Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я їх до Уханю не посилав. :-G

Я їх до Уханю не посилав.  :-G

= я їх в АТО не посилав.

Це все, що треба знати про вонющих жлобів.
Це - найгірші покидьки, моральні виродки й останнє дно українського суспільства.

На жаль, цих жлобів дохєріща!
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

А ти не хочеш у себе в помешканні приютити тих кетайців, які чогось ні з того ні з сього почали пертися сюди заражати нас, наче колорадські жуки на нову плантацію?

Приюти у себе на мєсячішко, а ми тобі скинемося на комуналку, використану ними.


То як? Чи ти тіке пердіти там з-за бугра можеш і ніякої користі з тебе для України?
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

ТС - тобі мало було відкритих тем про Ухань?
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Чи ти тіке пердіти там з-за бугра можеш і ніякої користі з тебе для України?


Знаходитися на відстані від України дуже зручно критикувати почесуючи яйці.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Знаходитися на відстані від України дуже зручно критикувати почесуючи яйці.
во-во. Він мабуть ще тоді шось знав, коли розбігся з кетаянкою.

А зара коли йому їх чешуть як не венесуелка, то бразилійка, то канєшно йому не хоцца тих кетайців ше собі на шию вішати, коли така жисть тіке налажуєццо.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Всі вонющі жлоби відстрілялися, чи ще яке дурне є?
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

На жаль, цих жлобів дохєріща!
що робити?
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Всі вонющі жлоби відстрілялися, чи ще яке дурне є?
та ну. Ти ж не хочеш взяти до себе передержати тих українських кетайців. Отже, таки  Жліб тут один - це ти.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

та ну. Ти ж не хочеш взяти до себе передержати тих українських кетайців. Отже, таки  Жліб тут один - це ти.

В нас 1 німак на корона-вірус захворів. З ним приїхав.
Більше немає.
Це раз.
А 2 - хворих тримають в лікарнях.
Я розумію, що Ващому жлобському 'розуму' насрати на людей і Ви їх хочете по хатах розселити.
Але ми в 21 сторіччі, є охорона здоров'я й при адекватному підході хворих можна врятувати.
Німака, до речі, вичухали в нас, живий.
І я плив тим же паромом, що й він, на наступний день, і не заразився. Хоч зараз хворію на грип, але не на корона-вірус, сподіваюся (щоб ти, каністра, не зраділа)  :laugh:
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

в основном это про порохоботов  :laugh:
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

в основном это про порохоботов  :laugh:

Та ні якраз.

Якраз "порохоботи" по життю виявилися найбільш адекватними й нормальними Людьми.

А найбільше дно - це юльки, трохи менше - зебуїни.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

В нас 1 німак на корона-вірус захворів. З ним приїхав.
Більше немає.
Це раз.
А 2 - хворих тримають в лікарнях.
Я розумію, що Ващому жлобському 'розуму' насрати на людей і Ви їх хочете по хатах розселити.
Але ми в 21 сторіччі, є охорона здоров'я й при адекватному підході хворих можна врятувати.
Німака, до речі, вичухали в нас, живий.
І я плив тим же паромом, що й він, на наступний день, і не заразився. Хоч зараз хворію на грип, але не на корона-вірус, сподіваюся (щоб ти, каністра, не зраділа)  :laugh:
та ти не вибріхуйся - зви їх всіх до себе і докажи, які українці погані - не захотіли у себе кетайців передержати. Ну, чого ти сссиш?
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Та ні якраз.

Якраз "порохоботи" по життю виявилися найбільш адекватними й нормальними Людьми.

А найбільше дно - це юльки, трохи менше - зебуїни.
це ви не читали сьогодні весь день форум
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Та ні якраз.

Якраз "порохоботи" по життю виявилися найбільш адекватними й нормальними Людьми.

А найбільше дно - це юльки, трохи менше - зебуїни.
:gigi: ги. Ти рамси попутав. Навпаки, саме порохоботи ПРОТИ, щоб кетайці поверталися. А я - сама па сібє. Я просто не розумію, чому ті кетайці вдрух вирішили вирватися з карантину. А якби не було там вірусу, то вони б там так і сиділи б? Так в чому проблема? Це те ж саме, що дитина, знаючи що вже заражена вітрянкою, попреться в садочок, щоб заразити всю групу. НАВІЩО? Назло, щоб не тільки одна вона в зеленці ходила розмальована? Дик, це тільки вітрянка, а кетайці оті твої, які непонядно, чого сюди пруться, несуть для декого з нас смерть при такому рівні нашої медицини. Якщо вибирати загрозу життю і здоров*ю десятків тисяч українців порівняно із цією неповною сотнею кетайців, які, в принципі, не хворі, тому нічим не ризикують ТАМ, в Китаї, думаю, що українська медицина таки повинна віддати перевагу більшості. Але ж то Медицина, а не якась фігня без освіти профільної і зеленого поняття про глобальність цієї проблеми.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

:gigi: ги. Ти рамси попутав. Навпаки, саме порохоботи ПРОТИ, щоб кетайці поверталися. А я - сама па сібє. Я просто не розумію, чому ті кетайці вдрух вирішили вирватися з карантину. А якби не було там вірусу, то вони б там так і сиділи б? Так в чому проблема? Це те ж саме, що дитина, знаючи що вже заражена вітрянкою, попреться в садочок, щоб заразити всю групу. НАВІЩО? Назло, щоб не тільки одна вона в зеленці ходила розмальована? Дик, це тільки вітрянка, а кетайці оті твої, які непонядно, чого сюди пруться, несуть для декого з нас смерть при такому рівні нашої медицини. Якщо вибирати загрозу життю і здоров*ю десятків тисяч українців порівняно із цією неповною сотнею кетайців, які, в принципі, не хворі, тому нічим не ризикують ТАМ, в Китаї, думаю, що українська медицина таки повинна віддати перевагу більшості. Але ж то Медицина, а не якась фігня без освіти профільної і зеленого поняття про глобальність цієї проблеми.


Так, ти сама па сєбє, тобто - жлобиха.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

та ти не вибріхуйся - зви їх всіх до себе і докажи, які українці погані - не захотіли у себе кетайців передержати. Ну, чого ти сссиш?
Какие китайцы ? К нам едут украинцы. И не на передержку, а в карантин. И они здоровы (большинство так точно)
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Какие китайцы ? К нам едут украинцы. И не на передержку, а в карантин. И они здоровы (большинство так точно)
Тобто, після карантину вони знову повернуться в Китай? А смисл витрачати державні гроші для таких перельотів? Нехай там сидять - заражаються ж в Китаї не всі. І не всі однаково важко переносять. Чого їм там не сидиться? У нас НЕ ТОЙ рівень медицини, щоб ці їхні катання нам всім потім боком не вилізли.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Так, ти сама па сєбє, тобто - жлобиха.
Я - сама па сібє, а ти жліб, бо не хочеш українських кетайців у себе приютити - хоч щось зробити для України, а не тільки язиком молоти усіляку ковбасну погань.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Какие китайцы ? К нам едут украинцы. И не на передержку, а в карантин. И они здоровы (большинство так точно)

Жлобам то до сраки.
Страшно мати таких 'співгромадян'.  :(
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

тільки язиком молоти усіляку ковбасну погань.

Ще патріотичним онанізмом займаються...
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Тобто, після карантину вони знову повернуться в Китай?
чого?! ;o
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Жлобам то до сраки.
Страшно мати таких 'співгромадян'.  :(
ну, так покажи який ТИ співгромадянин, а не ти тільки помелом тут ментеляєш. Шо, ссиш до себе їх взяти? У вас же там медицина не така убита як у нас.  То чого нам їх сунеш? У вас же там більше шансів їм вилікуватися і не померти. Ти якщо про нас не думаєш, то хоча б про НИХ подумай - як їм буде тут лікуватися у нас із ВІДСУТНЬОЮ медициною.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

чого?! ;o
Як це чого? Студентка, наприклад, шо, вже забрала документи із китайського університету, шо вона отак посеред навчального року вирішила звідти втікти?

І де вона тут застосує свої навички недоучена? Їй треба тільки повертатися туди, отримувати там диплома свого і якщо це не лінгвістичний вуз, то залишатися там. А якщо таки лінгво, то так уж і бить - нехай отримує диплом і повертається, але це вже буде влітку, а не посеред навчального року.

І так само інші. Ми шо, вже і дипломатів своїх відізвали через корону? Чи дипломатів ми не евакуюємо?

Чим вони всі там займалися, що враз в один день вирішили звідти втікти?
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

ну, так покажи який ТИ співгромадянин, а не ти тільки помелом тут ментеляєш. Шо, ссиш до себе їх взяти? У вас же там медицина не така убита як у нас.  То чого нам їх сунеш? У вас же там більше шансів їм вилікуватися і не померти. Ти якщо про нас не думаєш, то хоча б про НИХ подумай - як їм буде тут лікуватися у нас із ВІДСУТНЬОЮ медициною.

Пані шановна, хворих тримають в Лікарнях.
До Вашого маленького мозку це не доходить або пропорція тіла до мозку вже вийшла за всі розумні межі  :laugh:
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

чого?!
як то чого. На роботу. Вони там живуть і працюють
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Як це чого? Студентка, наприклад, шо, вже забрала документи із китайського університету, шо вона отак посеред навчального року вирішила звідти втікти?

І де вона тут застосує свої навички недоучена? Їй треба тільки повертатися туди, отримувати там диплома свого і якщо це не лінгвістичний вуз, то залишатися там. А якщо таки лінгво, то так уж і бить - нехай отримує диплом і повертається, але це вже буде влітку, а не посеред навчального року.

І так само інші. Ми шо, вже і дипломатів своїх відізвали через корону? Чи дипломатів ми не евакуюємо?

Чим вони всі там займалися, що враз в один день вирішили звідти втікти?
бо епідемія ж, хіба ні?
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Пані шановна, хворих тримають в Лікарнях.
До Вашого маленького мозку це не доходить або пропорція тіла до мозку вже вийшла за всі розумні межі  :laugh:
Пане, шановний, ти бачиш, які бунти в Україні відбуваються через оті твої срані "лікарні", в яких повинні їх тримати?

Не розказуй, що мені робити, щоб я тобі не казала куди тобі йти, бо в Україні тупо НЕМАЄ такого населеного пункту, в якому б можна було їх ізолювати - е хіба що посадити їх в СІЗО під посилену охорону, бо із будь-якого іншого приміщення вони вилізуть і втечуть додому на відвідини, або будуть лазить по всьому населеному пункту та місцевих заражати. Це ТАМ у вас дисципліна, в Китаї не подивилися ні на що - замурували там людей, а тут немає ніякої дисципліни, та й кетайці ті бєглиє наглуваті. Не будуть вони сумирно сидіти 14 днів на одному місці. Не для того вони звідти втікають сюди, щоб сидіти тихенько закритими на одному місці, бо вони б могли це робити і там всі свої 14-20 днів, поки все там не стихне - там воно вже все починає стихати, а в нас ще і не починалося, але завдяки їм - таки почнеться і дуже скоро. І нам Китайський карантин покажецця казкою.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

як то чого. На роботу. Вони там живуть і працюють
Во. То навіщо витрачати наші кошти і метатися туди-сюди за державний рахунок? Пересидять там і підуть на роботу.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

бо епідемія ж, хіба ні?
І шо? То треба увесь світ заражати?
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

І шо? То треба увесь світ заражати?
тут їх дім, сім'я, друзі, вітчизна
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

В України достатньо фігансових ресурсів, щоб забезпечити безпечний карантин та лікування, в разі необхідності, на світовому рівні для 60 людей.
День поборів на 1-й митниці, не більше.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

тут їх дім, сім'я, друзі, вітчизна
то чого вони звідси перлися в китай, якщо все їхнє тут?
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

В України достатньо фігансових ресурсів, щоб забезпечити безпечний карантин та лікування, в разі необхідності, на світовому рівні для 60 людей.
День поборів на 1-й митниці, не більше.
от іменно, шо фіГансових, бо ні фінансів, ні умов для цього просто тупо немає. нехай усі разом їдуть в Славутич.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

то чого вони звідси перлися в китай, якщо все їхнє тут?
ти ж сама написала
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

ти ж сама написала
що я писала? студентка нехай навчається, а не катається державним коштом.

всі інші - нехай там працюють, якщо здорові.

в чому проблема?
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

що я писала? студентка нехай навчається, а не катається державним коштом.

всі інші - нехай там працюють, якщо здорові.

в чому проблема?
в епідемії)
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Если вирус пойдёт гулять по Украине и заразит 200000 с его то контагенозностью, это 4000 трупов и 40000 людей с проблемами внутренних органов на всю оставшуюся жизнь. Но 50 мы спасли. Кто поможет и компенсирует потерю родственников / здоровья этим 44 000 и их семьям? И это очень скромно я взял 200000, цифра потенциально может быть значительно больше.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

в епідемії)
вони ВЖЕ в ній. раніше треба було звідти втікати, колт ще тільки все починалося - 3 ж літачки ми пропустили. а тепер нехай сидять там і не рипаються.
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Если вирус пойдёт гулять по Украине и заразит 200000 с его то контагенозностью, это 4000 трупов и 40000 людей с проблемами внутренних органов на всю оставшуюся жизнь. Но 50 мы спасли. Кто поможет и компенсирует потерю родственников / здоровья этим 44 000 и их семьям? И это очень скромно я взял 200000, цифра потенциально может быть значительно больше.
+
   
Re: Я їх до Уханю не посилав.  :-G

Це не одне і теж. Вони там чисто по своїм меркантильним інтересам  були. Хоча як людей та громадян жаль, проте їм безпечніше в Китаї де в них шанси хоча би якісь будуть в разі чого
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія