Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Windows 11

Re: Windows 11

Мо і придбав би якогось діска з ХР , гривень за сто , але параноя досягла вже такого стану , що мабуть не повірю і самому Гейтсу , що той діск справжній , а не підробка .

Такшо х їм , а не гроші , як і усім іншим крізь щось , що називаєцця глобальна мережа , окрім , зрозуміло , що якихось витрат на вартість трахвіку .))

Ото як вже зроблять ХХ , замість ХР , мо і зверну увагу , ознайомитись .
   
Re: Windows 11

безкоштовна альтернатива - щось з Linux family
Показати зображення...
+ VirtualBox з winXP чи Win 7
:weep:
   
Re: Windows 11
LAR

Шесть семерок покупала для офиса, а потом они только обновлялись до новых версий.
   
Re: Windows 11

В сенсі не тримати купу бібліотек для підтримки софта епохи Win 3.11 for Workgroups

Нє, вам так не буде

https://www.ixbt.com/news/2021/06/18/windows-11-windows-3-11-30.html
   
Re: Windows 11

За софт платять гроші тільки тупорилі буржуї, бо корпорації наживаються, погана якість, інформація повинна бути безкоштовною, дуже багато коштує, і це не ковбаса - у виробника все одно залишиться копія вінди.
   
Re: Windows 11

Нє, вам так не буде

https://www.ixbt.com/news/2021/06/18/windows-11-windows-3-11-30.html
і це є гут!!! ненавиджу, коли ламають апробований, зручний інтерфейс, коли кермо роблять квадратним, коли механічні круцьки міняють на глючні сенсорні тикалки.... і т.д. і т.п.
   
Re: Windows 11

 :facepalm: тю, как отстали, 10, 11. у меня уже винда 2000, причем уже более двадцати лет, а летает как новая  X(
   
Re: Windows 11

На прошлой неделе в сети появилась предварительная сборка Windows 11, которая позволяет судить о значительных изменениях пользовательского интерфейса. Однако, не стоит беспокоится, Microsoft еще многое предстоит прояснить.

Когда состоится: 24 июня 2021 года в 18:00 по московскому времени (11 AM ET)

Microsoft редко объявляет о событиях по восточному времени (ET). Если бы это было какое-то другое мероприятие, компания бы объявила, что оно состоится в 8 утра по тихоокеанскому времени (PST). Однако тема события Windows 11, как вы уже догадались, 11 часов играет символическую роль.

Где пройдет: как и большинство мероприятий за последний год это будет виртуальное мероприятие. Фактически, Microsoft стала одной из первых компаний, которая полностью перешла на формат виртуальных мероприятий, как минимум до июля 2021 года.

Вы сможете посмотреть прямую трансляцию мероприятия на веб-сайте Microsoft по ссылке. Вполне вероятно, трансляция будет дублироваться на YouTube, но пока она еще не создана. Microsoft рекомендует смотреть трансляцию на своем сайте по ссылке выше.
   
Re: Windows 11

і це є гут!!! ненавиджу, коли ламають апробований, зручний інтерфейс, коли кермо роблять квадратним, коли механічні круцьки міняють на глючні сенсорні тикалки.... і т.д. і т.п.
C:\>
   
Re: Windows 11

і це є гут!!! ненавиджу, коли ламають апробований, зручний інтерфейс, коли кермо роблять квадратним, коли механічні круцьки міняють на глючні сенсорні тикалки.... і т.д. і т.п.

інтерфейсом Win3.11 ніхто не користується вже років 25 як мінімум. Нахіба тримати в системі те лайно мамонта?!
кому треба запускати проги 30-річної давнини то хай і запускає їх на ОС-ях того ж віку
   
Re: Windows 11

C:\>

ніт

терміналь це термінал
графічний інтерфейс це графічний інтерфейс
   
Re: Windows 11

багато коштує, і це не ковбаса - у виробника все одно залиш


Софт це чийсь труд...

То шо ти не хочеш платити а також я не хочу ... але це не значить шо ми робимо щось хороше... це погано.
   
Re: Windows 11

ніт

терміналь це термінал
графічний інтерфейс це графічний інтерфейс
розбалувались, кнопкодави :X
   
Re: Windows 11

C:\>
[uzver@mycomp ~]$
   
Re: Windows 11

Софт це чийсь труд...

То шо ти не хочеш платити а також я не хочу ... але це не значить шо ми робимо щось хороше... це погано.
а якщо я юзаю пінгвіна- це також погано? я ж ні копієчки не заплатив
   
Re: Windows 11

Офтоп..
Макрасофт превысил капитализацию в два триллиона долларов.
Такой показатель только у эйпл..
.....
Это настоящий виндузкапец.
Теперь точно..
Помню 2008 год 500 стр Украина переходит на линукс
На говно исходили просто..
2021 год ни одно страницы и слава богу.
Сори .. не ради срача
   
Re: Windows 11

[uzver@mycomp ~]$
:facepalm1:
   
Re: Windows 11

інтерфейсом Win3.11 ніхто не користується вже років 25 як мінімум. Нахіба тримати в системі те лайно мамонта?!
кому треба запускати проги 30-річної давнини то хай і запускає їх на ОС-ях того ж віку
  інтерфейс це інтерфейс. ліби-це ліби. нахіба мені перемішувати елементи керування? створити проблеми, а потім їх героїчно вирішувати?
   
Re: Windows 11

  інтерфейс це інтерфейс. ліби-це ліби. нахіба мені перемішувати елементи керування? створити проблеми, а потім їх героїчно вирішувати?
   
Re: Windows 11

і не набридне ж їм...
хоч чому ні, аби гроші
але зауваж, що від цього щось матиме і спеціаліст по інсталяції та апгрейду софта бо не кожна кухарка уміє керувати дер софтом  :D
   
Re: Windows 11

:facepalm: тю, как отстали, 10, 11. у меня уже винда 2000, причем уже более двадцати лет, а летает как новая  X(
підозрюю, що вона працює на залізі такого ж віку?
   
Re: Windows 11

так хто-небудь запостить посилання на скачування + лікарство
   
Re: Windows 11

так хто-небудь запостить посилання на скачування + лікарство
ні.
   
Re: Windows 11

на віртуалці попрацювала день і все
має фішку апгрейда з збереженням даних
   
Re: Windows 11

ні.
чому?
   
Re: Windows 11

Навіщо щось чистити??? Сучасних дисків хватить на будь що.. нехай там 3.11 лежить, вона займає півтори дискети чи скільки там  :laugh:
   
Re: Windows 11

чому?
ще нема релізу
   
Re: Windows 11

Показати зображення...
по-перше, там таких дров наламали... в тій таблиці....
по-друге, в мене інтерфейс вже років з 11 незмінний завдяки пінгвіну. а ліби там вже сто раз помінялись
   
Re: Windows 11

ще нема релізу
В 18.00 по нашему времени вроде само мероприятие. Мабуть тогда и релиз.
   
Re: Windows 11

в мене інтерфейс вже років з 11 незмінний завдяки пінгвіну
тобто ти так і не перейшов на десктоп :facepalm:
   
Re: Windows 11

:facepalm: тю, как отстали, 10, 11. у меня уже винда 2000, причем уже более двадцати лет, а летает как новая  X(

Какой браузер пользуете?
   
Re: Windows 11

Офтоп..
Макрасофт превысил капитализацию в два триллиона долларов.
Такой показатель только у эйпл..
.....
Это настоящий виндузкапец.
Теперь точно..
Помню 2008 год 500 стр Украина переходит на линукс
На говно исходили просто..
2021 год ни одно страницы и слава богу.
Сори .. не ради срача
ага. був такий тижпрограміст Чегевар, який створював по 100500 гілок, що Вінді і ПК скоро хана. скоро всі пересядуть на планшеті з андроїдом. потім Чегевар уїхав в Індію на ПМЖ і пропав. Вінда і ПК до сих пір популярні. може не так як раніше, але популярні :beach:
   
Re: Windows 11

тобто ти так і не перейшов на десктоп :facepalm:
в мене десктопний інтерфейс.з найсвіжішими вчорашніми апдейтами
   
Re: Windows 11

в мене десктопний інтерфейс.з найсвіжішими вчорашніми апдейтами
а 11 років назад який був?
   
Re: Windows 11
Agh

так хто-небудь запостить посилання на скачування + лікарство
Яке лікарство? ;o Саму вінду 11 шукай на торрентах, але вважай, що для інсталяції необхідна підтримка TPM 2.0
   
Re: Windows 11

а 11 років назад який був?
другий гном. тепер його форк мате.
   
Re: Windows 11

Презентация Windows 11 вместе с WYLSACOM: 24.06 в 17:00 (МСК)

https://www.youtube.com/watch?v=pTt3fh75Kbw
   
Re: Windows 11

(tu) оце набожна людина

Чекав каменти що ХР норм, досі юзаю.
Я перейшов на 10 з теплого лампового хр пару місяців тому  :D
   
Re: Windows 11

класна презентація

ляг сайт Майкрософт

ляг канал Вілсаком (td)
   
Re: Windows 11

Яке лікарство? ;o Саму вінду 11 шукай на торрентах, але вважай, що для інсталяції необхідна підтримка TPM 2.0
Активаторов полно. А чистый ИСО образ можно скачать прямо с сайта майкрософт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія