерального уряду.
Школи і поліція - це повномаження місцевих громад.

Федеральний уряд в цих питаннях взагалі не має жодних повноважень.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

https://worldpopulationreview.com/country-rankings/school-shootings-by-country

Конечно, на статистику влияют разные факторы, но доступность оружия - основной.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе



The suspect was identified as 18-year-old Salvador Ramos, a student at Uvalde High School
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

авжеж зброя в руках дикунів - це погано. Але відсутність зброї у цивілізованих людей веде до геноциду як це сталося в Україні. Кажуть що до 24.02 мало хто з тер-оборонівців автомат в руках тримав.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Тюююю. Нехай нігери на донбас ідуть, там докуя білих москалів.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

В Техасе минимум половина

Ходят в классе с оружием и ведут урок?
Я, кстати, с ужасом смотрю, как полицейские или ТРО с автоматами шныряют между полок супермаркетов: бери - не хочу.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Ходят в классе с оружием и ведут урок
Какое отношение это имеет к цитируемому тексту?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Я, кстати, с ужасом смотрю, как полицейские или ТРО с автоматами шныряют между полок супермаркетов
Симоньян тоже ужасалась
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

то напевно відповідь Брейвіку?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Конечно, на статистику влияют разные факторы, но доступность оружия - основной.

В Санді Хукс в 2012 році стрілок використовув легальну зброю, куплену його матір'ю, яка була його першою жертвою.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Тюююю. Нехай нігери на донбас ідуть, там докуя білих москалів.
(tu)
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Симоньян тоже ужасалась

И правильно делала в данном случае, хоть и чмо: забрать у них автоматы в супермаркете так же легко, как и пистолеты с револьверами у училок в классе.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Лапоть прокинувся після трьох місячного анабіозу з антиамериканською темою  [KA]
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

В Санді Хукс в 2012 році стрілок використовув легальну зброю, куплену його матір'ю, яка була його першою жертвою.

Значительная часть оружия у преступников - это украденное или отобранное у легальных владельцев. Доступность - это не только возможность купить, но и украсть или отобрать, или найти. И конечно, важно количество имеющегося в стране оружия.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Значительная часть оружия у преступников - это украденное или отобранное у легальных владельцев. Доступность - это не только возможность купить, но и украсть или отобрать, или найти. И конечно, важно количество имеющегося в стране оружия.

Угу, жертви винуваті. Це по вашому, по-камуняцькі.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

И правильно делала в данном случае, хоть и чмо: забрать у них автоматы в супермаркете так же легко, как и пистолеты с револьверами у училок в классе.
И как часто это случалось? высасывать проблемы из пальца это всегда прикольно
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Кагбэ пох эти дегенераты. В Украине сейчас каждый день такое.

Забаньте вже цього кацапського уєбана назавжди. Діти у нього "дегенерати яких не шкода" 
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Лапоть прокинувся після трьох місячного анабіозу з антиамериканською темою  [KA]

то вата?
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Значительная часть оружия у преступников - это украденное или отобранное у легальных владельцев. Доступность - это не только возможность купить, но и украсть или отобрать, или найти. И конечно, важно количество имеющегося в стране оружия.

Доступність автомобілів сприяє убивству та каліченню людей на дорогах.....
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Для притомних поясню. Там не війна. Там у оборони завдання просто притиснути стрільця перехрестним вогнем до приїзду поліції. Яка з ним швидко розбереться.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Для притомних поясню. Там не війна. Там у оборони завдання просто притиснути стрільця перехрестним вогнем до приїзду поліції. Яка з ним швидко розбереться.

Перехрестним вогнем вчителі  постріляють один одного і  ще більше дітей, а потім приїде поліція і перестріляє всіх, у кого побачить зброю.

Ще раз, правила носіння зброї відносяться до повноважень штату, школи і поліція до місцевої влади.
Техас завжди був республіканським штатом, якщо у них не дозволено мати зброю в школі, то це рішення місцевих громад, а не федерального уряду.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

И как часто это случалось? высасывать проблемы из пальца это всегда прикольно

Училки ходят в классах с пистолетами? Ваша высосанная проблема в данном случае стоила жизни куче людей.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Доступність автомобілів сприяє убивству та каліченню людей на дорогах.....

Да, есть зависимость от количества автомобилей.
   
Re: Очередная трагедия в Техасе

Для притомних поясню. Там не війна. Там у оборони завдання просто притиснути стрільця перехрестним вогнем до приїзду поліції. Яка з ним швидко розбереться.

У какой обороны? И где она была в обсуждаемом случае?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія