Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пфайзер

Re: Пфайзер

Ты тупая дура.
Спрашиваю, чтобы знать что вероятно и меня с семьей ожидает после второй дозы.

Ну да, конечно именно поэтому вы с гавнусём напару хихикаете и занимаетесь писдешом про 5G. В порядке подготовки. 
   
Re: Пфайзер

Так я сразу сказала что вы ублюдочек которому абы погигикать. Ну очень оно смешно хорнету поиздеватся над теми кто тяжело прививку переносит. Гавно а не человек.           (td)

І що за життя таке у кацапської пропагандонки, куди не кинь оком всюди поци, ублюдки і гімно, а не люди.  :weep:
Як важко працювати в такій атмосфері.  :kez_04:
   
Re: Пфайзер

другий укол всіх косить шолі ?
   
Re: Пфайзер

І що за життя таке у кацапської пропагандонки, куди не кинь оком всюди поци, ублюдки і гімно, а не люди.  :weep:
Як важко працювати в такій атмосфері.  :kez_04:

Вы гавнусь за всех не расписывайтесь.
   
Re: Пфайзер

Пфайзер: 1 доза практично без наслідків, 2  перші і другі сутки був біль на дотик та на напруження і рух мяза дельти (місце введення), другий і третій день почервоніня не більше 10 см та набряк. на третій день легке  відчуття свербіжа. других симптомів не було (температур, тощо не було).
мав контакти з хворими але не хворів.
   
Re: Пфайзер

другий укол всіх косить шолі ?

Ні, у жінки все ОК.
   
Re: Пфайзер

Вы гавнусь за всех не расписывайтесь.

Я не за всіх, а лише за тебе переживаю, бо нерви у тебе вже ні к чорту.
Так і до нервового зриву допрацюєшся.
   
Re: Пфайзер

файзером


Асті, у тебе сьогодні друга доза? Як самопочуття?
   
Re: Пфайзер

Я не за всіх, а лише за тебе переживаю, бо нерви у тебе вже ні к чорту.
Так і до нервового зриву допрацюєшся.

гавнусь изоврался в ожидании укола санитаров.   (td)
   
Re: Пфайзер

Може пива випити?

Німесилу, парацетамолу або якоїсь суміші "від грипу" та й попустить.
Це на один день максимум, мене штирило годин 5, німесил миттю зняв усі симптоми.
   
Re: Пфайзер

А куди подівся/пропав грип?

Маски  (tu)
   
Re: Пфайзер

Маски  (tu)

   
Re: Пфайзер

Срочно уйди с ветки!
Дважды привитые уже 5G сигнал излучают, через торсионные поля передается всем кто в ветку заходит


Мда...  З гумором на ФУПі стало зовсім х. йово.
Вже 100500 раз заяложені штампи, які і на початку не були смішними. Як бухі клоуни у шапіто.

Цікаво це від тупості чи  маразму? Чи одне одному не заважає?
   
Re: Пфайзер

Мда...  З гумором на ФУПі стало зовсім х. йово.
Вже 100500 раз заяложені штампи, які і на початку не були смішними. Як бухі клоуни у шапіто.

Цікаво це від тупості чи  маразму? Чи одне одному не заважає?

Не знаю, з чим там у антиваксерів проблеми.
Стажи ти, треба бути тупим чи у маразмі щоб стати упоротим антиваксером?
   
Re: Пфайзер

Мда...  З гумором на ФУПі стало зовсім х. йово.
Вже 100500 раз заяложені штампи, які і на початку не були смішними. Як бухі клоуни у шапіто.

Цікаво це від тупості чи  маразму? Чи одне одному не заважає?

Так у них всегда так. Когда врать становится совсем неуютно начинается "да я тут просто клоун и прикалываюсь".
   
Re: Пфайзер

Асті, у тебе сьогодні друга доза? Як самопочуття?
хвилин 20 як зробили, все норм, ніяких незвичних відчуттів, навіть рука не болить.
Батьки вчора зробили першу дозу модерна, теж почуваються в нормі.
   
Re: Пфайзер

другий укол всіх косить шолі ?

Мене і перший попєрдолив  :gigi:
   
Re: Пфайзер

 :D

В ордена краснава знамені штаті Масачусетс лохів стрижуть таксами, щоб потім одному з них подарувати мільйон:



Massachusetts announces first winners of state’s VaxMillions Giveaway.

After getting their COVID-19 vaccine shots earlier this spring, two lucky Massachusetts residents received some life-changing money this week.
Gov. Charlie Baker announced the first two winners in the state’s VaxMillions Giveaway for fully vaccinated residents during a press conference Thursday:
Darrell Washington, a 63-year-old Blue Cross Blue Shield case manager from Weymouth, won the first $1 million cash prize, and Daniela Maldonado, a 15-year-old Chelsea resident, won the giveaway’s first $300,000 scholarship grant.


Массачусетс оголошує перших переможців державного розіграшу VaxMillions Giveaway.

Після вакцинації проти COVID-19 на початку цієї весни двоє щасливих жителів Массачусетса цього тижня отримали гроші, які змінюють життя.
Під час прес -конференції в четвер губернатор Чарлі Бейкер оголосив перших двох переможців конкурсу VaxMillions Giveaway для повністю вакцинованих мешканців:
Даррелл Вашингтон, 63-річний менеджер Blue Cross Blue Shield з Веймута, виграв перший грошовий приз у розмірі 1 мільйона доларів, а Даніела Малдонадо, 15-річна жителька Челсі, виграла перший приз стипендій у розмірі 300 000 доларів США.

https://www.boston.com/news/coronavirus/2021/07/29/massachusetts-vaccine-lottery-first-winners/
   
Re: Пфайзер

Ось як піклуюцця про здоров'я людини в Масачусетсі!

А сир серед призів був? Щоби чисто символічно...
   
Re: Пфайзер

 :D

   
Re: Пфайзер



Феноменально 80%+ населения Массатухерса - белые расисты а выиграли во "лотерею" два афро-массатухерса :)
   
Re: Пфайзер

Ні, у жінки все ОК.

У моей тоже никакой побочки ваще... и у подруги ее...

Завтра сутрица иду сам получать первую дозу. У нас на эти выходные без очереди и без записи... Так шо настал час...   :)
   
Re: Пфайзер

Феноменально 80%+ населения Массатухерса - белые расисты

Там белых-то всего меньше 80%... а расисты не прививаюццо... слава Богу...  :laugh:
   
Re: Пфайзер

Там белых-то всего меньше 80%... а расисты не прививаюццо... слава Богу...  :laugh:

Слава ВЛКСМ! Ну в смысле Аллах Акбар!
   
Re: Пфайзер

Слава ВЛКСМ! Ну в смысле Аллах Акбар!

 :laugh:

ПыСы. Нинадозавидовать...
   
Re: Пфайзер

Для поставки своей "вакцины" Pfizer заключает с правительствами стран конфиденциальный контракт. Детали которого с одной страной стали известны общественности, и эти детали не очень вдохновляющие:



"...Покупатель также признает, что долгосрочные эффекты и эффективность вакцины в настоящее время неизвестны и что могут быть побочные эффекты вакцины, которые в настоящее время неизвестны...."




"Покупатель соглашается не предьявлять ни каких исков и требований к компании по поводу любых Losses связанных с применением вакцины"

Но я думаю, что это касается первых двух доз. Контракт на  третью дозу, она же Booster dose, будет намного гуманее.


Останнє редагування: 30 липня 2021 19:01:00 від Valentyn
   
Re: Пфайзер

Для поставки своей "вакцины" Pfizer заключает с правительствами стран конфиденциальный контракт. Детали которого с одной страной стали известны общественности, и эти детали не очень вдохновляющие:

Показати зображення...

"...Покупатель также признает, что долгосрочные эффекты и эффективность вакцины в настоящее время неизвестны и что могут быть побочные эффекты вакцины, которые в настоящее время неизвестны...."

Показати зображення...
"Покупатель соглашается не предьявлять ни каких исков и требований к компании по поводу любых Losses связанных с применением вакцины"

 :laugh:

Страхование против исков - стандартная фуетень любого медпрепарата...

А первый пункт - банальная констатация факта...

А шо покупатели Спутнега подписывают обсчественности пока неизвестно?
   
Re: Пфайзер

Ирландия вроде Спутник покупает. Пусть сольют.

Останнє редагування: 30 липня 2021 19:05:52 від Olga Taylor
   
Re: Пфайзер

:S

Вже завтра.
все добре. Навіть рука не болить. Тільки якщо натиснути в місце уколу, то трохи болить, наче синяк
   
Re: Пфайзер

так все правильно!
Активувати ліцензію хто буде?
Неліцензійний софт підвішує хардвер, щоб не порушували авторські права!
знайшов 5Г,  підключитись  не можу.
Знов  надурили.

ЗІ  болить  плече те  саме  куди  вкатав  пфайзер,  місце  куди  овід вкусив  болить більше (((

втома  таки є. В м'язах.
   
Re: Пфайзер

Оце у кацапських пропагндончиків рве пукани від Массачусетсу.  :fuck:

А все просто, Массачусетс #1 за рівнем освіти, за рівнем медицини, за рівнем комфортності життя і плюс до того ж один з найнижчих рівнів підтримки довбойоба Трампа. :good:
Навіть губернатор республіканець (!) відмовився голосувати за рудого ідіота.

Тут гарна кореляція між рівнем трампанзів у штаті та рівнем життя, освіти, медицини.
   
Re: Пфайзер

Мене і перший попєрдолив  :gigi:
тыдыщ, як Ви зараз почуваєтесь? Довго тримало?
Чим рятувались?
   
Re: Пфайзер

Ирландия вроде Спутник покупает. Пусть сольют.

Шо? Какой, нафиг, Спутнег Ирландия покупает?
   
Re: Пфайзер

Після вакцинації проти COVID-19 на початку цієї весни двоє щасливих жителів Массачусетса цього тижня отримали гроші, які змінюють життя.

Конечно змінюють. И на эти деньги они ноги унесут с этого расистского штата куда-то где жить значительно лучше. Потому что кто в здравом уме и с такими деньгами, будет жить в штате который находится на 9 месте по качеству жизни.


   
Re: Пфайзер

Конечно змінюють. И на эти деньги они ноги унесут с этого расистского штата куда-то где жить значительно лучше. Потому что кто в здравом уме и с такими деньгами, будет жить в штате который находится на 9 месте по качеству жизни.

Показати зображення...

То-то ты злыдень в Нью-Йорке сидишь... Он даже в 9 не вошёл...  :D
   
Re: Пфайзер

Блин. Забрали уже почти два года жизни. Файзер теперь обязан делать сыворотку долголетия.
   
Re: Пфайзер

Блин. Забрали уже почти два года жизни. Файзер теперь обязан делать сыворотку долголетия.
Два года? Да вы батенька оптимист.
   
Re: Пфайзер

тыдыщ, як Ви зараз почуваєтесь? Довго тримало?
Чим рятувались?

1,5 доби тримало. Високі температури я нормально переношу, але біль в суглобах і м'язах, пекельний головний біль і нудота стали неприємним сюрпризом цього разу.
Сьогодні вранці ще було 37,2. Але вже по обіду температура впала сама, а від головного болю пила цитрамон і спазмалгон (німесил і ібупрофєн не діяли). І якісь пігулки від нудоти пила, бо неможливо було...
   
Re: Пфайзер

1,5 доби тримало. Високі температури я нормально переношу, але біль в суглобах і м'язах, пекельний головний біль і нудота стали неприємним сюрпризом цього разу.
Сьогодні вранці ще було 37,2. Але вже по обіду температура впала сама, а від головного болю пила цитрамон і спазмалгон (німесил і ібупрофєн не діяли). І якісь пігулки від нудоти пила, бо неможливо було...

 :facepalm1:

Ібануцца. Якась секта Захера-Мазоха-Пфайзера.

Миші  кололісь , плакалі, но продолжалі жрать Пфайзер.
   
Re: Пфайзер
PAL

:facepalm1:

Ібануцца. Якась секта Захера-Мазоха-Пфайзера.

Миші  кололісь , плакалі, но продолжалі жрать Пфайзер.

ну, можна й не колотися

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія