Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що чекає на Росію та її фінанси

Що чекає на Росію та її фінанси

Атака американського яструба. Що чекає на Росію та її фінанси

Росія зазнала найсильнішого санкційного удару, починаючи з 2014 року. Це ще не нокаут, але вже точно — неймовірно болісний нокдаун

Увечері 15 квітня я переглядав випуск новин на телеканалі Україна, одному з найпопулярніших у країні. Ведуча повідомила глядачам, що Білий дім ввів новий пакет санкцій проти Росії за її агресивні дії, спрямовані як на США, так і на Україну. Вона згадала санкції проти російських юридичних і фізичних осіб, а потім перейшла до наступного сюжету.

У цей момент мені прямо захотілося подзвонити в студію телеканалу Україна, щоб додати кілька слів до сказаного ведучою. Адже головна частина санкцій пакета від 15 квітня — це санкції проти російського держборгу. Білий дім заборонив американським фінансовим установам купувати російські держоблігації — у Міністерства фінансів, Центрального банку або Фонду національного добробуту — на первинному ринку.
   
Re: Що чекає на Росію та її фінанси

Що це означає? Росія поступово занурюється в альтернативний фінансовий світ. Світ, подібний до того, в якому існують, наприклад, фінансові організації ісламських країн, яким Коран забороняє працювати з процентними ставками. Або світ середньовічної Європи. Річ у тім, що християнська Європа теж не відразу зважилася стягувати відсотки за боргом, а тільки після того, як теолог Фома Аквінський у XIII столітті обґрунтував, що процентні ставки не суперечать євангельським заповідям. Так і народився західний фінансовий ринок у сучасному його розумінні.
   
Re: Що чекає на Росію та її фінанси

Білий дім заборонив американським фінансовим установам купувати російські держоблігації

так заборонив чи тільки пригрозив?
   
Re: Що чекає на Росію та її фінанси

зараз американські компанії не можуть придбати на первинному ринку, але можуть на вторинному. Жорсткішими будуть санкції якщо заблочать і вторинний ринок.
   
Re: Що чекає на Росію та її фінанси

Росія ж з цього ринку починає поступово випадати. Ось уже двадцять років існування хуйло — російська модель економічного розвитку зі ставкою на сировинні ресурси, держкомпанії і приборканих Кремлем олігархів — фінансовий сектор РФ щосили намагається відповідати сучасним стандартам.

Московська біржа щодня проводить торги з акціями російських компаній, у Росії працюють відділення великих європейських і американських банків, російська економічна преса повниться коментарями місцевих інвестиційних аналітиків, які красномовно міркують про процентні ставки, фінансові тренди і ринкові можливості. За часів розгулу хуйло посада голови Центробанку РФ, як правило, завжди відходила ліберальному крилу російських економістів. А державний Сбербанк отримував позитивне висвітлення навіть у західній пресі завдяки своїм інноваціям.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія