Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Одне другому не помішає чи ти боїшся вакцинуватись?  (P)
тіммі. Ви хочь інколи дописи іньших людей чітаете? Я двічі вже вакцінований.
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

когда дохнет очередной антипрививочник

 У цій фразі "чудово" усе.

 Зрозуміло, що ваксьорам і на копійку віри бути не може.
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

У цій фразі "чудово" усе.

 Зрозуміло, що ваксьорам і на копійку віри бути не може.
ну, то не вакцінуйтеся. Ніхто не примушує. То ваши проблеми, не моі.
   
Настоюйте на тому, що ви не хочете розголошувати вашу приватну медичну інформацію.

Не кажіть так, не кажіть ні, кажіть що не твоє собаче діло.

Зачем кого-то куда-то посылать?

Игнорируйте их и все дела.
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

 Пєгій, як воно ніжками тірібонькати? :D
 Тірібонькав, тірібонькав, і кльопку вирішив позичити?
 Не припиняй корисної для блазя справи. B-)
   
Прендендентне право Канади чітко каже що примусова вакцинація нелегальна.

https://www.bitchute.com/video/kkOKuRW0MJ1X/
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Що за люди? Бігали, волаючи, "де вакціна?", бігають волаючі від вакцініціі... Вам просто поволати і побігати прікольно?
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Що за люди? Бігали, волаючи, "де вакціна?", бігають волаючі від вакцініціі... Вам просто поволати і побігати прікольно?
Це просто різні люди.
Хто волав де вакцина, вже щепився.
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Настоюйте на тому, що ви не хочете розголошувати вашу приватну медичну інформацію.

Не кажіть так, не кажіть ні, кажіть що не твоє собаче діло.

А як захворієш на Ковід?
Не хочеш вакцину - лікуйся моноклональними антитілами (МА). Як Додік Трамп - через два дні був як огурчик
А після того ще й вакцину прийняв
Правда, МА в сотні раз дорожче ніж вакцина - одна доза ~ $2,100
Читай:
https://www.theguardian.com/us-news/2021/sep/21/monoclonal-antibodies-covid-treatment-vaccines
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів



Антиваксерська реклама від похоронного бюро.  :lol:  :good:
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Антиваксери, якщо ви іпануті блонді, то хоча б не розповідайте дурниць іншім - нормальним людям, ось вам трохи правди з  Української правди:

У Харківській області із коронавірусом у лікарнях перебувають 127 дітей, у 99% із них виявили штам "Дельта".

Джерело:  директор департаменту охорони здоров’я Харківської облдержадміністраці ї Максим Хаустов на брифінгу, цитує "Укрінформ"

Пряма мова: "Дитяча інфекційна лікарня заповнена на 43%. Лікуються 127 дітей. У 99% - штам "Дельта". Дійсно, у цього штаму така особливість, що багато захворілих – діти".

Деталі: За його словами, медичні заклади так званої "першої хвилі" заповнені на 46%. Наразі там перебуває 1372 пацієнти із коронавірусом. Серед них лише 4% мають щеплення. За словами лікарів, вакциновані легше переносять захворювання та у них відрізняється перебіг хвороби.

Що передувало: Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що 99,2% летальних випадків внаслідок коронавірусної хвороби зафіксовані серед українців, які не вакцинувались.

За словами головного санлікаря Ігоря Кузіна, 98% українців госпіталізованих з тяжким перебігом чи з ускладненнями COVID-19 є невакцинованими.

Майже 100% госпіталізованих із COVID дітей на Харківщині інфіковані "Дельтою" – ОДА

   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Мусью ляшко вам и не такое расскажет. Ему надо верить, потому что он никогда не врет.

Вот например, даже за тех же детей.

Где он этих детей считал, и знает же гавнюк, что проверять никто не будет, так как в инфекционку областную не пустят.

Это его слова
 "Дитяча інфекційна лікарня заповнена на 43%. Лікуються 127 дітей. У 99% - штам "Дельта"


Это 6 отделений областной инфекционки

40 ліжок для крапельних інфекцій;
20 ліжок – менінгітне, та “дитячих” інфекцій;
 20 ліжок – лікувальне
 40 ліжок – діагностичне, в якому перебувають хворі з неточно визначеним діагнозом приймального відділення, та стрептококовою інфекцією;
40 ліжок - визначено для гострих кишкових інфекцій;
 40 ліжок – гепатитне, діагностичне

Не трудно посчитать, что дети лежат уже во всех отделениях в перемешку со взрослыми. Или не лежат, или стоят на учёте, или построили новый корпус, специально для ковидные детей.

Но вы можете веровать дальше. Во все статистики, цифорки итд.
   
Лікарі та медики фупу,
Чи правда те,що за ковід хворих в закладах виплачують премії,
Більше хворих,більше премій?
   
Лікарі та медики фупу,
Чи правда те,що за ковід хворих в закладах виплачують премії,
Більше хворих,більше премій?
   
Лікарі та медики фупу,
Чи правда те,що за ковід хворих в закладах виплачують премії,
Більше хворих,більше премій?

Запоздалая консерва.. Фуфло из весны 2020...
   
Мусью ляшко вам и не такое расскажет. Ему надо верить, потому что он никогда не врет.

Вот например, даже за тех же детей.

Где он этих детей считал, и знает же гавнюк, что проверять никто не будет, так как в инфекционку областную не пустят.

Это его слова
 "Дитяча інфекційна лікарня заповнена на 43%. Лікуються 127 дітей. У 99% - штам "Дельта"


Это 6 отделений областной инфекционки

40 ліжок для крапельних інфекцій;
20 ліжок – менінгітне, та “дитячих” інфекцій;
 20 ліжок – лікувальне
 40 ліжок – діагностичне, в якому перебувають хворі з неточно визначеним діагнозом приймального відділення, та стрептококовою інфекцією;
40 ліжок - визначено для гострих кишкових інфекцій;
 40 ліжок – гепатитне, діагностичне

Не трудно посчитать, что дети лежат уже во всех отделениях в перемешку со взрослыми. Или не лежат, или стоят на учёте, или построили новый корпус, специально для ковидные детей.

Но вы можете веровать дальше. Во все статистики, цифорки итд.
будьте уважні
127 дітей - по області
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

будьте уважні
127 дітей - по області

Я уважен

Пряма мова: "Дитяча інфекційна лікарня заповнена на 43%. Лікуються 127 дітей. У 99% - штам "Дельта". Дійсно, у цього штаму така особливість, що багато захворілих – діти

Более того. Нет такой, дитячей инфекционной ликарни. Есть дитяче віддїлене в областной инфекционке.
   
Я уважен

Пряма мова: "Дитяча інфекційна лікарня заповнена на 43%. Лікуються 127 дітей. У 99% - штам "Дельта". Дійсно, у цього штаму така особливість, що багато захворілих – діти

Более того. Нет такой, дитячей инфекционной ликарни. Есть дитяче віддїлене в областной инфекционке.
  :facepalm:
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Запоздалая консерва.. Фуфло из весны 2020...

Почему же фуфло, пан не правильно выразился. Тогда пошли рекой деньги из ковид фонда. И каждая больничку чуть ли не силой затаскивала себе клиентов на койки. Потому что получала на каждого больного ковидом живые деньги. Ну понятно, что львиную долю забирал руководство.
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Выглядит примерно как
"- ты нормальный мужик или пи**ас?
- это моя личная информация"

Ага, никому ничего не понятно  :gigi:

PS. Не хочу обидеть геев сравнением с антивакцинаторами.  :D

Ти гей? Так шукай собі партнерів на їхніх пабліках..   :fool:
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

  :facepalm:

Что не правильно, поправьте если не так. Есть детская инфекционка? Ну ткните, я признаю, в чем проблема?
   
Почему же фуфло, пан не правильно выразился. Тогда пошли рекой деньги из ковид фонда. И каждая больничку чуть ли не силой затаскивала себе клиентов на койки. Потому что получала на каждого больного ковидом живые деньги. Ну понятно, что львиную долю забирал руководство.

Брехня...

Правда в кацапстане похоже именно так... Затаскивают и кладут штабелями в коридорах... Шо для бабла не сделаешь...  :D
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Брехня...

Правда в кацапстане похоже именно так... Затаскивают и кладут штабелями в коридорах... Шо для бабла не сделаешь...  :D

Не брехня, вы не в теме.
   
Что не правильно, поправьте если не так. Есть детская инфекционка? Ну ткните, я признаю, в чем проблема?

"У Харківській області із коронавірусом у лікарнях перебувають 127 дітей"

А в следующем параграфе точка есть между предложением о заполнении одной больницы и количеством госпитализированых детей... А в самой инфе ссылка на больницы во множественном числе..
   
Не брехня, вы не в теме.

Я очень даже в теме... Это абсолютный бред и брехня... Правда старая... Хрен знает чего эта кацапо-консерва реанимировалась...
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Пряма мова: "Дитяча інфекційна лікарня заповнена на 43%. Лікуються 127 дітей. У 99% - штам "Дельта". Дійсно, у цього штаму така особливість, що багато захворілих – діти".

Это первое и если вы делаете работу за него, должны понимать, что дети тем более с дельтой наверное свозяться в областную инфекционку с области. Но мне пох.. Можете веровать дальше. Это все равно никто не опровергает и не докажет. Как и всю ковидную статистику, которой крутят по щелчку.
   
Re: Найефективніший шлях послати вакцинаторів

Я очень даже в теме... Это абсолютный бред и брехня... Правда старая... Хрен знает чего эта кацапо-консерва реанимировалась...

О, ты уже не первый кто называет меня кацапской консервой. . Крыша едет у вас друзья. Точно вы перекололись. Я бы вам бустер не советовал.
   
Запоздалая консерва.. Фуфло из весны 2020...
Пане,ви самі консерва
   
О, ты уже не первый кто называет меня кацапской консервой. . Крыша едет у вас друзья. Точно вы перекололись. Я бы вам бустер не советовал.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія