Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зе! поздравил :facepalm1:

Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Вові похєр на Соборність
тест

   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

ну як хочеш, я вже текстівку тої сценки давав
Ну то типа Овоч намагається вгадати пароль від компа Дрища, ну і шо?
Ти шо, не розумієш, шо ця фуйня як мінімум занадто жорстка сатира, як для просто сценаріста? 

Хоча фуй ти шо розумієш, для того щоб повністю розуміти підйопку, треба мати базову освіту режисера "кулька", з чим мені свого часу трохи фартануло.

   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Ти шо, не розумієш, шо ця фуйня як мінімум занадто жорстка сатира, як для просто сценаріста?
занадто жорстка для януковича? Апелюй ще до того, що він цих слів ІРЛ не казав, як оно вище написали


Останнє редагування: 22 січня 2021 19:23:05 від costashu
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Ну, а ось оці його привітання якраз і є те підсвідоме, що вилазить час від часу.

Може його дійсно хвилює доля України, але тільки у форматі "какая разніца".

Він би був дуже радий щоб Україна була суцільними Сватами. :gigi:
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Ну, а ось оці його привітання якраз і є те підсвідоме, що вилазить час від часу.
ще один порохоскот провалив простий тест на інтелект (tu)
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Апелюй ще до того, що він цих слів ІРЛ не казав, як оно вище написали
Казав Овоч реально? - ну то давай пруф.
Бо офіційно ось шо:

Цитувати
Президент Віктор Янукович назвав Голодомор небаченою трагедією світового масштабу, яка завдала непоправних втрат Україні.

"Щороку наприкінці листопада ми вшановуємо пам'ять загиблих від страшних голодоморів, які забрали життя мільйонів людей. Жахливі роки тоталітаризму стали і духовною катастрофою: було зруйновано безліч храмів, фізично знищено та відправлено до таборів сотні тисяч селян, робітників і представників інтелігенції, постраждала майже кожна українська родина," - ідеться в зверненні голови держави, оприлюдненому на офіційній інтернет-сторінці.

За словами президента, Українська держава, зберігаючи пам'ять про трагічні сторінки минулого, упевнено рухається вперед, розбудовуючи громадянське суспільство на принципах захисту прав і свобод.
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Хоча фуй ти шо розумієш
Все воно розуміє,це просто слизь на тапочках кумахуйла.
Він знає що він чмо,честі  і сорому нуль.
І  відома соплива гілка #а мєня за что ,цьому підтвердження
Гамноанелюдина(с)
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

ще один порохоскот провалив простий тест на інтелект (tu)

Чесно кажучи, ти мені починаєш подобатися.

Такої "незамутньонной" упоротості я ще не зустрічав. :gigi:
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Казав Овоч реально?
мда, во капець...
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Чесно кажучи, ти мені починаєш подобатися.

Такої "незамутньонной" упоротості я ще не зустрічав. :gigi:
чудова гілка, яка наочно демонструє масову розумову неповноцінність порохоскотів
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Казав Овоч реально? - ну то давай пруф.
Пруф? Він що пише що Овоч таке казав?



   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Та до сраки Вові та Соборність.

Він і не знає що то слово означає. :gigi:
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Пруф? Він що пише що Овоч таке казав?
:lol:
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Та до сраки Вові та Соборність.
всьо-всьо, ти тест провалив. Наступний! Чекаю хоч одного розумного порохоскота
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Кличте Пшеницю на цього гамноїда.
У  нього  спеціальні рукавиці,щоб це генетичне сьмітє з гілки вичищати.
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Зрештою переважна більшість прихильники певної політсили не знає що таке Соборність, а він їх Президент.

Президент "насєлєнія" , "какая разніца" , "берьот со всєх старон", "синьор галадамор". "єбанітавих палачєк" і т.д.
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Крім ольгінців або підхуйловців ,тільки постгеноцидний , відбракований генетичний гній  може виправдовувати цього маланця і його зграю 95 ідіотів.
+++
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

розгадка порохоскотів - не брехливість і не продажність. А ТУПІСТЬ!
бггг :lol:
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Пруф? Він що пише що Овоч таке казав?

Та вже фуй зрозумієш цього їпанька з його натяками:

Апелюй ще до того, що він цих слів ІРЛ не казав, як оно вище написали

Шось несе, а після того корчить розумника:
мда, во капець...
Ти тут не викручуйся, давай по суті, не натягуючи сову на глобуса, розкажи, якого фуя Зелепень використав поняття голодомору, щоб типа під'їпати Овоча з Дрищем, коли насправді за сценарієм такий фінт не був  необхідним абсолютно?

Причому шо Зелепень, як сценаріст й режисер, не довпойоп ніфуя, тут я чітко визнаю шо він шарить.
Питання, нафуй він втулив репліку про голодомор, немовби для того щоб під'їпати Овоча, а насправді так, щоб не чіпати Овоча?
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Та вже фуй зрозумієш цього їпанька з його натяками:

Шось несе, а після того корчить розумника:
Ти тут не викручуйся, давай по суті, не натягуючи сову на глобуса, розкажи, якого фуя Зелепень використав поняття голодомору, щоб типа під'їпати Овоча з Дрищем, коли насправді за сценарієм такий фінт не був  необхідним абсолютно?

Причому шо Зелепень, як сценаріст й режисер, не довпойоп ніфуя, тут я чітко визнаю шо він шарить.
Питання, нафуй він втулив репліку про голодомор, немовби для того щоб під'їпати Овоча, а насправді так, щоб не чіпати Овоча?
не вийде в тебе, і не намагайся, тільки зашкваришся
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Це до якого народу воно звертається ?  :weep:
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:



Сдаецца мне, это была попытка пошутить вне ленкиного сценария  :facepalm:
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

А шо тут так? :gigi:

Нехай нас з тобою розділяють тільки води Дніпра :) Ти на якому березі живеш?   :gigi:
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Питання, нафуй він втулив репліку про голодомор
Тут неясно хіба випірдишу ольгінському смоктяшу
Щоб поржати з голодомору ,включив у сценарій репліку яку овоч  ніколи не казав.

Та вже фуй зрозумієш цього їпанька з його натяками:
Я все розумію(тільки його дописів не бачу) ну що ще може писати ольгінська промакашка коли цитати Овоча не існує,він не казав такого ніколи.
Це виключно креатив маланця криворізького.
Залишається тільки дуркувати.
.
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Нехай нас з тобою розділяють тільки води Дніпра :) Ти на якому березі живеш?   :gigi:
з печерську вона
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Щоб поржати з голодомору ,включив у сценарій репліку яку овоч  ніколи не казав.
патологія
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

не вийде в тебе, і не намагайся, тільки зашкваришся
Ну то по суті відповіді від тебе не буде - лише якісь натяки на порохоботів й на Овоча, який типа здатен був таке казати, правильно?
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Ну то по суті відповіді від тебе не буде - лише якісь натяки на порохоботів й на Овоча, який типа здатен був таке казати, правильно?
а не здатен? Теж підеш в захисники овоча, як попередні порохоскоти в гілці?
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Нехай нас з тобою розділяють тільки води Дніпра :) Ти на якому березі живеш?   :gigi:

Дніпро об'єднує Україну, а не роз'єдную. Як і мова !  :kez_04:
Так своєму наріку і перекажіть.
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Ну то по суті відповіді від тебе не буде - лише якісь натяки на порохоботів й на Овоча, який типа здатен був таке казати, правильно?
Ти його прямо запитай,казав таке Овоч чи ні.
ТАК/НІ
То  відразу  побачиш яке це гамноанелюдина.
Хоча тут і так всі знають.
 :laugh:

   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Ти його прямо запитай,казав таке Овоч чи ні.
ТАК/НІ
патологія, навіть на загальному тлі порохоскотської тупості
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

а не здатен?
Може й здатен, а може й ні. Реальних фактів ніхто ще не навів (або я не бачив в пабліку).
А може ти здатен давати в сраку й їпати неповнолітніх хлопчиків? - їмовірність цього  маніпулятивного твердження така сама, як  щодо висловлювань Овоча про голодомор.
На це й розрахована брудна сатира, за принципом "Кто из вас без греха, пусть первый бросит в нее камень" - це класика режисури 3-го курсу бурси.

Ти його прямо запитай,казав таке Овоч чи ні.
ТАК/НІ
Так запитав, воно ж сракою юлить....
Але ж  мене в цьому плані їпати - фуй тупити B-)

Останнє редагування: 22 січня 2021 19:50:48 від птах Сорока
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Може й здатен, а може й ні. Реальних фактів ніхто ще не навів (або я не бачив в пабліку).
А може ти здатен давати в сраку й їпати неповнолітніх хлопчиків? - їмовірність цього  маніпулятивного твердження така сама, як  щодо висловлювань Овоча про голодомор.
На це й розрахована брудна сатира, за принципом "Кто из вас без греха, пусть первый бросит в нее камень" - це класика режисури 3-го курсу бурси.
вітаю, ти пішов в захисники овоча. Дуже ображаєшся, що квартал так його обмовив чи чисто для спортивного інтересу?
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

А Костя клааняється, клааняється... :shuffle:
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

А Костя клааняється, клааняється... :shuffle:

 :lol:
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

А Костя клааняється, клааняється... :shuffle:
рамблер не залишає намагання довести свою тупіть, хоча це і зайве
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

вітаю, ти пішов в захисники овоча. Дуже ображаєшся, що квартал так його обмовив чи чисто для спортивного інтересу?
Якби квартал реально обмовив Овоча - ми б про квартал забули ще за часів Овоча. B-)
А так за часів Овоча квартал срав на голову манюпасів, мовляв вони терплять "трохи недолугого, але в цілому нешкідливого" тцарька.

Останнє редагування: 22 січня 2021 19:55:36 від птах Сорока
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

Якби квартал реально обмовив Овоча - ми б про квартал забули ще за часів Овоча. B-)
я не про овоча питаю, а про тебе
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

я не про овоча питаю, а про тебе
Гілка ж не про мене, тому не переводь стрілки, тим паче такими примітивними прийомами.
   
Re: Зе! поздравил  :facepalm1:

А от уявити, що така істота затесалась в компанії за столом... І народ поряд трохи тойво, спожив. Балакають, ліниво сперечаються про щось. І тут слово бере наш Костя.
Вопріс - скільки секунд пройде до того моменту, коли Костя покине компанію без допомоги власних ніг, чисто за рахунок наданого імпульсу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія