Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелений фарс [ua]

Зелений фарс  [ua]

Усе до чого не доторкнеться влада зелених клоунів перетворюється на фарс

Що по вакцинаціям
Що по економіці
Що по війні на Донбасі
По очікуванням іноземних інвестицій


   
Re: Зелений фарс  [ua]

Не справедливо:

1. Дороги
2. Земельная реформа
3. Медвечук
4. Заморзка роста тарифов
5. Дия!
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Болыть!
Как унять боль колбасную.. ну как?!
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Не справедливо:

1. Дороги - фейк. Всі щось будували і всі крали.
2. Земельная реформа- чергове розкрадання.
3. Медвечук- поки що нічого не відбувається.
4. Заморзка роста тарифов- ДЕ заморозка?
5. Дия!- я вже навіть риготати не можу...
:D
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Одна диджитализация перекрывает любой другой фарс. Это преобразование цивилизационного уровня. Несмотря на все недостатки и риски, которыми она сопровождается.
   
Re: Зелений фарс  [ua]

по вакцинаціям

А шо тобі не подобається по вакцінаціям?

Колють на кожному кроці. Піди ширнись і отримай задоволення.
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Болыть!
Как унять боль колбасную.. ну как?!

Ааааа. Він же з Канади.... я забув  :facepalm1:
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Одна диджитализация перекрывает любой другой фарс. Это преобразование цивилизационного уровня. Несмотря на все недостатки и риски, которыми она сопровождается.

Пан Патріарх чогось регоче :( (чи ригоче... я не зрозумів, може він ту Дію випиває...)
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Не справедливо:

1. Дороги
2. Земельная реформа
3. Медвечук
4. Заморзка роста тарифов
5. Дия!

у этого поциента какая-то своя отдельная Украина :facepalm1:
   
Re: Зелений фарс  [ua]

щодо Дії... чесно кажучи, не розумію того хайпу навколо неї та "діджиталізації" взагалі. Чуваки зліпили "обгортку", яка ходить до сервісів податкової, пенсійного фонду, мін'юсту та інших. Ці сервіси та реєстри вже були і працювали до них, авторизація через АЦСК і BankID також була розроблена до них. Не розумію, де тут космічні технології і чому ними треба так пишатися... тому що це зробили у вигляді мобільного додатку? Ну так будь-який студент, який трохи знається на андроїді / ios та має доступ до API, зліпить щось подібне.
   
Re: Зелений фарс  [ua]
ATF

Одна диджитализация перекрывает любой другой фарс. Это преобразование цивилизационного уровня. Несмотря на все недостатки и риски, которыми она сопровождается.
Угу. Діджиталізація дірява і небезпечна.
   
Re: Зелений фарс  [ua]

   
Re: Зелений фарс  [ua]

Re: Зелений фарс  [ua]

Угу. Діджиталізація дірява і небезпечна.

Ще й тупа =)
у дії на компі є сертифікат про щеплення, який х.й побачиш в дії на андроіді
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Не справедливо:

1. Дороги
2. Земельная реформа
3. Медвечук
4. Заморзка роста тарифов
5. Дия!
Судя по 4-му пункту , ну это была очень забористая штука.
Дорог при Порошенко делали немного меньше , но тратили на это в три раза меньше. И дороги Зеленского иначе как дороги смерти назвать нельзя .
Медведчук - в три раза увеличил состояние . Ну это просто жестокое наказание.
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Одна диджитализация перекрывает любой другой фарс. Это преобразование цивилизационного уровня. Несмотря на все недостатки и риски, которыми она сопровождается.
зекацапи дрочать на неіснуючу диджиталізація, а по факту за довбаною довідкою вже три рази ходив і ще не взяв.
   
Re: Зелений фарс  [ua]

В Миргороді ремонтують будівлю бувшої чоловічої гімназії - гроші дали: гейропці - 26 млн грн і місто - 5 млн грн. Реконструкцію почали в 2019.
Вгадайте, що за жовта тряпка почала бовтатися на паркані будівлі з осені 2021 ?
Як же не стидно зеленій пошесті так тупо все собі привласнювати ??
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Про медведчука щось говорити завчасно, а про «заморозку» тарифів смішно
   
Re: Зелений фарс  [ua]
U2

Сегодня на авто увидел надпись: «Elect clown
expect circus”. Это в штатах. Но Земская реформа 1863-1864 г.г., медреформа, ликвидация сельских советов, закрывание школ…
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Судя по 4-му пункту , ну это была очень забористая штука.
Дорог при Порошенко делали немного меньше , но тратили на это в три раза меньше. И дороги Зеленского иначе как дороги смерти назвать нельзя .
Медведчук - в три раза увеличил состояние . Ну это просто жестокое наказание.
при Порошенко дороги робили менше виключно тому , що він прийшов коли в казні був нуль .а зеленому залишив 130 000 000 000грн , армії була відсутня,  гола , боса без зброї,  а зеленому залишив боєздатну і т.п.
   
Re: Зелений фарс  [ua]
a49

Нужно что-то с этим делать!! ЗЕ-болваны развалили и посадили на убытки ВСЕ госпредприятия которые 2 года назад были ПРИБЫЛЬНЫМИ!
Готовят к распродаже? и это напоминает действия преступной бандитской группировки. (td)
Нужно требовать импичмент и новые парламентские выборы!
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Показати зображення...

вообще-то
это картинка и верная и странная
я хотел на это обратить внимание и раньше
но в потоках зрады как-то не доходили руки

ну например
и берем центрэнерго

1
и первая их станция на картинке это - ВугТЕС -  Вуглегірська ТЕС
и там 4 блока первых - это 4 шт по 300 МВт, работают на украинских углях марки Г,
но на двух блоках указано "нет топлива" и один в ремонте

далее, еще 3 блока по 800 МВт - это монстры,  у которых основное топливо газ и как резерв - мазут
и от времен независимости неньки стоят на приколе, ибо ни газа и ни мазута на них нет
как и какой-то особой потребности в их работе тоже нет.
и на картинке показано  как один блок в консервации и два без топлива ))

2
следующая их станция ЗмТЕС - Зміївська ТЕС

тут минимум 4 блока переделали на украинские угли марки Г
а остальные на антраците
но тоже нет топлива

3 - ТрТЕЦ Трипольская ТЕС
тоже там должно быть минимум три блока на  углях марки Г
но и его нет ...
---------------------------------------------
хотя центрэнерго
рапортовало в сентябре что к зиме готовы и no problems
и уже им шахты от ахметова с углями передали - ну все, сами с усами уже
непонятно ))
   
Re: Зелений фарс  [ua]

 :facepalm: дом престарелых жалеют о последним совковым воре педриле жмуруке  :weep: 
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Показати зображення...

Прекрасна картинка, скоро бубочка буде героїчно купувати вугілля з донбабве
Бо більше ніде в світі вугілля нема  :facepalm:
   
Re: Зелений фарс  [ua]

хотя центрэнерго
рапортовало в сентябре что к зиме готовы и no problems
и уже им шахты от ахметова с углями передали - ну все, сами с усами уже
непонятно ))


и еще кстати
в прошлом году и перед входом  в сезон
у них- центрэнерго - было в 1,5 раза больше запас угля, но не было шахт своих  - и тоже жопа и вопли были
может это стиль работы такой ))

но, когда говорят о том, чтобы что-то вернуть в  государство,
то как-то стремно почему-то ))
   
Re: Зелений фарс  [ua]

У зелених як і у всіх сучасних кидальщиків менеджерів-маркетологів третя стадія буксує - стадія виконання обіцянок. Перша (реклама, відосіки) і друга (графіки надоїв, презентації, продаж товару) ідуть на ура. А третя - виконання обіцянок, просто не передбачена. Виконавців не передбачено, на них в проекті видатки просто не закладаються, бо бюджету мало, а соросят багато. Є Гончаруки, Верещуки, їх переставляють як ліжка в борделі. Але до жовтня цього року більшість манюпаса на розвод велась, зараз потихеньку прозріння  наступає.
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Клан КАЛоМойши як метостази по всім містам, колядують в Офшори як перед втечею, на всьому
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Не справедливо:

1. Дороги
2. Земельная реформа
3. Медвечук
4. Заморзка роста тарифов
5. Дия!
1. Це схематоз по відмиванню грошей. Ніякої доданої вартості, державні гроші вбухали, але ладно, хай буде +, просто тут сперечатись і доводити зєлєбобікам дійсно важко, дороги-то є.
2. Який плюс у ВВП держави, де тут основне - розвиток економіки.
3. ПіАр.
4. Гляньте платіжки літо 2019 і зараз. Переклали на місцеві бюджети, тимчасово, напісяли в штани щоб було тепло. Чого влітку, навесні не купували.
5. Розподіл по схематозу державних грошей. Яка додана вартість, який плюс для ВВП від Дії. Де інвестиції, де заводи фабрики пароходи робочі місця.
Дія, дороги, заморозка тарифів - просто державні і комунальні гроші ділять всупереч Бюджетному кодексу, створити товар нездатні. Бо фотографи і артисти. Неосвічені неучі. Кидальщики. І ми, здається, наближаємось до третьої стадії - завершення кидка і перевод стрєлок. ФОПи їм винні у відсутності інвестицій.

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 02:48:36 від Rocket_Ua
   
Re: Зелений фарс  [ua]

:facepalm: дом престарелых жалеют о последним совковым воре педриле жмуруке  :weep: 

красти більше від твого прихильники певної політсили ще нікому не вдавалося:


За підсумками 2018 року загальний прибуток 100 найбільших державних підприємств становить 25,3 млрд грн.

За результатами підрахунку, 15 найбільших державних підприємств сукупно отримали 42 млрд грн збитків за 2020 рік.
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Одна диджитализация перекрывает любой другой фарс. Это преобразование цивилизационного уровня. Несмотря на все недостатки и риски, которыми она сопровождается.

Петро отримав Україну з 2G, залишив - з 4G

 і планував на 20-й рік 5G ,

  зараз вже кінець 21-го, прихильники певної політсили, коли буде 5G?
   
Re: Зелений фарс  [ua]

красти більше від твого прихильники певної політсили ще нікому не вдавалося:


За підсумками 2018 року загальний прибуток 100 найбільших державних підприємств становить 25,3 млрд грн.
За результатами підрахунку, 15 найбільших державних підприємств сукупно отримали 42 млрд грн збитків за 2020 рік.

 :facepalm: я с мозгами, промытыми педрильными ломами и сми, не дискутирую. ваша педрильная безмозглая секта уже стало всемирным посмешищем.  :weep: так что обманывайтесь дальше, психиатров пока на всех вас не хватает  :laugh: 
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Петро отримав Україну з 2G, залишив - з 4G

 і планував на 20-й рік 5G ,

  зараз вже кінець 21-го, прихильники певної політсили, коли буде 5G?

У меня такое впечатление, что вы все обращаетесь к выдуманным персонам под названием "зе-билы", что бы было как изобразить "праведный гнев". :)
У меня не спрашивайте. Я к вашим политико-мартышечьим битвам отношения не имею. И к мобильной связи тоже не имею отношения.
И да, кстати, я дию себе не ставил - нет необходимости. Это я к своей цитате выше. Там не про дию, ежели что. :)
   
Re: Зелений фарс  [ua]

:facepalm: я с мозгами, промытыми педрильными ломами и сми, не дискутирую. ваша педрильная безмозглая секта уже стало всемирным посмешищем.  :weep: так что обманывайтесь дальше, психиатров пока на всех вас не хватает  :laugh: 


   це твоя прихильники певної політсили статистика з УП
   
Re: Зелений фарс  [ua]

У меня такое впечатление, что вы все обращаетесь к выдуманным персонам под названием "зе-билы", что бы было как изобразить "праведный гнев". :)
У меня не спрашивайте. Я к вашим политико-мартышечьим битвам отношения не имею. И к мобильной связи тоже не имею отношения.
И да, кстати, я дию себе не ставил - нет необходимости. Это я к своей цитате выше. Там не про дию, ежели что. :)

 де я писав про дію?

  а не можу купити сучасний телефон бо при прихильники певної політсили він не буде працювати в 5g,

  натомість при Петрі вже б було 5g


   
Re: Зелений фарс  [ua]

щодо Дії... чесно кажучи, не розумію того хайпу навколо неї та "діджиталізації" взагалі. Чуваки зліпили "обгортку", яка ходить до сервісів податкової, пенсійного фонду, мін'юсту та інших. Ці сервіси та реєстри вже були і працювали до них, авторизація через АЦСК і BankID також була розроблена до них. Не розумію, де тут космічні технології і чому ними треба так пишатися... тому що це зробили у вигляді мобільного додатку? Ну так будь-який студент, який трохи знається на андроїді / ios та має доступ до API, зліпить щось подібне.

А вам не кажется, что диджитализация - это не создание реестров и идентификации банк-айди? Как когда-то была компьютеризация, суть которой была не в наличии компьютеров, а в их применении и создании безбумажных технологий. Весь хайп от диджитализации не в приложении, а в том, что стало возможных создавать такие "обертки", который получили юридическую поддержку. При всех ее недостатках, кривизне, возможной дырявости на начальном пути. А это принципиальное оттличие от того, "что было". А было то, что даже бумажный паспорт нельзя было валидатить без категории доступа, а электронную подпись надо было подтверждать в суде, в случае необходимости.

Хотите про Китай? :)
   
Re: Зелений фарс  [ua]

де я писав про дію?

Нигде. Это там выше думали, что я про дию. Поэтому я и написал - "кстати". :)

  а не можу купити сучасний телефон бо при прихильники певної політсили він не буде працювати в 5g,

  натомість при Петрі вже б було 5g

Печально. Было бы при Петре, не было бы при Петре - условно-сослагательное наклонение в компаниях, занимающихся лингвистическим обслуживанием (наример, в парикмахерских :) ).

Так, что - да, печально. Украина продолжает быть самой бедной страной Европы, которая нихера не производит, и всем кагалом ждут, когда айтишники и заработчане получат очередную зарплату....
   
Re: Зелений фарс  [ua]

   це твоя прихильники певної політсили статистика з УП
Ти цю свінособаку "за ядиную і нєдєлімую" вважаєш "прихильники певної політсили"? Бгггг... наївний.
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Нигде. Это там выше думали, что я про дию. Поэтому я и написал - "кстати". :)

Печально. Было бы при Петре, не было бы при Петре - условно-сослагательное наклонение в компаниях, занимающихся лингвистическим обслуживанием (наример, в парикмахерских :) ).

Так, что - да, печально. Украина продолжает быть самой бедной страной Европы, которая нихера не производит, и всем кагалом ждут, когда айтишники и заработчане получат очередную зарплату....

ти відстав від життя - зараз навіть по офіційній статистиці з/п в Україні відстає від російської тільки на 100 usd, тобто, з врахування IT Україна вже перегнала Росію по реальній зарплаті...

   
Re: Зелений фарс  [ua]

ти відстав від життя - зараз навіть по офіційній статистиці з/п в Україні відстає від російської тільки на 100 usd, тобто, з врахування IT Україна вже перегнала Росію по реальній зарплаті...

Типа раша - пример страны, где граждане живут боХато и жирно. :)

ЗЫ Когда Украина порешает проблемы с тротуарами, а так же лечением своих детей
   
Re: Зелений фарс  [ua]

Ти цю свінособаку "за ядиную і нєдєлімую" вважаєш "прихильники певної політсили"? Бгггг... наївний.

  за легендою то здриснувший харківський совко-пейсатий, ще і "учьоний",

  а по-факту не може додати дві цифри з статистики прихильники певної політсили злодійства...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія