Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні зросли продажі квартир

В Україні зросли продажі квартир

У третьому кварталі 2018 року в Україні нотаріуси уклали на 10% більше угод з нерухомістю, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це свідчать дані щоквартального звіту Міністерства юстиції щодо кількості угод з нерухомим майном, передає Liga.net.
З липня по вересень державні нотаріуси оформили 14,2 тисячі договорів з нерухомістю, приватні - 166,99 тисячі.
Більшу частину угод становлять договори купівлі-продажу квартир.
Всього в липні-вересні було укладено 180,3 тисячі угод з нерухомістю, що на 10,01% більше, ніж в липні-вересні минулого року.
Нагадаємо, за підсумками третього кварталу 2018 року продажі житла на первинному ринку виросли майже на 25%.
Як повідомлялося, будівельні компанії підвищили ціни на квартири в новобудовах на 5% і планують підвищити ще на 10% до кінця року.

https://www.epravda.com.ua/news/2018/10/31/642188/
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

разговаривал с юристом знакомым он у нас на районе помогал друзьям хаты в Медовом оформлять....каже шо бильшая часть проданых это перекупы покупают однушки пачками, комплекс еще строится (всего будет 2500 кватер) но единички все проданы осталось чуток двушек....и это при том что инфраструктуры нет от слова совсем ....ни дорог ни общественного транспорта ...така херня малята
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

чомусь теми про зубожілого пенсіонера з половиною вареника набирають десятки сторінок  8-)
   
Re: В Україні зросли продажі квартир
N88

Зубожіння.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

перекупы покупают однушки пачками

перекупи?
заморожують бабло в бетон?
бо покупця ж нема - тотальне зубожіння
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

А цены начали расти или все еще падают?
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

чомусь теми про зубожілого пенсіонера з половиною вареника набирають десятки сторінок  8-)

а ты не слышал про судей с сотней дрыгой квартир? не?
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

а ты не слышал про судей с сотней дрыгой квартир? не?
Есть реалый прокурор у него под 50 квартир, у дочки типа бизнес собирать бабло и сдавать если освободится,также есть водила депа, у него четыре квартиры под сдачей в новострое.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

А цены начали расти или все еще падают?

Ціни ростуть.
Два роки тому у Бучі (околиця Києва) метр на котловані коштував 360 дол, зараз - 460 дол.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Ціни ростуть.
Два роки тому у Бучі (околиця Києва) метр на котловані коштував 360 дол, зараз - 460 дол.
Не знаю насчет Бучи и котлована, но на вторичке в Киеве цены не растут.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

но на вторичке в Киеве цены не растут.

Что такое вторичка?
Если хрущи - то не растут.
А новострои перепродаются с наваром
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

перекупи?
заморожують бабло в бетон?
бо покупця ж нема - тотальне зубожіння

без понятия навищо так робыться.... можуть таким чином бабки спасать от инфляции, можут рубить баблос на оренде, перепродажа с накруткой, но для меня хоть стало более менее понятно откуда такой поток продаж....это не пересичный манюпас генерит продажи в новостроях
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

у пересічного немає бабла на новобудову.

депозитні гроші зараз на ринку нерухомості.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

без понятия навищо так робыться.... можуть таким чином бабки спасать от инфляции, можут рубить баблос на оренде, перепродажа с накруткой, но для меня хоть стало более менее понятно откуда такой поток продаж....это не пересичный манюпас генерит продажи в новостроях

У нас чиновники всегда вкладывали "свободные" деньги в квартиры...
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

а ты не слышал про судей с сотней дрыгой квартир? не?
Ну нарешті ЗРАДА  :X
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Что такое вторичка?
Если хрущи - то не растут.
А новострои перепродаются с наваром

Мне нужно, чтобы дома конца 60-х, начала 70-х хотя бы приблизились к ценам 2013 года. А то очень несправедливо получилось, и обидно. Особенно, когда покупаешь вторичку в 2009, исключительно для инвестиции, чтобы сдавать в аренду, и пока даже 70% за 9 лет не окупилось.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Если днеаная выручка мента, помните? 100 тысяч долларов. Куда бабло девать?
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Мне нужно, чтобы дома конца 60-х, начала 70-х хотя бы приблизились к ценам 2013 года. А то очень несправедливо получилось, и обидно. Особенно, когда покупаешь вторичку в 2009, исключительно для инвестиции, чтобы сдавать в аренду, и пока даже 70% за 9 лет не окупилось.

ну так у всіх.
окупність від 10 років в любій країні.
здебільшого 20 років шоб вийти на 0.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Мне нужно, чтобы дома конца 60-х, начала 70-х хотя бы приблизились к ценам 2013 года


Этого уже не будет никогда.
Эти дома будут только дешеветь
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

перекупи?
заморожують бабло в бетон?
бо покупця ж нема - тотальне зубожіння

Заморожують ті, в кого їх і так дофіга.
Бо іншим бізнесом займатися не цікаво їм.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

ну так у всіх.
окупність від 10 років в любій країні.
здебільшого 20 років шоб вийти на 0.

У нормальній країні за 10-20 років вартість нерухомості мінімум подвоїться.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир
den

Если днеаная выручка мента, помните? 100 тысяч долларов
якого мента?
і звідки взяти 180 тис суддів на купівлю?
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Этого уже не будет никогда.
Эти дома будут только дешеветь

Все равно остаюсь патриотом Украины, и вложился даже после этого в новостройку в Киеве, хотя очень и очень жалею, что Янукович оказался тряпкой и победили силы зла в феврале 2014 года. Не прощаю я это всем сторонникам незаконного майдана. У меня пропали около 500 тыс. на депозитах ( 200+ было в 2 банках, которые обанкротили, не успел забрать), обесценилось все мое имущество, и все из-за нескольких уродов, 3-х, точнее (Яценюк, Кличко, Тягнибок), решивших поскакать.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир
den

У нормальній країні за 10-20 років вартість нерухомості мінімум подвоїться.

так
в діапазоні 2000-2009 потроїлася ...
скоро знову буде повтор (після рішення ФРС підвищувати ставку, вже в Штатах іпотека майже по 5%)
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

А вам вообще не страшно, что вся Украина перебирается в Киев и плюс еще в несколько городов поменьше (Львов, Одесса, немного Днепр, ну может Харьков еще)? Кто в эти города, а кто вообще — в эмиграцию. Ведь за пределами городов, за сотню км от Киева например, народу почти нет. Черниговская, Полтавская, Сумская области — пусто! Там пустые территории. Как в Рашке на Дальнем Востоке. Ну, там их Китай тихим сапом заселяет. А у нас кто будет заселять? Догадываетесь?
   
Re: В Україні зросли продажі квартир
den

Ведь за пределами городов, за сотню км от Киева например, народу почти нет.
ну ладна, повно народу
от прям зараз я за 100 км від Києва
райцентр
толпи лазять по місту
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

так
в діапазоні 2000-2009 потроїлася ...
скоро знову буде повтор (після рішення ФРС підвищувати ставку, вже в Штатах іпотека майже по 5%)


Наоборот, теперь упадет
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

ну ладна, повно народу
от прям зараз я за 100 км від Києва
райцентр
толпи лазять по місту

Назва н/п?

Я назвал выше самые проблемные области, и все они пограничные с Рашкой
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Назва н/п?

Я назвал выше самые проблемные области, и все они пограничные с Рашкой

Полтавская с Хуйлостаном общую границу имеет?  8-:
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

у пересічного немає бабла на новобудову.

депозитні гроші зараз на ринку нерухомості.
депозитні, матрасні і заробітчанські. я хз, шо це вібувається, але зараз якісь шалений забудовний бум. не тільки житлового, а й комерційного призначення. жвавіше навіть набагато, ніж до 2008р.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Да, и по теме ветки: надо писать не в Украине зрослы продажи квартир, а в Киеве зрослы продажи квартир.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

А вам вообще не страшно, что вся Украина перебирается в Киев и плюс еще в несколько городов поменьше (Львов, Одесса, немного Днепр, ну может Харьков еще)? Кто в эти города, а кто вообще — в эмиграцию. Ведь за пределами городов, за сотню км от Киева например, народу почти нет. Черниговская, Полтавская, Сумская области — пусто! Там пустые территории. Как в Рашке на Дальнем Востоке. Ну, там их Китай тихим сапом заселяет. А у нас кто будет заселять? Догадываетесь?

Та вже якось пофігу.
Нормального варіанту розвитку подій нема і не буде.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Полтавская с Хуйлостаном общую границу имеет?  8-:

ну ладно, ошибся. Суть остается — в потавской области можно днем минут 10 ехать по дороге и не встретить никого.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

А вам вообще не страшно, что вся Украина перебирается в Киев и плюс еще в несколько городов поменьше (Львов, Одесса, немного Днепр, ну может Харьков еще)? Кто в эти города, а кто вообще — в эмиграцию. Ведь за пределами городов, за сотню км от Киева например, народу почти нет. Черниговская, Полтавская, Сумская области — пусто! Там пустые территории. Как в Рашке на Дальнем Востоке. Ну, там их Китай тихим сапом заселяет. А у нас кто будет заселять? Догадываетесь?

Это у нас "пир во время чумы". Многим киевлянам кажется, что лохи живут за границей столицы и сегодняшние проблемы небольших городков их не коснутся...
Зря надеются...
Агрохолдингам незачем будет кормить 5 млн. бездельников в столице...
   
Re: В Україні зросли продажі квартир
den

Наоборот, теперь упадет

так, я знаю
то я так про подвоєння цін написав
бо ціни мають звичку як рости так і падати
 
   
Re: В Україні зросли продажі квартир
den

Агрохолдингам незачем будет кормить 5 млн. бездельников в столице...
а чо тіки про столицю мова?
в Черкасах до 2014 ніхріна не будувалося з житла
тупо пару котлованів і не закінчених будинків було
щас будують і чимало (навіть до 2008 так не будували)
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

А вам вообще не страшно, что вся Украина перебирается в Киев и плюс еще в несколько городов поменьше (Львов, Одесса, немного Днепр, ну может Харьков еще)? Кто в эти города, а кто вообще — в эмиграцию. Ведь за пределами городов, за сотню км от Киева например, народу почти нет. Черниговская, Полтавская, Сумская области — пусто! Там пустые территории. Как в Рашке на Дальнем Востоке. Ну, там их Китай тихим сапом заселяет. А у нас кто будет заселять? Догадываетесь?
поки україна експортує товарів на 50 лярдів - то заселяти ніхто не буде, бо немає ніякого сенсу.

ну і да, харків та дніпро вимирають та зменшуються серйозними темпами.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

а чо тіки про столицю мова?
в Черкасах до 2014 ніхріна не будувалося з житла
тупо пару котлованів і не закінчених будинків було
щас будують і чимало (навіть до 2008 так не будували)

Так в Днепре тоже строят, а население падает.
В домах, сданных 3-7лет назад заселенность ~30%. Особенно резкий контраст между новыми и старыми домами вечером по количеству освещенных окон.
   
Re: В Україні зросли продажі квартир

Нормального варіанту розвитку подій нема і не буде.
та ще не страшно, як на карту світу дивитися.

   
Re: В Україні зросли продажі квартир

так, я знаю
то я так про подвоєння цін написав
бо ціни мають звичку як рости так і падати

Але у нормальних країнах вони зростають, падають і знову зростають.
Захід давно забув кризу 2008 і вже подвоїв вартість нерухомості.
В Україні ж вартість не зростає вже 10 років і фактично продовжує падати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія