Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Справа Гандзюк: голові обради Херсонщини оголосили підозру в організації вбивства

Голові обласної ради Херсонскої області Владиславу Мангеру оголосили підозру з організації вбивства Катерини Гандзюк.

Про це 11 лютого повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Доповнюється...

https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/11/7206308/
   


Хитродупі юльки тягнули до останнього, аж  до 8-го числа з виключенням цього чувака з партії

Останнє редагування: 11 лютого 2019 10:39:26 від птах Сорока
   
Показати зображення...
Хитродупі юльки тягнули до останнього, аж  до 8-го числа з виключенням цього чувака з фракції

документ про виключення з'явився вчора, явно виключали "заднім числом", після зашквару рюкзакянівців в суботу  B-)
   
документ про виключення з'явився вчора, явно виключали "заднім числом", після зашквару рюкзакянівців в суботу
Мабуть вчора вже знали, що сьогодні Луценко буде оголошувати.. B-)
   
щиро вітаю юльків з перемогою. ви справд варті своїх керівників. (tu)

Чекаю підозри і порохоботам і мусорам що їх прикривають.

Виявилося, що сичі такі були праві, коли качали юльків.
   
Але не забуваймо, що "барига нічого не робить", і взагалі навкруги суцільна зрада!
   
Мангеру объявлено подозрение в организации убийства Гандзюк
InfoResist

Главе Херсонского облсовета Владиславу Мангеру объявили о подозрении в организации убийства херсонской активистки Екатерины Гандзюк. Об этом сообщает генеральный прокурор Юрий Луценко в Facebook.

По информации депутата Днепровского райсовета Херсона Александра Власова, сотрудники СБУ проводят обыск в доме Мангера.

Также депутат отметил, что самого подозреваемого дома не было, более того он уже сутки находится за пределами Украины.

Кроме того, Власов сообщает, что заместитель председателя Херсонской ОГА Евгений Рищук снят с должности.

Напомним, что отец общественной деятельницы, советницы мэра Херсона Екатерины Гандзюк назвал организаторами убийства дочери председателя Херсонского облсовета и члена партии «Батькивщина» Владислава Мангера, главу Херсонской ОГА и партийца БПП Андреея Гордеева, а также его заместителя Евгения Рищука.

Впоследствии Мангера исключили из партии «Батькивщина» и порекомендовали уйти с должности главы областного совета.
Читайте также:
   
бабусівщинівці, тримйте відмазки:

- "Вироку суду ще немає, не можна звинувачувати людину"
- "Це замовна справа"
- "Це розправа над найрейтинговішим кандидатом"

не дякуйте

 B-) 
   
По информации депутата Днепровского райсовета Херсона Александра Власова, сотрудники СБУ проводят обыск в доме Мангера.

Также депутат отметил, что самого подозреваемого дома не было, более того он уже сутки находится за пределами Украины.
:S
   
:S
Сама удивилась.
Кому же тогда подозрение вручили?
   
Чекаю підозри і порохоботам і мусорам що їх прикривають.

угу, чекай чекай  :lol:
   
Сама удивилась.
Кому же тогда подозрение вручили?

Крульку, він більше за всіх Мангера відмазував, коли мітингарі до офісу на Туровську прийшли  :gigi:
   
Ти диви як прихильники певної політсили вазбуділась на макакин зашквар
Як там небесна сотня ..Вже вам не пече? Нормальок?
   
Крульку, він більше за всіх Мангера відмазував, коли мітингарі до офісу на Туровську прийшли  :gigi:
Ну я серьезно спрашиваю
   
А губернатора коли ?
Ждут когда тоже за пределы Украины выедет.
   
А коаліції часом не хочеться поміняти трішки законодавство, щоб підозрювані за важкі злочини не могли так просто подорожувати в домінікану чи куда їм схочеться? Юля певно заважає.
   
А кто выпустил Мангера сколько стоил его побег  о котором говорили еще два месяца назад что такое будет  , что эта быдло режим устраивает цирк , выпустили чтобы развалить через время дело .Сидит в Израиле и никто его не выдаст ..
   
щиро вітаю юльків з перемогою. ви справд варті своїх керівників. (tu)

Чекаю підозри і порохоботам і мусорам що їх прикривають.

Виявилося, що сичі такі були праві, коли качали юльків.

То може сичі про замовників знають від виконавців вбивства?
Виконавці ж колишні воїни 5-го окремого батальону ДУК?
   
  так само діють по Україні всі, без винятку, чиновники цієї партії вбивць...

  схема грабунку України однакова для всіх її функціонерів по всій Україні і створила та контролює цю схему грабунку України особисто Тимошенко,

  не здивуюся якщо, під час слідства, виявиться, що і наказ на вбивство Гандзюк був з Києва...

  Наступним кроком повинна стати заборона діяльності в Україні партії вбивць і зняття її кандидатів з виборів.
   
Сколько телемастер анонсировал подозрений и чем оно заканчивалось? Это тоже ничем не закончится, т.к. в подозрении указана 115-я вместо 121-й, даже если дойдет до суда - будут оправданы. По первым строкам подозрения, которые видны, понятно, шо связь не доказана, т.к. мотивы - личная неприязнь
   
То може сичі про замовників знають від виконавців вбивства?
Виконавці ж колишні воїни 5-го окремого батальону ДУК?
да. пидарюги из УДА. как это не печально. но факт есть факт. там все все знают уже очень давно.
   
Цитувати
Євген Рищук с Миколой Ставицьким и ещё 22.
3 ч. ·
Зважаючи на ситуацію навколо мого прізвища по ділу нападу на Гандзюк та моє бажання зробити все, щоб допомогти слідству та припинити політичні спекуляції навколо мене , я ще в п`ятницю , після сесії областної ради, подав заяву голові Херсонської ОДА по ТИМЧАСОВЕ відсторонення мене від виконання службових обов`язків . В ту ж п`ятницю я домовився із слідчим СБУ України , в місті Києві, про зустріч і запропонував надати інформацію стосовно мене із застосуванням поліграфа. Приховувати , Слава Богу, нічого. То ж уже сьогодні я в Києві і маю надію , що я зможу хоть таким чином допомогти слідству в цій досить заполітизованій справі.
   
схоже на договорнячок

Юра обнародує явну туфту про "лічную нєпріязнь" і дає виїхати

на вибори можна буде поюзати піар проти Тимошенко, а після виборів справа тихенько розвалиться
   
Что тут?Стандартная схема?Пока рожали пидозру,подозреваемый свалил из страны?
   
схоже на договорнячок

Юра обнародує явну туфту про "лічную нєпріязнь" і дає виїхати

на вибори можна буде поюзати піар проти Тимошенко, а після виборів справа тихенько розвалиться
Схоже ти вже розкрив злочин
   
А що там з Першим Номером партії Жулії? Де Надія партії Жулії?
   
Схоже ти вже розкрив злочин


у нас із Луценком розкриття таких злочинів приблизно однакове
тільки я на безоплатній основі цим займаюсь
   
Очередная профанация. Веры нет, все!
   
По первым строкам подозрения, которые видны, понятно, шо связь не доказана, т.к. мотивы - личная неприязнь
так, це майже хрест на доказовості, бо тільки з власного визнання звинуваченим це можливо зшити до купи.
   
Оказывается Мангер не сбежал но сбежит  если не арестуют.Расследова ние  тянули до выборов чтобы раскрутить тему убийцы в БЮТ
   
у нас із Луценком розкриття таких злочинів приблизно однакове
тільки я на безоплатній основі цим займаюсь

 :lol:
 (tu)
   
Оказывается Мангер не сбежал но сбежит  если не арестуют.Расследова ние  тянули до выборов чтобы раскрутить тему убийцы в БЮТ

 БПП то ж замазаны в этом деле. молчать никто не будет и съехать на одних юльков не получится.
   
так, це майже хрест на доказовості, бо тільки з власного визнання звинуваченим це можливо зшити до купи.


ну чому, виконавці можуть дати покази
тільки кажуть, що вони покази на Павловського, який передавав їм бабло
потім стрілки перевели на Москала, на підставі роумінга мобілки, напередодні злочину Москал був у будинку Павловського
Москалу дали виїхати і зробили його підозрюваним
а від Москала протягли ниточку до Мангера, бо у них там якісь гешефти по пансіонату в херсонській області
   
вроде обыск у него дома идет
   
вроде Рищука то ж відсторонили та визвали на допит.
   
Крутили хвостом пів року, чекали хто більше занесе, а перед виборами оголосили підозру. :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія