Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как у патриотов Украины согласуется патриотизм с отправкой детей за границу?

Навчання і проживання свого сина, я сам оплачував. Це при тому, що він був одним із найкращих студентів університету. Але ти дурень не зрозумієш.

Зная тебя - балабола - рискну предположить, что всё это существует лишь в твоих колбасных грёзах. А ТО понтов на килограмм, а увидеть хоть что-нибудь - зась! Прям как у 6-вольтовой батарейки.

Пруф давай или проваливай.  :pooh_lol:
   
До тебе повільно доходить?
Почнеться війна, поїдуть всі.
І навіть ти поїдеш.

А она разве не началась 7+ лет назад?
   
А она разве не началась 7+ лет назад?
Бачиш, вже починає доходити.
А то грав нам тут варьята.
   
да нормально согласуется!
мы стремимся в Европу, мы хотим жить как в Европе
да нам до этого ещё долго, но альтернативы нет

в общем-то шо мы шо расеяне живём почти одинаково - в говне
вот только мы хотим из него выбраться, а они смакуют этой жизнью
и настойчиво пытаются нас оставить в этом самом дерьме
как то так
   
Зная тебя - балабола - рискну предположить,
Рискуй, предполагай. Головне, що не спростовуєш своє ніщебродство.
   
Україну можна любити за те, що не чинить перепони, якщо хочеш для себе кращого життя в іншій країні. Не треба захоплювати літаки, стрибати з корабля у відкритому океані, з боєм прориватись крізь кордон.

Пробрало до сліз!
У якій країні живемо!
   
хай буде колгосп, тільки не в нашому селі (с)

хай буде Україна, тільки без мене, а я поїду туди де платять більше і звідти тубільців повчатиму  :laugh:
   
Хотелось бы услышать мнение Тетянки-дп по данному вопросу.
Ти про що?  ;o Моя донька жодного навчального закладу - тобто у період, коли це було в межах мого впливу - за кордоном не закінчувала. Школа, ліцей, універ - все в Україні.
   
В Брюсселе, прошла в универ на стипендию.
а чому не в омріяній расєюшкє, куди ти хочеш всю Україну запхати,?  Ми за колохози, тільки не в нашому селі?

Якраз з українцями все логічно - вони за західний вектор України. Але якщо гора йде до Мухаммеда повільно, то Мухаммед сам йде до гори в індивідуальному порядку.

А от вата нелогічно поступає, в розріз зі своєю ідеологією.
   
Ти про що?  ;o Моя донька жодного навчального закладу - тобто у період, коли це було в межах мого впливу - за кордоном не закінчувала. Школа, ліцей, універ - все в Україні.
до речі зараз вже хайп навчання за кордоном стухає. Останні роки всі кого знаю після школи продовжили в українських вишах навчання.
   
Хотелось бы услышать мнение Тетянки-дп по данному вопросу.
Моя думка така.
Будь-які питання з цього приводу доречні виключно до тих, хто маючи в руках важелі державної влади, не забезпечив в Україні такого рівня навчання, щоб можна було навчати власних дітей.
Те ж саме, і напевно у набагато більшій степені, стосується і наших владоможців, які чомусь коли стосується їхнього власного здоров"я, їдуть лікуватися за кордон - на гроші, фактично вкрадені в України, ті гроші, які могли би посприяти забезпеченню вищого рівня нашої медицини
   
а я поїду туди де платять більше і звідти тубільців повчатиму
Ну не дуже в тебе вийшло за кордоном працювати.
   
до речі зараз вже хайп навчання за кордоном стухає. Останні роки всі кого знаю після школи продовжили в українських вишах навчання.
Бо насправді - і я це вже знаю напевно - нічого особливого, аж такого кращого, у тому закордонному навчанні немає. Кращий (у певному сенсі) там можливо лише сам диплом.
Все вищесказане не стосується наших медичних ВУЗів - бо це реально страшно - потрапити до рук лікаря, який купив диплом.
   
Образование в наших ВУЗах сейчас дерьмовое, особенно после 2020 года - преподы от карантина ленивые и оуевшие стали. И патриотизм тут ни при чем.

А вот почему черновицкие ватники не уедут на Клязьму, на Обь, на Енисей и мучаются тут, на Днестре, вот это вопрос интересный.
   
Рискуй, предполагай. Головне, що не спростовуєш своє ніщебродство.

Я просто не понимаю, как "одному из лучших студентов" /ц/ не дают стипендию в универе.  :laugh:

   
Образование в наших ВУЗах сейчас дерьмовое, особенно после 2020 года - преподы от карантина ленивые и оуевшие стали. И патриотизм тут ни при чем.

А вот почему черновицкие ватники не уедут на Клязьму, на Обь, на Енисей и мучаются тут, на Днестре, вот это вопрос интересный.
Ще більше питання чому ватнікі з Обі, Клязьми та Єнісею з штанів вистрибують, щоб відправити своїх діточок до гейроп навчатися? В Німеччині їхніх лічінок аж кишма кишить по учбовим закладам...
   
Я не учу. Просто констатирую факт, объединяющий нас всех. Национальная идея прямо - сдрыснуть за границу.

Ты сам-то в армии служил? Чем помог Неньке в лихую годину?
Да, я не хочу, чтобы мои дети еще 30 лет бултыхались в этом болоте.
И не надо путать патриотизм (любовь к родине) и государство .
Не патриоты виноваты, что у нас рулят до....бы.
   
Я просто не понимаю, как "одному из лучших студентов" /ц/ не дают стипендию в универе.  :laugh:
Ти не розумієш, бо дурень. Я вже вище написав. Класичної стипендії як у нас, тут нема. Щоб просити стипендію. Перше: потрібно бути бідним. Друге:хороше вчитися.


Останнє редагування: 25 жовтня 2021 12:50:59 від Oleksandr
   
Бо насправді - і я це вже знаю напевно - нічого особливого, аж такого кращого, у тому закордонному навчанні немає. Кращий (у певному сенсі) там можливо лише сам диплом.
Все вищесказане не стосується наших медичних ВУЗів - бо це реально страшно - потрапити до рук лікаря, який купив диплом.
я бачу толкових лікарів молодих. В безтолкових пацієнтів не буде.
А так, по блату дипломи отримували ще з початку 80их, а може і раніше. Та і тоді серед старих лікарів не так щоб багато толкових було.
   
Ще більше питання чому ватнікі з Обі, Клязьми та Єнісею з штанів вистрибують, щоб відправити своїх діточок до гейроп навчатися? В Німеччині їхніх лічінок аж кишма кишить по учбовим закладам...

Ні, якраз з тих єбєнєй вже ніхто нікуди не їде. Рашка на 90% бідна і недорозвинута. Борг за ЖКГ - 1,33 ТРІЛЬЙОНИ рублів, це в нафтогазовій державі.
А до гейроп їдуть навчатись лічинки з москви і ленінграду, то в же не зовсім рашка.
   
патріотизм якраз в тому щоб дати дитині найкращу освіту на англійській мові закордоном. Може колись повернеться з набутим досвідом і принесе користь Україні.
   
За рубежом по многим специальностям образование лучше. Связи не вижу между патриотизмом и проживанием в Украине. Имхо, можно быть патриотом Украины проживая  заграницей.
Как по мне - прямое передергивание .
+ я не  понимаю, откуда эито у ваты , что каждый должен пойти на нулевку.
Войны выигрывают снабженцы и штабисты. Но если нечем снабжать , то война сразу заканчивается.
+ можно поинтересовать, что человек про которого Черчиль сказал , что его личный вклад в победу над Германией самый большой, вообще не был на фронте ни  разу.

   
я бачу толкових лікарів молодих. В безтолкових пацієнтів не буде.
А так, по блату дипломи отримували ще з початку 80их, а може і раніше. Та і тоді серед старих лікарів не так щоб багато толкових було.
Я ж насправді не стверджувала, що у нас нема хороших лікарів, або що всі медичні дипломи куплені
Просто в країні, де існує лише сама МОЖЛИВІСТЬ купівлі диплому, зростає і МОЖЛИВІСТЬ напоротися на такого лікаря.
Але - повірте! - нефахових лікарів вистачає і у Німеччині теж. Навіть зі справжніми німецькими дипломами.
   
Как-то так у нас складывается, дорогие дружочки, што мерилом успеха и целью всей жизни стало сделать ноги из Украины в другие страны. Мы счастливы, когда наше чадо покидает Неньку и учится у эвропи, а потом там же находит работу.

И эта черта объединяет нас всех: ватников, патриотов, свободовцев, натовцев, хуйловцев, богатых, бедных... Никто не хочет учить своих детей здесь. А если, типа, хотят, то на самом деле либо нет бабла, либо способностей у отпрысков учиться без коррупции.

А кто в Украине останется? Я уже молчу о воинском долге... Не буду называть ники, но даже на ФУП-е навалом патриотичных юзеров, которые любыми путями отмазывают сыновей от службы в армии. Какое-то склизкое двуличие, однако.
Нескромне запитання:
а може не варто узагальнювати Ваш ОСОБИСТИЙ досвід на всіх інших?

"мьі, наш, нас всех" ... або глисти, або прізвище Романов(с) :)

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 12:49:26 від Ламер
   
так мало того что своих отправляют - еще и налоги требуют повысить тем кто не уехал
   
до речі, навіть у Польщі спец-програми репатриації.
   
Ні, якраз з тих єбєнєй вже ніхто нікуди не їде. Рашка на 90% бідна і недорозвинута. Борг за ЖКГ - 1,33 ТРІЛЬЙОНИ рублів, це в нафтогазовій державі.
А до гейроп їдуть навчатись лічинки з москви і ленінграду, то в же не зовсім рашка.
Їдуть, і дуже багато. Діти бізнесменів середньої руки, керівництва районного чи обласного масштабу, звісно я не кажу про злиднів які ни 15 000 рублів існують. На одній роботі в мене колега був з Уфи, синок чиновника з адміністрації. Він поїхав по обміну між універами в Уфі та Дрездені. Сміявся про цей "обмін" - каже вже десять років в напрямку Дрездена 2-3 студенти з Уфи їдуть і не повертаються. А з Дрездена в Уфі ще ніхто нікого не бачив.
   
Ну не дуже в тебе вийшло за кордоном працювати.


що значить не дуже вийшло?
при нагоді я не захотів бо заробляв би за кордоном менше ніж тут.
хоча немало колег поїхали
   
а чому не в омріяній расєюшкє,

с чего ты взяла, шо она у меня омрияна?

куди ти хочеш всю Україну запхати,?

Я? Ты чего-то перепутала... Мне с некоторых пор вообще пофигу.
   
с чего ты взяла, шо она у меня омрияна?

Я? Ты чего-то перепутала... Мне с некоторых пор вообще пофигу.
глисти? :)
   
бо заробляв би за кордоном менше ніж тут.
Тоді зрозуміло який з тебе доктор.
   
Да, я не хочу, чтобы мои дети еще 30 лет бултыхались в этом болоте.
И не надо путать патриотизм (любовь к родине) и государство .
Не патриоты виноваты, что у нас рулят до....бы.


ну так Батьківщина це і є люди.

не річки, болота, гори і долини, а саме люди, які метально сприймаються як близькі.

якщо довбойоби то значить довбойоби.  не можна любити Україну вважаючи українців довбойобами
   
Тоді зрозуміло який з тебе доктор.


та ото ж такий  :laugh:
   
Мокш всратий, пиши українською, раз вже опинився на чужині.
   
Їдуть, і дуже багато. Діти бізнесменів середньої руки, керівництва районного чи обласного масштабу, звісно я не кажу про злиднів які ни 15 000 рублів існують. На одній роботі в мене колега був з Уфи, синок чиновника з адміністрації. Він поїхав по обміну між універами в Уфі та Дрездені. Сміявся про цей "обмін" - каже вже десять років в напрямку Дрездена 2-3 студенти з Уфи їдуть і не повертаються. А з Дрездена в Уфі ще ніхто нікого не бачив.

60% россиян не имеют никаких сбережений - Сбербанк

росія тотально бідна держава, скільки там тих середніх бізнесменів і чиновників, щоб їх діти прямо МАСОВО їхали до гейроп ?
Не думаю що багато.
   
60% россиян не имеют никаких сбережений - Сбербанк
росія тотально бідна держава, скільки там тих середніх бізнесменів і чиновників, щоб їх діти прямо МАСОВО їхали до гейроп ?
Не думаю що багато.



чому в турецьких готелях українців до росіян десь 1 до 10, якщо населення 1 до 3
   
чому в турецьких готелях українців до росіян десь 1 до 10, якщо населення 1 до 3
коли востаннє Ви були в турецькому готелі?
   
Как-то так у нас складывается, дорогие дружочки, што мерилом успеха и целью всей жизни стало сделать ноги из Украины в другие страны. Мы счастливы, когда наше чадо покидает Неньку и учится у эвропи, а потом там же находит работу.

И эта черта объединяет нас всех: ватников, патриотов, свободовцев, натовцев, хуйловцев, богатых, бедных... Никто не хочет учить своих детей здесь. А если, типа, хотят, то на самом деле либо нет бабла, либо способностей у отпрысков учиться без коррупции.

А кто в Украине останется? Я уже молчу о воинском долге... Не буду называть ники, но даже на ФУП-е навалом патриотичных юзеров, которые любыми путями отмазывают сыновей от службы в армии. Какое-то склизкое двуличие, однако.

дети ездили в европу и раньше. и (по моему мнению) благодаря им наша страна изменилась. Когда человек туда приезжает и живет достаточно долго, в общем больше чем стандартная туристическая поездка, то он настолько привыкает к нормальной жизни, что его начинает мутить, как только он возвращался в конкретный совок тут. Кто-то вернулся обратно в европу, ну а многие участвуют в измениниях в нашей стране.

Так что, пусть едут, пусть остаются и пусть возвращаются. пусть в конце концов строят свою жизнь  наши дети так, как им интересно.
   
не знаю ні одного прикладу щоб вивчився в Європі, повернувся і зробив кар'єру тут

або там і лишаються, або повертаються і займаються тим, що немає ніякого відношення до їх освіти
   

Где это "тут"? Давай расклад - шо за бурса, щас выясним.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія