Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Цікаво, чим закінчиться справа. Непогано, аби б народному обранцю нарахували збитків на пару років відбування покарання  B-)



   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Цікаво, чим закінчиться справа.
Заплатить символічний штраф.
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Заплатить символічний штраф.

мені здається, що зарах трохи змінились часи. колись да, навіть за збитого не дорозі перехожого платили 17 гривень штрафу.

депутат людина з політичною відповідальністю. і якщо він зовсім не в адекваті-то нехай відбріхується.
один банкір пару тижнів тому теж вважав себе офуенно крутим )))) але часи змінились  B-)
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Если из шлюх народа - ничего не будет. Трухин показал, что можно людей давить безнаказанно.

Если из другой фракции - санкции НКВД, расстрельная тройка
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Эта обычная грушка и не является браконьерской снастью..

Для тех кто разбирается.

Я лично сам пытался ей ловить. И по поводу ей багрят рыбу. Скажу так.
Есть воблеры 110+ на них по 3 тройника. Я такими воблерами забагрил рыб в разы больше чем такой грушкой.

И не путайте драч с грушкой. 

p.s. Депуты все гавно в принципе. Должность такая. Быть гавном. Что зеленые что шоколадные.
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Эта обычная грушка и не является браконьерской снастью..

Для тех кто разбирается.

Я лично сам пытался ей ловить. И по поводу ей багрят рыбу. Скажу так.
Есть воблеры 110+ на них по 3 тройника. Я такими воблерами забагрил рыб в разы больше чем такой грушкой.

И не путайте драч с грушкой. 
Тут речь о другом - сейчас норма 3 кг. У него больше
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Тут речь о другом - сейчас норма 3 кг. У него больше

про норму согласен
   
Навіщо йому стільки риби? Депутат голодний?  :S
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Може це приватний став?  В диких місцях такого вже ніде нема. Козаченьки перебраконьєрили років 10 назад усе що можно, ще до того як сітки з алі набули моди. Нація-саранча.
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

1. це улов на 10-х рибалок
2. там не драч, а грушка (або балда, якщо 2 одинарники), гак вільний. на драчу 3 гачки фіксовані (дивно, я такими блешнями у відвіс ловив у 80-ті, сам паяв.)

ще є питання???
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Може це приватний став?  В диких місцях такого вже ніде нема. Козаченьки перебраконьєрили років 10 назад усе що можно, ще до того як сітки з алі набули моди. Нація-саранча.

є. тудака чимало. тре знайти. лоуренс у поміч, електроякір + 100500 видів/кольорів приманок
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Може це приватний став?  В диких місцях такого вже ніде нема. Козаченьки перебраконьєрили років 10 назад усе що можно, ще до того як сітки з алі набули моди. Нація-саранча.

судя по фото в лодке он на КВХ.

   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Цікаво, чим закінчиться справа.

Можуть і правИла переголосувати і наступного разу поїхати рибалити удвох , з отим , що - запросив . Хазяїни життя , шовжетам . ))
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

В Німеччині за таку кількість судака такого розміру лупанули б штук десять євро штрафу та позбавили прав на риболовлю пожиттєво.
А могли би і присадити десь на півроку. А ще суспільних робіт підкинули б, займався б покращенням природи.
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Може це приватний став?  В диких місцях такого вже ніде нема. Козаченьки перебраконьєрили років 10 назад усе що можно, ще до того як сітки з алі набули моди. Нація-саранча.
Посмотри за спину браконьеру
 100% киевское море

Да и в ставке судак вряд ли будет. Ему нужна проточная вода
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

мені здається, що зарах трохи змінились часи.

Украинские интернет-СМИ массово удаляют новости об аварии с Лучи. Похоже, из-за упоминаний депутата «Слуги Народа»

Телеканал Кyiv Live удалил видео с места ДТП, где видно депутата Трухина.
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Посмотри за спину браконьеру
 100% киевское море

Да и в ставке судак вряд ли будет. Ему нужна проточная вода

живе і плодиться - аж гай шумить!
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Посмотри за спину браконьеру
 100% киевское море

Да и в ставке судак вряд ли будет. Ему нужна проточная вода

В ставку нашого рибальського товариства судак є, й щука є.
Але якщо пійманою щукою похвалитись може кожен, то судаком- одиниці
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

живе і плодиться - аж гай шумить!
О, прикольно. Не знал. Думал только окунь
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

https://www.facebook.com/100007081504237/posts/3152774921635194/?app=fbl

 Авжеж - нарєшалі - на рахвіноване пропагандонство вистачить .  Бюджетні кошти - із однієї "кишені" до іншої "кишені" перемістяцця , а враховуючи , еее , іншу цихвірь , з тих жи ж ЗММС , то і тії сто тисяч - "копійки" , якшо вже шось - заява на матеріальну допомогу , через якусь форобу і справа як токажуть - в шляпі . ))
   
1. це улов на 10-х рибалок
2. там не драч, а грушка (або балда, якщо 2 одинарники), гак вільний. на драчу 3 гачки фіксовані (дивно, я такими блешнями у відвіс ловив у 80-ті, сам паяв.)

ще є питання???
Згоден, що не драч) розмір не годиться - де 42 см.?  там навіть в тридцять відсотків у всьому вилові не попадає
   
Re: Депутата ВР підозрюють у бракон'єрстві

Згоден, що не драч) розмір не годиться - де 42 см.?  там навіть в тридцять відсотків у всьому вилові не попадає

та да. хоча у нас, у Тетеріві, Гуйві й Гнилоп"яті дрібний тудак саїпав в усмерть. він скрізь - на мілинах, ямах, корчах, траві.... навіть окуня повитискав з місць де той кормився... про щуку вже мовчу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія