Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(Можливо фейк) Згадаємо про біомасу... А, то забулось. Цікаво докази цьому є? :lol:

Статтю за 2005 рік найшов. Багатецько тут у нас біомаси.  :facepalm1:

Цікаво булоб якби зараз найшлись оперативні записи з цим випадком))))

Може - це все таки фейк? Але, чомусь віриться в що таке мало місце....

==============

Тимошенко обозвала украинцев "биомассой"?
Автор: «Фраза»
11.09.05 18:02 21200 1
Депутат Верховной Рады от фракции «Наша Украина» Юрий Кармазин призывает Генеральную прокуратуру и Службу безопасности Украины проверить факты вмешательства бывшей премьер-министра Юлии Тимошенко в судебные разбирательства вокруг Никопольского завода ферросплавов (Днепропетровская область). Об этом Кармазин сказал в эфире программы «Подробно с Дмитрием Киселевым» на канале ICTV. Он заявил, что располагает записями якобы разговора Тимошенко с совладельцем группы компаний, аффилированных с Приватбанком, Игорем Коломойским. По мнению Кармазина, эти записи позволяют полагать, что у Тимошенко были определенные договоренности с Коломойским и она вмешивалась в судебное разбирательство вокруг завода, передает Glavred. «Вот я сейчас обращаюсь к нашим правоохранительным органам: был такой разговор или не было? Если такой разговор был, то Тимошенко как политик не существует», - заявил Кармазин. Он зачитал цитаты из расшифровок записей. «Разговор, что мы, украинский народ, - не народ, а биомасса. Это выражение – «эта биомасса мне поверит», якобы эти слова приписаны ей. А дальше: «Я тебя мало крышевала, когда (экс-секретарь Совета национальной безопасности и обороны Петр) Порошенко дела тебе шил? Я замазываюсь и замазываюсь. Меня уже Пиня (Виктор Пинчук, депутат Верховной Рады от фракции «Вперед, Украина!», основатель корпорации «Интерпайп») козлит за то, что я в коррупционной связи с тобой». Вот такие выражения уголовные. И тот отвечает: «Ради чего я это делаю?». И ответ: «Думаю за те 180 млн., которые начали капать», - сказал Кармазин. Депутат считает, что этот разговор уже является основанием для проверки причастности Тимошенко к вмешательству в судебное разбирательство. «Это основание для проведения проверки. Пусть проверят и пусть скажут. Я не знаю, что это такое. Если это провокация - я хотел бы услышать комментарий, я хотел бы услышать заявление Службы безопасности по этому поводу, я хотел бы услышать заявление Генпрокуратуры», - сказал Кармазин. Он добавил, что в разговоре упоминается также генеральный прокурор Святослав Пискун и употребляются нелестные выражения о председателе Фонда государственного имущества Валентине Семенюк и самом Президенте Викторе Ющенко. «По тому, что там есть и Пискун, там есть указание на то, что давились суды, там есть указание на то, как отводились суды, что она (Тимошенко) вроде это лично делала. Я не знаю, еще раз говорю, правда или не правда, но то, что тут оскорбляется Семенюк, оскорбляется Президент, называется он очень некрасиво, я не хочу повторять...» - сказал Кармазин. «И если это имеет под собой основание даже на 30%, тогда ...понятно, что возмутило Президента», - добавил он. На уточняющий вопрос ведущего, будет ли депутат законодательно настаивать на расследовании подлинности переговоров Тимошенко и Коломойского, Кармазин ответил утвердительно.
   
Если человек воровал с бюджета,
криминальные дела против чоловека как за границами Украины так и в Украине дважды судима,
то очевидно лексикон зэчки это правда.
Зэк есть зэк.
   
Если человек воровал с бюджета,
криминальные дела против чоловека как за границами Украины так и в Украине дважды судима,
то очевидно лексикон зэчки это правда.
Зэк есть зэк.
А біомаса?
   
А біомаса?
+=======================================================================================+
А біомаса - це віруни, бо розуму не мають. Я був на Майдані в 2004-му, коли була сказана ця фраза. Це була
інструкція від партії регіонів до своїх адептів. І Тимошенко її просто зачитала. Тому 3.14здіть далі...
   
Если человек воровал с бюджета,
криминальные дела против чоловека как за границами Украины так и в Украине дважды судима,

Не перебільшуйте - кримінальні справи не є доказом вини, як і те що судили. Наскільки я пам'ятаю, то і судимість її скасована. А те що ніби-то крала з бюджету - то не доведено. Особисто я вважаю, що пані Тимошенко то є ворог України, але все одно треба розуміти що кажеш стосовно навіть цієї особи.
   
+=======================================================================================+
А біомаса - це віруни, бо розуму не мають. Я був на Майдані в 2004-му, коли була сказана ця фраза. Це була
інструкція від партії регіонів до своїх адептів. І Тимошенко її просто зачитала. Тому 3.14здіть далі...
О, я тебе віруна, антихриста шукаю...

Є пропозиція, ти тут толкаєш що великий науковець, а вивести методику як розраховується собівартість, ну хочаб примітивно...

А то, як прихильник  баби  з бубликом на голові, кричать за собівартість газу в копійки...

ТИ ж блін тут позиціонуєш себе, як (як написати невєбенний науковець? Щоб не тратився зміст і емоційне наповнення? :sad:  ) великий і все знаючий чарівник країни ОЗ.

Потянеш, чи злиєшся?

мені не цікаво методики, які є а саме вивести її частково і примітивненько.
   
Не перебільшуйте - кримінальні справи не є доказом вини, як і те що судили. Наскільки я пам'ятаю, то і судимість її скасована. А те що ніби-то крала з бюджету - то не доведено. Особисто я вважаю, що пані Тимошенко то є ворог України, але все одно треба розуміти що кажеш стосовно навіть цієї особи.
Е, ти так не розганяйся, по легше на поворотах. Так можна і Януковича виправдати...  :facepalm1:
   
О, я тебе віруна, антихриста шукаю...

Є пропозиція, ти тут толкаєш що великий науковець, а вивести методику як розраховується собівартість, ну хочаб примітивно...

А то, як прихильник  баби  з бубликом на голові, кричать за собівартість газу в копійки...

ТИ ж блін тут позиціонуєш себе, як (як написати невєбенний науковець? Щоб не тратився зміст і емоційне наповнення? :sad:  ) великий і все знаючий чарівник країни ОЗ.

Потянеш, чи злиєшся?

мені не цікаво методики, які є а саме вивести її частково і примітивненько.
+======================================================================================+
Дебільне! Почитай, за якою ціною продає український газ "Укргазидобування" - 1500 грн за 1000 кубів. І має
рентабельність більше 200%. Вартість транспортування 1000 кубв - е до 200 грн магістраль та до 60 грн - розподільчі
мережі. Разом це 1760 грн за 1000 кубів. А продається газ населенню - по 7000 грн за 1000 кубів, а промисловості -
і всі 12000 грн. Питання: хто 3.14здить різницю і що з ним треба зробити?
   
+======================================================================================+
Дебільне! Почитай, за якою ціною продає український газ "Укргазидобування" - 1500 грн за 1000 кубів. І має
рентабельність більше 200%. Вартість транспортування 1000 кубв - е до 200 грн магістраль та до 60 грн - розподільчі
мережі. Разом це 1760 грн за 1000 кубів. А продається газ населенню - по 7000 грн за 1000 кубів, а промисловості -
і всі 12000 грн. Питання: хто 3.14здить різницю і що з ним треба зробити?
Де тут формула і методика ??? Ще тут казковим науковцем позиціонуєш себе,  прям чарівник з країни ОЗ. :facepalm1:

Казковий мрійник.

значить злився... От і все що треба було довести.
   
+=======================================================================================+
А біомаса - це віруни, бо розуму не мають. Я був на Майдані в 2004-му, коли була сказана ця фраза. Це була
інструкція від партії регіонів до своїх адептів. І Тимошенко її просто зачитала. Тому 3.14здіть далі...
Да, подтверждаю, слышал это со сцены, про колючую проволоку и биомассу - но она цитировала. Не люблю маакаку, но это не ее слова, она цитировала какую-то хрень.
   
Да, подтверждаю, слышал это со сцены, про колючую проволоку и биомассу - но она цитировала. Не люблю маакаку, но это не ее слова, она цитировала какую-то хрень.
Може не цитувала ?

А те що Жужа просила мацю на майдані , скажи щоб вони забрались , коли їх освистали????
   
Питання: хто 3.14здить різницю і що з ним треба зробити?

Ага, дехто думає, що в бюджеті гроші з повітря беруться. Левова частка в ціні газу надходить саме державі, а потім використовується на потреби усього суспільства, бо надра то є власність усього народу, а не лише тих, хто споживає газ. І треба подякувати тому хто нарешті насмілився не розбазарювати всенародну власність, а продавати її за ринковими цінами на користь усього суспільства.
   
Назву "біомаса" для лохорату придумав старший Клюєв. Я не в захист Тімошенко,але прихильники певної політсили у відчаї  брешуть як тупі мавпи. :facepalm:
   
Де тут формула і методика ??? Ще тут казковим науковцем позиціонуєш себе,  прям чарівник з країни ОЗ. :facepalm1:

Казковий мрійник.

значить злився... От і все що треба було довести.
+==================================================================================+
Формула чого??? Як шоколадні віруни грабують Україну? Формула проста: монопольно підвищуй ціни,
знищуй альтернативу та дотискуй штрафами, пенею та відсотками по кредитах.
Але ось у сусідній гілці викладено, що вже 5% від усіх, або 20% від активних, готові вже взятися за зброю.
А настрої збройової спільноти я знаю добре - сам з неї. Тому шоколадних вірунів зачекалися
розстрільні ровики чи міцна мотузка та міцні гілки. Ну, і ліхтарів на Хрещатику на ворогів вистачить.
Тим паче, що їх треба регулярно міняти, щоб не смерділи сильно.
Тому 3.14зди далі, вірун безмозглий!
   
+==================================================================================+
Формула чого??? Як шоколадні віруни грабують Україну? Формула проста: монопольно підвищуй ціни,
знищуй альтернативу та дотискуй штрафами, пенею та відсотками по кредитах.
Але ось у сусідній гілці викладено, що вже 5% від усіх, або 20% від активних, готові вже взятися за зброю.
А настрої збройової спільноти я знаю добре - сам з неї. Тому шоколадних вірунів зачекалися
розстрільні ровики чи міцна мотузка та міцні гілки. Ну, і ліхтарів на Хрещатику на ворогів вистачить.
Тим паче, що їх треба регулярно міняти, щоб не смерділи сильно.
Тому 3.14зди далі, вірун безмозглий!
Зрозуміло, тупий зїзд з образою...

Чого мене записав у фанів Петра Олексійовича?))))

Цеж прийом юлько ботів і педро ботів, створити ілюзію відсутності алтернативи такому сценарію...
ех і казковий ти мрійник...

 :facepalm1:

Написати розрахунок собівартості  і окупності хочаб траспротування газу...

та цифра є от фонаря, що ти назвав... нею люблять всі політики маніпулювати....

Останнє редагування: 17 липня 2018 20:07:19 від TimmiApostolMS
   
Назву "біомаса" для лохорату придумав старший Клюєв. Я не в захист Тімошенко,але порохоботи у відчаї  брешуть як тупі мавпи. :facepalm:
Волька і ти Брут? Який з мене порохобот?  :facepalm1:

прям як в статті, пробують поляризувати Прихильники Порошенка Петра Олексійовича і прихильники Тимошенко Юлії Володимирівни... Ілюзію відсутності альтернативного вибору...  :censored:
   
Зрозуміло, тупий зїзд з образою...

Чого мене записав у фанів Петра Олексійовича?))))

Цеж прийом юлько ботів і педро ботів, створити ілюзію відсутності алтернативи такому сценарію...
ех і казковий ти мрійник...

 :facepalm1:

Написати розрахунок собівартості  і окупності хочаб траспротування газу...

та цияра є от фонаря що ти назвав... нею люблять всі політики маніпулювати....
+======================================================================+
Зрозуміло. Тупий наїзд з образами. Тому і будеш отримувати відповіді у такому-ж руслі.
А данні я навів з офіційних джерел, на Верховній зРаді саме ці цифри фігурували.
А деталі схем грабунку мене не цікавлять - бо всіх таких виконавців потрібно до розстрільного
ровика  чи на міцній мотузці на високу та міцну гілляку. В Києві для цього підійдуть ліхтарі
на Хрещатику.
   
+======================================================================+
Зрозуміло. Тупий наїзд з образами. Тому і будеш отримувати відповіді у такому-ж руслі.
А данні я навів з офіційних джерел, на Верховній зРаді саме ці цифри фігурували.
А деталі схем грабунку мене не цікавлять - бо всіх таких виконавців потрібно до розстрільного
ровика  чи на міцній мотузці на високу та міцну гілляку. В Києві для цього підійдуть ліхтарі
на Хрещатику.

Ну і казковий мрійник, великий і могутній Гудвін Чарівник з країни ОЗ)))))

Я тим числам не вірю, а от як розяснять звідки їх взяли? (не залежно від Юлька, Петька, Грося, Яценюк... Вони озвучують на мою думку бред)

Давай порахуємо собівартість транспортування?

Здається ти не науковець, науковця має цікавити пошук і розуміння, ним має керувати цікавість. А тобою як чиновником Імперії керує жадність.  :dirol: 

   
це  і  без  неї. зрозуміло
   
Тимати - лучший сратель за педру. Туповат, голос - бр...., но зато акуенно активен. в смысле срать
   
Тимати - лучший сратель за педру. Туповат, голос - бр...., но зато акуенно активен. в смысле срать
А де тут за Рошенка???
   
Назву "біомаса" для лохорату придумав старший Клюєв. Я не в захист Тімошенко,але порохоботи у відчаї  брешуть як тупі мавпи. :facepalm:
ти постійно стверджуєш що не в захист люлі, що не люльок. Навіщо це постійно казати? Провал близько.. Обережно
   
Я добре пам"ятаю той виступ Тимохи в 2004р, коли вона озвучила погрози ригів нагнати "біомаси".
   
Я добре пам"ятаю той виступ Тимохи в 2004р, коли вона озвучила погрози ригів нагнати "біомаси".

То все таки вона за виборців казала? Тільки прихильників не її партії?

Могло бути що вжила, як він каже нажену біомасу, чи сказала вони збираються нагнати свою біомасу???

Останнє редагування: 18 липня 2018 10:22:55 від TimmiApostolMS
   
Вона цитувала слова ригів. Казала, що ось як вони називають народ.
   
Вона цитувала слова ригів. Казала, що ось як вони називають народ.
Але мало зберегтись відео цього ((( Не може бути щоб не збереглось...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія