Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

найбільш концентровано та влучно про те, що ми маємо

так що там про найбільш концентровано та влучно ...  :pooh_lol:

Чи вже не так концентровано і не так влучно 
   
Дійсно...


Остап Дроздов: Мінські угоди - то страшний зашморг імені Порошенка на горлі України
https://youtu.be/1fnEjlDJWfM
так ще ПЄСдюки не обсиралися...   :bueee:


 :pooh_lol:
ти, очевидно, слухав і не зрозумів, хто хоче одягти зашморг на шиі Украіни. "хуйло пять років чекав на прихід зе " майже ци з твого ж відео. і хто пизздюк?

Останнє редагування: 2 серпня 2021 12:16:25 від iz sela
   
ти, очевидно, слухав і не зрозумів, хто хоче одягти зашморг на шиі Украіни. "хуйло пять років чекав на прихід зе " майже ци з твого ж відео. і хто пизздюк?


ПЄСдюче, він прямим текстом каже...

Мінські угоди - то страшний зашморг імені Порошенка на горлі України

Абтікай!  :punish:
   
Обязательно задумаемся! Глядя на результаты работы команды Зеленский и Ко. Задумаемся,как и за кого голосовать на следующих выборах!
 Но  из-за форменной травли тех, кто проголосовал за Зеленского сторонниками Порошенко, они голосовать за абсолютно дискредитовавшего себя Порошнко- НЕ БУДУТ!
Я не являюсь сторонником По ( быстрее наоборот ) Так же как и Дроздов
И более того считаю что чем больше  людей осознает губительность этой парочки для Украины
тем лучше
   
так, він це каже, але ти не уважний, діду, потім він доповнює, що при Петрі ніяк не вдалося накинути зашморг, і от, прийшов той, з ким куйло і зробить це. не обмежуй себе, переслухай іще раз своє відко.
   
Я не являюсь сторонником По ( быстрее наоборот ) Так же как и Дроздов
И более того считаю что чем больше  людей осознает губительность этой парочки для Украины
тем лучше
" По делам вашим" оценили Порошенко, также оценим и Зеленского в конце его президенства! Обязательно!
   
 Парисяткам аби тільки принизити українців.
 Іншої мети безкінечного квохтання про "неправильний вибір" немає. B-)
   
мде, все як завжди :laugh: зеббіли вам би прислухатися і подякувати Дроздову за роздуми та про оцінку, яку він дає вам, не Порошенку, не Кучмі, не Зеленському, а вам і саме вам.



Останнє редагування: 2 серпня 2021 14:39:39 від iz sela
   
Парисяткам аби тільки принизити українців.
 Іншої мети безкінечного квохтання про "неправильний вибір" немає. B-)
Дроздов не є парисятком. Переслухай відео, надані didus.
Мета, нмд, показати, що неправильний вибір веде до непередбачуваних наслідків, у випадку України-до нічого доброго, якщо не сказати, катастрофічного.


Останнє редагування: 2 серпня 2021 14:43:11 від iz sela
   
Делить украинцев на сорта начал еще Ющенко. Сегодня Дроздов продолжает эту традицию.
Маячня! Якщо є заперечення, що твої слова маячня, то прошу підказати, де можна глянути, (послухати, прочитати) про такий поділ у Дроздова ?


Останнє редагування: 2 серпня 2021 14:40:18 від iz sela
   
Дроздов не є парисятком. Переслухай відео, надані didus.
Мета, нмд, показати, що неправильний вибір веде до непередбачуваних наслідків, у випадку України-до нічого доброго, якщо не сказати, катастрофічного.

 А я і не казав про Дроздова.
 Він запальний, бо митець.
 А порохоботи смердять, бо є лайном. B-)
   
веде до непередбачуваних наслідків

 Обрання Жмурука було б гарантованою, без варіантів, катастрофою.
 Тому вже краще "непередбачувані наслідки". [ua]
   
Обрання Жмурука було б гарантованою, без варіантів, катастрофою.
 Тому вже краще "непередбачувані наслідки". [ua]


+1000000000000000!  [A]
   
А я і не казав про Дроздова.
 Він запальний, бо митець.
 А порохоботи смердять, бо є лайном. B-)
Топо, ось вам не митець

і дякуйте таким, як Дроздов та Савельєв та інші (змоги немає перерахувати всіх, а тим більше залити відповідні відео), які хочуть вас, вас всіх, виборців зе, навернути вас до того, що ви повинні думати головою, перед тим, як поставити гачок в кабіні для голосування.

Останнє редагування: 2 серпня 2021 17:20:46 від iz sela
   
Топо, ось вам не митець
https://www.youtube.com/watch?v=IvwYZ4yb0sU
і дякуйте таким, як Дроздов та Савельєв та інші (змоги немає перерахувати всіх, а тим більше залити відповідні відео), які хочуть вас, вас всіх, виборців зе, навернути вас до того, що ви повинні думати головою, перед тим, як поставити гачок в кабіні для голосування.
Савельев - Та йому не вистачить iнформацiйних приводiв
Дроздов - Вистачить наклепають
 :laugh:  :gigi:  :weep:
   
Обрання Жмурука було б гарантованою, без варіантів, катастрофою.
 Тому вже краще "непередбачувані наслідки". [ua]
Таки да!
   
ось вам не митець

 Незрозумілий Ваш пафос.
 Цитату, де я схвалюю Зє, бдлск. B-)
   
хочуть вас, вас всіх, виборців зе

 А нєхєр було мухлювати.
 Бо між Жмуруком і картузом Попандопало більшість все одно була б проти Жмурука.
   
Незрозумілий Ваш пафос.
 Цитату, де я схвалюю Зє, бдлск. B-)
Про який пафос мова? Ви назвали Дроздова "митцем", тому я мусив додати до роздумів "митця" Дроздова роздуми не митця, а журналіста Савельєва.
А можете написати, як Ви не схвалюєте зе. :blush2: 
   
 Нас, українців, політолухи усе лоскочать висновками про неправильний вибір.
 Про те, що нема в Україні жодної моцної проукраїнської партії, політолухи "малчят в тряпачьку". B-)
   
А нєхєр було мухлювати.
 Бо між Жмуруком і картузом Попандопало більшість все одно була б проти Жмурука.
знову Ви за своє :laugh: тут не обговорюється жмурук, тут мова про ЛЮДЕЙ, які привели до влади кловуна і чого чекати далі.
Будьте уважні, Топо!
   
Про який пафос мова? Ви назвали Дроздова "митцем", тому я мусив додати до роздумів "митця" Дроздова роздуми не митця, а журналіста Савельєва.
А можете написати, як Ви не схвалюєте зе. :blush2: 
Бебебе?
 Кому потрібно щось ретельно доводити біснуватим порохоботам? :facepalm:
   
Нас, українців, політолухи усе лоскочать висновками про неправильний вибір.
 
а що, вибір 19 був правильний? Які підстави вважати так? Перерахуйте підстави, будь ласка.
   
знову Ви за своє :laugh: тут не обговорюється жмурук, тут мова про ЛЮДЕЙ, які привели до влади кловуна і чого чекати далі.
Будьте уважні, Топо!

  Брехло детектетед.
  Я не обирав Зє.
  Я робив так, щоб не було По.
  Бо риговоняли(разом із По!!!) противсіх захарлали. :punish:
   
а що, вибір 19 був правильний? Які підстави вважати так? Перерахуйте підстави, будь ласка.
  Вчіться складати букви у слова.
Обрання Жмурука було б гарантованою, без варіантів, катастрофою.
 Тому вже краще "непередбачувані наслідки".
   
Бебебе?
 Кому потрібно щось ретельно доводити біснуватим порохоботам? :facepalm:
ви злий і знервований, Топо :laugh: тому прошу заспокоїтись і уже приходити завтра-спокійним і з нормальними аргументами.
   
Шановна Топа, Ваш вибір - Зеленський.
Насолоджуйтеся! :)
   
та зелюки взагалi повиннi засунути язики в дупу i не витягувати iх з вiдти до кiнця каденцii cвого преЗедента ..


   
  Тупенькі порохоботи не мають нічого кращого, як перейти на особисті образи. :D
   
якби вибір, Топо, був правильний, то ніхто б нас саме такими висновками не лоскотав. Лоскотали б перемогами та здобутками, перемогами та звершеннями зеко манди, але ж ні - не хочуть політолухи зробити нам приємне :laugh:
   
  Тупенькі порохоботи не мають нічого кращого, як перейти на особисті образи. :D
а які саме "особисті образи" ? :)
   
тут не обговорюється жмурук, тут мова про ЛЮДЕЙ, які привели до влади кловуна і чого чекати далі.
Те.кого вы так настойчиво хотите " пообсуждать",появились вследствие крайнего недовольства президентством Порошенко!
  Поэтому именно Порошенко виноват в том. что поразительным большинством   избрали президентом не политика! И "обсуждать" их не продуктивно!
   
а які саме "особисті образи" ? :)
  І не ліньки включати дурня на кожну репліку. :weep:
   
  І не ліньки включати дурня на кожну репліку. :weep:
та просто цікаво...
   
Те.кого вы так настойчиво хотите " пообсуждать",появились вследствие крайнего недовольства президентством Порошенко!
  Поэтому именно Порошенко виноват в том. что поразительным большинством   избрали президентом не политика! И "обсуждать" их не продуктивно!

  Та все вони розуміють.
  Просто наявний брак  нормальних аргументів. ;)
   
  Та все вони розуміють.
  Просто наявний брак  нормальних аргументів. ;)
та тут достатньо одного-єдиного арґументу:
обрала ЗЕ - насолоджуйся! :)
   
знову Ви за своє :laugh: тут не обговорюється жмурук, тут мова про ЛЮДЕЙ, які привели до влади кловуна і чого чекати далі.
Будьте уважні, Топо!

Тебе ж написали - ЛЮДЯМ нужно жить, любить, растить детей. Для этого им нужны деньги (так устроено общество). Следовательно - им нужно работать (желательно - шоб работа нравилась и приносила достаточный доход для того,  что в первом предложении). Для того же им нужны садики, школы, больницы. Взамен: экономика скукоживается десятилетиями, следовательно - доход тоже скукоживается. С 2015 года начинаю закрывать школы, на очереди - закрывание црб и ряда других больниц, проводят Земскую реформу 1863 года, увеличиваю пенс возраст до 65 (а работать, как известно - негде). Ты не  создал в стране белее-менее комфортных условий для людей, а с них шото требуеш? И у тебя хватает совести? Сменщики - не лучше. Вы с ними просто дерётесь за место у корыта - ожесточённо, с упоением - мы же помним,  что экономика скукоживается? И вам, обоим группировкам, тоже нужно где-то харчеваться. Вот вы и дерётесь за корыто, обвиняя в своих неудачах манюпаса. Боритесь за манюпаса созданием комфортной для него страны - и будет вам счастье! Тупицы вы.

Останнє редагування: 2 серпня 2021 18:49:58 від U2
   
Шановна Топа, Ваш вибір - Зеленський.
Насолоджуйтеся! :)

F [nj ndsq
   
Шановна Топа, Ваш вибір - Зеленський.
Насолоджуйтеся! :)

А твiй вибiр Педpiла?

нaxyй йди бидло
   
Тебе ж написали - ЛЮДЯМ нужно жить, любить, растить детей. Для этого им нужны деньги (так устроено общество). Следовательно - им нужно работать (желательно - шоб работа нравилась и приносила достаточный доход для того,  что в первом предложении). Для того же им нужны садики, школы, больницы. Взамен: экономика скукоживается десятилетиями, следовательно - доход тоже скукоживается. С 2015 года начинаю закрывать школы, на очереди - закрывание црб и ряда других больниц, проводят Земскую реформу 1863 года, увеличиваю пенс возраст до 65 (а работать, как известно - негде). Ты не  создал в стране белее-менее комфортных условий для людей, а с них шото требуеш? И у тебя хватает совести? Сменщики - не лучше. Вы с ними просто дерётесь за место у корыта - ожесточённостей, с упоением - мы же помним,  что экономика скукоживается? И вам, обоим группировкам, тоже нужно где-то харчеваться. Вот вы и дерётесь за корыто, обвиняя в своих неудачах манюпаса. Боритесь за манюпаса создание комфортной для него страны - и будет вам счастье! Тупицы вы.
ти думаєш, що я проти того всього, що ти написав? ти думаєш, що я за закриття шкіл, дитсадків, црл, за те, щоб було підвищено пенсвік?! тоді я тебе розчарую-я також проти всього цього. Я за те, щоб роботи вистачало всім, за роботу адекватно платили, було вдосталь дитсадків, шкіл, лікарень і т.д.
Мова про те, що ЛЮДИ, які привели до влади зе нездарі і інфанти, їм до дупи, що творить зеко манда, вони аполітичні і нездатні відрізнити де зерно, а де плевели. Вони, за словами Савельєва, як споживали два роки тому назад інформпомиї, так і продовжують їх споживати і при цьому ще й вважати, що це делікатеси. От саме про них мова, ЮТУ, саме про них.

Останнє редагування: 2 серпня 2021 18:52:04 від iz sela
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія