Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

зоя космодемьянская

Re: зоя космодемьянская

Чуть ошиблась - это были правнучатая племянница императора Наполеона и американский дипломат Уильям Буллит.



Показати зображення...
''
Фрейд хотел, чтобы Бонапарт и Буллит оплатили выезд ему, его дочери, его жене и еще нескольким ближайшим членам семьи. Он выставил им счет на 16 человек, включая своего врача с семьей и разными дальними родственниками.

Есть довольно обширная переписка, которая хранится в музее Фрейда в Вене. Я публикую все эти документы в моей книге о Буллите, где он говорит: "Нет, мы не можем платить так много, мы можем заплатить за восемь человек, но не можем платить за 16" (я могу ошибаться в точных цифрах).

В конце концов Фрейд принял эти условия и выехал с ближайшими членами своей семьи. А остальные родственники - сестры, кузины, тетушки - погибли в концентрационных лагерях.

Би-би-си: Где Фрейд и Буллит познакомились?

А.Э.: Они познакомились в Вене, когда Буллит приезжал в середине 1920-х годов к Фрейду. У него была идея пройти психоанализ. Еще важнее Буллиту было вылечить жену от алкоголизма''
Ахаха, цивілізовані люди.
Нам так не жити. )


   
Re: зоя космодемьянская



В группу И. Кудри входили также актриса Р. Н. Окипная, Е. А. Бремер, А. И. Печенев и др. С диверсионной группой Кудри по одной из версий связывают взрыв собора Киево-Печерской лавры (XI век).


Это не версия. Михайловский не смогли разминировать немецкие сапёры.
   
Re: зоя космодемьянская

''
Фрейд хотел, чтобы Бонапарт и Буллит оплатили выезд ему, его дочери, его жене и еще нескольким ближайшим членам семьи. Он выставил им счет на 16 человек, включая своего врача с семьей и разными дальними родственниками.

Есть довольно обширная переписка, которая хранится в музее Фрейда в Вене. Я публикую все эти документы в моей книге о Буллите, где он говорит: "Нет, мы не можем платить так много, мы можем заплатить за восемь человек, но не можем платить за 16" (я могу ошибаться в точных цифрах).

В конце концов Фрейд принял эти условия и выехал с ближайшими членами своей семьи. А остальные родственники - сестры, кузины, тетушки - погибли в концентрационных лагерях.

Би-би-си: Где Фрейд и Буллит познакомились?

А.Э.: Они познакомились в Вене, когда Буллит приезжал в середине 1920-х годов к Фрейду. У него была идея пройти психоанализ. Еще важнее Буллиту было вылечить жену от алкоголизма''
Ахаха, цивілізовані люди.
Нам так не жити. )


І та внучата племінниця Наполеона також була паціенткою Фрейда. Дуже благодарною. Ціною в життя...
   
Re: зоя космодемьянская

СССР государство террорист

Убивало своих граждан
Убивало граждан других государств

Правоприемник и продолжатель  этой террористической идеологии - РФ
   
Re: зоя космодемьянская

Кстаті схід те саме зараз. ВСУ має підтримку бо полюсдськи ставиться до місцевих де квартируєтсья.
На жаль, практично не має підтримки. В кращому випадку байдужість. Там інший менталітет - якби строїли і трохи писдили - мали б підтримку.
   
Re: зоя космодемьянская

СССР государство террорист

Убивало своих граждан
Убивало граждан других государств

Правоприемник и продолжатель  этой террористической идеологии - РФ

это конечно верно. думаю верно и утверждение что русский народ- народ террорист. вопрос только в том какие методы допустимы  если на тебя напал народ- террорист?
   
Re: зоя космодемьянская

мое мнение субъективное- мало ли что я считаю военным преступлением. а СССР не считал и нынешняя россия- тоже, а наоборот считает героизмом.  насчет мнения  в нашем народе- вроде по разному. кто так считает кто иначе. но- вот что еще- ведь в мире в частности в странах союзниках времен второй мировой войны то что сделала зоя космодемьянская тоже считали подвигом и вполне допустимыми в войне действиями или я не прав?я просто ставлю вопросы а отнюдь не считаю себя правым с последней инстанции ))). если я не прав- возможно скоро придет время когда стоит использовать факт неправоты верно?
Який ви прилипчивий.
Час покаже до чого може довести агресивна політика нав'язливого нашого сусіда.
   
Re: зоя космодемьянская

Я тоже многое шо чув вiд свiдкiв, более того - в центре моего города была шахта Богдан, в шурф которой немцы сбрасывали людей.


В Кривом Роге и до войны в заброшенные шурфы сбрасывали.
   
Re: зоя космодемьянская

І та внучата племінниця Наполеона також була паціенткою Фрейда. Дуже благодарною. Ціною в життя...
Та вроді не пацієнткою. А ученицею, колегою та другом.
   
Читач

Телепню іди збери ще 40 таких самих недоумків як ти і спрообуй спалити хоча б одне село. Навіть безлюдне. Десь у чорнобильській зоні, де нікого нема. І не зимою як було з Космодемянською, а от у травні

Подивишся скільки то мороки
   
Re: зоя космодемьянская

Звичайно різні. Особливо обозніки-тиловики відрізнялися від тих, хто артою, танками та авіацією зачищали простір.
Взагалі-то, вони тут планувати хазяйнувати. Навіщо б їм було простір зачищати?
Чи Ви досі думаєте, що Київ і дніпрогес німці підірвали?
Може, знавці мене виправлять, але в мене склалось враження,що руйнування, які в хроніках показують (типу бабуся біля палаючої хати) в основному відбувались при звільненні. Бо десь же та бабуся при німцях жила, якщо там опинилась при пожежі.
   
Re: зоя космодемьянская

Та вроді не пацієнткою. А ученицею, колегою та другом.

Та пишуть, що спочатку і пацієнткою також.

ось ссилка. Шукала підтвердження того, що той епізод с Фрейдом був таки правдою, а випливло оці дві статі ВВС.

Але там є стільки  пікантних моментів, що я навіть не хочу їх  копіпастити, а то сюди  миттєво прибіжить борциця с плятями Кадра і все, пропала гілка.

https://www.bbc.com/russian/features-53889455



   
Re: зоя космодемьянская

Взагалі-то, вони тут планувати хазяйнувати. Навіщо б їм було простір зачищати?
Чи Ви досі думаєте, що Київ і дніпрогес німці підірвали?
Може, знавці мене виправлять, але в мене склалось враження,що руйнування, які в хроніках показують (типу бабуся біля палаючої хати) в основному відбувались при звільненні. Бо десь же та бабуся при німцях жила, якщо там опинилась при пожежі.
якщо палає то звичайно що при звільненні. От тільки питання хто півдпалив - чи ті що йдуть і їх поіфгу чи ті що прийшли і їм то нафіг треба.
 Батькове село, коли фронт йшов назад, найбільше постраждало і не від німців, і не від москалів - що одні що другі тримали себе в якихось рамках. Але ось мадяри відривались на повну.
   
Re: зоя космодемьянская

Який ви прилипчивий.
Час покаже до чого може довести агресивна політика нав'язливого нашого сусіда.

я просто задаю вопросы и ищу ответы. а для чего еще форум?
   
Re: зоя космодемьянская

Взагалі-то, вони тут планувати хазяйнувати. Навіщо б їм було простір зачищати?
Чи Ви досі думаєте, що Київ і дніпрогес німці підірвали?
Може, знавці мене виправлять, але в мене склалось враження,що руйнування, які в хроніках показують (типу бабуся біля палаючої хати) в основному відбувались при звільненні. Бо десь же та бабуся при німцях жила, якщо там опинилась при пожежі.
Зачищають простір бо така тактика наступальної стратегії, таким чином подавляють бойові сили та можливості противника.
А руйнування інфраструктури, мостів, енерговиробництва- оборонна стратегія, засоби затримати ворога, ускладнити його існування на захоплених територіях.
А ви шо думали?
   
Re: зоя космодемьянская

якщо палає то звичайно що при звільненні. От тільки питання хто півдпалив - чи ті що йдуть і їх поіфгу чи ті що прийшли і їм то нафіг треба.
 Батькове село, коли фронт йшов назад, найбільше постраждало і не від німців, і не від москалів - що одні що другі тримали себе в якихось рамках. Але ось мадяри відривались на повну.
А в нашій місцевості розповідають про румун з дуже жорстоким ставленням до населення. Розважалися тим що кидали з літаку металеві бочки з-під пального.
   
Re: зоя космодемьянская

Взагалі-то, вони тут планувати хазяйнувати. Навіщо б їм було простір зачищати?
Чи Ви досі думаєте, що Київ і дніпрогес німці підірвали?
Може, знавці мене виправлять, але в мене склалось враження,що руйнування, які в хроніках показують (типу бабуся біля палаючої хати) в основному відбувались при звільненні. Бо десь же та бабуся при німцях жила, якщо там опинилась при пожежі.
---
Ну не йопт! :facepalm1:
Ви щось почитали б чи що! :(
Ну,наприклад,що таке тактика "випаленої землі",та як німці її використовували.
   
Re: зоя космодемьянская

На роботі зараз,але після напишу  декому,до чого призводить сьогоднішня тактика" там же наши люди"(ц)
   
Re: зоя космодемьянская

Блокх, ти ще про підрив Дніпрогесу почитай. Там теж була тактика випалпної землі була. Тільки вже з боку СРСР. Про людей, які мешкали у селах поруч, ніхто іне думав.
   
Re: зоя космодемьянская

На роботі зараз,але після напишу  декому,до чого призводить сьогоднішня тактика" там же наши люди"(ц)

То треба було Донецьк зрівняти з землею, незважаючи на мирних мешканців? Якщо слідувати порадам Блокха? Як це Росія спробувала зробити в Маріуполі?
   
Re: зоя космодемьянская

Если русские для вас враги, то зачем же вы собираетесь жечь свои дома, чтобы насолить им?
Нелогично как-то!  :rotate:
Или вы просто хотите пожечь дома украинцев Юго-Востока, потому что мы тоже ваши враги?
ти дятел а не українець,звичайний комівський придурок. як би таких в Україні було менше в 90-их то ми б давно і в НАТО були (як прибалтика) і проьлем сьогоднішніх територіальних не мали.та і економічно були б теж на рівні прибалтів.  тільки такі як ти досі тягнуть нас назад.до середньовіччя,бо ти ментально з нього ніколи і не виходив.
   
Re: зоя космодемьянская


Выжженная земля

Те из читателей, кто когда-либо посетил музей Великой Отечественной войны в Киеве, непременно вспомнят карту, на которой горящими огоньками обозначены населенные пункты Советского Союза, сожженные фашистами. Если отойти от этой карты на некоторое расстояние, то вдоль западной границы можно увидеть большое красное пятно, охватывающее большую часть Белоруссии и Западной Украины, где фашисты наиболее часто применяли тактику выжженной земли. Жестокость ее поразительна, размеры ущерба, нанесенного советскому народу, колоссальны, количество человеческих жертв огромно. Однако было бы заблуждением считать, что данная тактика применялась только фашистскими захватчиками. На самом деле карта, упомянутая выше, выглядела гораздо трагичнее, если бы на нее были нанесены огоньки, обозначающие населенные пункты, сожженные Красной Армией во время отступления.

Эта страшная страница Великой Отечественной стала известна после рассекречивания некоторых документов того времени. Речь идет о приказе Ставки Верховного Главнокомандования № 0428 от 17 ноября 1941 года «О создании специальных команд по разрушению и сжиганию населенных пунктов в тылу немецко-фашистских войск».
   
Re: зоя космодемьянская

Дехто може пригадати спалення Москви та ПОРАЗКУ Наполеона,наприклад. :nea:
   
Re: зоя космодемьянская

---
Ну не йопт! :facepalm1:
Ви щось почитали б чи що! :(
Ну,наприклад,що таке тактика "випаленої землі",та як німці її використовували.
Я вже казала, ні одне село з трьох, де мої родичі були в окупації, ніякої випаленої землі не бачило. Київська, Сумська, Житомирська області
   
Re: зоя космодемьянская

Я вже казала, ні одне село з трьох, де мої родичі були в окупації, ніякої випаленої землі не бачило. Київська, Сумська, Житомирська області

https://inshe.org/inshe-ukrainskaya-hatyn-natsionalnyj-memorial-sozhzhennyh-sel-ukrainy-v-gody-velikoj-otechestvennoj-vojny/#
Елементарний пошук і перше, що побачила
   
Re: зоя космодемьянская

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=852726.0
Тема про спалені села України  від Шуши, між іншим.


...Утро 1 марта 1943 года навсегда вписано черными буквами в историю маленького городка Корюковка на Черниговщине. 7 тысяч его жителей были уничтожены за три дня карательной операции гитлеровцев. Это была самая страшная и кровавая расправа над гражданским населением на территории бывшего Советского Союза - трагедия белорусской Хатыни по количеству жертв была в десятки раз меньше. Но как так случилось, что о ней помнят только уцелевшие свидетели из соседних сел?

Таких голгоф времени Второй мировой войны в Украине – не счесть. Село Козары в Черниговской области с 5 тысячами убитых, село Пески там же – вотчина Павла Тычины, где "на майдані біля церкви революція іде" – в этой церкви было заживо сожжено 300 женщин и детей, а на майдане расстреляно их мужей и отцов – список можно продолжать до бесконечности.

Самые массовые репрессии мирного населения произошли в конце 1943 года и были связаны с активизацией подпольного движения: в ответ на партизанские диверсии немцы жестоко расправлялись с местными селянами. В этой войне они не были нужны никому - ни своим, ни чужим. Рассказывать о Корюковке и ей подобных, где бездействие партизан привело к массовым гибелям невинных людей, означало бы скомпрометировать советское движение сопротивления.

Создатели фильма нашли тех немногих очевидцев, которым чудом удалось избежать расправы оккупантов. На сегодняшний день они - единственные оставшиеся в живых, от кого мы можем узнать правду о тех страшных событиях.
-------------------------------------------------------------------------
собственно, сам фильм по этой ссылке. Сюда вставить не смогла. Если у кого-то руки не такие кучерявые, как у меня - вставьте, пожалуйста.

Фильм можно посмотреть здесь.

http://inter.ua/ru/video/program/documentary/2010/02/19/1337


Останнє редагування: 13 квітня 2021 20:58:35 від Златадобра
   
Re: зоя космодемьянская


https://inshe.org/inshe-ukrainskaya-hatyn-natsionalnyj-memorial-sozhzhennyh-sel-ukrainy-v-gody-velikoj-otechestvennoj-vojny/#
Елементарний пошук і перше, що побачила
Повторюсь  для тих хто в танку.
Так німці  поводились на  чужій  окупованій території.  І так ті хто так вчиняв вчиняли злочин проти  звичаїв війни. І ті хто їх виправдовує  такі ж виродки.

СССР це робив у себе вдома знищував власних громадян, і ті  хто це вчиняв вони піднялись на наступний рівень ублюдочності, а от ті хто їх виправдовує вони знаходяться  на тому ж рівні.
   
Re: зоя космодемьянская

Злата, наголос у тій гілці був на цьому:

 "Советскому Союзу, Коммунистической партии, никогда не были интересны преступления против гражданского населения. Главный акцент ставился на победе, на военных действиях, доблести, жертвенности. А вторая сторона - она не рассматривалась", - рассказывает Сергей Бутко, представитель Украинского института национальной памяти в Черниговской области.

 Молчали только из-за того, что городок Корюковку уничтожили в наказание за одну диверсионную операцию партизан. Накануне они освободили из тюрьмы до девяти десятков заложников, при этом убили нескольких немецких офицеров. В военные хроники вошел только этот победный набег. Что произошло потом - осталось белым пятном.


"Самые массовые репрессии мирного населения произошли в конце 1943 года и были связаны с активизацией подпольного движения: в ответ на партизанские диверсии немцы жестоко расправлялись с местными селянами. В этой войне они не были нужны никому - ни своим, ни чужим. "


 Мирные сёла попали в клещи:с одной сторны партизаны, которых нельзя выдавать, с другой сторны - немцы, которые жгли сёла из-за убитого патризаном офицера.


Останнє редагування: 13 квітня 2021 21:09:39 від шуша
   
Re: зоя космодемьянская

І коли якийсь мудак  тільки  згадує ЗОЮ і її "подвиг" він сам розписується в тому  що він виродок недосяжного гестапівцям рівня.
   
Re: зоя космодемьянская

Злата, наголос у тій гілці був на цьому:

 "Советскому Союзу, Коммунистической партии, никогда не были интересны преступления против гражданского населения. Главный акцент ставился на победе, на военных действиях, доблести, жертвенности. А вторая сторона - она не рассматривалась", - рассказывает Сергей Бутко, представитель Украинского института национальной памяти в Черниговской области.

 Молчали только из-за того, что городок Корюковку уничтожили в наказание за одну диверсионную операцию партизан. Накануне они освободили из тюрьмы до девяти десятков заложников, при этом убили нескольких немецких офицеров. В военные хроники вошел только этот победный набег. Что произошло потом - осталось белым пятном.


"Самые массовые репрессии мирного населения произошли в конце 1943 года и были связаны с активизацией подпольного движения: в ответ на партизанские диверсии немцы жестоко расправлялись с местными селянами. В этой войне они не были нужны никому - ни своим, ни чужим. "


Німці вели себе як  окупанти,  які  можуть бути претензії до окупанта якщо він веде себе як окупант?

А ви поцікавтесь як червоні вели себе в  громадянську війну а вони воювали  з власним народом, а вели себе як німці в  другу світову. 
А після  громадянської вони фізично знищували будь яких опонентів, чи навіть просто тих які не  сподобались і це творилось в масовому порядку з власними громадянами.
Про  що ми говоримо?
Особа яка володіє цією інформацією і починає вишукувати позитиви цього злочинного режиму  просто огидна.
   
Re: зоя космодемьянская

До речі, саме в таких кліщах опинилися і селяни того Петріщева, де Зоя підпалила будинки.

З однієї сторони - своя диверсантка Зоя, яка, однак,  палила будинки в селі, і люди залишалися на морозі в 40 градусів.

З іншої сторони - німці, які розстріляли б половину села за ті підпали, якщо б староста та той другий діверсант не здали б Зою.

   
Re: зоя космодемьянская


https://inshe.org/inshe-ukrainskaya-hatyn-natsionalnyj-memorial-sozhzhennyh-sel-ukrainy-v-gody-velikoj-otechestvennoj-vojny/#
Елементарний пошук і перше, що побачила
Это как-то отменяет то, что в других местах такого не было?
Большинство немцев относились к местным, как к рабочему скоту. Если он не доставлял неприятностей, зачем бы его портить и выгонять, он должен приносить доход
   
Re: зоя космодемьянская

своя диверсантка Зоя,
Для любого вменяемого человека поджигатель села, да еще зимой - это террорист, своей она никак быть не могла. И дело даже не в темных селянах, для которых хата - плод многолетнего труда. Пришла власть новая, как было много раз в гражданскую войну (всего 20 лет назад, это как для нас 2001), хули тут село жечь ? Хочешь воевать - на фронт пистуй, а у нас тут оккупанты заложников расстреливают (что  в гражданскую войну и красными делалось) - обычное дело для тех времён.
   
Re: зоя космодемьянская

Это как-то отменяет то, что в других местах такого не было?
Большинство немцев относились к местным, как к рабочему скоту. Если он не доставлял неприятностей, зачем бы его портить и выгонять, он должен приносить доход
Вам мало? Бо я не зрозуміла питання про відміну чогось відсутнього. Якось надто наївно для дорослої людини.
Так виглядав німецький порядок для підкореного населення другорядного світу.  На відміну від Європи, де можна було викупити жертву.
Що ви намагаєтесь довести, що радянським людям не треба було захищатися від навали? Поводити себе смирно наче худоба?
   
Re: зоя космодемьянская

Вам мало? Бо я не зрозуміла питання про відміну чогось відсутнього. Якось надто наївно для дорослої людини.
Так виглядав німецький порядок для підкореного населення другорядного світу.  На відміну від Європи, де можна було викупити жертву.
Що ви намагаєтесь довести, що радянським людям не треба було захищатися від навали? Поводити себе смирно наче худоба?
Важкий випадок, здаюся.
Комсоргом були в школі, мабуть
   
Re: зоя космодемьянская

Важкий випадок, здаюся.
Комсоргом були в школі, мабуть
Просто поясніть, що хотіли довести заявляючи про те що фашики не всі села спалили в Україні.

О діла, ніколи не могла уявити, що настільки може бути вивернутою психіка. Це у вас від простоти душевної чи наслідок ідеологічної обробки, как сама- то вважаєте?
   
Re: зоя космодемьянская

Вам мало? Бо я не зрозуміла питання про відміну чогось відсутнього. Якось надто наївно для дорослої людини.
Так виглядав німецький порядок для підкореного населення другорядного світу.  На відміну від Європи, де можна було викупити жертву.
Що ви намагаєтесь довести, що радянським людям не треба було захищатися від навали? Поводити себе смирно наче худоба?

Це можна було зробити до 1939 року. Потім евреїв, які не встигли виїхати, заблокували в країні і поступово знищили. Так само зачистили і в підкорених країнах. 

Хоча до французів та американців ставлення в концтаборах дійсно набагато було краще, ніж до радянських. І вони отримували посилки від Міжнародного Червоного Хреста, на відміну від радянських, тому що Сталін практично не співпрацював з Червоним хрестом і не робив нічого, щоб полегшити стан узників концтаборів, вважаючи їх всіх зрадниками.
   
Re: зоя космодемьянская

Просто поясніть, що хотіли довести заявляючи про те що фашики не всі села спалили в Україні.

О діла, ніколи не могла уявити, що настільки може бути вивернутою психіка. Це у вас від простоти душевної чи наслідок ідеологічної обробки, как сама- то вважаєте?
Ну, якщо констатація фактів - то вивернута психіка, то хай иак і буде
   
Re: зоя космодемьянская

Вам мало? Бо я не зрозуміла питання про відміну чогось відсутнього. Якось надто наївно для дорослої людини.
Так виглядав німецький порядок для підкореного населення другорядного світу.  На відміну від Європи, де можна було викупити жертву.
Що ви намагаєтесь довести, що радянським людям не треба було захищатися від навали? Поводити себе смирно наче худоба?
---
Мабуть,героїчно драпати,як "Прикарпаття",щоб тебе перепиняли та впрошували віддати зброю,бо вона потрібна іншим,які хочуть боронити країну.
А ти такий- У нас немає потрібної зброї,а з автобусів в той час вивантажують гранатомети та автомати! :facepalm1:
   
Re: зоя космодемьянская

---
Мабуть,героїчно драпати,як "Прикарпаття",щоб тебе перепиняли та впрошували віддати зброю,бо вона потрібна іншим,які хочуть боронити країну.
А ти такий- У нас немає потрібної зброї,а з автобусів в той час вивантажують гранатомети та автомати! :facepalm1:
Та ні, звичайно, моїм бабусям з малими дітьми треба було героїчно захищати наступний голодомор і його керівників.
Чогось Ви мені здавались мудрішим, вибачте за помилку
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія