Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Стамбулі підписали угоду для вивезення Українського зерна

говорят Эрдоган по телефону орал на хуйла, когда он сперва согласился на вывоз зерна, а затем выставил условия перемирия
уговорил  :D
   
Я не зовсім розумію

Є гілка 1520 на захід Польщі

Возили руду з кривого рогу колись

За 3-4 місяці можна зробити термінали для завантаження зерна в вузьку колію поруч і возити через Гданськ умовно

Невже іншим шляхом не можна вивезти 22 млн тон ?

+100
Зволікання з ознаками економічної диверсії

«Не кладіть яйця в один кошик» - британське народне прислів’я
   
Жесть ,тобто кацапи тепер не терористи ,а дуже чемні договороздатні. :(
Більше того, ООН побачила, що Україну теж представляють кацапи і тиснуть руки своїм єдинокровним.
   
війна в обмін на продовольство?

А що стратегічно отримала Україна?
   
говорят Эрдоган по телефону орал на хуйла, когда он сперва согласился на вывоз зерна, а затем выставил условия перемирия
уговорил  :D

Вони ж позавчора в Ірані спілкувались. Який "телефон"?
   
Інспекційні групи за участі кацапів, що мають контролювати судна, які курсуватимуть з наших портів, складно назвати чимось іншим, ніж програшом України у вирішенні даної проблеми…

Ще раз на пальцях: кацапи будуть контролювати судна, що заходять у наші порти…

Суверенітет держави і міжнародне морське право замінені оркським правом…

Нуну…
   
війна в обмін на продовольство?

А що стратегічно отримала Україна?

гроші
   
Вони ж позавчора в Ірані спілкувались. Який "телефон"?
не сегодня
   
Суверенітет держави і міжнародне морське право замінені оркським правом
саме так
   
Хочу помилятися, але схоже цим договором війну заморожено, південь злито і ми вже нікуди не наступаємо.
Украину слили и предали? Хуйло добился всех своих хотелок? Войну заморозили на  нынешнем положении фронта? Украина лишилась оккупированных территорий? Больше военных поставок от Запада не будет?
   
Обмеження зняли до договору

Этому предшествовала корректировка ряда западных санкций, введенных из-за российского вторжение в Украину. США объявили об отмене антидемпинговых пошлин против некоторых российских удобрений. Евросоюз разблокировал активы попавших под санкции банков в той мере, которая необходима для сделок с продовольствием, а также объявил о смягчении санкции против авиакомпаний, разрешив поставки авиационных товаров и технологий «для обеспечения стандартов безопасности ICAO (Международной организации гражданской авиации)». Также Европа смягчила запрет на сделки с рядом российских госкомпаний, включая «Роснефть», «Газпром нефть» и «Совкомфлот».

+ канадська турбіна і транзит до Калінінграду

з іншого боку, і Канада, і ЄС, послабивши цього тижня деякі санкції, замість них ввели інші
   
Інспекційні групи за участі кацапів, що мають контролювати судна, які курсуватимуть з наших портів, складно назвати чимось іншим, ніж програшом України у вирішенні даної проблеми…

Ще раз на пальцях: кацапи будуть контролювати судна, що заходять у наші порти…

Суверенітет держави і міжнародне морське право замінені оркським правом…

Нуну…

Хер его знает, где вы, Ваша Экселенция, нашли в тех двух страничках текст, который позволил Вам сделать такой вывод...
Лично я, странствующий монах, прочитал там конец обстрелов Одессы и прилегающего побережья..
   
говорят Эрдоган по телефону орал на хуйла, когда он сперва согласился на вывоз зерна, а затем выставил условия перемирия
уговорил  :D

Як я люблю це "кажуть"... Хто каже?  :)
   
гроші

це турки отримають гроші плюс піар
турки взяли 25% коміссії тіпа від світової ціни за свій тіпа сервіс
тепер рахуємо
ціна на кукурузу зараз на сіфі турецькі чорноморські порти 280 долларів за тонну
мінус 25% це вже 210 долларів
мінус фрахт як мінімум 30 долларів на тонні
мінус страхування пароходів: ще десь 20 долларів
мінус фобінг (перевалка у порту) ще 20 долларів (з документами фумігацієй і т.і.)
тобто ціна у валюті на спт порт 140 долларів (акуєнна цифра)
мінус довезти до порту ( Укрзалізниця підняла тарифи) десь 40 долларів зараз ну тіпа з Черкас
мінус загрузити цю кукурузу в вагони 10 долларів
мінус послуги елеватора, мінімум 15 долларів
тобто фермер отримає 75 долларів за куку
стільки ж скільки турки  :facepalm1:

і навіть якщо це запрацює через місяця два
максімум що вивезуть до кінця року імхо 5 -6 млн тонн
це не вирішує проблеми

і то якшо нічого не прилетить в якийсь тіс чи не дай Боже в інший порт
тоді все знову стане

Останнє редагування: 22 липня 2022 20:44:43 від gryanik
   
Як я люблю це "кажуть"... Хто каже?  :)
люди :)
   
В мене є лише одне питання до цієї "угоди":

А що буде якщо росія порушить цю угоду??? "Че бля, єслі нєт?"
   
Украину слили и предали? Хуйло добился всех своих хотелок? Войну заморозили на  нынешнем положении фронта? Украина лишилась оккупированных территорий? Больше военных поставок от Запада не будет?

Погодившись на кацапські інспекції, Україна поступилася суверенітетом і прийняла принизливі умови, що суперечать міжнародному праву.

Нас ніхто не здав.

Але якщо ми самі продовжимо відмовлятися від суверенітету, частиною якого вже поступилися, то міжнародна підтримка припиниться, бо зникне суб’єкт такої підтримки.

Ще раз на пальцях.

Сьогодні тіпа міжнародні інспекції за участі кацапів будуть контролювати наші судна і товари.

Завтра вони контролюватимуть наші електростанції і заводи.

Післязавтра - дороги і комукації.

А ще через пару трійку місяців українці взагалі не контролюватимуть нічого на своїй землі.

Звісно, можливо я трохи перебільшую, але роблю це виключно задля того, щоб проілюструвати, до чого ведуть поступки у суверенітеті.
   
В мене є лише одне питання до цієї "угоди":

А що буде якщо росія порушить цю угоду??? "Че бля, єслі нєт?"

Буде як зараз...
   
Буде як зараз...
тільки з розмінованими проходами. ну чого, гарний план
   
і навіть якщо це запрацює через місяця два
максімум що вивезуть до кінця року імхо 5 -6 млн тонн
це не вирішує проблеми
От тому я й не знаходжу пояснення - нахіба це потрібно Україні?
   
Однако зрадоёбы сколько панической зрады мгновенно обнаружили!
 Расписали гипотетические по их измышлизму зрады как УЖЕ ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫЕ! С конечным итогом- Украина потерпела полное и тотальное поражение по их утверждениям!
 А то,что Украине НЕОБХОДИМЫ как деньги за продажу зерна,так и освобождение элеваторов и складов от прежнего урожая для нового,зрадоёбы знать не хотят!
Повыдумывали  большую кучу зрад и выдают их за реальные!
   
Хер его знает, где вы, Ваша Экселенция, нашли в тех двух страничках текст, который позволил Вам сделать такой вывод...
Лично я, странствующий монах, прочитал там конец обстрелов Одессы и прилегающего побережья..

А ще можна здатись кацапам і всє апстрєли вааще прекратятся вєздє…
   
В мене є лише одне питання до цієї "угоди":

А що буде якщо росія порушить цю угоду??? "Че бля, єслі нєт?"
Не якщо, а коли. Кацапам було потрібне рукостискання від представника України.
   
Хер его знает, где вы, Ваша Экселенция, нашли в тех двух страничках текст, который позволил Вам сделать такой вывод...
Лично я, странствующий монах, прочитал там конец обстрелов Одессы и прилегающего побережья..


А так же там подразумевается конец обстрелов руснявых военных корабликов по понятно каким возникшим причинам. Теперь они лоханки с ракетами и десантом смело подтащат ближе.
   
Однако зрадоёбы сколько панической зрады мгновенно обнаружили!
 Расписали гипотетические по их измышлизму зрады как УЖЕ ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫЕ! С конечным итогом- Украина потерпела полное и тотальное поражение по их утверждениям!
 А то,что Украине НЕОБХОДИМЫ как деньги за продажу зерна,так и освобождение элеваторов и складов от прежнего урожая для нового,зрадоёбы знать не хотят!
Повыдумывали  большую кучу зрад и выдают их за реальные!

Кацапи. Будуть. Контролювати. Наші судна. І наші товари. З України. І в Україну.

Це перемога?

Чия?
   
Тут кто хотел Кулебу президентом? Ловите. Кулеба про угоди щодо зерна: Україна не довіряє Росії, натомість довіряє ООН Джерело: https://censor.net/ua/n3355929
Доверяет ООН... Организации которая не имеет никаких возможностей заставить рашу соблюдать соглашение. Походу с гарантами все ну очень плохо раз заговорили про ООН.  :facepalm1:
   
Наш первый геополитический просер с момента начала войны.
   
договор ниочем, кроме того шо кацапы получат очередную порцию пистюлей за его нарушение (а то шо они его нарушат это факт)  ничего в этом договоре нет.

Украина может и сможет успеть вывезти до 10 млн. тонн ото и вся выгода

А так обсуждать нечего, война продолжается в прежнем ритме без перемирий и остановок.
   
Кацапи. Будуть. Контролювати. Наші судна. І наші товари. З України. І в Україну.

Це перемога?

Чия?
:( чогось зовсім муторно від цієї "угоди"...
   
Гілочка поступово перетворилася на свято зрадойобів. В угоді між Україною і ООН побачили вже ознаки перемир'я з Хуйлом  :facepalm:
   
Тут кто хотел Кулебу президентом? Ловите. Кулеба про угоди щодо зерна: Україна не довіряє Росії, натомість довіряє ООН Джерело: https://censor.net/ua/n3355929
Доверяет ООН... Организации которая не имеет никаких возможностей заставить рашу соблюдать соглашение. Походу с гарантами все ну очень плохо раз заговорили про ООН.  :facepalm1:

Так ООН тут взагалі ніяким чином, "жодних зобов'язань..." ... читайте самі останнє речення:

   
Колись кацапи оглядали що наші завозять в донецький аеропорт.
І де тепер аеропорт?
Як можна цим тварям падлючим довіряти?
   
Кацапи. Будуть. Контролювати. Наші судна. І наші товари. З України. І в Україну.

Це перемога?

Чия?
Хвилину.
Можливо, я чогось не зрозумів.
Але де написано, що саме кацапи мають контролювати судна і товарообіг?
   
Украина может и сможет успеть вывезти до 10 млн. тонн ото и вся выгода

А кацапи вивезуть 30 млн тон, з яких 20-25 вкрадені в Україні... :(
   
:( чогось зовсім муторно від цієї "угоди"...
Є таке. Одна з найнеприємніших новин за час війни.
   
Гілочка поступово перетворилася на свято зрадойобів. В угоді між Україною і ООН побачили вже ознаки перемир'я з Хуйлом  :facepalm:
Ну так объясни непросвещенным - какие средства имеет ООН что-бы заставить рашу соблюдать соглашение? Выразить глубокую обеспокоенность переходящую в глубочайшую?
   
Re: У СТАМБУЛІ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ДЛЯ ВИВЕЗЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ЗЕРНА
U2

Хвилину.
Можливо, я чогось не зрозумів.
Але де написано, що саме кацапи мають контролювати судна і товарообіг?

В договоре 2? Не?
   
Хвилину.
Можливо, я чогось не зрозумів.
Але де написано, що саме кацапи мають контролювати судна і товарообіг?

Вне наших территориальных вод будут досматривать. Блохеры уже тычут пальцами по сабжу.
   
Гілочка поступово перетворилася на свято зрадойобів. В угоді між Україною і ООН побачили вже ознаки перемир'я з Хуйлом  :facepalm:

Це не перемир’я, а здача частини суверенітету за смішні гроші
   
А кацапи вивезуть 30 млн тон, з яких 20-25 вкрадені в Україні... :(

Кацапы и так вывезут.
С каких куев ты взял цыфру 20-25 млн. тонн украденных?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія