Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Офіцер все мені чоколядку приносив

Re: Офіцер все мені чоколядку приносив


и этим не хватило немецкого чоколяда.
не хотите их спросить мнения о немецком чоколяде?
 

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив



эй португал, спроси этих людей про немецкий чоколяд, тыж правду искал?

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

и этим не хватило немецкого чоколяда.
не хотите их спросить мнения о немецком чоколяде?
Ось тобі Париж під кривавою німецькою окупацією:

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив


и этим не хватило немецкого чоколяда.
не хотите их спросить мнения о немецком чоколяде?
 

Показати зображення...

якраз чудовий доказ що совєцький режим вивявився в рази гірший і страшніший за фашистьский, німці свої злочини ще навіть і не починали, ще, вчились від совєтів як треба





можна ще довго фотографіями мірятись, мова зовсім про інше, фашизм був як із заходу так і із сходу, тільки перший покарано, а другий ще ні
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив



якраз чудовий доказ що совєцький режим вивявився в рази гірший і страшніший за фашистьский, німці свої злочини ще навіть і не починали, ще, вчились від совєтів як треба

Показати зображення...
Показати зображення...
можна ще довго фотографіями мірятись, мова зовсім про інше, фашизм був як із заходу так і із сходу, тільки перший покарано, а другий ще ні
угу
Одна поправка: не стільки  фашизм, скільки соціалізм!
Національний чи інтернаціональний - то вже не так суттєво.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

якраз чудовий доказ що совєцький режим вивявився в рази гірший і страшніший за фашистьский, німці свої злочини ще навіть і не починали, ще, вчились від совєтів як треба

Показати зображення...
Показати зображення...
можна ще довго фотографіями мірятись, мова зовсім про інше, фашизм був як із заходу так і із сходу, тільки перший покарано, а другий ще ні

Тема вроде про немецкий чоколяд, не? 
Чего тебя так сразу бросвют на амбразуру, аж смешно. Или ты тоже любитель немецкой чоколяды
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ось тобі Париж під кривавою німецькою окупацією:

Показати зображення...

Тоже любитель немецкой чоколяды?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Тоже любитель немецкой чоколяды?
То не я, то французи.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Тема вроде про немецкий чоколяд, не? 
Чего тебя так сразу бросвют на амбразуру, аж смешно. Или ты тоже любитель немецкой чоколяды

руйнуємо міфи совєцької пропаганди про німецьку окупацію, і порівнюємо із совєцькою, чи ти проти історичної спаведливості, не окутаною совковою пропагандою?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

С 1943 по 1946 год больше 20 тысяч женщин во Франции были обвинены в сотрудничестве с оккупантами и наголо острижены. Таково было наказание за то, что они помогали врагу, выказывали симпатии нацистской Германии или просто спали с немцами, что называлось "горизонтальным коллаборационизмом".


а бабу із відео у СТ, любительку чоколаду  наголо не остригли?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

С 1943 по 1946 год больше 20 тысяч женщин во Франции были обвинены в сотрудничестве с оккупантами и наголо острижены.
А Рено просто забили до смерті в тюрмі.
А Петена помилували.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

А Рено просто забили до смерті в тюрмі.
А Петена помилували.


ти приклад французів у другій світовій навів як агітацію, що треба було здатись Росії у 2014 році?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

A.I, шо вам непонятно?
Да, все это было - нацисткая бюрократическая машина перемалывала миллионы жизней в концлагерях и расстрельных ямах.
Но бывало и такое, что рядовые солдаты вермахта на постое показывали фото своих детей, плакали и дарили шоколадки.
У моей бабушки оккупация была очень страшной, голодали в городе, умер маленький сын.
Тяжело заболела дифтерией маленькая дочь - от безысходности отнесла в немецкий военный госпиталь, вышел офицер, забрали с рук,
сделали укол, сказали принести еще два раза. Дочь выжила.
Ходили под немецкую столовку собирать очистки, немец заметил, сказал принести посуду. И поделился нормальной едой.
Всё было. В каждой конкретной ситуации всё решали человеческие качества отдельно взятого человека.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
fam

Тема вроде про немецкий чоколяд, не?

да, вроде так, но если читать внимательно твои посты и посты некоторых других, то очень даже понятно, что цель всего этого - не только возбудить ненависть к немецкому чоколяду, но и пробудить тем самым любофф и ностальгию к "чоколяду" советскому (=расейскому в нынешнем контексте). И еще, если угодно - представить сторонниками нацистов ВСЕХ тех, кто признает то, что нельзя не признать - на стороне нацистов в силу понятных обстоятельств воевали и самые обычные люди, проявлявшие хоть какое-то сочувствие к жителям завоеванных территорий. По каким -то причинам вам надо, чтобы ВСЕ немцы считались нелюдями.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

ти приклад французів у другій світовій навів як агітацію, що треба було здатись Росії у 2014 році?
Ти несповна розуму, Абдула?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

чоколядные немцы это были педофилы.
Ну шож вы такие тупые. Если к вашему маленькому ребенку подойдет чужой мужик и начнёт угощать конфетками, шо делать будете?

Сука , полный фуп любителей немецких педофилов

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

да, вроде так, но если читать внимательно твои посты и посты некоторых других, то очень даже понятно, что цель всего этого - не только возбудить ненависть к немецкому чоколяду, но и пробудить тем самым любофф и ностальгию к "чоколяду" советскому (=расейскому в нынешнем контексте). И еще, если угодно - представить сторонниками нацистов ВСЕХ тех, кто признает то, что нельзя не признать - на стороне нацистов в силу понятных обстоятельств воевали и самые обычные люди, проявлявшие хоть какое-то сочувствие к жителям завоеванных территорий. По каким -то причинам вам надо, чтобы ВСЕ немцы считались нелюдями.


гілка ж не про те, не про те, що у Вермахті були люди, які не мали ненависті до мирного населення. І не про те, що німці мали і мають значно вищу побутову культуру ніж росіни або українці.

гілка про те, що фюрер-визволитель хотів щастя українцям, а прокляті східняки із москалями не дали ощасливити галичан під крилом мудрого фюрера.

   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
fam

чоколядные немцы это были педофилы.
Ну шож вы такие тупые. Если к вашему маленькому ребенку подойдет чужой мужик и начнёт угощать конфетками, шо делать будете?

Сука , полный фуп любителей немецких педофилов

следовательно, самый большой памятник педофилам стоит (стоял?) в Трептов-парке, не?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
fam

гілка про те, що фюрер-визволитель хотів щастя українцям, а прокляті східняки із москалями не дали ощасливити галичан під крилом мудрого фюрера.

ок..., ну а сами-то как- осчастливили?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

ок..., ну а сами-то как- осчастливили?


ну як змогли
якщо подивитись на лідерство України за кількістю мільярдерів серед країн східної Європи, то таки є що і досі пиляти від спадку СССР

правда витікає воно як пісок крізь пальці.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

а давайте відкриємо гілочку про те як більшовики запровадили масову вакцинацію, і врятували мільйони українських дітей
про побудовану мережу лікарень, коли українські селяни узнали що таке дохтор, якого вони до того в житті своєму не бачили

про лікнеп давайте розкажемо, як мільйони українців научили читати і писати, при чому українською, як і належить окупантам

про доступну освіту давайте розкажемо, про школи у кожному селі. про вищу освіту, яка стала доступною селянам, не хочете розказати?


ну да, це все така малозначима херня порівнно із шоколадкою для галичанської бабки від херра Ганса  :weep:
   
мова зовсім про інше, фашизм був як із заходу так і із сходу, тільки перший покарано, а другий ще ні
Так вже і не покараєте, бо нащадки найвпливовіших комуняк перейшли в категорію олігархату, недосяжного та недоторканого.
Чи кого ви карати все збираєтесь?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
fam

а давайте відкриємо гілочку про те як більшовики запровадили масову вакцинацію, і врятували мільйони українських дітей
про побудовану мережу лікарень, коли українські селяни узнали що таке дохтор, якого вони до того в житті своєму не бачили

про лікнеп давайте розкажемо, як мільйони українців научили читати і писати, при чому українською, як і належить окупантам

про доступну освіту давайте розкажемо, про школи у кожному селі. про вищу освіту, яка стала доступною селянам, не хочете розказати?


ну да, це все така малозначима херня порівнно із шоколадкою для галичанської бабки від херра Ганса  :weep:

вопрос в том, зачем большевикам это было надо? Надеюсь, ты не будешь утверждать, что они руководствовались приматом прав и свобод человека?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ти несповна розуму, Абдула?

Ты токо шо одобрил крымчан сдввшихся в Крыму, по твоему  поклонская эта парижанка с твоей фотографии
   
а давайте відкриємо гілочку про те як більшовики запровадили масову вакцинацію, і врятували мільйони українських дітей
про побудовану мережу лікарень, коли українські селяни узнали що таке дохтор, якого вони до того в житті своєму не бачили

про лікнеп давайте розкажемо, як мільйони українців научили читати і писати, при чому українською, як і належить окупантам

про доступну освіту давайте розкажемо, про школи у кожному селі. про вищу освіту, яка стала доступною селянам, не хочете розказати?


ну да, це все така малозначима херня порівнно із шоколадкою для галичанської бабки від херра Ганса  :weep:
Да уж, з чоколядкою неувязочка получається.
Хоча зараз глянеш в магазі на ту чокаладку чи батончик мікроскопічний- 27грм, 16грм- сміх розбирає, целохвану більше ніж самого продукту. Про ціну взагалі мовчу.
   
вопрос в том, зачем большевикам это было надо? Надеюсь, ты не будешь утверждать, что они руководствовались приматом прав и свобод человека?
Так а чим керувалися на вашу думку? Тим більш в світлі сучасних тверджень, що Ленін- німецький проект.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

а давайте відкриємо гілочку про те як більшовики запровадили масову вакцинацію, і врятували мільйони українських дітей
про побудовану мережу лікарень, коли українські селяни узнали що таке дохтор, якого вони до того в житті своєму не бачили

про лікнеп давайте розкажемо, як мільйони українців научили читати і писати, при чому українською, як і належить окупантам

про доступну освіту давайте розкажемо, про школи у кожному селі. про вищу освіту, яка стала доступною селянам, не хочете розказати?


ну да, це все така малозначима херня порівнно із шоколадкою для галичанської бабки від херра Ганса  :weep:
Ти не плутаєш більшовиків з комуністами?
Бо всі досягнення радянської влади, це Брєжнєв, який був реальним ревізіоністом.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ты токо шо одобрил крымчан сдввшихся в Крыму, по твоему  поклонская эта парижанка с твоей фотографии
Знов питаю,чи ти несповна розуму, Абдула?
Фото ілюструє інші, відмінні від концтаборів, аспекти німецької окупації.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
fam

Так а чим керувалися на вашу думку?

тем, что было изображено на гербе ссср
   
тем, что было изображено на гербе ссср
Хороша відповідь. Обтекаєма.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
fam

Хороша відповідь. Обтекаєма.

intelligenti pauca, как грили древние
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

что тут, снова адвокаты дьявола прибежали?
где мой коммунизм, говнюки?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

что тут, снова адвокаты дьявола прибежали?
где мой коммунизм, говнюки?
В 1980р., як в програмі КПРС було написано.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

чому узбеки ненавидять галичан?
:)
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

что тут, снова адвокаты дьявола прибежали?
где мой коммунизм, говнюки?

Ни коммунизма у тебя не вышло, ни капитализма нормального ты не сумел построить .
оказалось , шо у тебя руки из жопы и ты ничего путного создать не можешь , на себя пеняй .
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ти не плутаєш більшовиків з комуністами?
Бо всі досягнення радянської влади, це Брєжнєв, який був реальним ревізіоністом.


умієш ти мене насмішити, Стицько  :laugh:
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив


и этим не хватило немецкого чоколяда.
не хотите их спросить мнения о немецком чоколяде?
 

Показати зображення...

а моїм рідним було з чим порівнювати

Австро-Угорщина, Польща, совєти, німці і знову совєти


http://t-v.te.ua/suspilstvo/bil-i-pamyat-zvirstva-bilshovikiv-u-ternopilskij-tyurmi-u-lipni-1941-go/


https://zbruc.eu/node/106180

https://poglyad.te.ua/heroji-ternopilskoho-krayu/strongzhertv-dushyly-kolyuchym-drotom-i-vidrizaly-yim-vuha-lyshe-v-chortkivskij-tyurmi-enkavedysty-vbyly-shhonajmenshe-kilka-tysyach-lyudejstrong.html

німці, в період 1941 - 1944 років не втручались у життя та місцеве самоврядування
коли німці почали вийожуватись, то отримали відсіч

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D1%8C%D0%B1%D0%B0_%D0%A3%D0%9F%D0%90_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8_%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2

рекомендую до прочитання
https://www.reabit.org.ua/
і це далеко не повний  перелік, робота продовжується

а за час окупації німцями і сотої частини такого не було
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
fam

Ни коммунизма у тебя не вышло, ни капитализма нормального ты не сумел построить .
оказалось , шо у тебя руки из жопы и ты ничего путного создать не можешь , на себя пеняй .

а сам ты, наверное, не меньше, чем прямой потомок пилигримов с мэйфлауэра, испытывающий вполне понятную гордость за свершения предков, преумноживший их?

я не спрашиваю, чего ты достиг и в чем поучаствовал, присосавшись к в целом удачному проекту, созданному задолго до твоего рождения... мне интересно, что ты хотя бы ПЫТАЛСЯ создать, испытывая при этом колоссальное противодействие, и чем все завершилось? (Кроме огромных куч говна на фупе, разумеется...)
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

чому узбеки ненавидять галичан?
:)
Тому що підсвідомо відчувають свою меншовартість.
А це дуже боляче.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

а моїм рідним було з чим порівнювати

Австро-Угорщина, Польща, совєти, німці і знову совєти

Показати зображення...
http://t-v.te.ua/suspilstvo/bil-i-pamyat-zvirstva-bilshovikiv-u-ternopilskij-tyurmi-u-lipni-1941-go/

Показати зображення...
https://zbruc.eu/node/106180

https://poglyad.te.ua/heroji-ternopilskoho-krayu/strongzhertv-dushyly-kolyuchym-drotom-i-vidrizaly-yim-vuha-lyshe-v-chortkivskij-tyurmi-enkavedysty-vbyly-shhonajmenshe-kilka-tysyach-lyudejstrong.html

німці, в період 1941 - 1944 років не втручались у життя та місцеве самоврядування
коли німці почали вийожуватись, то отримали відсіч

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D1%8C%D0%B1%D0%B0_%D0%A3%D0%9F%D0%90_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8_%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2

рекомендую до прочитання
https://www.reabit.org.ua/
і це далеко не повний  перелік, робота продовжується

а за час окупації німцями і сотої частини такого не було

кількість знищених на території України людей під час окупації німцями
не є секретом
про соту частину ти "трішки" спиздів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія