Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

14 жовтня Марш УПА

Re: 14 жовтня Марш УПА

   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Команда:

- Запалити файери!

   
Re: 14 жовтня Марш УПА

online

   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Підкупають злиднів. І дорікати їм за злиденність також не варто.
От якби замовників пару-трійку покарали - було б про що балакати. Але Петіни депутатики самі виборців скуповують. Тому нема про що балакати, профанація.
то значить гроші винуваті а не люди що їх беруть? Ясно твій погляд на речі......він не оригінальний.просто інфантильний і оправдкуючий ЛЮБУ ихерню що людина робить.дуже вигідний і я не я і хата не моя.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Бо триста літ рабства дається взнаки. Ментальна інвалідність не минеться за рік, потрібно виростити декілька поколінь на волі.
це в тебе триста літ? Бо у мене ні. Я не переймаюся і не переймався коли в совку жив тими звичками.Витдно все у виховання родинному,а не "на вулиці", де все по принципу-хто сильніший того і шапка(по  школі янука :)).
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

А чого це нікому не цікаво?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Показати зображення...

 :D  (tu)
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

_xts__%5B0%5D=68.ARCUh7WrhuOxlfjZLbLVIp5WSDpZ1cr8Q0d5hK91Smv3l9lfMkE-9UxsrR_jBCBl5JRgb7GU-qD2Inbs1ZK-uA2UEDowCb6RJLGfw7yBP-25gXjpACMrJtqdwCUSQcGpVlKlwkEFgMhqVTmDRadVrRveDmCN9MxJmGSK15V1yZUW0PmoQAJvLg&__tn__=C-R
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Re: 14 жовтня Марш УПА

А можна питання - а хто поперся під лавру і з якою метою?

Щоб швиденько просрати за день те що здобували століттями-?

Чи це просто кацапські провокатори-?

   
Re: 14 жовтня Марш УПА

А можна питання - а хто поперся під лавру і з якою метою?

Щоб швиденько просрати за день те що здобували століттями-?

Чи це просто кацапські провокатори-?

а что кто поперся туда?
я пропустил
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

А можна питання - а хто поперся під лавру і з якою метою?

Щоб швиденько просрати за день те що здобували століттями-?

Чи це просто кацапські провокатори-?
Хз....точно не ПС, не НК, НД и не С14
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Ух ти ж, йопт! Доxуя народу!!!  ;o
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Покров Святої Богородиці?....Мдяс...Чорне це біле, брехня це правда. Десь я вже чув.  Нє, це не для мене. Я з відвертими брехунами  не спіокуюсь. Немає часу на дурниці.

Саме так. Покров - це давнє язичницьке свято було ще у дохристиянські часи. закінчувалися польові роботи. Відзначалася зустріч Осені із Зимою.  Саму назву  зв'язували з першим інеєм, який "покривав" землю,але точної назви свята не збереглося.

Саме цього дня дівчата просили Ладу про заміжжя, а під час християнства стали просити вже Богородицю.

Взагалі багато християнських свят відзначаються саме в ті дні, коли святували і язичницькі свята, тому що християнські попи розсудили, що буде краще призначити християнське свято саме замість язичницького, ніж забороняти людям святкувати у ці дні давно звичні для них свята ще з дохристиянських часів.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Саме так. Покров - це давнє язичницьке свято було ще у дохристиянські часи. закінчувалися польові роботи. Відзначалася зустріч Осені із Зимою.  Саму назву  зв'язували з першим інеєм, який "покривав" землю,але точної назви свята не збереглося.

Саме цього дня дівчата просили Ладу про заміжжя, а під час християнства стали просити вже Богородицю.

Взагалі багато християнських свят відзначаються саме в ті дні, коли святували і язичницькі свята, тому що християнські попи розсудили, що буде краще призначити християнське свято саме замість язичницького, ніж забороняти людям святкувати у ці дні давно звичні для них свята ще з дохристиянських часів.

Ну і як там польові роботи? Завершені?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Ну і як там польові роботи? Завершені?

Дивлячись які, на жаль...
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Это все хорошо , но кремль на 14 октября тоже что-то затевает. То он затевал каждую годовщину Майдана , где "Свобода" была активным участником кремлевской пьесы. С этого года кремль решил что-то затеять еще и  на 14 октября. "Свобода" как всегда будет кремлевской массовкой?

Кремль поджал хвост

Болтон едет
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Кремль поджал хвост

Болтон едет
Южанин и есть фсбшной шавкой.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Брати Капранови.                                                                                                                             
    Два десятки років націоналісти переконували нас, що Росія - це ворог, що мова - наша зброя, а вітатися треба "Слава Україні!". У відповідь їх називали провокаторами, звинувачували у тому, що працюють на Москву і беруть гроші в олігархів.
Сьогодні ми воюємо з Росією, б'ємося за мову і вітаємося "Слава Україні!". Але націоналістів все одно називають провокаторами, звинувачують у праці на Москву і фінансуванні олігархами.
Люди, ви що...?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Брати Капранови.                                                                                                                             
    Два десятки років націоналісти переконували нас, що Росія - це ворог, що мова - наша зброя, а вітатися треба "Слава Україні!". У відповідь їх називали провокаторами, звинувачували у тому, що працюють на Москву і беруть гроші в олігархів.
Сьогодні ми воюємо з Росією, б'ємося за мову і вітаємося "Слава Україні!". Але націоналістів все одно називають провокаторами, звинувачують у праці на Москву і фінансуванні олігархами.
Люди, ви що...?

Цинічна брехня... Дебіли ці брати.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Как я и говорил, мы отметили важную для нас дату, погуляли, потанцевали. Все. Любая падла, которая тут истерила про националистов, фашистов, фсбешников и т.д. и есть кацапским рупором. У меня все.
Слава Украине! Все причастных с праздником!
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Как я и говорил, мы отметили важную для нас дату, погуляли, потанцевали. Все. Любая падла, которая тут истерила про националистов, фашистов, фсбешников и т.д. и есть кацапским рупором. У меня все.
Слава Украине! Все причастных с праздником!

А тепер українською мовою, кацапе.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

Цинічна брехня... Дебіли ці брати.
Це ти дебіл. А вони говорять правду.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Це ти дебіл. А вони говорять правду.

Ти ще сцяла під себе, коли я відкрито казав Слава Україні  в Києві....
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Цинічна брехня... Дебіли ці брати.
Між іншим брати Капранови це дійсно Українські націоналісти...
А ось ти пиз..ун.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

Ти ще сцяла під себе, коли я відкрито казав Слава Україні  в Києві....
І що з того? Я вже скоро на пенсію йду, а ти все балаболиш?
Заслуги перед Україною закінчуються опівночі, ясно?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

І що з того? Я вже скоро на пенсію йду, а ти все балаболиш?
Заслуги перед Україною закінчуються опівночі, ясно?

Ти просто сцикуха, нікчемна і бездарна. Вилізла із своїм тупим нацистським шоблом, бо інакше заробити на жрачку не можеш.

   
Re: 14 жовтня Марш УПА

А тепер українською мовою, кацапе.
Ха, фсбшная мразота шо то там тявкает под левым айпи?  :facepalm1:
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Ха, фсбшная мразота шо то там тявкает под левым айпи?  :facepalm1:

Українською мовою, будь ласка.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Южанин и есть фсбшной шавкой.


ФСБешной шавкой являешься  ты и вот эта кремлевская массовка о которой я и говорил. Все как и говорил.



   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Ти просто сцикуха, нікчемна і бездарна. Вилізла із своїм тупим нацистським шоблом, бо інакше заробити на жрачку не можеш.

Який вишуканий срачъ!  :gigi:
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

ФСБешной шавкой являешься  ты и вот эта кремлевская массовка о которой я и говорил. Все как и говорил.
https://www.youtube.com/watch?v=kgKWlZi_8aY
Ты шавка фсбешная. Хоть усрись, мразота, поедешь за поребрик.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Ты шавка фсбешная. Хоть усрись, мразота, поедешь за поребрик.

Шановний націоналісте, українською мовою, будь ласка.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Ты шавка фсбешная.


Ты шавка ФСБешная с такими же дегенератими на Путлера молишься или на жирного Секелева? Но под их дудку вы танцуете вдохновенно и с большим желанием.

   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Шановний націоналісте, українською мовою, будь ласка.
Шо ти блядiна стара? Я розмовляю мовою краще нiж ти)))) бо я тут живу, я цю землю захищав, я тут виховую своiх дiтей. А ти мразота, здохнеш хз де, як пес безродний, як зрадник смердючий. Я роблю iсторiю, а ти свиня, нах нiкому не потрiбний, нiкчемний злий дiдуган здохнеш на самотi i нiхто про тебе не згадаэ. Зрозумiв?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Шо ти блядiна стара? Я розмовляю мовою краще нiж ти)))) бо я тут живу, я цю землю захищав, я тут виховую своiх дiтей. А ти мразота, здохнеш хз де, як пес безродний, як зрадник смердючий. Я роблю iсторiю, а ти свиня, нах нiкому не потрiбний, нiкчемний злий дiдуган здохнеш на самотi i нiхто про тебе не згадаэ. Зрозумiв?

І чому ж ти пишеш в основному мовою окупанта???
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Болукан и южанин бесятся, шо националисты показали себя достойно. А их пистеж оказался как обычно у фсбшных тролей пылью... :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія